Petra Vlhová a jej program v sezóne 2022/23

Dátum podujatia Miesto a disciplína Umiestnenie Vlhovej
22. októbra Sölden – obrovský slalom zrušené
5. novembra Zermatt/Cervinia – zjazd zrušené
6. novembra Zermatt/Cervinia – zjazd zrušené
12. novembra Lech Zürs – paralelný slalom zrušené
19. novembra Levi – slalom 3. miesto
20. novembra Levi – slalom 3. miesto
26. novembra Killington – obrovský slalom 4. miesto
27. novembra Killington – slalom  
2. decembra Lake Louise – zjazd  
3. decembra Lake Louise – zjazd  
4. decembra Lake Louise – super G  
10. decembra Sestriere – obrovský slalom  
11. decembra Sestriere – slalom  
16. decembra St. Moritz – zjazd  
17. decembra St. Moritz – zjazd  
18. decembra St. Moritz – zjazd  
27. decembra Semmering – obrovský slalom (náhrada za Sölden)  
28. decembra Semmering – obrovský slalom  
29. decembra Semmering – slalom  
4. januára Záhreb – slalom  
5. januára Záhreb – slalom  
7. januára Kranjska Gora – obrovský slalom  
8. januára Kranjska Gora – obrovský slalom  
10. januára Flachau – slalom  
14. januára St. Anton – zjazd  
15. januára St. Anton – super G  
20. januára Cortina d'Ampezzo – super G  
21. januára Cortina d'Ampezzo – zjazd  
22. januára Cortina d'Ampezzo – super G  
24. januára Kronplatz – obrovský slalom  
28. januára Špindlerův Mlýn – obrovský slalom  
29. januára Špindlerův Mlýn – slalom  
6. februára MS v Courcheveli a Méribeli – kombinácia  
8. februára MS v Courcheveli a Méribeli – super G  
11. februára MS v Courcheveli a Méribeli – zjazd  
14. februára MS v Courcheveli a Méribeli – paralelný slalom  
15. februára MS v Courcheveli a Méribeli – tímová súťaž  
16. februára MS v Courcheveli a Méribeli – obrovský slalom  
18. februára MS v Courcheveli a Méribeli – slalom  
25. februára Crans Montana – zjazd  
26. februára Crans Montana – super G  
3. marca Kvitfjell – super G  
4. marca Kvitfjell – zjazd  
5. marca Kvitfjell – super G  
10. marca Are – obrovský slalom  
11. marca Are – slalom  
15. marca Finále SP v Soldeu – zjazd  
16. marca Finále SP v Soldeu – super G  
17. marca Finále SP v Soldeu – tímová súťaž  
18. marca Finále SP v Soldeu – slalom  
19. marca Finále SP v Soldeu – obrovský slalom  

Celkové poradie SP (3): 1. Shiffrinová 220, 2. VLHOVÁ 170, 3. Hectorová 141, 4. Holdenerová 140, 5. Liensbergerová 101, 6. Gutová-Behramiová 100

Hodnotenie v slalome (2): 1. Shiffrinová 200, 2. Holdenerová 125, 3. VLHOVÁ 120, 4. Dürrová 100, 5. Hectorová 81, 6. Swennová Larssonová 80

Hodnotenie v obr. slalome (1): 1. Gutová-Behramiová 100, 2. Bassinová 80, 3. Hectorová 60, 4. VLHOVÁ 50, 5. Liensbergerová 45, 6. Mowinckelová 40

MS vo futbale 2022

Tabuľky tímov

por. krajina zápasy body
1. vlajka Ekvádor ECU 2 4
2. vlajka Holandsko NED 2 4
3. vlajka Senegal SNG 2 3
4. vlajka Katar KTR 2 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Anglicko ENG 2 4
2. vlajka Irán IRN 2 3
3. vlajka USA USA 2 2
4. vlajka Wales WAL 2 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Poľsko POL 2 4
2. vlajka Saudská Arábia KSA 2 3
3. vlajka Mexiko MEX 1 1
4. vlajka Argentína ARG 1 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Francúzsko FRA 2 6
2. vlajka Austrália AUS 2 3
3. vlajka Dánsko DEN 2 1
4. vlajka Tunisko TUN 2 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Španielsko ESP 1 3
2. vlajka Japonsko JPN 1 3
3. vlajka Nemecko GER 1 0
4. vlajka Kostarika CRC 1 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Belgicko BEL 1 3
2. vlajka Chorvátsko CRO 1 1
3. vlajka Maroko MRK 1 1
4. vlajka Kanada CAN 1 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Brazília BRA 1 3
2. vlajka Švajčiarsko SUI 1 3
3. vlajka Kamerun CAM 1 0
4. vlajka Srbsko SRB 1 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Portugalsko POR 1 3
2. vlajka Južná Kórea KOR 1 1
3. vlajka Uruguaj URU 1 1
4. vlajka Ghana GHA 1 0
Všetky zápasy