Súťaž o poukaz na jazdu na formule Renault 2.0

Vyhrajte jedinečný adrenalínový zážitok – jazdu na Formule Renault 2.0 za účasti najlepšieho slovenského formulového pretekára, európskeho šampióna Formuly 3, Richarda Gondu!

Zažite na vlastnú kožu, ako sa cíti formulový pretekár! Zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 3 sekundy! Európsky šampión Formuly 3 Richard Gonda Vám zaškolí, šoférovať budete sami!

Jazda na formule je výnimočný zážitok plný adrenalínu. Splňte si svoj sen a vydajte sa na neopakovateľné dobrodružstvo.

Čo vás čaká?

Zoznámenie sa s okruhom Slovakiaring
Technické zaškolenie jazdy na formule
Jazdecké zaškolenie jazdy na formule
20 minút jazdy na Formule Renault 2.0
Onboard videonahrávka vašej jazdy
Pamätné fotografie
Telemetrické dáta z vašej jazdy na formule a ich analýza
Požičanie homologovanej kombinézy, topánok, kukly, helmy a Hans systému

Na čom presne budete jazdiť?

Technická špecifikácia Formula Renault 2.0 Motor: ELF Competition ST 15W50, 16-ventil, 4-valec typu FR4 Objem: 1998 ccm Prevodovka: Sadev 6-rýchlostná, sekvenčná Rýchlosť: maximálna rýchlost – 270 km/h zrýchlenie: 0–160 km/h – 4,6 sekundy Pneumatiky: Michelin cotrol typu FR2.0 Minimálna hmotnosť: 495 kg bez vodiča, 570 kg s vodičom

Aké su podmienky?

  • Minimálny vek 18 rokov (alebo 16 rokov + licencia pretekára)
  • Vodičský preukaz
  • Výška minimálne 160 cm a maximálne 195 cm
  • Hmotnosť maximálne 120 kg

Poukaz platí počas celej sezóny 2015, výherca si termín dohodne s manažmentom Richarda Gondu. A ako ho môžete vyhrať. Do nedele 22. marca stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a mať šťastie v žrebovaní. Výhercu budeme kontaktovať telefonicky.

Výhercovia

Jaroslav Smutný, Zlaté Moravce

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.