Neperspektívna hráčka či kroky proti nominácii. Zväz reagoval na kritiku

22.07.2020 18:30

Chantal Škamlová na sociálnej sieti Facebook napadla Slovenský tenisový zväz (STZ) a obvinila ho, že ju odmietol podporiť a zaradil ju medzi neperspektívne hráčky.

Zväz podľa jej príspevku robil všetko pre to, aby ju nemuseli nominovať na Fed Cup.

STZ zverejnil reakciu, ktorú prinášame bez redakčných úprav:

„O všetkých nomináciách na fedcupové stretnutia rozhoduje vždy kapitán, v tomto prípade Matej Lipták. Rovnako to bolo aj pri nomináciách na stretnutie proti Lotyšsku v Rige a na priateľské stretnutie proti Česku. Slovenský tenisový zväz žiadnym spôsobom do jeho rozhodnutia o nominácii nezasahuje,“ povedal Vladimír Habas, športový riaditeľ STZ.

„Chantal Škamlová žiadala v roku 2018 o zaradenie do podpory zo strany STZ. Jej žiadosťou sa zaoberala Trénerská rada na svojom zasadnutí dňa 19. novembra 2018. Jednomyseľne sa rozhodla jej žiadosti nevyhovieť,“ dodal Habas.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Chantal Škamlová #STZ
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku