Súťaže na Slovensku


Basketbal, extraliga žien 2005/2006

Majster: K´CERO I.C.P. Košice

Play off, finále (na tri víťazstvá)

5. zápas
MBK Ružomberok - K´CERO I.C.P. Košice 53:60 (42:44) - na zápasy 2:3, titul majú Košice
Zostavy a body: Butlerová 12, Ivanová 8, Belanská 6, Ivančevičová 4, Borecká 2 (Uhrová 11, Borukovová 5, Oravcová 5, Furková) - Jalčová 12, Carterová 12, Růžičková 9, Číkošová 4, Michulková 2 (Mazzanteová 18, Jurčenková 2, Škvareková 1, Frniaková).  Rozhodovali: Sudek, J. Janák, TH: 11/6 - 20/10, fauly: 22:17, trojky: 5:4, 4200 divákov

4. zápas
K´CERO I.C.P. Košice - MBK Ružomberok 73:81 (36:43) - na zápasy 2:2
Zostavy a body: Carterová 14, Jalčová 13, Číkošová 13, Mazzanteová 10, Růžičková 6 (Michulková 8, Frniaková 6, Škvareková 2, Jurčenková 1) - Ivančevičová 23, Butlerová 16, Ivanová 11, Belanská 3, Borecká 3 (Oravcová 11, Boruková 8, Uhrová 6), TH: 32/28 - 21/13, fauly: 22:25, trojky: 3:4, rozhodcovia: Sudek a Szibilla, 2500 divákov

3. zápas
MBK Ružomberok - K´CERO I.C.P. Košice 79:77 (42:42) - na zápasy 1:2

Zostavy a body: Furková 20, Belanská 8, Butlerová 8, Ivanová 6, Borecká 5 (Uhrová 15, Ivančevičová 9, Oravcová 8) - Mazzanteová 22, Carterová 17, Jalčová 14, Číkošová 8, Růžičková (Michulková 12, Frniaková 2, Jurčenková 2, Škvareková, Čarnoká), TH: 25/17 - 28/24, fauly: 20:24, trojky: 6:5. Rozhodovali: Sudek a Hlinka (obaja SR), 1600 divákov.

2. zápas
K´CERO I.C.P. Košice - MBK Ružomberok  93:72 (44:38) - na zápasy 2:0

Zostavy a body: Číkošová 14, Carterová 15, Mazzanteová 12, Jalčová 11 (Michulková 10, Jurčenková 9, Frniaková 5, Sopirjaková 2, Čarnoká 1, Čižmárová) - Butlerová 16, Uhrová 6, Borecká 6, Boruková 5, Belanská 3 (Ivančevičová 18, Ivanová 9, Barényiová 4, Furková 5, Oravcová). Rozhodovali: Sudek a Zubák, TH: 32/26 - 15/10, fauly: 23:27, trojky: 7:6, 2500 divákov.

1. zápas
MBK Ružomberok - K´CERO I.C.P. Košice 70:87 (43:42) - na zápasy: 0:1
Zostavy a body: Belanská 18, Uhrová 11, Butlerová 9, Borecká 4, Borukovová 4 (Ivančevičová 8, Ivanová 7, Furková 5, Barényiová 2, Oravcová 2) - Mazzanteová 25, Číkošová 13, Carterová 15, Jalčová 12, Růžičková (Michulková 7, Škvareková 7, Frniaková 4, Jurčenková 4). Rozhodovali: Sudek, J. Janáč, TH: 15/14 - 25/18, fauly: 22:18, trojky: 6:7, 1100 divákov

O 3. miesto (na tri víťazstvá)

3. zápas
Siemens Poprad - Cassovia Košice 60:50 (28:24) - na zápasy 3:0, Poprad má bronz

2. zápas
Cassovia Košice - Siemens Poprad 56:62 (27:29) - na zápasy 0:2

1. zápas
Siemens Poprad - Cassovia Košice 76:50 (38:27) - na zápasy 1:0

Play off, semifinále (na dve víťazstvá)

2. zápasy
Cassovia Košice - MBK Ružomberok 52:72 (28:42) - na zápasy 0:2, postupuje Ružomberok
Siemens Poprad - K´CERO I.C.P. Košice 51:78 (24:32) - na zápasy 0:2, postupujú Košice

1. zápasy
MBK Ružomberok - Cassovia Košice 86:39 (42:12) - na zápasy 1:0
K´CERO I.C.P. Košice - Siemens Poprad 90:48 (39:26) - na zápasy 1:0

