Kližan sa ospravedlnil: Každý potrebuje dozrieť. U mňa to prišlo neskôr

07.04.2018 19:22
Martin Kližan
Martin Kližan po zápase proti Damirovi Džumhurovi. Autor: , ,

Slovenský tenista Martin Kližan sa po triumfe nad Bosniakom Damirom Džumhurom 6:3, 7:6 (3) v 2. kole I. skupiny euroafrickej zóny Davisovho pohára 2018 ospravedlnil za svoje vyjadrenia v minulosti.

„Myslím si, že človek potrebuje nejaký čas na to, aby vyzrel. U mňa to prišlo neskôr. V minulosti som urobil niekoľko chýb,“ rozhovoril sa rodák z Bratislavy na tlačovej konferencii v Národnom tenisovom centre.

„Chcel by som sa takto oficiálne ospravedlniť niektorým ľuďom, ktorým som povedal nie práve lichotivé slová, či už v dávnejšej minulosti alebo vlani. Niektoré veci som nemal hovoriť a mrzí ma, že to tak bolo,“ povedal najvyššie 24. hráč svetového singlového rebríčka ATP.

„Čo bolo, to bolo a teraz to už tak je. Verím, že ľudia vidia moju zmenu a budú naďalej fandiť mne i celému tímu,“ zavŕšil 28-ročný zverenec daviscupového kapitána SR Dominika Hrbatého.

Martin
		Kližan po zápase proti Damirovi
		Džumhurovi.
Martin
		Kližan po zápase proti Damirovi
		Džumhurovi.
+14Martin Kližan po
		zápase proti
		Damirovi...

Kližan si v minulosti nebral servítku pred ústa, na profile na facebooku napríklad napísal, že Slovensko by malo byť vďačné, že ho má, pretože bez neho by hralo v 6. neandertálsko-svetovej zóne.

Inokedy zase svojho niekdajšieho trénera Karola Kučeru nazval potkanom. Aktuálne 130. hráč počítačového poradia sa od decembra minulého roka pripravuje pod vedením člena Siene slávy slovenského tenisu Hrbatého.

#Davisov pohár 2018 #Martin Kližan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
43,99
Elite červené ruže a biele ľalie

Elite červené ruže a biele ľalie

29,99
Orchidea biela na vysoko

Orchidea biela na vysoko

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk