Bujaré oslavy, karavan pri štadióne. Pozrite si, ako sa bavia Švédi, Lotyši či Česi

, 15.05.2019 06:00

Skupina Lotyšov zaparkovala svoj karavan pri zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Kúsok ďalej sú Česi či Rusi. Všetci si pochvaľujú okrem hokeja aj slovenské ceny. Pozrite si vo videu TV Pravda ako sa im páči na Slovensku.

Švédski fanúšikovia si vytvorili základňu v prevádzke ďalej od bratislavského štadióna. „Radi sa zabávajú a spievajú. Naozaj sme až prekvapení, ako to pri takom množstve ľudí, teda dvesto až tristo, super fungovalo,“ uviedli v jednej z reštaurácií.

Taktiež v podniku neďaleko Trnavského mýta to naozaj žije. „Sú to dnes Lotyši, ale hlavne Česi, Rusi. Ceny sú pre nich prijateľné.“ povedala pre TV Pravda Zuzana Teremová, majiteľka jedného z podnikov.

Lotyšši, ktorých sme oslovili obývali karavan na dobrej adrese a to medzi štadiónom a fanzónou. Na štvrťfinálne sa do Bratislavy očakáva príchod Fínov, ktorí sú známi bujarými oslavami.

VIDEO: Pozrite si vo videu TV Pravda ako sa vedia zabávať v Bratislave fanúšikovia Švédska, ako si užívajú karavan Lotyši, ako sa zariadili fanúšikovia Česka a čo na to hovoria v reštauráciách.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Bratislava #fanúšikovia #Košice #MS 2019 v hokeji
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku