Djokovič objavil raj. V alternatívnom svete a energetických uzloch

15.07.2020 18:43
Novak Djokovič
Novak Djokovič v meste Visoko po boku Semira Osmanagiča (vpravo). Autor: ,

Má dar. Svet dokáže udiviť. S raketou v ruke, no v posledných mesiacoch aj bez nej. Stačí, keď otvorí ústa.

Naposledy sa to Novakovi Djokovičovi podarilo v Bosne a Hercegovine.

Svetová jednotka sa objavila na verejnosti po prvý raz od vyliečenia sa z koronavírusu. Zamierila si to do mesta Visoko, ktoré mnohí považujú za kontroverzné.

Dôvod?

Práve tu sa totiž nachádza archeologické územie nazývané Bosnianska pyramída Slnka. Ide o oblasť, ktorá je akousi mekkou alternatívnych bádateľov.

10. Andre
		Agassi
9. John
		McEnroe
+78. Jimmy
		Connors

Jej propagátorom je Semir Osmanagič. Prieskumník, ktorý tvrdí, že práve tu sú pyramídy staršie a vyššie ako v Egypte.

"Vytvoríme novú vedu, vďaka ktorej poskytneme svetu nový obraz. Až doteraz sa za pyramídy považovali iba stavby, ktoré sa nachádzajú v Egypte a Mexiku, no sú všade vo svete.

Najvyššia je údajne v Gíze, má 145 metrov. No v skutočnosti je najvyššia pyramída na svete práve tu, má 220 metrov," uviedol pre kurir.rs.

V spoločnosti kontroverzného Osmanagiča, ktorého slová odborníci vylučujú a tvrdia, že nejde o žiadne pyramídy, ale len výtvory prírody, sa objavil Djokovič.

Novak Djokovič v meste Visoko.
Novak Djokovič v meste Visoko. Autor: SITA/AP, Kemal Softic

Sedemnásťnásobný grandslamový šampión si pobyt v Bosne užíval, podľa srbského denníka Blic sa však odmietol zhovárať s novinármi. Vyjadrenia poskytol len pre youtubový kanál BosnianPyramidsTV.

„Ak existuje raj na zemi, potom sa nachádza tu. Sme na mieste, ktoré nazývame alternatívnym svetom, hoci vieme, že ide o pôvodný svet,“ rozhovoril sa Djokovič.

A pokračoval: „Už som bol na rôznych miestach, kde boli energetické uzly. Tie sú aj tu.“

Zverenec slovenského trénera Mariána Vajdu navštívil Visoko s rodičmi. Podľa fotografií sa spoločne oddávali meditáciám.

10. Sloane
		Stephensová - 9,6 milióna
		dolárov...
9. Simona Halepová -
		10,2 milióna
		dolárov...
+78. Angelique Kerberová
		- 11,3 milióna
		dolárov...

„Nikdy som niečo také nezažil. Neexistujú superlatívy, ktoré by vyjadrili, čo všetko tu robíte,“ zložil Djokovič poctu Osmanagičovi a spol.

Podľa neho ľudia okolo bosnianskeho prieskumníka robia veľké veci nielen pre mesto, Bosnu a Balkán, ale pre celý svet.

„Ste muž, ktorý objavil niečo, čo má obrovskú energiu a duchovný význam pre celý svet. Dôkazom je blaho na tvárach ľudí, ktorí sú súčasťou tohto projektu,“ zakončila svetová jednotka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Novak Djokovič #koronavírus #Bosna a Hercegovina
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku