Vlhová uverejnila fotografiu zranenej nohy. Aj dôkaz, že nespadla z motorky

, 08.08.2017 07:17, aktualizované: 08:27

Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová podstupuje tvrdú prípravu na novú sezónu Svetového pohára. Počas tréningu obrovského slalomu vo švajčiarskom zimnom stredisku Zermatt v Alpách mala v pondelok nepríjemný pád. Našťastie, zaobišlo sa to bez vážnejších následkov.

„Stalo sa to v stotine sekundy. Pri jednom z oblúkov som sa „vyrúbala“ a dostala som niekoľko tvrdých rán od tyčí. Spadla som na hlavu a veru ostala som v poriadnom šoku. Som šťastná, že to dopadlo iba takto. Nohu mám modrú. Členok ma bolí, žiadne pomliaždeniny, či dokonca zlomeniny, však nemám. Uvidím, ako sa budem cítiť v utorok. Rada by som pokračovala v tréningu," povedala úspešná 22-ročná pretekárka pre Šport.

Na Facebooku uverejnila snímku svojej zranenej nohy, ktorú doplnila textom: „Dakedy ten šport bolí a to doslovne. Ale vždy to môže byť ešte horšie a dnes som šťastná, že to dopadlo len takto."

V diskusii pod príspevkom sa zakrátko začali objavovať názory, že modriny spôsobil pád z motocykla. Liptáčka sa v strede júla predstavila na pretekoch 6. kola medzinárodných majstrovstviev Slovenska v endure a country cross v Žaškove, na Orave zajazdila tri kolá. Fotografiu z motorky pridala aj minulý týždeň.

„Ja sa čudujem, že toto ti vôbec dovolia. Si svetová špička v lyžovaní a koleduješ si na motorke o zranenie,“ znel jeden z názorov.

Vlhová pridala o pár hodín dôkaz v podobe šesťsekundového videa, že spadla počas tréningu na lyžiach. „Dnes som šťastná, že je všetko tak, ako je… A tí, čo ste si mysleli, že to bola motorka ste na veľkom omyle… A len aby bolo jasné, vždy budem robiť to, čo ma baví,“ napísala.

Vlhovú v budúcej sezóne, ktorá vyvrcholí zimnými olympijskými hrami v Pjongčangu, čaká vo Svetovom pohári opäť okrem slalomu aj súťaženie v obrovskom slalome. Okrem toho vyjadrila ambíciu pridať do programu aj podujatia v alpskej kombinácii či super G.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Petra Vlhová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
35,99
Irigo Smútočný veniec Oranžovohnedý

Irigo Smútočný veniec Oranžovohnedý

19,99
Moss wall white dark green

Moss wall white dark green

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk