ZOH 2018: Program a výsledky - 19. FEBRUÁR

Akrobatické lyžovanie

  • Ženy – U-rampa – kvalifikácia: 1. Cassie Sharpová (Kan..) 93,00 b. (1. kolo 93,00 / 2. kolo 93,40), 2. Marie Martinodová (Fr.) 92,00 (91,60 / 92,00), 3. Brita Sigourneyová (USA) 90,60 (90,60 / 90,60)

Boby

  • Muži – dvojboby (konečné poradie po štyroch jazdách): 1. Kanada (Kripps, Kopacz) a Nemecko (Friedrich, Margis) zhodne 3:16,86 min, 3. Lotyšsko (Melbardis, Strenga) 3:16,91, 4. Nemecko (Walther, Poser) 3:17,06, 5. Nemecko (Lochner, Weber) 3:17,14, 6. Kórejská republika (Won Jun-čong, Seo Joung-wu) 3:17,40, 7. Kanada (Poloniato, Lumsden) 3:17,74, 8. Rakúsko (Maier, Sammer) 3:17,76

Curling

  • Ženy – 8. kolo:
  • USA – Dánsko 7:6, Japonsko – Kanada 3:8 po 7. zmene, Švédsko – Kórejská republika 6:7, OŠR – Švajčiarsko 2:11 po 7. zmene
  • Ženy – 9. kolo:
  • V. Británia – Švajčiarsko 8:7, Dánsko – OŠR 7:8, Čína – USA 4:10, po 8. zmene, Japonsko – Švédsko 5:4
Poradie po 9. kole:
1. Kórejská republika 6 5 1
2. Japonsko 7 5 2
Švédsko 7 5 2
4. Veľká Británia 7 4 3
USA 7 4 3
6. Kanada 6 3 3
7. Čína 7 3 4
8. OŠR 7 2 5
Švajčiarsko 7 2 5
10. Dánsko 7 1 6
  • Muži – 9. kolo:
  • Taliansko – Kórejská republika 6:8, Švédsko – Švajčiarsko 3:10 po 7. zmene, USA – Kanada 9:7 po 11. zmene, Veľká Británia – Dánsko 7:6
Poradie po 9. kole:
1. Švédsko 7 6 1
2. Švajčiarsko 7 5 2
3. Kanada 7 4 3
Veľká Británia 7 4 3
5. Japonsko 6 3 3
Nórsko 6 3 3
7. USA 7 3 4
8. Taliansko 7 2 5
Dánsko 7 2 5
Kórejská republika 7 2 5

Krasokorčuľovanie

  • Tanečné páry – po krátkom tanci: 1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan.) 83,67 b., 2. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (Fr.) 81,93, 3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 77,75, … 19. Lucie Myslivečková, Lukáš Csölley (SR) 59,75 – kvalifikovali sa do voľného tanca

Ľadový hokej

  • Ženy
  • semifinále: USA – Fínsko 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
  • Góly: 3. Marvinová (Dugganová, Pelkeyová), 19. Cameranesiová, 34. J. Lamoureuxová-Davidsonová (Cameranesiová, Panneková), 34. Knightová (Coynová, Morinová), 41. Cameranesiová (Brandtová, Kesselová)
  • 13:10 semifinále: Kanada – OŠR

Rýchlokorčuľovanie

  • Muži – 500 m: 1. Havard Lorentzen (Nór.) 34,41 s, 2. Min Kyu Cha (Kór. rep.) +0,01 s, 3. Tching-Jü Kao (Čína) +0,24, 4. Mika Poutala (Fín.) +0,27, 5. Daiči Jamanaka +0,37, 6. Joji Kato (obaja Jap.), 7. Ronald Mulder (Hol.) obaja +0,42, 8. Nico Ihle (Nem.) +0,48, 9. Kai Verbij +0,49, 10. Jan Smeekens (obaja Hol.) +0,52

Skoky na lyžiach

  • Skoky na lyžiach – muži – súťaž družstiev – veľký mostík (HS-140):

    1. Nórsko (Daniel-André Tande, Andreas Stjernen, Johann André Forfang, Robert Johansson) 1098,5 bodu, 2. Nemecko (Karl Geiger, Stephan Leyhe, Richard Freitag, Andreas Wellinger) 1075,7, 3. Poľsko (Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Kamil Stoch) 1072,4, 4. Rakúsko (Stefan Kraft, Manuel Fettner, Gregor Schlierenzauer, Michael Hayböck) 978,4, 5. Slovinsko (Jernej Damjan, Anže Semenič, Tilen Bartol, Peter Prevc) 967,8,4, 6. Japonsko (Taku Takeuči, Daiki Ito, Noriaki Kasai, Rjoju Kobajaši) 940,5, 7. Olympijskí športovci z Ruska (Alexej Romašov, Denis Kornilov, Michail Nazarov, Jevgenij Klimov) 809,8, 8. Fínsko (Janne Ahonen, Andreas Alamommo, Jarkko Määttä, Antti Aalto) 790,4 – týchto osem krajín postúpilo aj do finálového 2. kola, 9. USA 377,2, 10. Česko 370,1, 11. Taliansko 364,5, 12. Kórejská republika 274,5 – skokani týchto štyroch krajín absolvovali iba prvé súťažné kolo a do finálového 2. kola nepostúpili

Snoubording

  • Ženy – big air – kvalifikácia: 1. Anna Gasserová (Rak.) 98,00 b. (1. kolo 88,25 / 2. kolo 98,00), 2. Juka Fudžimoriová (Jap.) 94,25 (82,00 / 94,25), 3. Reira Iwabučiová (Jap.) 92,75 (80,00 / 92,75), … 23. Klaudia Medlová (SR) 50,50 (30,75 / 50,50) – nepostúpila do finále
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk