Alena Procházková Beh na lyžiach: 30 km klasicky - 7:15
Barbora Klementová Beh na lyžiach: 30 km klasicky - 7:15

ZOH 2018: Program a výsledky - SNOUBORDING

MUŽI

  • 11.2.
  • Slopestyle – finále: 1. Redmond Gerard (USA) 87,16 bodu (1. kolo: 43,33, 2. kolo 46,40, 3. kolo: 87,16), 2. Max Parrot (Kan.) 86,00 (45,13, 49,48, 86.00), 3. Mark McMorris (Kan.) 85,20 (75,30. 85,20, 60,68, 4. Staale Sandbech (Nór.) 81,01 (44,81, 81,01, 38,13), 5. Carlos Garcia Knight (N. Zél.) 78,60 (78,60, 52,98, 24,35), 6. Marcus Kleveland (Nór.) 77,76 (77,76, 43,71, 37,18), 7. Tyler Nicholson (Kan.) 76,41 (36,18, 76,41, 75,15), 8. Torgeir Bergrem (Nór.) 75,80 (58,80, 75,80, 60,03)
  • 14.2.
  • U-rampa – finále: 1. Shaun White (USA) 97,75 b (1. kolo 94,25 / 2. kolo 55,00 / 3. kolo 97,75), 2. Ajumu Hirano (Jap.) 95,25 (35,25 / 95,25 / 43,25), 3. Scotty James (Aus.) 92,00 (92,00 / 81,75 / 40,25), 4. Ben Ferguson (USA) 90,75 (43,00 / 83,50 / 90,75), 5. Patrick Burgener (Švaj.) 89,75 (84,00 / 51,00 / 89,75), 6. Chase Josey (USA) 88,00 (87,75 / 52,25 / 87,00).
  • 15.2.
  • Snoubordkros – finále: 1. Pierre Vaultier (Fr.), 2. Jarryd Hughes (Aus.), 3. Regino Hernández (Šp.), 4. Nick Baumgartner (USA), 5. Mick Dierdorff (USA), 6. Alex Pullin (Aus.), 7. Alessandro Hämmerle (Rak.), 8. Martin Nörl (Nem.)
  • 24.2.
  • Big air – finále: 1. Sebastien Toutant (Kan.) 174,25 b., 2. Kyle Mack (USA) 168,75, 3. Billy Morgan (V. Brit.) 168,00, 4. Chris Corning (USA) 153,00, 5. Redmond Gerard (USA) 143,00, 6. Michael Schärer (Švaj.) 140,75, 7. Torgeir Bergrem (Nór.) 131,00, 8. Jonas Bösiger (Švaj.) 118,25
  • Paralelný obrovský slalom: 1. Nevin Galmarini (Švaj.), 2. Lee Sang-ho (Kór. rep.), 3. Žan Košir (Slovin.), 4. Sylvain Dufour (Fr.), 5. Benjamin Karl (Rak.), 6. Stefan Baumeister (Nem.), 7. Roland Fischnaller (Tal.), 8. Edwin Coratti (Tal.)

ŽENY

  • 12.2.

    Slopestyle – finále: 1. Jamie Andersonová (USA) 83,00 b. (1. kolo 83,00 / 2. kolo 34,56), 2. Laurie Blouinová (USA) 76,33 (49,16 / 76,33), 3. Enni Rukajärviová (Fín.) 75,38 (45,85 / 75,38), 4. Silje Norendalová (Nór.) 75,38, 5. Jessika Jensonová (USA) 72,26 (72,26 / 41,11), 6. Hailey Langlandová (USA) 71,80 (41,26 / 71,80), 7. Sina Candrianová (Švaj.) 66,35 (66,35 / 39,80), 8. Sofija Fiodorovová (OŠR) 65,73 (27,53 / 65,73), … 24. Klaudia Medlová (SR) 34,00 (26,16 / 34,00)

  • 13.2.
  • U-rampa – finále: 1. Chloe Kimová (USA) 98,25 b. (1. kolo 93,75 / 2. kolo 41,50 / 3. kolo 98,25), 2. Liou Ťia-jü (Čína) 89,75 (85,50 / 89,75 / 49,00), 3. Arielle Goldová (USA) 85,75 (10,50 / 74,75 / 85,75), 4. Kelly Clarková (USA) 83,50 (76,25 / 81,75 / 83,50), 5. Cchaj Süe-tchung (Čína) 76,50 (20,50 / 41,25 / 76,50), 6. Haruna Macumotová (Jap.) 70,00 (70,00 / 46,25 / 65,75)
  • 23.2.
  • Big air – finále: 1. Anna Gasserová (Rak.) 185,00 b, 2. Jamie Andersonová (USA) 177,25, 3. Zoi Sadowská-Synnottová (N. Zél.) 157,50, 4. Reira Iwabučiová (Jap.) 147,50, 5. Sina Candrianová (Švaj.) 140,25, 6. Silje Norendalová (Nór.) 131,50, 7. Juka Fudžimoriová (Jap.) 122,75, 8. Mijabi Onicuková (Jap.) 119,00, … v kvalifikácii: 23. Klaudia Medlová (SR) – nepostúpila do finále
  • 24.2.
  • Paralelný obrovský slalom: 1. Ester Ledecká (ČR), 2. Selina Jörgová (Nem.), 3. Ramona Theresia Hofmeisterová (Nem.), 4. Aľona Zavarzinová (OŠR), 5. Tomoka Takeučiová (Jap.), 6. Julie Zoggová (Švaj.), 7. Daniela Ulbingová (Rak.), 8. Ina Meschiková (Rak.)
Medailová bilancia krajín
1. USA 4 2 1 7
2. Kanada 1 2 1 4
3. Francúzsko 1 1 0 2
4. Česko 1 0 1 2
5. Rakúsko 1 0 0 1
Taliansko 1 0 0 1
Švajčiarsko 1 0 0 1
8. Austrália 0 1 1 2
Nemecko 0 1 1 2
10. Čína 0 1 0 1
Japonsko 0 1 0 1
Kórejská republika 0 1 0 1
13. Španielsko 0 0 1 1
Fínsko 0 0 1 1
Veľká Británia 0 0 1 1
Nový Zéland 0 0 1 1
Slovinsko 0 0 1 1
 
Najúspešnejší jednotlivci (držitelia viac ako jednej medaily):
1. Jamie Andersonová (USA) 1 1 0 2
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk