Medvedev sa neovládol. Odhodená raketa a posmešné gestá na divákov

Ruský tenista Daniil Medvedev nečakane vypadol na turnaji v Metz už 2. kole. Počas zápasu sa nechal vykoľajiť bučaním fanúšikov na tribúnach.

23.09.2022 08:30
725445465 Foto:
Daniil Medvedev.
debata (53)

Bývalá svetová jednotka prehrala s 37-ročným veteránom Stanom Wawrinkom 4:6, 7:6, 3:6 v stretnutí, ktoré trvalo dve hodiny a 24 minút.

Medvedev sa počas duelu dostal viackrát do konfrontácia s francúzskymi divákmi. Najväčšia sa odohrala v úvode rozhodujúceho setu, keď Rus od nervov zahodil raketu.

Nasledoval mohutný piskot z tribún, po ktorom sa Medvedev neovládol. Na francúzske publikum zareagoval napodobňovaním o­pice.

Viditeľne rozladený Rus sa už nedokázal vrátiť do zápasu a s turnajom kategórie ATP 250 sa tak rozlúčil až nečakane skoro.

Najlepšie zarábajúci tenisti v uplynulom roku Fotogaléria - 10 fotiek Všetky fotky