ZOH 2018: Program a výsledky - KRASOKORČUĽOVANIE

Tímová súťaž

  • od 11.2.
  • Voľný program športových dvojíc: 1. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 148,51, 2. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (Tal.) 138,44, 3. Natalija Zabijakovová, Alexander Enbert (OŠR) 133,28, 4. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 126,56, 5. Miu Suzakiová, Rjuiči Kihara (Jap.) 97.67
  • Voľný program mužov: 1. Patrick Chan (Kan.) 179,75 b., 2. Michail Koľada (OŠR) 173,57, 3. Adam Rippon (USA) 172,98, 4. Matteo Rizzo (Tal.) 156,11. 5. Keidži Tanaka (Jap.) 148,36
  • Voľný program žien: 1. Alina Zagitovová (OŠR) 158,08 b., 2. Mirai Nagasuová (USA) 137,53, 3. Gabrielle Dalemanová (Kan.) 137,14, 4. Carolina Kostnerová (Tal.) 134,00, 5. Kaori Sakamotová (Jap.) 131,91
  • Voľný tanec: 1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan.) 118,10 b., 2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 112,01, 3. Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Soloviov (OŠR) 110,43, 4. Anna Capelliniová, Luca Lanotte (Tal.) 107,00, 5. Kana Muramotová, Chris Reed (Jap.) 87,88
  • Konečne poradie tímovej súťaže: 1. Kanada (Patrick Chan, Meagan Duhamelová, Eric Radford, Kaetlyn Osmondová, Tessa Virtueová, Scott Moir, Gabrielle Dalemanová) 73 bodov, 2. OŠR (Michail Koľada, Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov, Jevgenija Medvedevová, Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Soloviov, Alina Zagitovová) 66, 3. USA (Nathan Chen, Alexa Scimenová Knierimová, Chris Knierim, Bradie Tennellová, Maia Shibutaniová, Alex Shibutani, Adam Rippon, Mirai Nagasuová) 62, 4. Taliansko 56, 5. Japonsko 50, 6. Čína 18, 7. Nemecko 16, 8. Francúzsko 13, 9. Izrael 13, 10. Kórejská republika 13.

MUŽI

  • 16.2.
  • Krátky program: 1. Juzuru Hanju (Jap.) 111,68 b., 2. Javier Fernández (Šp.) 107,58, 3. Šoma Uno (Jap.) 104,17, 4. Ťin Po-jang (Čína) 103,32, 5. Dmitrij Alijev (OŠR) 98,98, 6. Patrick Chan (Kan.) 90,01, 7. Adam Rippon (USA) 87,95, 8. Michail Koľada (OŠR) 86,69
  • 17.2.
  • Muži – po voľnej jazde: 1. Juzuru Hanju (Jap.) 317,85 b., 2. Šoma Uno (Jap.) 306,90, 3. Javier Fernández (Šp.) 305,24, 4. Ťin Po-jang (Čína) 297,77, 5. Nathan Chen (USA) 297,35, 6. Vincent Zhou (USA) 276,69, 7. Dmitrij Alijev (OŠR) 267,51, 8. Michail Koľada (OŠR) 264,25

ŽENY

  • 21.2.
  • Po krátkom programe: 1. Alina Zagitovová (OŠR) 82,92 b., 2. Jevgenija Medvedevová (OŠR) 81,61, 3. Kaetlyn Osmondová (Kan.) 78,87, 4. Satoko Mijaharová (Jap.) 75,94, 5. Kaori Sakamotová (Jap.) 73,18, 6. Caroline Kostnerová (Tal.) 73,15, 7. Gabrielle Dalemanová (Kan.) 68,90, 8. Čchoi Da-bin (Kór. rep.) 67,77, … 13. Nicole Rajičová (SR) 60,59
  • 23.2.
  • Konečné poradie po voľnej jazde: 1. Alina Zagitovová (OŠR) 239,57, 2. Jevgenija Medvedevová (OŠR) 238,26, 3. Kaetlyn Osmondová (Kan.) 231,02, 4. Satoko Mijaharová (Jap.) 222,38, 5. Caroline Kostnerová (Tal.) 212,44, 6. Kaori Sakamotová (Jap.) 209,71, 7. Čchoi Da-bin (Kór. rep.) 199,26, 8. Maria Sockovová (OŠR) 198,10, … 14. Nicole Rajičová (SR) 175,19

ŠPORTOVÉ DVOJICE

  • 14.2.
  • Športové dvojice – krátky program: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 82,39 b., 2. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OŠR) 81,68, 3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 76,82, 4. Aľona Savčenková, Bruno Massot (Nem.) 76,59, 5. Jü Siao-jü, Čang Chao (Čína) 75,58, 6. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (Fr.) 75,34
  • 15.2.
  • Športové dvojice – po voľnej jazde: 1. Aľona Savčenková, Bruno Massot (Nem.) 235,90 b., 2. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 235,47, 3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 230,15, 4. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OŠR) 224,93, 5. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (Fr.) 218,53, 6. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (Tal.) 216,59, 7. Batalija Zabijaková, Alexander Enbert (OŠR) 212,88, 8. Jü Siao-jü, Čang Chao (Čína) 204,10

TANEČNÉ PÁRY

  • 19.2.
  • Tanečné páry – po krátkom tanci: 1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan.) 83,67 b., 2. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (Fr.) 81,93, 3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 77,75, … 19. Lucie Myslivečková, Lukáš Csölley (SR) 59,75 – kvalifikovali sa do voľného tanca
  • 20.2.
  • Tanečné páry – po voľnom tanci: 1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan. 206,07 b., 2. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (Fr.) 205,28, 3. Maia a Alex Shibutaniovci (USA) 192,59, 4. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 187,69, 5. Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Solovjew (OŠR) 186,92, 6. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (Tal.) 184,91, 7. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (Kan.) 181,98, 8. Piper Gillesová, Paul Poirier (Kan.) 176,91, 9. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 175,58, – 10. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (Tal.) 173,47…20. Lucie MYSLIVEČKOVÁ, Lukáš CSÖLLEY (SR) 142,57
Medailová bilancia krajín:
1. Kanada 2 0 2 4
2. OŠR 1 2 0 3
3. Japonsko 1 1 0 2
4. Nemecko 1 0 0 1
5. Čína 0 1 0 1
Francúzsko 0 1 0 1
7. USA 0 0 2 2
8. Španielsko 0 0 1 1
 
Najúspešnejší jednotlivci (držitelia viac ako jednej medaily):
1. Tessa Virtueová (Kan.) 2 0 0 2
Scott Moir (Kan.) 2 0 0 2
3. Alina Zagitovová (OŠR) 1 1 0 2
4. Eric Radford (Kan.) 1 0 1 2
Kaetlyn Osmondová (Kan.) 1 0 1 2
Meagan Duhamelová (Kan.) 1 0 1 2
7. Jevgenija Medvedevová (OŠR) 0 2 0 2
8. Alex Shibutani (USA) 0 0 2 2
Maia Shibutaniová (USA) 0 0 2 2
Celkové poradie - Žltý dres
    • zelený dres
    • Van Avermaet
    • 36:07:17 h
    • 2.
    • Thomas
    • +43
    • 3.
    • Gilbert
    • +44
    • 23.
    • Sagan P.
    • +3:08
Poradie šprintérov - Zelený dres
    • zelený dres
    • Sagan P.
    • 299
    • 2.
    • Gaviria
    • 218
    • 3.
    • Groenewegen
    • 132
Všetko o Tour de France
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk