Lukáš Csölley Krasokorčuľovanie. voľné tance - 20.
Lucie Myslivečková Krasokorčuľovanie. voľné tance - 20.
Slovenskí hokejisti Osemfinále, SVK - USA 1:5
Biatlonová štafeta Zmiešaná štafeta - 20.

ZOH 2018: Program a výsledky - ŠORTREK

MUŽI

  • 10.2.

1500 m – finále: 1. Lim Hjo-džun (Kór. rep.) 2:10,485 min, /olympijský rekord/, 2. Sjinkie Knegt (Hol.) 2:10,555, 3. Semion Jelistratov (OŠR) 2:10,687, 4. Samuel Girard (Kan.) 2:11,176, 5. Sándor Liu Šaolin (Maď.) 2:11,520, 6. Itzhak de Laat (Hol.) 2:12,362, 7. Thibaut Fauconnet (Fr.) 2:53,150, Hwang Dä-hon (Kór. rep.) nedokončil, Charles Hamelin (Kan.) diskvalifikovaný

  • 13.2.
  • Rozjazdy na 1000 m – víťazi rozjázd: John-Henry Krueger (USA), Lim Hjo-džun (Kór. rep.), Samuel Girard (Kan.), Sjinkie Knegt, Charles Hamelin (Kan.) 1:23,407 min /olympijský rekord/, Itzhak de Laat (Hol.), Hwang Dä-hon (Kór. rep.), Sándor Liu Šaolin (Maď.)
  • Štafety – 5000 m:
  • 1. semifinále: 1. Čína 6:36,605 min, 2. Kanada 6:41,042, 3. Kazachstan 6:47,727
  • 2. semifinále: 1. Kórejská republika 6:34,510 /olympijský rekord/, 2. Maďarsko 6:34,866, 3. USA 6:36,867
  • 17.2.
  • Finále na 1000 m: 1. Samuel Girard (Kan.) 1:24,650 min, 2. John-Henry Krueger (USA) 1:24,864, 3. Seo Dži-ra 1:31,619, 4. Lim Hjo-džun (obaja Kór. rep.) 1:33,312, 5. Riosuke Sakazume (Jap.) 1:24,099 /víťaz B-finále/, 6. Semion Jelistratov 1:23,893, 7. Yuri Confortola (Tal.) 1:24,383, Sándor Liu Šaolin (Maď.) – penalizácia
  • 20.2. 11:45 500 m – kvalifikácia
  • 22.2. 11:00 500 m – štvrťfinále
  • 22.2. 11:42 500 m – semifinále
  • 22.2. 12:13 500 m – FINÁLE
  • 22.2. 12:47 5000 m tímy – FINÁLE

ŽENY

  • 10.2.

    Rozjazdy na 500 m – víťazky rozjázd: Kim Boutinová (Kan.), Arianna Fontanaová (Tal.), Sofia Prosvirnovová (OŠR), Elise Christieová (V. Brit.), Kche-sin Fan (Čín.), Martina Valcepinová (Tal.), Marianne St-Gelaisová (Kan.), Minjeong Choi (Kór. rep.) 42,870 s /olympijský rekord/

Štafety na 3000 m – víťazi rozjázd: Kórejská republika 4:06,387 /olympijský rekord/, Čína

  • 13.2.
  • 500 m – finále: 1. Arianne Fontanová (Tal.) 42,569 s, 2. Yara van Kerkhofová (Hol.) 43,256, 3. Kim Boutinová (Kan.) 43,881, 4. Elise Christieová (V. Brit.) 1:23,063 min, 5. Čchoi Min-ťeong (Kór. rep.) – penalizácia, pretekárku neklasifikovali
  • 17.2.
  • Finále 1500 m: 1. Čoi Min-jong (Kór. rep.) 2:24,948 min, 2. Li Ťin-jü (Čína) 2:25,703, 3. Kim Boutin (Kan.) 2:25,834, 4. Kim A-lang (Kór. rep.) 2:25,941, 5. Jorien ter Morsová (Hol.) 2:25,955, 6. Petra Jaszapatiová (Maď.) 2:26,138, 7. Arianna Fontanová (Tal.) 2:27,475, 8. Čou Jang (Čína) 2:35,241
  • 20.2.
  • Štafeta na 3000 m – finále: 1. Kórejská republika (Šim Suk-hee, Čoi Min-jong, Kim Je-džin, Kim A-lang) 4:06,387 min, 2. Taliansko (Arianna Fontanová. Lucia Perettiová, Cecilia Maffeiová, Martina Valcepinová) 4:05,918, 3. Holandsko (Suzanne Schultingová, Jara van Kerkhofová, Lara van Ruijvenová, Jorien ter Morsová) 4:03,471 /svetový rekord/, 4. Maďarsko (Petra Jaszapatiová, Andrea Keszlerová, Zsofia Konyová, Sara Bacskaiová) 4:03,603, 5. Olympijskí športovci z Ruska (Sofia Prosvirnovová, Jekaterina Konstantinovová, Jekaterina Jefremenková, Emina Malagičová) 4:08,838, 6. Japonsko (Hitomi Saitoová, Sumire Kikučiová, Šione Kaminagová, Ajuko Itoová) 4:12,664, Čína a Kanada – penalizácia vo finále
  • 22.2. 11:14 1000 m – štvrťfinále
  • 22.2. 11:51 1000 m – semifinále
  • 22.2. 12:23 1000 m – FINÁLE
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk