Prvý tréning Vlhovej na finálový zjazd nevyšiel. Shiffrinová je ďaleko

Najlepšie lyžiarky sveta sa už od pondelka pripravujú na záverečné podujatie Svetového pohára vo francúzskom Courcheveli.

14.03.2022 13:12
Petra Vlhová Foto:
Petra Vlhová.
debata (5)

Prvým bodom programu posledného týždňa bol úvodný tréning na stredajší zjazd. Spomedzi 27 pretekárok, ktoré sa postavili na jeho štart, skončila Petra Vlhová na 23. mieste.

Elitná slovenská lyžiarka zaostala v prvom tréningu zjazdu za najrýchlejšou domácou lyžiarkou Romane Miradoliovou o 2,53 stotín sekundy.

Petra Vlhová Čítajte viac Na Shiffrinovú s inou taktikou. Šialená sezóna mení Vlhovej nastavenie

Najväčšia rivalka Vlhovej v boji o celkové prvenstvo vo Svetovom pohári Mikaela Shiffrinová skončila v tréningu tretia s vyše dvojsekundovým náskokom pred Vlhovou.

Obe pretekárky delí v celkovom hodnotení 56 bodov a ak by stredajší zjazd skončil rovnakým umiestnením ako dnešný tréning, Shiffrinová by odskočila Vlhovej na vyše stobodový rozdiel.

Petra Vlhová Čítajte viac Únava sa už prejavuje, vraví Vlhová. Prezradila svoj najbližší program

Druhý tréning zjazdu absolvujú pretekárky v priebehu utorka.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

5 debata chyba
Viac na túto tému: #Petra Vlhová #svetový pohár #Mikaela Shiffrinová #alpské lyžovanie