10.2.sobota
Sumár dňa
Anastasia KuzminováBiatlon, šprint, 7,5 km - 13.
Paulína FialkováBiatlon, šprint, 7,5 km - 11.
Ivona FialkováBiatlon, šprint, 7,5 km - 74.
Terézia PoliakováBiatlon, šprint, 7,5 km - 83.
Jozef NinisSane: 28. po 2. jazde
Jakub ŠimoňákSane: 35. po 2. jazde
11.2.nedeľa
Sumár dňa
Matej KazárBiatlon, šprint na 10 km - 22.
Martin OtčenášBiatlon, šprint na 10 km - 52.
Tomáš HasillaBiatlon, šprint na 10 km - 70.
Šimon BartkoBiatlon, šprint na 10 km - 74.
Jozef NinisSane: jednotlivci - 25.
Jakub ŠimoňákSane: jednotlivci - 35.
12.2.pondelok
Sumár dňa
Anastasia KuzminováBiatlon, stíhacie preteky 10 km - STRIEBRO
Paulína FialkováBiatlon, stíhacie preteky 10 km - 38.
Matej KazárBiatlon, stíhacie preteky na 12,5 km - 31.
Martin OtčenášBiatlon, stíhacie preteky na 12,5 km - 27.
Katarína ŠimoňákováSane, 25. po 2. jazde
Klaudia MedlováSnoubording, slopestyle - 24.
13.2.utorok
Sumár dňa
Adam ŽampaSuperkombinácia - 22.
Alena ProcházkováBeh na lyžiach, šprint klasicky - 31.
Matej FalatSuperkombinácia - nedokončil
Miroslav ŠulekBeh na lyžiach, šprint klasicky - 62.
Peter MlynárBeh na lyžiach, šprint klasicky - 23.
Andrej SegečBeh na lyžiach, šprint klasicky - 57.
Barbora KlementováBeh na lyžiach, šprint klasicky - 53.
15.2.štvrtok
Sumár dňa
Anastasia KuzminováBiatlon, vytrv. preteky 15 km - STRIEBRO
Paulína FialkováBiatlon, vytrv. preteky 15 km - 5.
Ivona FialkováBiatlon, vytrv. preteky 15 km - 64.
Terézia PoliakováBiatlon, vytrv. preteky 15 km - 87.
Matej KazárBiatlon, vytrv. preteky 20 km - 34.
Martin OtčenášBiatlon, vytrv. preteky 20 km - 84.
Tomáš HasillaBiatlon, vytrv. preteky 20 km - 86.
Michal ŠimaBiatlon, vytrv. preteky 20 km - 85.
Petra VlhováObrovský slalom - 13.
Jozef NinisSane - tímy - 11.
Marek SolčanskýSane - tímy - 11.
Katarína ŠimoňákováSane - tímy - 11.
Karol StuchlákSane - tímy - 11.
Alena ProcházkováBeh na lyžiach, 10 km voľne - 58.
Soňa MoravčíkováObrovský slalom - 37.
Barbara KantorováObrovský slalom - 41.
16.2.piatok
Sumár dňa
Petra VlhováZjazdové lyžovanie, slalom - 13.
Veronika Velez-ZuzulováZjazdové lyžovanie, slalom - 17.
Andreas ŽampaZjazdové lyžovanie, super G - 39.
Slovenskí hokejistiSlovensko - USA 1:2
Soňa MoravčíkováZjazdové lyžovanie, slalom - nedokončila
Barbara KantorováZjazdové lyžovanie, slalom - 40.
Miroslav ŠulekBeh na lyžiach, 15 km voľne - 80.
Peter MlynárBeh na lyžiach, 15 km voľne - 67.
Andrej SegečBeh na lyžiach, 15 km voľne - 87.
17.2.sobota
Sumár dňa
Anastasia KuzminováBiatlon, hromadný štart 12,5 km - ZLATO!
Paulína FialkováBiatlon, hromadný štart 12,5 km - 21.
Petra VlhováZjazdové lyžovanie, super G - 32.
Slovenskí hokejistiSVK - SLO 2:3 - po nájazdoch
Barbara KantorováZjazdové lyžovanie, super G - 35.
21.2.streda
Sumár dňa
Petra VlhováZjazd - nedokončila
Nicole RajičováKrasokorčuľovanie, krátky program - 13.
Alena ProcházkováBeh na lyžiach, tímšprint - 18.
Barbara KantorováZjazd - 29.
Peter MlynárBeh na lyžiach, tímšprint - 22.
Andrej SegečBeh na lyžiach, tímšprint - 22.
Barbora KlementováBeh na lyžiach, tímšprint - 18.
22.2.štvrtok
Sumár dňa
Petra VlhováZjazdové lyžovanie, kombinácia - 5.
Adam ŽampaZjazdové lyžovanie, slalom - 24.
Andreas ŽampaZjazdové lyžovanie, slalom - 35.
Biatlonová štafeta4x6 ženy - 5.
Barbara KantorováZjazdové lyžovanie, kombinácia - 18.
Matej FalatZjazdové lyžovanie, slalom - nedokončil
24.2.sobota
Sumár dňa
Petra VlhováTímová súťaž - 9.
Veronika Velez-ZuzulováTímová súťaž - 9.
Adam ŽampaTímová súťaž - 9.
Andreas ŽampaTímová súťaž - 9.
Miroslav ŠulekBeh na lyžiach: 50 km klasicky - nedokončil
Peter MlynárBeh na lyžiach: 50 km klasicky - 51.
Andrej SegečBeh na lyžiach: 50 km klasicky - 53.
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk