Petra Vlhová a jej program v sezóne 2020/21

Dátum podujatia Miesto a disciplína Umiestnenie Vlhovej
17. októbra Sölden – obrovský slalom 3.
21. novembra Levi – slalom 1.
22. novembra Levi – slalom 1.
26. novembra Lech Zürs – paralelný slalom 1.
5. decembra St. Moritz – super G zrušené
6. decembra St. Moritz – super G zrušené
12. decembra Courchevel – obrovský slalom 3.
14. decembra Courchevel – obrovský slalom nedokončila
18. decembra Val d´Isere – zjazd 26.
19. decembra Val d´Isere – zjazd 33.
20. decembra Val d´Isere – super G 6.
28. decembra Semmering – obrovský slalom zrušený
29. decembra Semmering – slalom 4.
3. januára Záhreb – slalom 1.
9. januára St. Anton – zjazd 12.
10. januára St. Anton – super G 19.
12. januára Flachau – slalom 4.
16. januára Maribor – obrovský slalom 4.
17. januára Maribor – obrovský slalom 10.
23. januára Crans Montana – zjazd 4.
24. januára Crans Montana – zjazd 7.
26. januára Kronplatz – obrovský slalom  
30. januára Garmisch Partenkirchen – zjazd  
31. januára Garmisch Partenkirchen – super G  
8. februára MS v Cortine d'Ampezzo – alpská kombinácia  
9. februára MS v Cortine d'Ampezzo – super G  
13. februára MS v Cortine d'Ampezzo – zjazd  
16. februára MS v Cortine d'Ampezzo – paralelný slalom  
17. februára MS v Cortine d'Ampezzo – tímová súťaž  
18. februára MS v Cortine d'Ampezzo – obrovský slalom  
20. februára MS v Cortine d'Ampezzo – slalom  
27. februára Yanqing – zjazd  
27. februára Yanqing – super G  
6. marca Jasná – obrovský slalom  
7. marca Jasná – slalom  
12. marca Are – slalom  
13. marca Are – slalom  
17. marca Finále SP v Lenzerheide – zjazd  
18. marca Finále SP v Lenzerheide – super G  
20. marca Finále SP v Lenzerheide – slalom  
17. marca Finále SP v Lenzerheide – obrovský slalom  

Celkové poradie SP (po 18 z 33 súťaží): 1. Petra VLHOVÁ (SR) 861, 2. Michelle Gisinová (Švajč.) 741, 3. Sofia Goggiová 654, 4. Marta Bassinová (obe Tal.) 623, 5. Lara Gutová-Behramiová (Švajč.) 567, 6. Mikaela Shiffrinová (USA) 565

Poradie v slalome (5 z 9): 1. VLHOVÁ 400 bodov, 2. Liensbergerová 360, 3. Shiffrinová 335, 4. Gisinová 330, 5. Holdenerová 245, 6. Mairová 143.

Poradie v obrovskom slalome (5 z 8): 1. Bassinová 400 bodov, 2. Gisinová 272, 3. Federica Brignoneová (Tal.) 250, 4. Worleyová 236, 5. Shiffrinová 230, 6. VLHOVÁ 196.

Poradie v zjazde (5 z 8): 1. Goggiová 480, 2. Johnsonová 285, 3. Corinne Suterová (Švaj.) 270, 4. Ledecká 206, 5. Gutová-Behramiová 183, 6. Tamara Tipplerová (Rak.) 165 … 11. VLHOVÁ 113

Poradie v super-G (2 z 6): 1. Gutová-Behramiová 145 bodov, 2. Ledecká a Suterová po 140, 4. Bassinová 130, 5. Brignoneová 105, 6. Tipplerová 68, … 8. VLHOVÁ 52.