ZOH 2018: Program a výsledky - 23. FEBRUÁR

Akrobatické lyžovanie

  • Ženy – skikros – finále: 1. Kelsey Serwová (Kan.), 2. Brittany Phelanová (Kan.), 3. Fanny Smithová (Švaj.), 4. Sandra Näslundová (Švéd.), 5. Alizée Baronová (Fr.), 6. Lisa Anderssonová (Švéd.), 7. Sanna Lüdiová (Švaj.), 8. Sami Kennedyová-Simová (Aus)

Biatlon

  • Muži – štafeta (4×7,5 km): 1. Švédsko (Femling, Nelin, Samuelsson, Lindström) 1:15:16,5 (0 trest. okruhov + 7 dobíjaní), 2. Nórsko (Birkeland, T. Bö, J.T. Bö, Svendsen) –55,5 (1+12), 3. Nemecko (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp) –2:07,1 (3+10), 4. Rakúsko –2:52,5 (2+11), 5. Francúzsko –3:26,6 (3+12), 6. USA –3:50,2 (2+14), 7. Česko –4:07,1 (2+13), 8. Bielorusko –4:49,5 (3+12), 9. Ukrajina –5:00,8 (2+9), 10. Slovinsko –5:00,8 (1+10), 18. Slovensko (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Šimon Bartko, Martin Otčenáš) – stiahnutí z trate po predstihnutí na treťom úseku pri streleckej bilancii 5+11

Curling

  • Muži – o 3. miesto:
  • Švajčiarsko – Kanada 7:5 (0:0, 1:0, 1:0, 0:2, 2:0, 0:1, 2:0, 0:2, 1:0, X) – po 9. zmene
  • Ženy – semifinále
  • Švédsko – Veľká Británia 10:5 po 9. zmene
  • Kórejská republika – Japonsko 8:7 po extra zmene

Krasokorčuľovanie

  • Ženy – konečné poradie po voľnej jazde: 1. Alina Zagitovová (OŠR) 239,57, 2. Jevgenija Medvedevová (OŠR) 238,26, 3. Kaetlyn Osmondová (Kan.) 231,02, 4. Satoko Mijaharová (Jap.) 222,38, 5. Caroline Kostnerová (Tal.) 212,44, 6. Kaori Sakamotová (Jap.) 209,71, 7. Čchoi Da-bin (Kór. rep.) 199,26, 8. Maria Sockovová (OŠR) 198,10, … 14. Nicole Rajičová (SR) 175,19

Ľadový hokej

  • Semifinále:
  • Česko – OŠR 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
  • Góly: 28. N. Gusev (Daciuk), 29. Gavrikov (Telegin, Grigorenko), 60. Kovaľčuk (Zub, Zubarev)
  • Vylúčení: 3:5 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Iverson (Kan.), Lemelin (USA) – Dahmen (Švéd.), Suominen (Fín.)
  • Kanada – Nemecko 3:4 (0:1, 1:3, 2:0)
  • Góly: 29. Brulé (Ch. Lee, Noreau), 43. M. Robinson (Ch. Thomas, Ch. Lee), 50. Derek Roy (Ch. Lee) – 15. Macek (Kahun), 24. Plachta (Hager), 27. Mauer (M. Goc, Wolf), 33. Hager (Plachta, Schütz)
  • Vylúčení: 5:8 na 2 min, navyše: Brulé (Kan.) 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: KUBUŠ (SR), T. Mayer – McIntyre (obaja USA), Otmachov (Rus.), 4057 divákov

Rýchlokorčuľovanie

  • Muži na 1000 m – finále: 1. Kjeld Nuis (Hol.) 1:07,95 min, 2. Havard Lorentzen (Nór.) +0,04 s, 3. Kim Tae-Yun (Kór. rep.) +0,27, 4. Joey Mantia (USA) +0,61, 5. Takuro Oda (Jap.) +0,61, 6. Kai Verbij (Hol.) +0,66, 7. Shani Davis (USA) +0,83, 8. Nico Ihle (Nem.) +0,98, 9. Koen Verweij (Hol.) +1,19, 10. Mitchell Whitmore (USA) +1,22
22,99
Sweet červené ruže a alstromérie

Sweet červené ruže a alstromérie

47,99
In eterno flower box šesťhran "M" maslové a  fialové ruže

In eterno flower box šesťhran "M" maslové a fialové ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk