ZOH 2018: Program a výsledky - 17. FEBRUÁR

Akrobatické lyžovanie

  • Slopestyle – finále: 1. Sarah Höfflinová (Švaj.) 91,20 b., 2. Mathilde Gremaudová (Švaj.) 88,00, 3. Isabel Atkinová (V. Brit.) 84,60, 4. Maggie Voisinová (USA) 81,20, 5. Johanne Killiová (Nór.) 76,80, 6. Yuki Tsubotová (Kan.) 74,40, 7. Katie Summerhayesová (V. Brit.) 71,40, 8. Jennie-Lee Burmanssonová (Švéd.) 65,00
  • Muži – akrobatické skoky – 1. kvalifikácia: 1. Jonathan Lillis (USA) 127,44 bodu, 2. Čchi Kuang-pchu 126,70, 3. Ťia Cung-jang (obaja Čína) 126,55
  • Muži – akrobatické skoky – 2. kvalifikácia: 1. Iľja Burov (OŠR) 126,55 bodu, 2. David Morris (Aus.) 124,89, 3. Dimitri Isler (Švaj.) 123,98

Alpské lyžovanie

  • Ženy – super G: 1. Ester Ledecká (ČR) 1:21,11 min, 2. Anna Veithová (Rak.) +0,01 s, 3. Tina Weiratherová (Licht.) +0,11, 4. Lara Gutová (Švaj.) +0,12, 5. Johanna Schnarfová (Tal.) +0,16, 6. Federica Brignoneová (Tal.) a Lindsey Vonnová (USA) obe +0,38, 8. Cornelia Hütterová (Rak.) +0,43, … 32. Petra Vlhová (SR) +3,15, 35. Barbara Kantorová (SR) +4,19

Biatlon

  • Preteky žien na 12,5 km s hromadným štartom: 1. Anastasia Kuzminová (SR) 35:23,0 min (1),** 2. Daria Domračevová (Biel.) +18,8 s (1), 3. Tiril Eckhoffová (Nór.) +27,7 (2), 4. Lisa Vittozziová (Tal.) +45,6 (2), 5. Hanna Öbergová (Švéd.) +46,5 (1), 6. Dorothea Wiererová (Tal.) +47,3 (1), 7. Nadežda Skardinová (Biel.) +47,9 (0), 8. Marte Olsbuová (Nór.) +51,6 (1), 9. Marie Dorinová-Habertová (Fr.) +57,9 (2), 10. Kaisa Mäkäräinenová (Fín.) +1:00,9 min (2),… 21. Paulína Fialková (SR) +2:29,6 (4)

Curling

  • Ženy – 5. kolo:
  • Švajčiarsko – Švédsko 7:8, OŠR – USA 6:7, Japonsko – Čína 6:7, Dánsko – Veľká Británia 6:7
  • Ženy – 6. kolo:
  • OŠR – Japonsko 5:10 po 9. zmene, Čína – Dánsko 10:7 po 9. zmene, Kórejská republika – Veľká Británia 7:4, USA – Kanada 3:11 po 7. zmene
Poradie po 5. kole:
1. Švédsko 4 4 0
2. Japonsko 5 4 1
3. Kórejská republika 4 3 1
4. Čína 5 3 2
Veľká Británia 5 3 2
6. USA 5 2 3
7. Kanada 4 1 3
Švajčiarsko 4 1 3
9. OŠR 5 1 4
Dánsko 5 1 4
  • Muži – 6. kolo:
  • Kórejská republika – Veľká Británia 11:5 po 9. zmene, Švajčiarsko – Nórsko 7:5, Kanada – Švédsko 2:5, Japonsko – Taliansko 6:5
Poradie po 6. kole:
1. Švédsko 5 5 0
2. Kanada 5 4 1
3. Švajčiarsko 5 3 2
4. USA 4 2 2
Japonsko 4 2 2
6. Taliansko 5 2 3
Veľká Británia 5 2 3
8. Nórsko 4 1 3
Dánsko 4 1 3
10. Kórejská republika 5 1 4

Klasické lyžovanie

  • Štafeta 4×5 km: 1. Nórsko (Ingvild Flugstad Östbergová, Astrid Uhrenholdt Jacobsenová, Ranghild Hagová, Marit Björgenová) 51:24,3, 2. Švédsko (Anna Haagová, Charlotte Kallová, Ebba Anderssonová, Stina Nilssonová) +2 s, 3. OŠR (Natalia Nepriajevová, Julia Belorukovová, Anastasia Sedová, Anna Nechajevská) +43,3, 4. Fínsko (Aino-Kaisa Saarinenová, Liisa-Riitta Roponenová, Laura Mononenová, Krista Pärmäkoskiová) +1:02,6 min, 5. USA (Sophie Caldwellová, Sadie Bjornsenová, Kikkan Randallová, Jessica Digginsová) +1:20,5, 6. Nemecko (Stefanie Böhlerová), Katharina Hennigová, Victoria Carlová, Sandra Ringwaldová) +1:49,4, 7. Švajčiarsko (Laurien vad der Graaffová, Nadine Fähndrichová, Nathalie von Siebenthalová, Lydia Hiernickelová) +1:51,5, 8. Slovinsko (Anamarija Lampičová, Katja Višnarová, Alenka Čebašeková, Vesna Fabjanová) +2:31,4

Krasokorčuľovanie

  • Muži – po voľnej jazde: 1. Juzuru Hanju (Jap.) 317,85 b., 2. Šoma Uno (Jap.) 306,90, 3. Javier Fernández (Šp.) 305,24, 4. Ťin Po-jang (Čína) 297,77, 5. Nathan Chen (USA) 297,35, 6. Vincent Zhou (USA) 276,69, 7. Dmitrij Alijev (OŠR) 267,51, 8. Michail Koľada (OŠR) 264,25

Ľadový hokej

  • Muži:
  • A-skupina
  • Kanada – Česko 2:3 po sam. nájazdoch (2:1, 0:1, 0:0 – 0:0, 0:1)
  • Góly: 2. Raymond (Vey, Gragnani), 14. R. Bourque (Noreau, Brulé) – 7. D. Kubalík, 21. Jordán (Birner, Horák), rozhodujúci sam. nájazd Jan Kovář
  • Kórejská republika – Švajčiarsko 0:8 (0:1, 0:2, 0:5)
  • Góly: 11. Hollenstein (Haas, Loeffel), 28. DuBois, 36. Suter (Herzog), 44. Rüfenacht (Untersander, Almond), 46. Suter (Ambühl, S. Moser), 47. Schäppi (Almond, Geering), 52. Suter (Geering, Ambühl), 56. Corvi (Hofmann, Du Bois)
Tabuľka A-skupiny
1. Česko 2 1 1 0 0 5:3 5
2. Kanada 2 1 0 1 0 7:4 4
3. Švajčiarsko 2 1 0 0 1 9:5 3
4. Kórejská republika 2 0 0 0 2 1:10 0
  • B-skupina:
  • Slovinsko – Slovensko 3:2 po sam. nájazdoch (0:0, 2:1, 0:1 – 0:0, 1:0)
  • Góly: 21. Gregorc (Muršak, Kuralt), 25. Kuralt (Muršak, Gregorc), rozhod. sam. nájazd: Jeglič – 36. Bubela (Čerešňák, Graňák), 46. Marcel Haščák (Graňák, Čerešňák)
  • Olympijskí športovci z Ruska – USA 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
  • Góly: 8. Prochorkin (Mozjakin, Barabanov), 23. Prochorkin (Širokov, Mozjakin), 40. Kovaľčuk (Andronov), 41. Kovaľčuk (Vojnov, Andronov)
Tabuľka B-skupiny:
1. OŠR 3 2 0 0 1 14:5 6
2. USA 3 1 0 1 1 4:8 4
3. Slovinsko 3 0 2 0 1 8:12 4
4. SLOVENSKO 3 1 0 1 1 6:7 4
  • Ženy:
  • play off štvrťfinále: OŠR – Švajčiarsko 6:2 (1:0, 2:2, 3:0)
  • Góly: 8. a 54. Šochinová, 34. Kulišovová, 39. Pirogovová, 48. Dergačovová, 60. Sosinová – 21. Müllerová, 32. Stalderová
  • Fínsko – Švédsko 7:2 (3:0, 2:2, 2:0)
  • Góly: 12. a 30. Väliläová, 7. Nieminenová, 18. Tapaniová, 28. Karvinenová, 45. Nuutinenová, 58. Hakalaová – 29. Nordinová, 40. Stenbergová

Skeleton

  • Ženy – konečné poradie po štyroch jazdách: 1. Elizabeth Yarnoldová (V. Brit.) 3:27,28 min, 2. Jacqueline Löllingová (Nem.) 3:27,73, 3. Laura Deasová (V. Brit.) 3:27,90, 4. Janine Flocková (Rak.) 3:27,92, 5. Tina Hermannová 3:27,98, 6. Anna Fernstädtová (obe Nem.) 3:28,04, 7. Lelde Priedulenová (Lot.) 3:28,49, 8. Kimberley Bosová (Hol.) 3:28,59

Skoky na lyžiach

  • Muži – súťaž jednotlivcov (veľký mostík HS-140): 1. Kamil Stoch (Poľ.) 285,7 bodu (135 m/136,5 m), 2. Andreas Wellinger (Nem.) 282,3 (135,5 m/142 m), 3. Robert Johansson 275,3 (137,5 m/134,5 m), 4. Daniel-André Tande 273,1 (131 m/138,5 m), 5. Johann André Forfang (všetci Nór.) 271,6 (133 m/134,5 m), 6. Michael Hayböck (Rak.) 267,7 (140 m/131 m), 7. Karl Geiger (Nem.) 267,6 (132 m/137,5 m), 8. Andreas Stjernen (Nór.) 267,3 (134,5 m/131,5 m)

Šortrek

  • Muži – finále na 1000 m: 1. Samuel Girard (Kan.) 1:24,650 min, 2. John-Henry Krueger (USA) 1:24,864, 3. Seo Dži-ra 1:31,619, 4. Lim Hjo-džun (obaja Kór. rep.) 1:33,312, 5. Riosuke Sakazume (Jap.) 1:24,099 /víťaz B-finále/, 6. Semion Jelistratov 1:23,893, 7. Yuri Confortola (Tal.) 1:24,383, Sándor Liu Šaolin (Maď.) – penalizácia
  • Ženy – finále 1500 m: 1. Čoi Min-jong (Kór. rep.) 2:24,948 min, 2. Li Ťin-jü (Čína) 2:25,703, 3. Kim Boutin (Kan.) 2:25,834, 4. Kim A-lang (Kór. rep.) 2:25,941, 5. Jorien ter Morsová (Hol.) 2:25,955, 6. Petra Jaszapatiová (Maď.) 2:26,138, 7. Arianna Fontanová (Tal.) 2:27,475, 8. Čou Jang (Čína) 2:35,241
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk