Daniela skrečla pre problémy s dychom

10.08.2007 00:27

Tretie kolo, čiže osemfinále dvojhry bolo konečnou stanicou pre slovenskú tenistku Danielu Hantuchovú na turnaji WTA Tour East West Bank Classic presented by Herbalife (dotácia 600 000 USD, tvrdý povrch) v kalifornskom Los Angeles.

Slovenská jednotka a turnajová päťka odstúpila zo štvrtkového súboja proti deviatej nasadenej Ruske a obhajkyni minuloročného víťazstva Jelene Dementievovej za nepriaznivého stavu 3:6 a 1:4. V oficiálnom údaji na internetovej stránke hlavného ženského okruhu WTA Tour sa uvádza, že Slovenka skrečovala zápas pre ochorenie horných dýchacích ciest.

Hantuchová hrala proti Dementievovej v Los Angeles aj predvlani a to dokonca v semifinále. Vtedy bola vo dvoch setoch úspešnejšia Slovenka /6:3, 6:4/, ktorá neskôr vo finále podľahla Belgičanke Kim Clijstersovej. V celkovej vzájomnej bilancii vedie 25-ročná Dementievová nad o rok mladšou Hantuchovou už 8:3.

Dvojhra – 3. kolo (osemfinále):
Jelena Dementievová (9-Rus.) – Daniela Hantuchová (5-SR) 6:3, 4:1 – skreč, Hantuchová odstúpila pre ochorenie horných dýchacích ciest

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
34,99
Perla farebné ruže,tulipány a ranunculusy

Perla farebné ruže,tulipány a ranunculusy

29,99
Kytica pre dievčatko

Kytica pre dievčatko

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk