Sneh, hory a rýchle oblúky. Vlhová sa prihovára fanúšikom

13.10.2020 18:41
Petra Vlhová,
Petra Vlhová sa v novej sezóne musí zaobísť bez verných fanúšikov. Autor: ,

Tik-tak, tik-tak... Do štartu nového ročníka Svetového pohára v alpskom lyžovaní zostávajú už len desiatky hodín. A Petra Vlhová pred sobotňajším obrovským slalomom v Söldene hlási, že je pripravená.

V predošlej sezóne pripravila svojim priaznivcom niekoľko nezabudnuteľných chvíľ. Skrátenú sezónu korunovala ziskom dvoch malých glóbusov – v slalome a v paralelných disciplínach.

Mnohí priaznivci spod Tatier si svoju hviezdu prišli pozrieť naživo. V Kranjskej Gore, vo Flachau či v Špindlerovom Mlýne jej urobili domácu atmosféru.

S bratom Borisom
		spolu už od detstva.
November 2013: So svojim
		veľkým vzorom
		-...
+18Marec 2016: Petra
		Vlhová v prvom kole
		pretekov...

Puto medzi nimi a 25-ročnou rodáčkou z Liptovského Mikuláša je veľmi silné.

Na dobu neurčitú sa však musí prerušiť. Pandémia koronavírusu nateraz nedovoľuje divákom zúčastňovať sa pretekov Svetového pohára.

Vlhová však na svojich verných nezabudla.

V krátkom videu z rakúskeho ľadovca Hintertux, kde ladí formu na úvodné preteky sezóny 2020/21, ktorá sa v marci zastaví aj v Jasnej pod Chopkom, pokladá svojim fanúšikom jasnú otázku.

„Ja som pripravená a Vy?“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Svetový pohár v alpskom lyžovaní #Petra Vlhová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku