Kalendár Svetového pohára zjazdárok

Dátum podujatia Miesto a disciplína Umiestnenie P. Vlhovej
26. októbra Sölden – obrovský slalom 14.
23. novembra Levi – slalom DNF
30. novembra Killington – obrovský slalom 6.
1. decembra Killington – slalom 2.
6. decembra Lake Louise – zjazd Neštartovala
7. decembra Lake Louise – zjazd Neštartovala
8. decembra Lake Louise – super G Neštartovala
14. decembra St. Moritz – super G Neštartovala
15. decembra St. Moritz – paralelný slalom 1.
17. decembra Courchevel – obrovský slalom 4.
21. decembra Val d´Isere – zjazd Zrušené
22. decembra Val d´Isere – alpská kombinácia Zrušené
28. decembra Lienz – obrovský slalom 5.
29. decembra Lienz – slalom 2.
4. januára Záhreb – slalom 1.
11. januára Altenmarkt-Zauchensee – zjazd nenastúpila
12. januára Altenmarkt-Zauchensee – alpská kombinácia vypadla
14. januára Flachau – slalom 1.
18. januára Sestriere – obrovský slalom 1.
19. januára Sestriere – paralelný obrovský slalom šestnásťfinále
25. januára Bansko – zjazd  
26. januára Bansko – super G  
1. februára Rosa Chutor – zjazd  
2. februára Rosa Chutor – super G  
8. februára Garmisch Partenkirchen – zjazd  
9. februára Garmisch Partenkirchen – super G  
15. februára Maribor – obrovský slalom  
16 februára Maribor – slalom  
22. februára Crans Montana – zjazd  
23. februára Crans Montana – alpská kombinácia  
29. februára La Thuile – super G  
1. marca La Thuile – alpská kombinácia  
7. marca Ofterschwang – obrovský slalom  
8. marca Ofterschwang – slalom  
12. marca Are – paralelný slalom  
13. marca Are – obrovský slalom  
14. marca Are – slalom  
18. marca Cortina d´Ampezzo – zjazd  
19. marca Cortina d´Ampezzo – super G  
20. marca Cortina d´Ampezzo – tímové preteky  
21. marca Cortina d´Ampezzo – slalom  
22. marca Cortina d´Ampezzo – obrovský slalom  

Celkové poradie SP (po 17 z 39 pretekov): 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 946 bodov, 2. Petra Vlhová (SR) 713, 3. Federica Brignoneová (Tal.) 665, 4. Wendy Holdenerová 467, 5. Michelle Gisinová (obe Švaj.) 405, 6. Viktoria Rebensburgová (Nem.) 373

Poradie v hodnotení slalomu (5 z 9): 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 440 bodov, 2. Petra Vlhová (SR) 360, 3. Anna Swennová-Larssonová (Švéd.) 235, 4. Katharina Liensbergerová (Rak.) 231, 5. Wendy Holdenerová a Michelle Gisinová (obe Švaj.) – obe po 180

Poradie obrovského slalomu (5 z 9): 1. Federica Brignoneová (Tal.) 375 bodov, 2. Mikaela Shiffrinová (USA) 314, 3. Marta Bassinová (Tal.) 264, 4. Petra Vlhová (SR) 253, 5. Alice Robinsonová (N. Zél.) 200, 6. Mina Fürst Holtmannová (Nór.) 199

Poradie zjazdu (2): 1. Ledecká 150, 2. Schmidhoferová 136, 3. Suterová 125, 4. Shiffrinová 106, 5. Rebensburgo­vá 79,

Poradie v super-G (1): 1. Rebensburgová 126, 2. Brignoneová 116, 3. Goggiová a Suterová 100, 5. Nicol Delagová (Tal.) 87, 6. Shiffrinová 86

Poradie paralelných súťaží (po 2 z 3): 1. VLHOVÁ 113, 2. Direzová 100, 3. Brignoneová 90, 4. Anna Swennová-Larssonová a Mörzingerová po 80, 6. Bassinová 78