Súťaže na Slovensku
Volejbal, extraliga mužov 2005/2006
Majster: VKP Bratislava
Play off
Finále (na štyri víťazstvá)
5. zápas
VKP Bratislava - Chemes Humenné 3:1 (17, 18, -21, 19) - na zápasy 4:1, VKP je majster
4. zápas
Chemes Humenné - VKP Bratislava 3:1 (17, -17, 21, 15) - na zápasy 1:3
3. zápas
Chemes Humenné - VKP Bratislava 0:3 (-15, -32, -23) - na zápasy 0:3
2. zápas
VKP Bratislava - Chemes Humenné 3:0 (27, 17, 23) - stav série 2:0
1. zápas
VKP Bratislava - Chemes Humenné 3:0 (18, 14, 19) - stav série 1:0
O 3. miesto (na dve víťazstvá)
2. zápas
VK PU Prešov - Cityfarma Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-21, -22, -15) - na zápasy 0:2, Prešov má bronz
1. zápas
Citifarma Nové Mesto nad Váhom - PU Prešov 3:2 (15, -22, -20, 19, 14) - na zápasy 1:0
Semifinále (na tri víťazstvá)
3. zápasy
VK PU Prešov - VKP Bratislava 1:3 (21, -20, -20, -21) - na zápasy 0:3, postúpil VKP
Chemes Humenné - Cityfarma Nové Mesto n.V. 3:0 (19, 16, 20) - na zápasy 3:0, Humenné
2. zápasy
VKP Bratislava - BK PU Prešov 3:0 (19, 19, 21) - na zápasy 2:0
Cityfarma Nové Mesto - Chemes Humenné 0:3 (-22, -22, -18) - na zápasy 0:2
1. zápasy
Cityfarma Nové Mesto - Chemes Humenné 1:3 (-17, -22, 21, -22) - na zápasy 0:1
VKP Bratislava - VK PU Prešov 3:1 (-22, 15, 13, 19) - na zápasy: 1:0
Štvrťfinále (na tri víťazstvá)
3. zápasy
Strojár Malacky - Chemes Humenné 0:3 (-16, -22, -23) - na zápasy 0:3, Humenné
VŠK Púchov - PU Prešov 0:3 (-19, -19, -19) - na zápasy 0:3, Prešov
Ekonóm SPU Nitra - VKP Bratislava 0:3 (-25, -20, -19) - na zápasy 0:3, VKP
Lok. Zvolen - Cityfarma Nové Mesto 1:3 (-24, -15, 23, -22) - na zápasy 0:3, Nové Mesto
2. zápasy
VKP Bratislava - Ekonóm SPU Nitra 3:0 (20, 13, 13) - na zápasy 2:0
Cityfarma N.Mesto - MVK Lokomotíva Zvolen 3:1 (-24, 17, 10, 16) - na zápasy 2:0
Chemes Humenné - Strojár Malacky 3:1 (-23, 16, 12, 19) - na zápasy 2:0
VK PU Prešov - VŠK Púchov 3:1 (18, 14, -21, 18) - na zápasy 2:0
1. zápasy
VK PU Prešov - VŠK Púchov 3:0 (13,17,21) - na zápasy 1:0
Chemes Humenné - VK Strojár Malacky 3:0 (19, 18, 19) - na zápasy 1:0
Cityfarma Nové Mesto - MVK Lokomotíva Zvolen 3:0 (15, 21, 12) - na zápasy 1:0
VKP Bratislava - VK Ekonóm STU Nitra 3:0 (18, 19, 23) - na zápasy 1:0
Skupina o 1.-6. miesto
|
10. kolo
Strojár Malacky - Chemes Humenné 0:3 (-22, -23, -16)
Cityfarma Nové Mesto - VK PU Prešov 3:0 (15, 23, 23)
VKP Bratislava - VŠK Púchov 3:0 (18, 16, 15)
9. kolo
VK PU Prešov - VKP Bratislava 2:3 (20, -23, -18, 18, -7)
Chemes Humenné - Cityfarma Nové Mesto 2:3 (-23, -19, 25, 23, -9)
PU Púchov - Strojár Malacky 3:0 (22, 14, 20)
8. kolo:
VKP Bratislava - Chemes Humenné 3:1 (19, 46, -16, 28)
Strojár Malacky - Cityfarma Nové Mesto 0:3 (-15, -18, -18)
VŠK Púchov - VK PU Prešov 2:3 (-21, 22, -20, 22, -12)
7. kolo:
VK PU Prešov - TJ Strojár Malacky 3:0 (17, 19, 17)
VK Chemes Humenné - VŠK Púchov 3:0 (19, 21, 18)
VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom - VKP Bratislava 3:1 (23, 16, -18, 23)
6. kolo:
VŠK Púchov - VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom 3:2 (25, -22, 16, -22, 13)
VK PU Prešov - VK Chemes Humenné 2:3 (22, -22, -25, 21, -12)
TJ Strojár Malacky - VKP Bratislava 0:3 (-22, -24, -17)
5. kolo
VŠK Púchov - VKP Bratislava 0:3 (-19, -22, -25)
Chemes Humenné - Strojár Malacky 3:0 (12, 16, 12)
VK PU Prešov - Cityfarma Nové Mesto 0:3 (-22, -22, -22)
4. kolo
Strojár Malacky - VK Púchov 0:3 (-23, -23, -23)
VKP Bratislava - VK PU Prešov 3:0 (22, 18, 20)
Cityfarma Nové Mesto - Chemes Humenné 3:1 (23, 18, -22, 17)
3. kolo
VK PU Prešov - VŠK Púchov 3:1 (-22, 16, 17, 23)
Cityfarma Nové Mesto - Strojár Malacky 3:1 (-23, 19, 15, 21)
Chemes Humenné - VKP Bratislava 3:0 (17, 21, 21)
2. kolo
VŠK Púchov - VK Chemes Humenné 0:3 (-14, -22, -22)
TJ Strojár Malacky - VK PU Prešov 0:3 (-17, -22, -13)
VKP Bratislava - VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom 3:1 (25, 23, - 25, 24)
1. kolo
Cityfarma Nové Mesto nad Váhom - VŠK Púchov 3:0 (32, 19, 16)
Chemes Humenné - VK PU Prešov 3:1 (-20, 20, 13, 19)
VKP Bratislava - Strojár Malacky 3:0 (21, 22, 17)
Skupina o 7.-9. miesto:
|
6. kolo
MVK Lokomotíva Zvolen - Ekonóm SPU Nitra 3:0 (22, 21, 17)
5. kolo
VKM Žilina - MVK Lokomotíva Zvolen 3:0 (23, 21, 20)
4. kolo
Ekonóm SPU Nitra - VKM Žilina 3:1 (16, -17, 18, 19)
3. kolo:
VK Ekonóm SPU Nitra - MVK Lokomotíva Zvolen 2:3 (16, -23, 16, -14, -10)
2. kolo
MVK Lokomotíva Zvolen - VKM Žilina 3:1 (22, 20, -20, 19)
1. kolo
VKM Žilina - VK Ekonóm SPU Nitra 0:3 (-20, -25, -20)
Základná časť
|
10. kolo
VK Ekonóm SPU Nitra - VK PU Prešov 1:3 (-13, 23, -17, -18)
MVK Lokomotíva Zvolen - VK Chemes Humenné 1:3 (-17, 19, -21, -14)
VK Cityfarma N. M. nad Váhom - VŠK Púchov 3:2 (-23, -22, 15, 14, 12)
VKM Žilina - VKP Bratislava 0:3 (-16, -18, -10)
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Chemes Humenné 1:3 (-23, -23, 20, -22)
VKM Žilina - TJ Strojár Malacky 0:3 (-14, -22, -23)
MVK Lokomotíva Zvolen - VK PU Prešov 3:1 (18, -18, 21, 21)
9. kolo
VŠK Púchov - MVK Lokomotíva Zvolen 2:3 (15, -19, 21, -23, -12)
VK Chemes Humenné - VKM Žilina 3:0 (19, 16, 15)
VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom - VK Ekonóm Nitra 3:2 (-18, 17, -28, 16, 12)
TJ Strojár Malacky - VKP Bratislava 0:3 (-14, -17, -18)
VŠK Púchov - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (16, 21, 21)
VK PU Prešov - VKM Žilina 3:0 (9, 16, 15)
VK Cityfarma N. Mesto nad Váhom - MVK Lok. Zvolen 3:1 (19, -17, 18, 22)
8. kolo
VK Ekonóm SPU Nitra - MVK Lokomotíva Zvolen 1:3 (21, -24, -28, -24)
VKM Žilina - VŠK Púchov 0:3 (-23, -18, -10)
VKP Bratislava - VK Chemes Humenné 3:0 (23, 21, 19)
TJ Strojár Malacky - VK PU Prešov 0:3 (-18, -18, -20)
VKM Žilina - VK Cytafarma Nové Mesto nad Váhom 2:3 (23, 20, -24, -22, -5)
TJ Strojár Malacky - VK Chemes Humenné 2:3 (-16, -19, 21, 20, -6)
VKP Bratislava - VK PU Prešov 2:3 (28, 23, -19, -17, -16)
7. kolo
MVK Lokomotíva Zvolen - VKM Žilina 3:1 (16, 15, -22, 20)
VŠK Púchov - VKP Bratislava 3:2 (25, -19, 28, -20, 12)
VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom - TJ Strojár Malacky 3:1 (-18, 19, 22, 25)
VK PU Prešov - VK Chemes Humenné 3:1 (-21, 14, 21, 20)
VŠK Púchov - TJ Strojár Nitra 3:2 (-31, 21, 23, -22, 7)
VK Ekonóm SPU Nitra - VKM Žilina 3:0 (16, 16, 17)
Nové Mesto nad Váhom - VKP Bratislava 2:3 (-17, 24, 21, -20, -14)
6. kolo
TJ Strojár Malacky - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (21, 22, -21, 19)
VK PU Prešov - VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom 1:3 (15, -23, -20, -14)
VK Chemes Humenné - VŠK Púchov 3:2 (-23, -12, 20, 20, 11)
VKP Bratislava - MVK Lokomotíva Zvolen 3:1 (-22, 20, 21, 17)
TJ Strojár Malacky - MVK Lokomotíva Zvolen 3:1 (17, -23, 18, 21)
VK PU Prešov - VŠK Púchov 3:2 (23, 22, -15, -26, 11)
VK Chemes Humenné - VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom 1:3 (-26, -22, 22, -19)
VKP Bratislava - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (18, 22, 21)
5. kolo
VŠK Púchov - VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom 3:1 (22, 19, -23, 21)
VK PU Prešov - MVK Lokomotíva Zvolen 3:0 (19, 22, 17)
Humenné - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (13, 14, 27)
TJ Strojár Malacky - VKM Žilina 3:2 (17, 18, -21, -19, 10)
VK PU Prešov - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (17, 20, 18)
VK Chemes Humenné - MVK Lokomotíva Zvolen 3:0 (18, 23, 13)
VKP Bratislava - VKM Žilina 3:0 (25, 25, 25)
4. kolo
VKP Bratislava - TJ Strojár Malacky 3:1 (25, -26, 11, 21)
VKM Žilina - VK PU Prešov 0:3 (-20, -15, -19)
VK Ekonóm SPU Nitra - VŠK Púchov 1:3 (-20, 24, -21, -17)
MVK Lokomotíva Zvolen - VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom 1:3 (-19, -15, 23, -14)
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-11, -19, -14)
VKM Žilina - VK Chemes Humenné 0:3 (-20, -21, -19)
MVK Lokomotíva Zvolen - VŠK Púchov 0:3 (-19, -17, -23)
3. kolo
VŠK Púchov - VKM Žilina 3:0 (16, 21, 23)
VK Chemes Humenné - VKP Bratislava 3:2 (-19, 16, 22, -22, 11)
VK PU Prešov - TJ Strojár Malacky 3:2 (25, -23, -21, 17, 11)
VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom - VKM Žilina 3:0 (13, 20, 18)
VK Chemes Humenné - TJ Strojár Malacky 3:2 (13, -27, 17, -23, 6)
VK PU Prešov - VKP Bratislava 0:3 (-19, -20, -19)
MVK Lokomotíva Zvolen - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (18, 25, 17)
2. kolo
TJ Strojár Malacky - VŠK Púchov 0:3 (-16, -19, -30)
VKM Žilina - VK Ekonóm SPU Nitra 3:2 (-23, 21, 20, -20, 9)
VK Chemes Humenné - VK PU Prešov 3:2 (22, -18, 27, -16, 10)
VKP Bratislava - VK Cytifarma Nové Mesto nad Váhom 3:0 (-21, -16, -22)
VKP Bratislava - VŠK Púchov 3:0 (17, 16, 13 )
TJ Strojár Malacky - VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-26, -17, -22)
VKM Žilina - MVK Lokomotíva Zvolen 3:0 (14, 20, 22)
1. kolo
MVK Lokomotíva Zvolen - VKP Bratislava 0:3 (-29, -23, -16)
VK Ekonóm SPU Nitra - TJ Strojár Malacky 1:3 (32, -23, -25, -16)
VŠK Púchov - VK Chemes Humenné 0:3 (-19, -17, -20)
VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom - VK Chemes Humenné 3:0 (20, 26, 21)
VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom - VK PU Prešov 3:2 (22, 22, -24, -23, 14)
VŠK Púchov - VK PU Prešov 3:2 (-17, -16, 18, 18, 12)
VK Ekonóm SPU Nitra - VKP Bratislava 0:3 (-15, -21, -17)
MVK Lokomotíva Zvolen - TJ Strojár Malacky 2:3 (12, -20, -11, 21, -14)