ZOH 2018: Program a výsledky - 20. FEBRUÁR

Akrobatické lyžovanie

  • Ženy – U-rampa – finále: 1. Cassie Sharpová (Kan..) 95,80 b. (1. kolo 94,40 / 2. kolo 95,80 / 3. kolo 42,00), 2. Marie Martinodová (Fr.) 92,60 (92,20 / 92,60 / 23,20), 3. Brita Sigourneyová (USA) 91,60 (89,80 / 88,60 / 91,60), 4. Annalisa Drewová (USA) 90,80 (86,80 / 73,00 / 90,80), 5. Ajana Onozuková (Jap.) 82,20 (50,80 / 77,20 / 82,20), 6. Valerija Demidovová (OŠR) 80,60 (79,00 / 80,60 / 77,60), 7. Rowan Cheshirová (V. Brit.) 75,40 (75,40 / 17,80 / 13,60), 8. Sabrina Cakmakliová (Nem.) 74,20 (74,20 / 57,60 / 20,40)

Biatlon

  • Zmiešané štafety, žien na 2×6 a mužov na 2×7,5 km: 1. Francúzsko (Marie Dorin Habertová, Anais Bescondová, Simon Desthieux, Martin Fourcade) 1:08:34,3 (0 tr. okr.+4 dobíjania), 2. Nórsko (Marie Olsbuová, Tiril Eckhoffová, Johannes Thingnes Boe, Emil Hegle Svendsen) +20,9 (1+11), 3. Taliansko (Lisa Vittozziová, Dorothea Wiererová, Lukas Hofer, Dominik Windisch) 26,9 (0+7), 4. Nemecko 27,2 (1+7), 5. Bielorusko 55,5 (0+3), 6. Fínsko 1:03,9 (0+3), 7. Ukrajina 1:12,1 (0+5), 8. Česko 1:39,3 (0+8), 9. Olympijskí športovci z Ruska 2:14,8 (0+10), 10. Rakúsko 2:22,0 (0+14), … 20. SR (Paulína FIALKOVÁ, Anastasia KUZMINOVÁ, Matej KAZÁR, Martin OTČENÁŠ) nedobehlo – okruh

Boby

  • Dvojboby žien po 2 jazdách: 1. Nemecko I (Mariama Jamankaová, Lisa-Marie Buckwitzová) 1:41,26 min., 2. USA I (Elana Meyersová-Taylorová, Laura Gibbsová) +0,07 sek., 3. Nemecko II (Stephanie Schneiderová, Annika Drazeková) +0,30, 4. USA II (Jamie Greubelová-Poserová,Aja Evansová) +0,32, 5. Kanada I (Kaillie Humphriesová, Phylicia Georgeová +0,34), 6. Veľká Británia (Mica McNeillová, Mica Mooreová +0,46, 7. Kanada II (Alysia Risslingová, Heather Moyseová +0,50, 8. Kanada III (Christine de Bruinová, Melissa Lotholzová), +0,59, 9. Švajčiarsko (Sabrina Hafnerová, Eveline Rebsamenová) +0,76, 10. Rakúsko (Christina Hengsterová, Valerie Kleiserová +1,01

Curling

  • Muži 10. kolo
  • Veľká Británia – Nórsko 10:3 po 7. zmene, Japonsko – Kanada 4:8 po 9. zmene, Kórejská republika – Švajčiarsko 8:7, Taliansko – Švédsko 3:7 po 9. zmene
  • Muži 11. kolo
  • Švajčiarsko – USA 4:8, Nórsko – Taliansko 4:6, Japonsko – Dánsko 6:4
Poradie po 11. kole:
1. Švédsko 8 7 1 istota postupu do semifinále
2. Kanada 8 5 3  
3. Veľká Británia 8 5 3  
4. Švajčiarsko 9 5 4  
5. USA 8 4 4  
Japonsko 8 4 4  
7. Kórejská republika 8 3 5  
Nórsko 8 3 5  
9. Taliansko 9 3 6  
10. Dánsko 8 2 6  
  • Ženy 10. kolo

Kanada – Čína 5:7, USA – Kórejská republika 6:9 po 9. zmene, Veľká Británia – Japonsko 8:6

Poradie po 10. kole:
1. Kórejská republika 7 6 1 istý postup do semifinále
2. Švédsko 7 5 2  
3. Japonsko 8 5 3  
Veľká Británia 8 5 3  
5. USA 8 4 4  
Čína 8 4 4    
7. Kanada 7 3 4  
8.OŠR 7 2 5  
Švajčiarsko 7 2 5  
10. Dánsko 7 1 6  

Krasokorčuľovanie

  • Súťaž tanečných párov po voľnom tanci: 1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan. 206,07 b., 2. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (Fr.) 205,28, 3. Maia a Alex Shibutaniovci (USA) 192,59, 4. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 187,69, 5. Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Solovjew (OŠR) 186,92, 6. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (Tal.) 184,91, 7. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (Kan.) 181,98, 8. Piper Gillesová, Paul Poirier (Kan.) 176,91, 9. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 175,58, – 10. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (Tal.) 173,47…20. Lucie MYSLIVEČKOVÁ, Lukáš CSÖLLEY (SR) 142,57

Ľadový hokej

  • Muži – osemfinále
  • USA – Slovensko 5:1 (0:0, 3:1, 1:0)
  • Góly: 22. Donato (Gilroy, Terry), 23. Wisniewski (Terry), 34. Arcobello (Terry, Blum), 50. Roe (Little, O´Neill), 57. Donato (Wisniewski) – 37. Čerešňák (Graňák, Nagy)
  • Slovinsko – Nórsko 1:2 po predĺžení (1:0, 0:0, 0:1 – 0:1)
  • Góly: 7. Urbas (Muršak) – 44. Kristiansen (Röymark, Bastiansen), 64. Bonsaksen (Rosseli Olsen, P. Thoresen)
  • Fínsko – Kórejská republika 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
  • Góly: 5. Kontiola (Tolvanen, Kemppainen), 24. Kontiola (Lepistö, Tolvanen), 27. Heiskanen (Tolvanen), 48. Hietanen (Osala, Junttila), 60. Manninen (Hietanen, Koskiranta) 31. Radunske (Regan, Kim Sangwook), 33. Ahn Jin-hui (Shin Sanghoon).
  • Švajčiarsko – Nemecko 1:2 pp (0:1, 1:0, 0:0 – 0:1)
  • Góly: 24. Moser (Ambühl, Suter) – 2. Pföderl (Hördler, Hager), 61. Y. Seidenberg (Kahun, Mauer).
  • Ženy
  • o 7. miesto:
  • Švédsko – Kórejská republika 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
  • Góly: 6. Kullerová, 20. Alasalmiová, 37. Grahmová, 44. Svedinová, 50. Rasková, 57. Johanssonová – 7. Soojin Han
  • o 5. miesto: Švajčiarsko – Japonsko 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
  • Gól: 4. Raselliová

Severská kombinácia

  • Individuálne preteky so skokmi na veľkom mostíku: 1. Johannes Rydzek 23:52,5 min., 2. Fabian Riessle +0,4 s, 3. Eric Frenzel (všetci Nem.) +0,8, 4. Jarl Magnus Riiber (Nór.) +2,8, 5. Akito Watabe (Jap.) +12,5, 6. Eero Hirvonen (Fín.) +22,1, 7. Vinzenz Geiger +50,1, 8. Wilhelm Denifl +1:02,1 min., 9. Lukas Klapfer (obaja Rak.) +1,22:8, 10. Jörgen Graabak (Nór.) +1:24,8

Šortrek

  • Štafeta žien na 3000 m – finále: 1. Kórejská republika (Šim Suk-hee, Čoi Min-jong, Kim Je-džin, Kim A-lang) 4:06,387 min, 2. Taliansko (Arianna Fontanová. Lucia Perettiová, Cecilia Maffeiová, Martina Valcepinová) 4:05,918, 3. Holandsko (Suzanne Schultingová, Jara van Kerkhofová, Lara van Ruijvenová, Jorien ter Morsová) 4:03,471 /svetový rekord/, 4. Maďarsko (Petra Jaszapatiová, Andrea Keszlerová, Zsofia Konyová, Sara Bacskaiová) 4:03,603, 5. Olympijskí športovci z Ruska (Sofia Prosvirnovová, Jekaterina Konstantinovová, Jekaterina Jefremenková, Emina Malagičová) 4:08,838, 6. Japonsko (Hitomi Saitoová, Sumire Kikučiová, Šione Kaminagová, Ajuko Itoová) 4:12,664, Čína a Kanada – penalizácia vo finále
29,99
Orchidea zelená na vysoko

Orchidea zelená na vysoko

10
Miešaná kytica

Miešaná kytica

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk