Madrid je pre Slovenky zakliaty. V úvodnom kole neuspela ani Rybáriková

Slovenska tenistka Magdaléna Rybáriková nasadená ako šestnásta podľahla v nedeľňajšom stretnutí 1. kola hlavnej súťaže dvojhry na tenisovom turnaji WTA Premier Mandatory Mutua Madrid Open v španielskom Madride (dotácia 6 685 828 eur, antuka) Johanne Kontovej z Veľkej Británie za 120 minút 3:6, 5:7.

06.05.2018 17:02 , aktualizované: 21:43
Magdaléna Rybáriková Foto: ,
Magdaléna Rybáriková.

Rybáriková, ktorá nevyužila v druhom sete vedenie 4:1 a nevynútila si rozhodujúce dejstvo, napodobnila svoje krajanky Dominiku Cibulkovú a Karolínu Schmiedlovú. Tie tiež stroskotali hneď na úvodnej prekážke. Schmiedlová v pozícii kvalifikantky prehrala s Lotyškou Anastasijou Sevastovovou 3:6, 6:4, 3:6.

Dvojhra – hlavná súťaž – 1. kolo:
Johanna Kontová (V. Brit.) – Magdaléna Rybáriková (SR-16) 6:3, 7:5 za 120 minút
Anastasija Sevastovová (Lot.-15) – Karolína Schmiedlová (SR) 6:3, 4:6, 6:3 za 127 minút

Viac na túto tému: #Magdaléna Rybáriková #Karolína Schmiedlová #Anastasija Sevastovová