Sexi Hantuchová zapózovala pred objektívom v bikinách

10.02.2009 18:28
Hantuchová, bikini, Sports Illustrated
Daniela Hantuchová pred objektívom ukázala, prečo ju radia medzi najkrajšie tenistky sveta. Autor:

Americký športový magazín Sports Illustrated vydal už v poradí 46. edíciu každoročného časopisu Sports Illustrated Swimsuit Issue, v ktorom tento rok figurujú tri hviezdy ženského tenisového sveta - Slovenka Daniela Hantuchová, Ruska Maria Kirilenková a Francúzka Tatiana Golovinová.

Tie sa pripojili k svetovým modelkám a nafotili zábery v plavkách na rôznych exotických miestach. Sports Illustrated Swimsuit Issue je jedným z najpredávanejších magazínov na svete a iba minulý rok si ho prečítalo 66 miliónov ľudí. Všetky tri tenistky mali počas 5 dní fotenia na ostrovoch štátu Dominikánska republika jedinečnú životnú šancu, ktorú už pred nimi využili napr. Maria Šarapovová, sestry Serena a Venus Williamsové, Anna Kurnikovová a Steffi Grafová.

FOTOGALÉRIA S DANIELOU HANTUCHOVOU V BIKINÁCH

Snímky nafotil Walter Iooss junior, ktorý je považovaný za momentálne najlepšieho športového fotografa. „Byť súčasťou magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue bolo pre mňa jedinečným zážitkom. Bola to skvelá príležitosť ukázať sa ľuďom v inom svetle, mimo tenisových kurtov. Bolo to zábavné,“ uviedla 25-ročná rodáčka z Popradu Hantuchová pre oficiálnu internetovú stránku WTA Tour.

Súhlasila s ňou aj jej ruská kolegyňa Kirilenková: „Zažila som pri fotení veci, na ktoré nezabudnem do konca svojho života.“ V rovnakom duchu sa vyjadrila aj francúzska reprezentantka s ruskými koreňmi Golovinová. „Je pre mňa cťou byť súčasťou Swimsuit issue. Bola to jedinečná skúsenosť, ktorá ma bude sprevádzať ešte dlhý čas.“

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata