ZOH 2018: Program a výsledky - 14. FEBRUÁR

Curling

  • Muži – 1. kolo: Dánsko – Švédsko 5:9, Kanada – Taliansko 5:3, Kórejská republika – USA 7:11 po 9. zmene, Švajčiarsko – Veľká Británia 5:6 po 11. zmene
  • 2. kolo: Kanada – Veľká Británia 6:4, Kórejská republika – Švédsko 2:7, Švajčiarsko – Taliansko 4:7, Nórsko – Japonsko 4:6
  • Ženy – 1. kolo: Japonsko – USA 10:5 po 9. zmene, OŠR – Veľká Británia 3:10 po 7. zmene, Dánsko – Švédsko 3:9 po 8. zmene, Švajčiarsko – Čína 2:7 po 8. zmene

Krasokorčuľovanie

  • Športové dvojice – krátky program: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 82,39 b., 2. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OŠR) 81,68, 3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 76,82, 4. Aľona Savčenková, Bruno Massot (Nem.) 76,59, 5. Jü Siao-jü, Čang Chao (Čína) 75,58, 6. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (Fr.) 75,34

Ľadový hokej

  • Muži, B-skupina
  • Slovensko – OŠ z Ruska 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)

    Góly: 17. Ölvecký (Graňák), 18. Bakoš, 49. Čerešňák (Haščák, Bakoš) – 3. Prochorkin (Gavrikov, Vojnov), 5. Kaprizov (Gusev). Rozhodovali: Rantala (Fín.), Iverson – Vanoosten (obaja Kan.), Lederer (ČR), vylúčení: 6:5 na 2 min., presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 4025 divákov.

  • USA – Slovinsko 2:3 pp (1:0, 1:0, 0:2 – 0:1)

    Góly: 18. O´Neill (Roe, Donato), 33. Greenway (O´Neill) – 46. Gregorc (Vidmar, Muršak), 59. Muršak (Gregorc, Verlič), 61. Muršak (Tičar, Urbas).

Tabuľka B-skupiny:
1. SLOVENSKO 1 1 0 0 0 3:2 3
2. Slovinsko 1 0 1 0 0 3:2 2
3. USA 1 0 0 1 0 2:3 1
4. OŠR 0 0 0 0 1 2:3 0
  • Ženy, B-skupina:
  • Švédsko – Švajčiarsko 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
  • Góly: 48. Borgqvistová – 34. Müllerová, 52. Stänzová
  • Kórea – Japonsko 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
  • Góly: 30. Griffinová – 2. Kubová, 4. Onová, 52. Koikeová, 59. Ukitová
Tabuľka B-skupiny:
1. Švajčiarsko 3 3 0 0 0 13:2 9
2. Švédsko 3 2 0 0 1 11:3 6
3. Japonsko 3 1 0 0 2 6:6 3
4. Kórea 3 0 0 0 3 1:20 0

Rýchlokorčuľovanie

  • Ženy – 1000 metrov: 1. Jorien ter Morsová (Hol.) 1:13,56 min – OR, 2. Nao Kodairová (Jap.) 1:13,82, 3. Miho Takagiová (Jap.) 1:13,98, 4. Brittany Boweová (USA) 1:14,36, 5. Vanessa Herzogová (Rak.) 1:14,47, 6. Marrit Leenstrová (Hol.) 1:14,85, 7. Karolína Erbanová (ČR) 1:14,95, 8. Heather Bergsmová (USA) 1:15,15

Sane

  • * Muži – dvojice (konečné poradie po dvoch jazdách): 1. Tobias Wendl, Tobias Arlt (Nem.) 1:31,697 min, 2. Peter Penz, Georg Fischler (Rak.) 1:31,785, 3. Toni Eggert, Sascha Benecken (Nem.) 1:31,987, 4. Thomas Steu, Lorenz Koller (Rak.) 1:32,284, 5. Tristan Walker, Justin Snith (Kan.) 1:32,369, 6. Andris Šics, Juris Šics (Lot.) 1:32,442, 7. Ivan Nagler, Fabian Malleier (Tal.) 1:32,563, 8. Justin Krewson, Andrew Sherk (USA) 1:32,652, … 17. Marek Solčanský, Karol Stuchlák (SR) 1:33,591

Severská kombinácia

  • Muži – preteky jednotlivcov (skok na strednom mostíku HS-109 / beh na lyžiach 10 km Gundersenovou metódou): 1. Eric Frenzel (Nem.) 24:51,4 min, 2. Akito Watabe (Jap.) +4,8 s, 3. Lukas Klapfer (Rak.) +18,1, 4. Jarl Magnus Riiber (Nór.) +22,5, 5. Johannes Rydzek (Nem.) +27,9, 6. Eero Hirvonen (Fín.) +51,6, 7. Fabian Riessle (Nem.) +1:05,3 min, 8. Ilkka Herola (Fín.) +1:05,5

Snoubording

  • Muži – U-rampa – finále: 1. Shaun White (USA) 97,75 b (1. kolo 94,25 / 2. kolo 55,00 / 3. kolo 97,75), 2. Ajumu Hirano (Jap.) 95,25 (35,25 / 95,25 / 43,25), 3. Scotty James (Aus.) 92,00 (92,00 / 81,75 / 40,25), 4. Ben Ferguson (USA) 90,75 (43,00 / 83,50 / 90,75), 5. Patrick Burgener (Švaj.) 89,75 (84,00 / 51,00 / 89,75), 6. Chase Josey (USA) 88,00 (87,75 / 52,25 / 87,00).
64,99
Flower box čierna kocka "L" červené ruže

Flower box čierna kocka "L" červené ruže

139,99
Amore farebné ruže Grand

Amore farebné ruže Grand

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk