ZOH 2018: Program a výsledky - 24. FEBRUÁR

Alpské lyžovanie

  • 24.2.
  • Tímová súťaž – osemfinále
  • Nemecko – Slovensko *2:2 Nemci postúpili zásluhou lepšieho času
  • Marina Wallnerová – Petra Vlhová 0:1 (-0,02 s)
  • Alexander Schmid – Adam Žampa 0:2 (Schmid nedokončil)
  • Lena Dürrová – Veronika Velez-Zuzulová 1:2 (+0,59)
  • Linus Strasser – Andreas Žampa 2:2 (+0,87)
  • o 3. miesto
  • Nórsko – Francúzsko 3:1
  • finále
  • Švajčiarsko – Rakúsko
  • Denise Feierabendová – Katharina Liensbergerová 0:1 (-0,31 s)
  • Ramon Zehnhäusern – Michael Matt 1:1 (Matt nedokončil)
  • Wendy Holdenerová – Katharina Gallhuberová 2:1 (+0,10)
  • Daniel Yule – Marco Schwarz 3:1 (Schwarz nedokončil)
  • Konečné poradie: 1. Švajčiarsko (Denise Feierabendová, Ramon Zenhäusern, Wendy Holdenerová, Daniel Yule), 2. Rakúsko (Katharina Liensbergerová, Michael Matt, Katharina Gallhuberová, Marco Schwarz, Manuel Feller), 3. Nórsko (Kristin Lysdahlová, Sebastian-Foss Solevaag, Nina Haver-Lösethová, Leif Kristian Nestvold-Haugen), 4. Francúzsko, 5. Nemecko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia, 9. SR (Petra Vlhová, Adam Žampa, Veronika Velez-Zuzulová, Andreas Žampa), USA, Kanada, Česko, Slovinsko, Maďarsko, OŠR, Kórejská republika.

Boby

  • Muži – štvorboby (poradie po dvoch zo štyroch jázd): 1. Nemecko (pilot Francesco Friedrich) 1:37,55 min, 2. Kórejská republika (pilot Won Jun-čong) 1:37,84, 3. Nemecko (pilot Nico Walther) 1:37,90, 4. Kanada (pilot Justin Kripps) 1:38,62

Curling

  • Muži – finále:
  • Švédsko – USA 7:10
  • Ženy – o 3. miesto:
  • Veľká Británia – Japonsko 3:5

Klasické lyžovanie

  • Muži – Beh na 50 km klasicky s hromadným štartom: 1. Iivo Niskanen (Fín.) 2:08:22,1 h, 2. Alexander Boľšunov (OŠR) +18,7, 3. Andrej Larkov (OŠR) +2:37,5, 4. Alex Harvey (Kan.) +2:43,6, 5. Martin Johnsrud Sundby (Nór.) +2:43,7, 6. Hans Christer Holund (Nór.) +2:50,1, 7. Daniel Rickardsson (Švéd.) +3:50,4, 8. Martin Jakš (ČR) +4:10,5, 9. Dario Cologna (Švajč.) +4:21,1, 10. Emil Iversen (Nór.) +4:36,9,… 51. Peter MLYNÁR +17:52,6, 53. Andrej SEGEČ +19:22,2, Miroslav ŠULEK (všetci SR) nedokončil

Ľadový hokej

  • O 3. miesto:
  • Česko – Kanada 4:6 (1:3, 0:0, 3:3)
  • Góly: 10. Martin Růžička (Červenka), 47. Jan Kovář (Horák, Řepík), 57. Červenka (Nakládal, Mertl), 58. Červenka (Polášek, Mozík) – 9. Ebbett (M.Robinson, Gragnani), 10. Kelly (Goloubef, Klinkhammer), 16. Derek Roy (Kozun, Rene Bourque), 46. Ebbett (Kozun, Goloubef), 50. Kelly (Klinkhammer), 56. Wolski (Howden)
  • Vylúčení: 2:3 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Mayer (USA), Olenin (Rus.) – McIntyre (USA), Otmachov (Rus.)
  • Česko: Francouz – Nakládal, Polášek, Mozík, J. Kolář, Kundrátek, Jordán, O. Němec – Erat, Jan Kovář, D. Kubalík – Mertl, Martin Růžička, Červenka – T. Zohorna, Radil, Koukal, Vondrka, Řepík, Horák – Birner
  • Kanada: Poulin – M. Robinson, Ch. Lee, Noreau, Chay Genoway, Goloubef, Gragnani, Stollery – Lapierre, O'Dell, Raymond – Rene Bourque, Kozun, Derek Roy – Ch. Thomas, Ebbett, Wolski – Vey, Howden, Klinkhammer – Ch. Kelly

Rýchlokorčuľovanie

  • Preteky s hromadným štartom – muži: 1. Lee Seung-Hoon (Kór.rep.) 60 b., 2. Bart Swings (Belg.) 40, 3. Koen Verweij (Hol.) 20, 4. Livio Wenger (Švaj.) 11, 5. Viktor-Hald Thorup (Dán.) 8, 6. Linus Heidegger (Rak.) 6, 7. Vitalij Michailov (Biel.) 1, 8. Chung Jaewon (Kór.rep.) 1, 9. Joey Mantia (USA), 10. Alexis Contin (Fr.)
  • Preteky s hromadným štartom – ženy: 1. Nana Takagiová (Jap.) 60 b., 2. Kim Bo-reum (Kór.rep.) 40, 3. Irene Schoutenová (Hol.) 20, 4. Saskia Alusaluová (Est.) 15, 5. Li Tan (Čína) 6, 6. Marina Sujevová (Biel.) 3, 7. Francesca Lollobrigidová (Tal.) 1 (8:33,30 min), 8. Nikola Zdráhalová (ČR) 1 (8:41,35), 9. Luiza Zlotkowská (Poľ.) 1 (8:47,34), 10. Kuo Tan (Čína) 0

Snoubording

  • Muži – big air – finále: 1. Sebastien Toutant (Kan.) 174,25 b., 2. Kyle Mack (USA) 168,75, 3. Billy Morgan (V. Brit.) 168,00, 4. Chris Corning (USA) 153,00, 5. Redmond Gerard (USA) 143,00, 6. Michael Schärer (Švaj.) 140,75, 7. Torgeir Bergrem (Nór.) 131,00, 8. Jonas Bösiger (Švaj.) 118,25
  • Muži – paralelný obrovský slalom: 1. Nevin Galmarini (Švaj.), 2. Lee Sang-ho (Kór. rep.), 3. Žan Košir (Slovin.), 4. Sylvain Dufour (Fr.), 5. Benjamin Karl (Rak.), 6. Stefan Baumeister (Nem.), 7. Roland Fischnaller (Tal.), 8. Edwin Coratti (Tal.)
  • Ženy – paralelný obrovský slalom: 1. Ester Ledecká (ČR), 2. Selina Jörgová (Nem.), 3. Ramona Theresia Hofmeisterová (Nem.), 4. Aľona Zavarzinová (OŠR), 5. Tomoka Takeučiová (Jap.), 6. Julie Zoggová (Švaj.), 7. Daniela Ulbingová (Rak.), 8. Ina Meschiková (Rak.)
22,99
Sweet červené ruže a alstromérie

Sweet červené ruže a alstromérie

47,99
In eterno flower box šesťhran "M" maslové a  fialové ruže

In eterno flower box šesťhran "M" maslové a fialové ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk