Petra Vlhová Zjazdové lyžovanie, kombinácia - 5.
Adam Žampa Zjazdové lyžovanie, slalom - 24.
Andreas Žampa Zjazdové lyžovanie, slalom - 35.
Biatlonová štafeta 12:15 4x6 ženy
Barbara Kantorová Zjazdové lyžovanie, kombinácia - 18.
Matej Falat Zjazdové lyžovanie, slalom - nedokončil

ZOH 2018: Program a výsledky - 10. FEBRUÁR

Biatlon

  • šprint – 7,5 km (ženy)

1. Laura Dahlmeierová (Nem.) 21:06,2 min (0), 2. Marte Olsbuová (Nór.) +24,2 s (1), 3. Veronika Vítková (ČR) +25,8 (1), 4. Marie Dorinová-Habertová (Fr.) +33,1 (1), 5. Vanessa Hinzová (Nem.) +40,3 (1), 6. Lisa Vittozziová (Tal.) +40,5 (1), 7. Hanna Öbergová (Švéd.) +40,8 (1), 8. Irene Cadurischová (Švaj.) +45,5 (1),…** 11. Paulína Fialková +50,6 (1), 13. Anastasia Kuzminová +53,9 (3), 74. Ivona Fialková +3:42,4 min (5), 83. Terézia Poliaková (všetky SR) +4:26,0 (5)**

Curling

Miešané páry – 5. kolo:
Čína – USA 6:4, Nórsko – Fínsko 7:6 po 9. zmene, Kanada – Švajčiarsko 7:2 po 6. zmene, Kórejská republika – OŠR 5:6 po 9. zmene
6. kolo OŠR – Kanada 2:8 po 6. zmene, Švajčiarsko – Kórejská republika 6:4, Nórsko – USA 3:10 po 6. zmene, Fínsko – Čína 5:10 po 7. zmene

Poradie po 6. kole:
1.Kanada 6 5 1
Nórsko 6 4 2
OŠR 6 4 2
Švajčiarsko 6 4 2
5. Čína 6 3 3
6. Kórejská republika 6 2 4
USA 6 2 4
8. Fínsko 6 0 6

Klasické lyžovanie

Ženy – skiatlon na 7,5+7,5 km: 1. Charlotte Kallová (Švéd.) 40:44,9 min, 2. Marit Björgenová (Nór.) +7,8 s, 3. Krista Pärmäkoskiová (Fín.) +10,1, 4. Ebba Anderssonová (Švéd.) +10,9, 5. Jessica Digginsová (USA) +14,7, 6. Nathalie von Siebethalová (Švaj.) +17,6, 7. Teresa Stadloberová (Rak.) +26,6, 8. Natalia Nepriajevová (OŠR) +33,0

Ľadový hokej

Ženy, skupina B
Japonsko – Švédsko 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Góly: 37. Ukitová – 3. Rasková, 42. Hjalmarssonová

Švajčiarsko – Kórea 8:0 (3:0, 3:0, 2:0)
Góly: 11., 12., 20. a 22. Müllerová, 23. a 38. Stänzová, 50. a 52. Stalderová

Tabuľka B-skupiny:
1. Švajčiarsko 1 1 0 0 0 8:0 3
2. Švédsko 1 1 0 0 0 2:1 3
3. Japonsko 1 0 0 0 1 1:2 0
4. Kórea 1 0 0 0 1 0:8 0

Rýchlokorčuľovanie

Ženy – 3 000 m: 1. Carlijn Achtereekteová 3:59,21 min, 2. Ireen Wustová +0,08 s, 3. Antoinette de Jongová (všetky Hol.) +0,81, 4. Martina Sábliková (ČR) +1,33, 5. Miho Takagiová (Jap.) +2,14, 6. Ivanie Blondinová +4,93, 7. Isabelle Weidemannová (obe Kan.) +5,05, 8. Ajano Satoová (Jap.) +5,14

Sane

Muži – jednotlivci (poradie po dvoch zo štyroch jázd): 1. Felix Loch (Nem.) 1:35,299 min, 2. David Gleirscher (Rak.) 1:35,487, 3. Roman Repilov (OŠR) 1:35,516, … 28. Jozef Ninis 1:37,847, 35. Jakub Šimoňák (obaja SR) 1:40,414

Skoky na lyžiach

Muži – stredný mostík: 1. Andreas Wellinger (Nem.) 259,3 b (104,5 m/113,5 m), 2. Johann André Forfang (Nór.) 250,9 (106,0/109,5), 3. Robert Johansson (Nór.) 249,7 (100,5/113,5), 4. Kamil Stoch (Poľ.) 249,3 (106,5/105,5), 5. Stefan Hula (Poľ.) 248,8 (111,0/105,5), 6. Daniel-André Tande (Nór.) 242,3 (103,5/111,5).

Snoubording

Muži – slopestyle – kvalifikácia 1. skupiny: 1. Markus Kleveland (Nór.) 83,71 b., 2. Carlos Garcia Knight (N. Zél.) 80,10, 3. Sébastien Toutant (Kan.) 78,01
Muži – slopestyle – kvalifikácia 2. skupiny: 1. Maxence Parrot (Kan.) 87,36 b., 2. Mark McMorris (Kan.) 86,83, 3. Redmong Gerard (USA) 82,55

Šortrek

Muži – 1500 m – finále: 1. Lim Hjo-džun (Kór. rep.) 2:10,485 min, /olympijský rekord/, 2. Sjinkie Knegt (Hol.) 2:10,555, 3. Semion Jelistratov (OŠR) 2:10,687, 4. Samuel Girard (Kan.) 2:11,176, 5. Sándor Liu Šaolin (Maď.) 2:11,520, 6. Itzhak de Laat (Hol.) 2:12,362, 7. Thibaut Fauconnet (Fr.) 2:53,150, Hwang Dä-hon (Kór. rep.) nedokončil, Charles Hamelin (Kan.) diskvalifikovaný

Ženy – rozjazdy na 500 m – víťazky rozjázd: Kim Boutinová (Kan.), Arianna Fontanaová (Tal.), Sofia Prosvirnovová (OŠR), Elise Christieová (V. Brit.), Kche-sin Fan (Čín.), Martina Valcepinová (Tal.), Marianne St-Gelaisová (Kan.), Minjeong Choi (Kór. rep.) 42,870 s /olympijský rekord/

Štafety žien na 3000 m – víťazi rozjázd: Kórejská republika 4:06,387 /olympijský rekord/, Čína

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk