ZOH 2018: Program a výsledky - 12. FEBRUÁR

Akrobatické lyžovanie

  • Muži – jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) – konečné poradie po 3. finálovom kole: 1. Mikael Kingsbury (Kan.) 86,63 bodu, 2. Matt Graham (Aus.) 82,57, 3. Daiči Hara (Jap.) 82,19, 4. Marc-Antoine Gagnon (Kan.) 77,02, 5. Casey Andringa (USA) 75,50, 6. Vinjar Slatten (Nór.) 33,61

Biatlon

  • Stíhacie preteky na 10 km, ženy: 1. Laura Dahlmeierová (Nem.) 30:35,3 min (1), 2. Anastasia Kuzmimová (SR) +29,4 s (4), 3. Anais Bescondová (Fr.) +29,6 (1), 4. Marte Olsbuová (Nór.) +1:07,3 min (4), 5. Hanna Öbergová (Švéd.) +1:08,9 (3), 6. Denise Herrmannová (Nem.) +1:19,4 (2), 7. Veronika Vítková (ČR) +1:37,3 (3), 8. Lena Häckiová (Švaj.) +1:41,5 (3),… 38. Paulína Fialková (SR) +3:58,3 (8)
  • Stíhacie preteky – 12,5 km, muži: 1. Martin Fourcade (Fr.) 32:51,7 min (1), 2. Sebastian Samuelsson (Švéd.) +12,0 s (1), 3. Benedikt Doll (Nem.) +15,1 (1), 4. Tarjei Bö (Nór.) +1:02,6 min (3), 5. Simon Schempp (Nem.) +1:02,7 (3), 6. Benjamin Weger (Švaj.) +1:03,1 (2), 7. Simon Desthieux (Fr.) +1:03,7 (3), 8. Arnd Peiffer (Nem.) +1:14,1 (3),… 27. Martin Otčenáš +3:30,8 (3), 31. Matej Kazár (obaja SR) +3:50,7 (5)

Curling

  • Semifinále, zmiešané dvojice:
  • Kanada – Nórsko 8:4 po 7. zmene (2:0, 0:1, 0:1, 1:0, 2:0, 0:2, 3:0, X)
  • OŠR – Švajčiarsko 5:7 (0:2, 2:0, 0:1, 0:1, 2:0, 1:0, 0:2, 0:1)

Krasokorčuľovanie

  • Voľný program mužov: 1. Patrick Chan (Kan.) 179,75 b., 2. Michail Koľada (OŠR) 173,57, 3. Adam Rippon (USA) 172,98, 4. Matteo Rizzo (Tal.) 156,11. 5. Keidži Tanaka (Jap.) 148,36
  • Voľný program žien: 1. Alina Zagitovová (OŠR) 158,08 b., 2. Mirai Nagasuová (USA) 137,53, 3. Gabrielle Dalemanová (Kan.) 137,14, 4. Carolina Kostnerová (Tal.) 134,00, 5. Kaori Sakamotová (Jap.) 131,91
  • Voľný tanec: 1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan.) 118,10 b., 2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 112,01, 3. Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Soloviov (OŠR) 110,43, 4. Anna Capelliniová, Luca Lanotte (Tal.) 107,00, 5. Kana Muramotová, Chris Reed (Jap.) 87,88
  • Konečne poradie tímovej súťaže: 1. Kanada (Patrick Chan, Meagan Duhamelová, Eric Radford, Kaetlyn Osmondová, Tessa Virtueová, Scott Moir, Gabrielle Dalemanová) 73 bodov, 2. OŠR (Michail Koľada, Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov, Jevgenija Medvedevová, Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Soloviov, Alina Zagitovová) 66, 3. USA (Nathan Chen, Alexa Scimenová Knierimová, Chris Knierim, Bradie Tennellová, Maia Shibutaniová, Alex Shibutani, Adam Rippon, Mirai Nagasuová) 62, 4. Taliansko 56, 5. Japonsko 50, 6. Čína 18, 7. Nemecko 16, 8. Francúzsko 13, 9. Izrael 13, 10. Kórejská republika 13.

Ľadový hokej

  • B-skupina:

    Švajčiarsko – Japonsko 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

    Góly: 31. a 34. S. Benzová, 45. Müllerová – 49. Kubová

  • Švédsko – Kórejská republika 8:0 (4:0, 1:0, 3:0)

    Góly: 4. Nylenová-Perssonová, 10. Lundbergová, 11. Fällmanová, 18. Udenová-Johanssonová 25. Winbergová, 42. Nordinová, 42. Winbergová, 46. Stenbergová

Tabuľka B-skupiny:
1. Švajčiarsko 2 2 0 0 0 11:1 6
2. Švédsko 2 2 0 0 0 10:1 6
3. Japonsko 2 0 0 0 2 2:5 0
4. Kórea 2 0 0 0 2 0:16 0

Rýchlokorčuľovanie

  • Ženy – 1500 m: 1. Ireen Wüstová (Hol.) 1:54,35 min, 2. Miho Takagiová (Jap.) +0,20 s, 3. Marrit Leenstrová (Hol.) +0,91, 4. Lotte Van Beeková (Hol.) +0,92, 5. Brittany Boweová (USA) +1,19, 6. Nao Kodairová (Jap.) +1,76.

Sane

  • Ženy – jednotlivkyne (poradie po dvoch zo štyroch jázd): 1. Natalie Geisenbergerová 1:32,454 min, 2. Dajana Eitbergerová (obe Nem.) 1:32,574, 3. Alex Goughová (Kan.) 1:32,645, … 25. Katarína Šimoňáková (SR) 1:35,034

Snoubording

  • Ženy – slopestyle – finále: 1. Jamie Andersonová (USA) 83,00 b. (1. kolo 83,00 / 2. kolo 34,56), 2. Laurie Blouinová (USA) 76,33 (49,16 / 76,33), 3. Enni Rukajärviová (Fín.) 75,38 (45,85 / 75,38), 4. Silje Norendalová (Nór.) 75,38, 5. Jessika Jensonová (USA) 72,26 (72,26 / 41,11), 6. Hailey Langlandová (USA) 71,80 (41,26 / 71,80), 7. Sina Candrianová (Švaj.) 66,35 (66,35 / 39,80), 8. Sofija Fiodorovová (OŠR) 65,73 (27,53 / 65,73), … 24. Klaudia Medlová (SR) 34,00 (26,16 / 34,00)
  • Ženy – U-rampa – kvalifikácia: 1. Chloe Kimová (USA) 95,50 b. (1. kolo 91,50 / 2. kolo 95,50), 2. Liou Ťia-jü (Čína) 87,75 (87,75 / 41,00), 3. Haruna Macumotová (Jap.) 84,25 (80,75 / 84,25)
  • Účastníčky dvanásťčlenného finále: Chloe Kimová (USA), Liou Ťia-jü (Čína), Haruna Macumotová (Jap.), Maddie Mastrová (USA), Queralt Castelletová (Šp.), Cchaj Süe-tchung (Čína), Sena Tomitová (Jap.), Emily Arthurová (Aus.), Sophie Rodriguezová (Fr.), Mirabelle Thovexová (Fr.), Kelly Clarková (USA), Arielle Goldová (USA)

Skoky na lyžiach

  • Ženy – súťaž jednotlivkýň (stredný mostík HS-109): 1. Maren Lundbyová (Nór.) 264,6 bodu (105,5 m/110 m), 2. Katharina Althausová (Nem.) 252,6 (106,5 m/106 m), 3. Sara Takanašiová (Jap.) 243,8 (103,5 m/103,5 m), 4. Irina Avvakumová (Rus.) 230,7 (99 m/102 m), 5. Carina Vogtová (Nem.) 227,9 (97 m/101,5 m), 6. Daniela Iraschková-Stolzová (Rak.) 225,9 (101,5 m/99 m).
22,99
Sweet červené ruže a alstromérie

Sweet červené ruže a alstromérie

47,99
In eterno flower box šesťhran "M" maslové a  fialové ruže

In eterno flower box šesťhran "M" maslové a fialové ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk