Petra Vlhová Zjazdové lyžovanie, kombinácia - 5.
Adam Žampa Zjazdové lyžovanie, slalom - 24.
Andreas Žampa Zjazdové lyžovanie, slalom - 35.
Biatlonová štafeta 12:15 4x6 ženy
Barbara Kantorová Zjazdové lyžovanie, kombinácia - 18.
Matej Falat Zjazdové lyžovanie, slalom - nedokončil

ZOH 2018: Program a výsledky - 11. FEBRUÁR

Akrobatické lyžovanie

  • Ženy – jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) – konečné poradie po 3. kole finále: 1. Perrine Laffontová (Fr.) 78,65 bodu, 2. Justine Dufourová-Lapointová (Kan.) 78,56, 3. Julia Galyševová (Kaz.) 77,40, 4. Jakara Anthonyová 75,35, 5. Britteny Coxová (obe Aus.) 75,08, 6. Andi Naudová (Kan.) nedokončila.

Biatlon

  • Muži, šprint na 10 km: 1. Arnd Peiffer (Nem.) 23:38,8 (0 tr. okr.), 2. Michal Krčmář (ČR) +4,4 (0), 3. Dominik Windisch (Tal.) 7,7 (1), 4. Julian Eberhard (Rak.) 8,4 (1), 5. Erlend Bjöntegaard (Nór.) 17,4 (2), 6. Benedikt Doll 17,6 (1), 7. Simon Schempp (obaja Nem.) 21,4 (1), 8. Martin Fourcade (Fr.) 22,1 (3), 9. Serafin Wiestner (Švajč.) 23,5 (1), 10. Lukas Hofer (Tal.) 31,0 (2), …22. Matej KAZÁR 54,9 (1), 52. Martin OTČENÁŠ 2:00,9 (4), 70. Tomáš HASILLA 2:31,6 (3), 74. Šimon BARTKO (všetci SR) 2:39,6 (5)

Curling

  • 11.2. 1:05 7. kolo

    Nórsko – Čína 3:9 po 6. zmene, Fínsko – USA 7:5, Švajčiarsko – OŠR 9:8, Kanada – Kórejská republika 7:3 po 7. zmene

Kanada, Švajčiarsko a OŠR postúpili do semifinále

Konečné poradie po 7. kole:
1. Kanada 7 6 1
2. Švajčiarsko 7 5 2
3. OŠR 7 4 3
4. Čína 7 4 3
Nórsko 7 4 3
6. Kórejská republika 7 2 5
7. USA 7 2 5
8. Fínsko 7 1 6
  • Eliminačný zápas o postup do semifinále: Čína – Nórsko 7:9

Klasické lyžovanie

  • Muži – skiatlon na 15+15 km: 1. Simen Hegstad Krüger 1:16:20,0 h, 2. Martin Johnsrud Sundby +8,0 s, 3. Hans Christer Holund (všetci Nór.) +9,9, 4. Denis Spicov (OŠR) +12,7, 5. Maurice Manificat (Fr.) +14,2, 6. Dario Cologna +25,1, 7. Andrew Musgrave (V. Brit.) +25,7, 8. Alex Harvey (Kan.) +33,4

Krasokorčuľovanie

  • Tímová súťaž – krátky tanec: 1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan.) 80,51 bodu (10 tímových bodov), 2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutain (USA) 75,56 (9), 3.Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Soloviov (OŠR) 74,76 (8).
  • Krátky program žien: 1. Jevgenija Medvedevová (OŠR) 81 (10 tímových bodov), 2. Carolina Kostnerová (Tal.) 75,10 (9), 3. Kaetlyn Osmondová (Kan.) 71,38 (8)
  • Voľný program športových dvojíc: 1. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 148,51, 2. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (Tal.) 138,44, 3. Natalija Zabijakovová, Alexander Enbert (OŠR) 133,28, 4. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 126,56, 5. Miu Suzakiová, Rjuiči Kihara (Jap.) 97.67
  • Priebežné poradie v tímovej súťaži: 1. Kanada 45 bodov, 2. OŠR 39, 3. USA 36, 4. Taliansko 35, Japonsko 32. Poradie tímov, ktoré nepostúpili do finále: 6. Čína 18, 7. Nemecko 16, 8. Francúzsko 13, 9. Izrael 13, 10. Kórejská republika 13.

Ľadový hokej

  • A-skupina:

    Fínsko – USA 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

    Góly: 20. Hoviová – 29. Lamoureuxová-Morandová, 32. Coyneová, 60. Cameranesiová

  • Kanada – OŠR 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)

    Góly: 22. a 49. Johnstonová, 36. a 51. Daoustová, 25. Irwinová

Tabuľka A-skupiny:
1. Kanada 1 1 0 0 0 5:0 3
2. USA 1 1 0 0 0 3:1 3
3. Fínsko 1 0 0 0 1 1:3 0
4. OŠR 1 0 0 0 1 0:5 0

Rýchlokorčuľovanie

  • Muži na 5 000 m: 1. Sven Kramer (Hol.) 6:09,76 /olympijský rekord/, 2. Ted-Jan Bloemen (Kan.), 3. Sverre Lunde Pedersen (Nór.) obaja +1,85 s, 4. Peter Michael (N. Zéland) +4,31, 5. I Song-hun (Kór. rep.) +4,39, 6. Bart Swings (Belg.) +4,81, 7. Jan Blokhujisen (Hol.) +4,99, 8. Nicola Tumolero (Tal.) +5,72

Sane

  • Muži – jednotlivci (konečné poradie po štyroch jazdách): 1. David Gleirscher (Rak.) 3:10,702 min, 2. Chris Mazdzer (USA) 3:10,728, 3. Johannes Ludwig (Nem.) 3:10,932, 4. Dominik Fischnaller (Tal.) 3:10,934, 5. Felix Loch (Nem.) 3:10,968, 6. Sam Edney (Kan.) 3:11,021, 7. Kevin Fischnaller (Tal.) 3:11,054, 8. Roman Repilov (OŠR) 3:11,108, … 25. Jozef Ninis 2:25,942 – absolvoval tri jazdy, 35. Jakub Šimoňák (obaja SR) 2:28,936 – absolvoval tri jazdy

Snoubording

  • Muži – slopestyle – finále: 1. Redmond Gerard (USA) 87,16 bodu (1. kolo: 43,33, 2. kolo 46,40, 3. kolo: 87,16), 2. Max Parrot (Kan.) 86,00 (45,13, 49,48, 86.00), 3. Mark McMorris (Kan.) 85,20 (75,30. 85,20, 60,68, 4. Staale Sandbech (Nór.) 81,01 (44,81, 81,01, 38,13), 5. Carlos Garcia Knight (N. Zél.) 78,60 (78,60, 52,98, 24,35), 6. Marcus Kleveland (Nór.) 77,76 (77,76, 43,71, 37,18), 7. Tyler Nicholson (Kan.) 76,41 (36,18, 76,41, 75,15), 8. Torgeir Bergrem (Nór.) 75,80 (58,80, 75,80, 60,03
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk