Putin vyprevádzal olympionikov. Dacjuk mu dal tričko: Rusko v našom srdci

31.01.2018 16:16
Vladimir Putin, ruský olympijský tím
Vladimir Putin vyprevádzal olypmpijský tím do Pjongčangu. Autor: ,

Prezident Ruska Vladimir Putin povedal športovcom jeho krajiny, aby zabudli na dopingové škandály počas súťaženia na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu.

„Prajem si, aby ste nerozmýšľali nad niečím, čo nedávno sprevádzalo vašu prípravu na tieto olympijské hry,“ povedal Putin v stredu v Moskve na stretnutí so športovcami vo svojej prezidentskej rezidencii mimo Moskvy. Dodal, že dúfa, že sa sústredia na športovú súťaž, pretože ako obvykle, budú za nimi stáť stovky, tisícky, milióny fanúšikov, ktorí ich milujú a dúfajú v ich výhru.

Kým športovci mali oblečené svoje „neutrálne“ olympijské oblečenie bez ruskej vlajky – šedé pre mužov, červené pre ženy – podujatie bolo plné vlasteneckých gest. Hokejisti Pavel Daciuk a Iľja Kovaľčuk venovali Putinovi ruské tričko s jeho menom a podpismi hráčov so sloganom „Rusko v našom srdci“.

Viacerí športovci nechali odhalené svoje bundy, aby pod nimi ukázali košele s ruskou vlajkou. Ruskí športovci sa nebudú môcť prezentovať v Pjongčangu ruskou vlajkou ani oslavovať s vlajkou od fanúšikov. V prípade víťazstva im zahrajú olympijskú hymnu.

#Vladimir Putin #ruský doping #Pjongčang 2018
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
54,99
Sweet farebné frézie

Sweet farebné frézie

29,99
Flower bag biele kvety a zelené santíny

Flower bag biele kvety a zelené santíny

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk