Súťaže na Slovensku



Volejbal, extraliga žien 2005/2006

Majster: OMS Senica

Finále (na tri víťazstvá)

3. zápas
OMS Senica - Slávia UK SLSP Bratislava 3:0 (14, 16, 16) - na zápasy 3:0, majstrom je Senica

2. zápas
Slávia UK SLSP Bratislava - OMS Senica 0:3 (-7, -13, -7) - stav série 0:2

1. zápas
VK OMS Senica - Slávia UK SLSP Bratislava 3:0 (24, 18, 20) - stav série 1:0

O 3. miesto (na tri víťazstvá)

5. zápas
MŠK Žiar nad Hronom - VTC Pezinok 3:0 (18, 23, 18) - na zápasy 3:2, Žiar má bronz

4. zápas
VTC Pezinok - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (13, 18, 12) - na zápasy 2:2

3. zápas
MŠK Žiar nad Hronom - VTC Pezinok 0:3 (-22, -23, -15) - na zápasy 2:1

2. zápas
VTC Pezinok - MŠK Žiar nad Hronom 1:3 (-19, 13, -22, -23) - stav série 0:2

1. zápas
MŠK Žiar nad Hronom - VTC Pezinok 3:0 (18, 22, 16) - stav série 1:0

Play off, semifinále (na tri víťazstvá)

3. zápasy
Slávia UK SLSP Bratislava - VTC Pezinok 3:0 (15, 13, 15) - na zápasy 3:0, do finále postúpila Slávia UK
VK OMS Senica - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (18, 21, 8) - na zápasy 3:0, do finále postúpila Senica

2. zápasy
MŠK Žiar nad Hronom - OMS Senica 0:3 (-8, -21, -9) - na zápasy 0:2
VTC Pezinok - Slávia UK SLSP Bratislava 0:3 (-21, -23, -20) - na zápasy 0:2

1. zápasy
OMS Senica - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (14, 11, 10) - na zápasy 1:0
Slávia UK SLSP Bratislava - VTC Pezinok 3:0 (17, 18, 21) - na zápasy 1:0

Play off, štvrťfinále (na tri víťazstvá)

4. zápas
VTC Pezinok - Doprastav Bratislava 3:1 (18, -21, 10, 17) - na zápasy 3:1, Pezinok

3. zápasy
Slávia UK SLSP Bratislava - Slávia TU Košice 3:0 (17, 13, 19) - na zápasy 3:0,
Slávia UK
Doprastav Bratislava - VTC Pezinok 3:0 (21, 14, 20) - na zápasy 1:2
OMS Senica - Strojár Malacky  3:0 (18, 20, 22) - na zápasy 3:0, Senica
MŠK Žiar nad Hronom - ŽU Žilina 3:1 (19, -18, 12, 17) - na zápasy 3:0, Žiar nad Hronom

2. zápasy
MŠK Žiar nad Hronom 2:3 (18, -21, 21, -23, -10) - na zápasy 0:2
VTC Pezinok - Doprastav Bratislava 3:2 (-18, 16, -20, 23, 13) - na zápasy 2:0
Slávia TU Košice - Slávia UK SLSP Bratislava 0:3 (-15, -24, -19) - na zápasy 0:2
Strojár Malacky - OMS Senica 0:3 (-10, -15, -19) - na zápasy 0:2

1. zápasy
Slávia UK SLSP Bratislava - Slávia TU Košice 3:0 (21, 14, 20) - na zápasy 1:0
Doprastav Bratislava - VTC Pezinok 2:3 (18, -22, -20, 25, -13) - na zápasy 0:1
MŠK Žiar nad Hronom - ŽU Žilina 3:0 (19, 18, 15) - na zápasy 1:0
OMS Senica - Strojár Malacky 3:0 (10, 15, 18) - na zápasy 1:0

O účasť v extralige

2. turnaj
1.VK Púchov - VK Orava Dolný Kubín 3:1 (11, 21, -17, 16)
VK Orava Dolný Kubín - juniorky SR 1:3 (-16, -13, 18, -19)
1. VK Púchov - juniorky SR 1:3 (21, -14, -17, -23)
extraligovú príslušnosť si vybojovali juniorky SR

1. turnaj
VK Orava Dolný Kubín - 1. VK Púchov 3:0 (21, 13, 23)
VK Orava Dolný Kubín - juniorky Slovenska 1:3 (-16, -21, 21, -13)
juniorky Slovenska - 1. VK Púchov 3:0 (23, 23, 18)

Skupina o 1.-4. miesto

1. OMS Senica 24 24 0 48 1918:1279 72:6
2. Slávia UK Bratislava 24 18 6 42 1982:1723 58:30
3. Doprastav Bratislava 24 12 12 36 1861:1872 44:44
4. Žiar nad Hronom 24 11 13 35 1853:1934 43:46

6. kolo
OMS Senica - Doprastav Bratislava 3:0 (17, 21, 11)
MŠK Žiar nad Hronom - Slávia UK SLSP Bratislava 2:3 (20, -15, -14, 18, -8)

5. kolo
Doprastav Bratislava - MŠK Žiar nad Hronom 3:1 (16, -21, 18, 24)
Slávia UK SLSP Bratislava  - OMS Senica 0:3 (-24,-18,-17)

4. kolo
Doprastav Bratislava - Slávia UK SLSP Bratislava 3:2 (-21, -19, 17, 23, 16)
MŠK Žiar nad Hronom - OMS Senica 1:3 (-13, -17, 22, -18)

3. kolo:
Doprastav Bratislava - OMS Senica 0:3 (-21, -16, -20)
Slávia UK Slovenská sporiteľňa Bratislava - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (12, 12, 23)

2. kolo
MŠK Žiar Hronom - Doprastav Bratislava 3:0 (18, 25, 19)
OMS Senica - Slávia UK SLSP Bratislava 3:0 (17, 22, 16)

1. kolo
OMS Senica - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (16, 13, 14)
Slávia UK SLSP - Doprastav Bratislava 3:0 (14, 15, 15)

Skupina o 5.-9. miesto

5. ŽU Žilina 26 15 11 41 2154:2153 51:48
6. Pezinok 26 13 13 39 2251:2244 54:52
7. Košice 26 13 13 39 2063:2163 45:52
8. Malacky 26 10 16 36 2189:2199 47:56
9. VK Púchov 26 0 26 26 1743:2282 17:78

10. kolo
VTC Pezinok - Strojár Malacky 2:3 (14, -19, -16, 22, -7)
Slávia TU Košice - 1. VK Púchov 3:2 (-21, -17, 27, 18, 11)

9. kolo:
Strojár Malacky - Slávia TU Košice 3:0 (13, 18, 16)
ŠK ŽU Žilina - VTC Pezinok 3:2 (13, -24, 13, -19, 10)

8. kolo
Slávia TU Košice - ŠK ŽU Žilina 0:3 (-24, -17, -20)
1. VK Púchov - Strojár Malacky 1:3 (-20, 23, -19, -16)

7. kolo
ŠK ŽU Žilina - 1. VK Púchov 3:1 (22, -24, 14, 16)
VTC Pezinok - Slávia TU Košice 3:1 (25, 18, -23, 17)

6. kolo
1.VK Púchov - VTC Pezinok 0:3 (-22, -23, -21)
Strojár Malacky - ŽU Žilina  2:3 (23, -19, 13, -25, -12)

5. kolo
Strojár Malacky - VTC Pezinok 2:3 (-22, 14, 16, -23, -12)
1. VK Púchov - Slávia TU Košice 0:3 (-18, -17, -21)

4. kolo
Slávia TU Košice - Strojár Malacky 0:3 (-23, - 23, -23)
VTC Pezinok - ŠK ŽU Žilina 3:0 (20, 25, 23)

3. kolo
ŠK ŽU Žilina - Slávia TU Košice 3:0 (16, 20, 21)
Strojár Malacky - 1.VK Púchov 3:0 (18, 16, 18)

2. kolo
1. VK Púchov - ŠK ŽU Žilina 1:3 (24, -22, -20, -20)
Slávia TU Košice - VTC Pezinok 3:1 (16, 22, -23, 22)

1. kolo
VTC Pezinok - 1. VK Púchov 3:2 (13, -24, 20, -22, 8)
ŠK ŽU Žilina - Strojár Malacky 3:0 (19, 24, 28)

Základná časť


Tabuľka po základnej časti
1. Senica 18 18 0 36 1445:943 54:5
2. Slávia UK Bratislava 18 15 3 33 1509:1286 47:19
3. Doprastav Bratislava 18 10 8 28 1444:1381 38:29
4. Žiar nad Hronom 18 10 8 28 1443:1425 36:31
5. Košice 18 10 8 28 1464:1515 35:34
6. Pezinok 18 8 10 26 1529:1539 34:38
7. Žilina 18 8 10 26 1445:1528 30:39
8. Juniorky SR 18 6 12 24 1491:1656 28:47
9. Malacky 18 5 13 23 1481:1580 28:44
10. VK Púchov 18 0 18 18 1145:1543 10:54

18. kolo
juniorky SR - OMS Senica 0:3 (-18, -20, -15)
ŠK ŽU Žilina - MŠK Žiar nad Hronom 2:3 (20, -20, 20, -14, -17)
Doprastav Bratislava - 1. VK Púchov 3:0 (11, 19, 16)
VTC Pezinok - Strojár Malacky 3:2 (20, 18, -24, -17, 12)
Slávia UK SLSP - Slávia TU Košice 3:0 (11, 19, 14)

17. kolo
VK Slávia TU Košice - Juniorky SR 3:1 (-22, 13, 22, 18)
MŠK Žiar nad Hronom - Slávia UK SLSP Bratislava 3:2 (23, 25, -13, -23, 13)
1. VK Púchov - VTC Pezinok 0:3 (-21, -16, -19)
TJ Strojár Malacky - ŠK-ŽU Žilina 3:2 (-18, 20, -28, 21, 9)
VK OMS Senica - Doprastav Bratislava 3:0 (15, 14, 12)

16. kolo
Slávia UK Bratislava - TJ Strojár Malacky 3:1 (15, 12, -23, 17)
VTC Pezinok - VK OMS Senica 0:3 (-18, -16, -19)
VK Slávia TU Košice - MŠK Žiar nad Hronom 0:3 (-18, -21, -19)
ŠK-ŽU Žilina - Púchov 3:2 (17, 26, -23, -23, 5)
Juniorky SR - Doprastav Bratislava 3:2 (-21, 14, 12, -12, 9)

15. kolo
MŠK Žiar nad Hronom - Juniorky SR 3:1 (-21, 23, 23, 15)
VK Doprastav Bratislava - VTC Pezinok 3:0 (21, 20, 9)
1. VK Púchov - Slávia UK Bratislava 2:3
TJ Strojár Malacky - VK Slávia Košice 1:3 (-21, -22, 15, -19)
VK OMS Senica - ŠK-ŽU Žilina 3:0 (19, 14, 18)

14. kolo
MŠK Žiar nad Hronom - TJ Strojár Malacky 3:0 (14, 19, 23)
VK Slávia TU Košice - 1. VK Púchov 3:1 (-25, 14, 16, 23)
ŠK-ŽU Žilina - VK Doprastav Bratislava 3:0 (22, 16, 18)
Slávia UK SLSP Bratislava - VK OMS Senica (17.00)
Juniorky SR - VTC Pezinok 0:3 (-15, -23, -25)

13. kolo
Strojár Malacky - Juniorky SR 3:2 (-22, 23, -25, 19, 14)
VK Doprastav Bratislava - Slávia UK SLSP Bratislava 0:3 (15, 21, 19)
1. VK Púchov - MŠK Žiar nad Hronom 0:3 (-21, -19, -10)
VK OMS Senica - VK Slávia TU Košice 3:1 (13, 12, -21, 13)
VTC Pezinok - ŠK-ŽU Žilina 3:2 (-28, 25, -25, 19, 11)

12. kolo
TJ Strojár Malacky - 1. VK Púchov 3:0 (10, 15, 17)
MŠK Žiar nad Hronom - VK OMS Senica 0:3 (-19, -15, -18)
VK Slávia TU Košice - VK Doprastav Bratislava 0:3 (-23, -21, -20)
Slávia UK SLSP Bratislava - VTC Pezinok 3:0 (22, 21, 13)
Juniorky SR - ŠK-ŽU Žilina 0:3  (-17, -19, -16)

11. kolo
1. VK Púchov - Juniorky SR 2:3 (-22, 20, 22,-14, -11)
VK Doprastav Bratislava - MŠK Žiar nad Hronom 3:2 (15, 17, -16, -18, 12)
VK OMS Senica - TJ Strojár Malacky 3:0 (13, 14, 16)
VTC Pezinok - VK Slávia TU Košice 1:3 (-23, -22, 17, -22)
ŠK-ŽU Žilina - Slávia UK SLSP Bratislava 0:3 (-18, -19, -16)

10. kolo
MŠK Žiar nad Hronom - VTC Pezinok 1:3 (19, -18, -18, -18)
VK Slávia TU Košice - ŠK-ŽU Žilina 3:0 (25, 17, 24)
TJ Strojár Malacky - VK Doprastav Bratislava 1:3 (-18, 17, -10, -17)
VK Púchov - VK OMS Senica 0:3 (-12, -13, -7)
Juniorky SR - Slávia UK SLSP Bratislava 2:3 (-21, -17, 20, 19, -14)

9. kolo
TJ Strojár Malacky - VTC Pezinok 3:2 (-15, -22, 17, 14, 8)
VK Púchov - VK Doprastav Bratislava 0:3 (-13, -10, -18)
MŠK Žiar nad Hronom - ŠK-ŽU Žilina 3:0 (19, 16, 17)
VK Slávia TU Košice - Slávia UK SLSP Bratislava 0:3 (-16, -20, -21)
OMS Senica - juniorky SR 3:0 (8, 14, 12)

8. kolo
Slávia UK SLSP Bratislava - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (14, 17, 21)
VK Doprastav Bratislava - VK OMS Senica 1:3 (19, -13, -24, -19)
VTC Pezinok - VK Púchov 3:0 (13, 20, 21)
ŠK-ŽU Žilina - TJ Strojár Malacky 3:2 (-22, 14, -24, 20, 13)
Juniorky SR - VK Slávia TU Košice (17.00 vo Vrábľoch)

7. kolo
TJ Strojár Malacky - Slávia UK SLSP Bratislava 1:3 (-19, -21, 20, -21)
Doprastav Bratislava - Juniorky SR 3:0 (25, 25, 25)
VK Púchov - ŠK-ŽU Žilina 1:3 (19, -21, -20, -22)
VK OMS Senica - VTC Pezinok 3:1 (25, -22, 25, 25)
MŠK Žiar nad Hronom - VK Slávia TU Košice 3:1 (17, 21, -11, 14)

6. kolo
VK Slávia TU Košice - TJ Strojár Malacky 3:0 (23, 19, 16)
ŠK-ŽU Žilina - VK OMS Senica 0:3 (-5, -9, -14)
VTC Pezinok - VK Doprastav Bratislava 3:1 (-11, 20, 17, 17)
Slávia UK SLSP Bratislava - VK Púchov 3:0 (19, 13, 21)
Juniorky SR - MŠK Žiar nad Hronom 3:2 (21, 20, - 23, -23, 14) 

5. kolo
VTC Pezinok - Juniorky SR 3:2 (15, -21, 7, -20, 9)
TJ Strojár Malacky - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (20, 14, 23)
VK Doprastav Bratislava - ŠK-ŽU Žilina 3:0 (18, 21, 22)
VK OMS Senica - Slávia UK SLSP Bratislava 3:0 (10, 10, 17)
VK Púchov - VK Slávia TU Košice 0:3 (-22, -19, -19)

4. kolo
Juniorky SR - Strojár Malacky 3:2 (-18, 21, -16, 17, 16)
Slávia UK SLSP Bratislava - VK Doprastav Bratislava 3:2 (-22, -24, 17, 26, 12)
ŠK-ŽU Žilina - VTC Pezinok 3:2 (-18, 22, 18, -24, 9)
MŠK Žiar nad Hronom - VK Púchov 3:0 (15, 14, 15)
VK Slávia TU Košice - VK OMS Senica 2:3 (23, -18, 19, -17, -7)

3. kolo
ŠK-ŽU Žilina - Juniorky SR 3:1 (22, -22, 14, 20)
VK OMS Senica - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (19, 6, 20)
VK Púchov - TJ Strojár Malacky 1:3 (-26, -19, 23, -14)
VTC Pezinok - Slávia UK SLSP Bratislava 1:3 (-16, 19, -16, -22)
VK Doprastav Bratislava - VK Slávia TU Košice 2:3

2. kolo
TJ Strojár Malacky - VK OMS Senica 0:3 (-23, -19, -14)
Slávia UK SLSP Bratislava - ŠK-ŽU Žilina 3:0 (11, 17, 16)
MŠK Žiar nad Hronom - VK Doprastav Bratislava 1:3 (-25, -24, 20, -21)
VK Slávia TU Košice - VTC Pezinok 3:2 (-20, 20, -17, 21, 9)
Juniorky SR - VK Púchov 3:1 (15, 17, -22, 18)

1. kolo
ŠK-ŽU Žilina - VK Slávia TU Košice 3:1 (-24, 19, 19, 23)
VK OMS Senica - 1. VK Púchov 3:0 (12, 17, 17)
VK Doprastav Bratislava - TJ Strojár Malacky 3:1 (-21, 12, 21, 23)
VTC Pezinok - MŠK Žiar nad Hronom 1:3 (-20, 20, -22, -20)
Slávia UK SLSP Bratislava - Juniorky SR 3:1 (-23, 18, 22, 13)