Kližan napokon proti Slovincom bude hrať. Dá do toho všetko

01.03.2015 23:12
Martin Kližan
Martin Kližan Autor: ,

Martin Kližan napokon 6. - 8. marca absolvuje stretnutie Slovensko - Slovinsko na tvrdom povrchu v Aegon aréne NTC v Bratislave v 1. kole I. skupiny euroafrickej zóny Davisovho pohára 2015 tenisových reprezentačných družstiev mužov.

„Po dlhom rozmýšľaní som sa napokon rozhodol, že tento Davis Cup budem hrať, a to napriek takmer nulovej príprave na významný Masters turnaj v Indian Wells. Musíte pochopiť, že reprezentovanie nie je samozrejmosťou a povinnosťou. Je to výlučne na hráčovi, často ide o obhajobu veľkého množstva bodov. Na taký dôležitý turnaj, ako je ten v Indian Wells, treba byť 100-percentne pripravený. Kapitánovi som bol k dispozícii vždy, keď mi to zdravie dovolilo, vinou zápästiu som vynechal iba dva duely. Aj preto sa na zápas teším, dám do toho všetko,“ uviedol 25-ročný Bratislavčan prostredníctvom svojej oficiálnej prezentácie na Facebooku.

V sobotu denník Šport s odvolaním sa na kapitána tímu SR Miloslava Mečířa informoval o Kližanovej absencii. V oficiálnej predbežnej nominácii sú aj Lukáš Lacko, Norbert Gombos a Igor Zelenay.

#Martin Kližan #Davisov pohár
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
34,99
Jarona 3

Jarona 3

77,99
Amore červené ruže Johann Hubert XO

Amore červené ruže Johann Hubert XO

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk