Súťaže na Slovensku



Basketbal, extraliga mužov 2005/06

majster: E.S.O. Lučenec

Play off, finále (na tri víťazstvá)

4. zápas
E.S.O. Lučenec - MBK Handlová 66:61 (24:28) - na zápasy 3:1, majstrom je Lučenec
Lučenec: Šarin 17, Štekič 16, Sýkora 7, Meluš 6, Závodný (Tarabus 10, Krajčo 6, Kovačevič 4)
Handlová: Miloševič 20, Golian 11, Štefánik 8, Marcel Madaj 6, Barišič 2 (Holúbek 8, Manojlovič 6, Findura), Rozhodovali: P. Sudek, L. Janáč, J. Janáč, TH: 23/13 - 25/19, fauly: 20:25, trojky: 6:4, 5 faulov: 36. Meluš - 40. Barišič, 2300 divákov

3. zápas
MBK Handlová - E.S.O. Lučenec 70:49 (31:26) - na zápasy 1:2
Handlová: Golian 20, Miloševič 14, Marcel Madaj 12, Barišič 6, Štefánik 4 (Manojlovič 6, Holúbek 6, Findura 2, Smačko, Martin Madaj)
Lučenec: Šarin 12, Sýkora 9, Meluš 6, Štekič 7, Kovačevič (Závodný 8, Tarabus 4, Kotian 2, Krajčo 1, Tolmáči)  
Rozhodovali: L. Janáč - Hricišin, Brziak, TH: 26/18 - 22/17, fauly: 26:25, trojky: 4:3, 700 divákov.

2. zápas
E.S.O. Lučenec - MBK Handlová 82:79 pp (30:43, 70:70) - na zápasy 2:0
Lučenec: Štekič 19, Sýkora 15, Meluš 15, Kovačevič 11, Šarin 8 (Krajčo 8, Tarabus 6, Závodný)
Handlová: Miloševič 23, Golian 16, Barišič 15, Šrefánik 6, Madaj 2 (Manojlovič 12, Klátik 2, Holúbek 2, Smačko 1, Pipíška)
Rozhodovali: Sudek, Janáč, Pavelka, TH: 38/29 - 27/13, fauly: 26:31, 5 faulov: Kovačevič, Šarin - Madaj, Miloševič, Golian, trojky: 5:8, 2000 divákov
 
1. zápas
MBK Handlová - E.S.O. Lučenec 69:73 (36:32) - na zápasy 0:1
Zostavy a body: Miloševič 21, M. Madaj 17, Štefánik 11, Golian 8, Barišič 4 (Holubek 6, Mamojlovič 2, Smačko) - Šarin 19, Kovačevič 14, Meluš 12, Ščekič 11, Sýkora 8 (Tarabus 5, Krajčo 2, Závodný 2)
Rozhodovali: Sudek, Kuzmiak, Brziak, TH: 25/18 - 23/16, fauly: 23:25, trojky: 4:7, 1200 divákov

O 3. miesto (na tri víťazstvá)

3. zápas
Slávia TU Košice - 04 AC LP Spišská Nová Ves 80:66 (43:27) - na zápasy 3:0, Slávia TU Košice má bronz

2. zápas
04 AC LP Spišská Nová Ves - Slávia TU Košice 94:92 (47:51) - na zápasy 1:1

1. zápas
Slávia TU Košice - 04 AC LP Spišská Nová Ves 105:71 (59:34) - na zápasy 1:0

Play off, semifinále (na tri víťazstvá)

5. zápasy
MBK Handlová - Slávia TU Košice 80:67 (45:30) - na zápasy 3:2, postúpila Handlová
E.S.O. Lučenec - 04 AC LB Sp.Nová Ves 85:80 (36:31) - na zápasy 3:2, postúpil Lučenec

4. zápasy
04 AC LB Spišská Nová Ves - E.S.O. Lučenec 68:58 (32:24) - na zápasy 2:2
Slávia TU Košice - MBK Handlová 91:74 (42:46) - na zápasy 2:2

3. zápasy
MBK Handlová - Slávia TU Košice 100:72 (49:44) - na zápasy 2:1
E.S.O. Lučenec - 04 AC LB Spišská Nová Ves 78:55 (36:28) - na zápasy 2:1

2. zápasy
Slávia TU Košice - MBK Handlová 85:65 (33:33) - na zápasy 1:1
O4 AC LB Spišská Nová Ves - E.S.O. Lučenec 74:77 (35:44) - na zápasy 1:1

1. zápasy
MBK Handlová - Slávia TU Košice 88:75 (38:27) - na zápasy  1:0
E.S.O. Lučenec - O4 AC LB Spišská Nová Ves  60:64 (26:32) - na zápasy 0:1

Play off, štvrťfinále (na tri víťazstvá)

5. zápas
MBK Handlová - MBK Rieker Komárno 110:78 (64:40) - na zápasy: 3:2, postúpila Handlová

4. zápasy
Chemosvit Svit - Slávia TU Košice 70:78 (21:34) - na zápasy 1:3, postúpili Košice
Inter Bratislava - E.S.O. Lučenec 70:80 (39:36) - na zápasy 1:3, Lučenec
04 AC LB Spišská Nová Ves - CASTA SPU Nitra 73:68 (39:32) - na zápasy 3:1, Spišská Nová Ves
MBK Rieker Komárno - MBK Handlová 90:88 (48:40) - na zápasy 2:2

3. zápasy
Slávia TU Košice - Chemosvit Svit 72:57 (39:28) - na zápasy 2:1
MBK Handlová - MBK Rieker Komárno 110:70 (66:34) - na zápasy 2:1
E.S.O. Lučenec - Inter Bratislava 102:77 (57:40) - na zápasy 2:1
CASTA SPU Nitra - 04 AC LB Sp.Nová Ves 64:76 (32:43) - na zápasy 1:2

2. zápasy
Chemosvit Svit - Slávia TU Košice 87:59 (47:25), na zápasy 1:1
Inter Bratislava - E.S.O. Lučenec 76:72 (42:29), na zápasy 1:1
04 AC LB Spišská Nová Ves - CASTA SPU Nitra 54:64 (42:30), na zápasy 1:1
MBK Rieker Komárno - MBK Handlová 106:104 pp (91:91, 48:42), na zápasy 1:1

1. zápasy
Slávia TU Košice - Chemosvit Svit 59:52 (30:20)
MBK Handlová - MBK Rieker Komárno 91:84 (49:43)
E.S.O. Lučenec - Inter Bratislava 112:83 (54:39)
CASTA SPU Nitra - 04 AC LB Spišská Nová Ves 68:78 (35:35)

Skupina o 1. - 6. miesto:

1. Handlová 28 20 8 2331:2198 48
2. Lučenec 28 18 10 2217:2109 46
3. Nitra 28 17 11 2370:2197 45
4. TU Košice 28 16 12 2197:2140 44
5. Svit 28 15 13 2030:2028 43
6. Sp. N. Ves 28 12 16 2106:2196 40

10. kolo
MBK Handlová - Slávia TU Košice 69:80 (17:17, 22:25, 16:16, 14:22)
AC Spišská Nová Ves - CASTA SPU Nitra 82:74 (27:19, 19:20, 29:19, 7:16)
E.S.O. Lučenec - Chemosvit Svit 77:72 pp (24:11, 9:12, 17:23, 15:19 - 12:7)

9. kolo
Slávia TU Košice  AC Spišská Nová Ves 85:80p
Chemosvit Svit - MBK Handlová 78:62
CASTA SPU Nitra - E.S.O. Lučenec 87:77

8. kolo
Slávia TU Košice - Chemosvit Svit 79:72 (39:26)
MBK Handlová - CASTA SPU Nitra 92:86 (46:43)
04 AC LB Sp.Nová Ves - E.S.O. Lučenec 64:95 (37:54)

7. kolo
Chemosvit Svit - 04 AC LB Sp. Nová Ves 80:64 (40:34)
CASTA SPU Nitra - Slávia TU Košice 91:81p (75:75, 42:42)
E.S.O. Lučenec - MBK Handlová 71:62 (37:29)

6. kolo
Slávia TU Košice - E.S.O. Lučenec 64:48 (30:33)
Chemosvit Svit - CASTA SPU Nitra 64:55 (38:33)
04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová 65:67 (33:32)

5. kolo
CASTA SPU Nitra - 04 AC LB Spišská Nová Ves 91:81 (53:37)
Chemosvit Svit - E.S.O. Lučenec 88:72 (45:31)
Slávia TU Košice - MBK Handlová 83:77 (40:48)

4. kolo
MBK Handlová - Chemosvit Svit 91:82 (48:34)
04 AC LB Sp.Nová Ves - Slávia TU Košice 66:75 (29:33)
E.S.O. Lučenec - CASTA SPU Nitra 79:75 (42:37)

3. kolo:
Chemosvit Svit - Slávia TU Košice 84:57 (34:24)
E.S.O. Lučenec - 04 AC LB Sp.Nová Ves 80:77 (38:31)
CASTA SPU Nitra - MBK Handlová 100:59 (57:23)

2. kolo:
Slávia TU Košice - CASTA SPU Nitra 69:87 (33:43)
04 AC LB Spišská Nová Ves - Chemosvit Svit 66:62 (33:33)
MBK Handlová - E.S.O. Lučenec 105:87 (50:44)

1. kolo
MBK Handlová - 04 AC LB Sp.Nová Ves 90:73 (41:36)
E.S.O. Lučenec - Slávia TU Košice 84:62 (36:27)
CASTA SPU Nitra - Chemosvit Svit 90:61 (48:34)

Skupina o 7. - 10. miesto:

7. Inter 24 13 11 2108:1962 37
8. Komárno 24 9 15 1884:1939 33
9. Levice 24 9 15 1756:1993 33
10. Prievidza 24 3 21 1743:1980 27

6. kolo
Inter Bratislava - MBK Rieker Komárno 110:85 (25:23, 24:19, 26:28, 35:15)
HBK Prievidza - BK Levice 97:51 (13:15, 21:8, 32:11, 31:17)

5. kolo:
MBK Rieker Komárno - HBK Prievidza 95:73 (57:30)
BK Levice - Inter Bratislava 64:85 (30:36)

4. kolo
HBK Prievidza - Inter Bratislava 66:86 (38:36)
MBK Rieker Komárno - BK Levice 96:69 (41:33)

3. kolo
MBK Rieker Komárno - Inter Bratislava 73:94 (39:53)
BK Levice - HBK Prievidza 81:79 (48:30)

2. kolo:
HBK Prievidza - MBK Rieker Komárno 79:97 (42:53)
Inter Bratislava - BK Levice 101:83 (42:46)

1. kolo
Inter Bratislava - HBK Prievidza 91:74 (41:34)
BK Levice - MBK Rieker Komárno 79:75 (39:38)


Tabuľka po základnej časti


1. Handlová 18 15 3 1557:1393 33
2. Lučenec 18 12 6 1447:1353 30
3. Nitra 18 11 7 1534:1452 29
4. TU Košice 18 10 8 1462:1382 28
5. Sp. N. Ves 18 10 8 1388:1397 28
6. Svit 18 10 8 1287:1315 28
7. Inter 18 7 11 1541:1517 25
8. Levice 18 7 11 1329:1460 25
9. Komárno 18 6 12 1363:1435 24
10. Prievidza 18 2 16 1275:1479 20

18. kolo
HBK Prievidza - 04 AC LB Sp. Nová Ves 71:81 (42:45)
MBK Handlová - CASTA SPU Nitra 84:71 (54:32)
Chemosvit Svit - E.S.O. Lučenec 73:69 (37:35)
Inter Bratislava - BK Levice 91:74 (47:47)
MBK Rieker Komárno - Slávia TU Košice 75:64 (41:31)

17. kolo
Slávia TU Košice - HBK Prievidza 109:90 (49:53)
E.S.O. Lučenec - MBK Rieker Komárno 80:74 (35:33)
BK Levice - Chemosvit Svit 73:70 (39:30)
CASTA SPU Nitra - Inter Bratislava 95:76 (44:34)
04 AC Spišská Nová Ves - MBK Handlová 71:83 (38:43)

16. kolo
Slávia TU Košice - E.S.O. Lučenec 81:68 (44:38)
Chemosvit Svit - CASTA SPU Nitra 70:75 (30:42)
HBK Prievidza - MBK Handlová 73:91 (33:43)
Inter Bratislava - BK 04 AC LB Sp.Nová Ves 91:65 (46:33)
MBK Rieker Komárno - BK Levice 99:54 (44:35)

15. kolo
E.S.O. Lučenec - HBK Prievidza 88:73 (39:45)
04 AC LB Spišská Nová Ves - Chemosvit Svit 81:71 (39:35)
CASTA SPU Nitra - MBK Rieker Komárno 100:90 (53:53)
BK Levice - Slávia TU Košice 80:77 (39:40)
MBK Handlová - Inter Bratislava 84:79 (40:45)

14. kolo
Slávia TU Košice - CASTA SPU Nitra 75:77 (41:36)
Chemosvit Svit - MBK Handlová 88:80 (48:42)
E.S.O. Lučenec - BK Levice 77:52 (37:29) 
MBK Rieker Komárno - O4 AC LB Spišská Nová Ves 97:74 (46:32)
HKB Prievidza - Inter Bratislava 93:87 (39:33)

13. kolo
MBK Handlová - MBK Rieker Komárno 88:72 (23:9, 33:9, 12:26, 20:28)
Casta SPU Nitra - E.S.O. Lučenec 92:64 (14:17, 30:11, 26:16, 22:20)
AC LB  04 Sp. Nová Ves - Slávia TU Košice 86:75 (21:13, 23:17, 22:21, 20:24)
BK Levice - HKB Prievidza 83:64 (19:12, 25:7, 23:13, 16:32)
Inter Bratislava - Chemosvit Svit 101:84 (28:23, 22:15, 29:22, 22:24)

12. kolo
Slávia TU Košice - MBK Handlová 91:78 (17:19, 24:14, 25:23, 25:22)
HKB Prievidza - Chemosvit Svit 53:55 (16:11, 13:23, 12:5, 12:16)
MBK Rieker Komárno - Inter Bratislava 86:76 (25:18, 16:17, 22:24, 23:17)
E.S.O. Lúčenec - AC LB 04 Spišská Nová Ves 77:59 (20:20, 24:11, 12:22, 21:6)
BK Levice - Casta SPU Nitra 89:79 (19:12, 24:14, 27:27, 19:26)

11. kolo
MBK Handlová - E.S.O. Lučenec 99:94 (35:20, 24:25, 16:28, 24:21)
Chemosvit Svit - MBK Rieker Komárno 72:64 (16:10, 14:19, 13:15, 29:20)
Casta SPU Nitra - HKB Prievidza 82:78 (18:28, 28:18, 20:18, 16:14)
Inter Bratislava - Slávia TU Košice 82:93 (25:21, 24:22, 12:26, 21:24)
BK Levice - AC LB 04 Spišská Nová Ves 63:76 (20:23, 16:16, 17:23, 10:14)

10. kolo
Slávia TU Košice - Chemosvit Svit 71:65 (23:17, 17:11, 9:20, 22:17)
E.S.O. Lučenec - Inter Bratislava 81:75 (10:25, 26:14, 21:22, 24:14)
Casta SPU Nitra - AC LB 04 Spišská Nová Ves 71:75 (20:16, 19:22, 14:20, 18:17)
HKB Prievidza - MBK Komárno 80:70 (20:22, 19:20, 17:11, 24:17)
BK Levice - MBK Handlová 71:80 (18:17, 15:28, 22:19, 16:16)

9. kolo
Slávia TU Košice - MBK Rieker Komárno 93:59 (20:15, 23:16, 29:9, 21:19)
AC LB 04 Sp. Nová Ves - HKB Prievidza 81:62 (17:10, 17:13, 24:24, 23:15)
BK Levice - Inter Bratislava 99:87 (26:28, 20:19, 24:12, 29:28)
Casta SPU Nitra - MBK Handlová 99:87 (29:10, 15:17, 24:26, 31:34)
E.S.O. Lučenec - Chemosvit Svit 85:72 (19:20, 28:18, 18:13, 20:21)

8. kolo
HKB Prievidza - Slávia TU Košice 61:80 (14:15, 13:14, 21:27, 13:24)
MBK Handlová - AC LB 04 Spišská Nová Ves 91:78 (22:12, 25:15, 24:26, 20:25)
Chemosvit Svit - BK Levice 86:71 (28:21, 26:18, 17:19, 15:13)
MBK Rieker Komárno - E.S.O. Lučenec 69:82 (23:20, 19:17, 13:24, 14:21)
AŠK Inter Bratislava - Casta SPU Nitra 85:78 (23:10, 21:21, 21:24, 20:23)

7. kolo
MBK Handlová - HBK Prievidza 94:74 (29:16, 21:20, 18:23, 26:15)
BK Levice - MBK Rieker Komárno 106:64 (28:21, 24:18, 30:9, 24:16)
AC LB 04 Sp. Nová Ves - Inter Bratislava 80:92 (24:24, 26:25, 17:17, 13:26)
E.S.O. Lučenec - Slávia TU Košice 97:79 (21:21, 28:18, 21:19, 27:21)
Casta SPU Nitra - Chemosvit Svit 81:61 (19:18, 21:18, 24:17, 17:8)

6. kolo
Slávia TU Košice - BK Levice 98:73 (17:19, 33:22, 27:17, 21:15)
Chemosvit Svit - AC LB 04 Spišská Nová Ves 67:57 (17:14, 18:15, 18:9, 14:19)
AŠK Inter Bratislava - MBK Handlová 99:117 (26:25, 11:39, 30:24, 32:29)
MBK Rieker Komárno - Casta SPU Nitra 90:82 (24:24, 23:27, 25:15, 18:16)
HBK Prievidza - E.S.O. Lučenec 65:80 (20:25, 19:20, 8:19, 18:16)

5. kolo
MBK Handlová -  Chemosvit Svit 72:53 (18:6, 16:18, 22:18, 16:11)
AŠK Inter Bratislava - HBK Prievidza 93:70 (25:13, 19:11, 25:17, 24:29)
AC LB 04 Spišská Nová Ves - MBK Rieker Komárno 83:80 (25:22, 20:24, 25:14, 13:20)
Casta SPU Nitra - Slávia TU Košice 86:74 (26:22, 23:19, 20:15, 17:18)
BK Levice - E.S.O. Lučenec 53:73 (15:21, 9:14, 15:15, 14:23)

4. kolo
HBK Prievidza - BK Levice 62:74 (13:8, 22:18, 11:21, 16:27)
Slávia TU Košice - AC LB 04 Spišská Nová Ves 85:71 (22:21, 22:14, 16:16, 25:20)
MBK Rieker Komárno - MBK Handlová 62:84 (23:18, 9:22, 15:28, 15:16)
Chemosvit Svit - AŠK Inter Bratislava 85:84 po predĺžení (18:23, 20:15, 19:15, 18:22 - 10:9)
E.S.O. Lučenec - Casta SPU Nitra 105:95 (23:17, 23:20, 27:32, 32:26)

3. kolo
MBK Handlová - Slávia TU Košice 82:72 (24:14, 24:20, 16:17, 18:21)
Chemosvit Svit - HBK Prievidza 73:69 (25:19, 18:10, 17:23, 13:17)
AŠK Inter Bratislava - MBK Rieker Komárno 84:68 (19:18, 18:18, 25:25, 22:7)
AC LB 04 Spišská Nová Ves - E.S.O. Lučenec 74:65 (25:14, 12:18, 19:19, 18:14)
Casta SPU Nitra - BK Levice 106:76 (21:21, 32:13, 20:21, 33:21)

2. kolo
Slávia TU Košice - AŠK Inter Bratislava 81:78 (19:22, 11:19, 30:17, 21:20)
HBK Prievidza - Casta SPU Nitra 72:79 (13:15, 21:22, 22:15, 16:27)
MBK Rieker Komárno - Chemosvit Svit 65:68 (14:16, 21:14, 13:18, 17:20)
04 AC LB Spišská Nová Ves - BK Levice 95:70 (27:11, 22:17, 25:22, 21:20)
E.S.O. Lučenec - MBK Handlová 78:87 (11:23, 21:14, 31:31, 15:19)

1. kolo
MBK Handlová - BK Levice 76:68 (13:27, 26:15, 16:16, 21:10)
AŠK Inter Bratislava - E.S.O. Lučenec 81:84 (25:28, 23:14, 11:19, 22:23)
Chemosvit Svit - Slávia TU Košice 74:64 (18:16, 16:15, 18:17, 22:16)
MBK Rieker Komárno - HBK Prievidza 79:65 (29:10, 13:13, 19:26, 18:16)
04 AC LB Spišská Nová Ves - Casta SPU Nitra 101:86 (23:17, 32:24, 16:24, 30:21)