Play off, štvrťfinále (na dve víťazstvá)

2. zápasy
UMB Banská Bystrica - Cassovia Košice 51:70 (23:33), na zápasy: 0:2
do semifinále postúpila Cassovia
Spartak Myjava - Siemens Poprad 51:89 (35:40), na zápasy: 0:2
do semifinále postupuje Poprad
Viktoria PČSP Košice - MBK Ružomberok 61:95 (35:54), na zápasy: 0:2
do semifinále postúpil Ružomberok
INPEK BONAS UKF Nitra - K´CERO I.C.P. Košice 46:93 (26:42), na zápasy: 0:2
do semifinále postúpili Košice

1. zápasy
MBK Ružomberok - Viktoria PČSP Košice 118:70 (64:28)
Siemens Poprad - Cityfarma Spartak Myjava 75:66 (33:30)
K´CERO I.C.P. Košice - INPEK BONAS UKF Nitra 133:40 (67:17)
Cassovia Košice - UMB Banská Bystrica 96:57 (42:24)

Skupina o 1.-4. miesto

1. Ružomberok 20 19 1 1756:1131 39
2. ICP Košice 20 17 3 1789:1145 37
3. Poprad 20 10 10 1380:1254 30
4. Cas. Košice 20 8 12 1324:1475 28

6. kolo
Cassovia Košice - K´CERO I.C.P. Košice 62:123 (29:66)
Siemens Poprad - MBK Ružomberok 48:77 (27:45)

5. kolo
Siemens Poprad - Cassovia Košice 73:49 (29:21)
K´CERO I.C.P. Košice - MBK Ružomberok 88:80 (52:38)

4. kolo
Cassovia Košice - MBK Ružomberok 61:69 (31:33)
Siemens Poprad - K´CERO I.C.P. Košice 60:96 (31:46)

3. kolo
K´CERO I.C.P. Košice - Cassovia Košice 97:57 (43:26)
MBK Ružomberok - Siemens Poprad 84:51 (39:27)

2. kolo:
MBK Ružomberok - K´CERO I.C.P. Košice 77:73 (40:40)
Cassovia Košice - Siemens Poprad 75:60 (46:27)

1. kolo:
K´CERO I.C.P. Košice - Siemens Poprad 72:60 (41:25)
MBK Ružomberok - Cassovia Košice 110:58 (52:28)

Skupina o 5.-8. miesto

5. B. Bystrica 20 9 11 1170:1410 29
6. Myjava 20 7 13 1168:1429 27
7. Vik. Košice 20 5 15 1166:1511 25
8. Nitra 20 5 15 1010:1408 25

6. kolo
Viktoria PČSP Košice - Spartak Myjava 80:57 (44:35)
UMB Banská Bystrica - INPEK BONAS UKF Nitra 58:66 (32:27)

5. kolo
INPEK BONAS UKF Nitra - Viktoria Košice 39:64 (21:35)
Spartak Myjava - UMB Banská Bystrica 61:50 (29:34)

4. kolo
INPEK BONAS UKF Nitra - Spartak Myjava 75:58 (33:28)
Viktoria PČSP Košice - UMB Banská Bystrica 81:62 (36:30)

3. kolo
Spartak Myjava - Viktoria PČSP Košice 67:48 (28:25)
INPEK BONAS UKF Nitra - UMB B.Bystrica 38:36 (21:19)

2. kolo:
Viktoria Košice - INPEK BONAS UKF Nitra 65:56 pp (53:53, 21:32)
UMB Banská Bystrica - Spartak Myjava 66:61 (41:39)

1. kolo:
Spartak Myjava - INPEK BONAS UKF Nitra 89:62 (35:28)
UMB Banská Bystrica - Viktoria PČSP Košice 74:69 (41:37)

Základná časť


1. Ružomberok 14 14 0 1269:752 28
2. ICP Košice 14 12 2 1240:759 26
3. Poprad 14 9 5 1028:801 23
4. Cas. Košice 14 7 7 962:943 21
5. B. Bystrica 14 7 7 824:1034 21
6. Myjava 14 4 10 775:1048 18
7. Nitra 14 2 12 674:1038 16
8. Vik. Košice 14 1 13 759:1156 15

14. kolo
Cassovia Košice - Siemens Poprad 63:60 (31:27)
Spartak Myjava - INPEK BONAS UKF Nitra 70:55 (29:34)
MBK Ružomberok - Viktoria Košice 119:52 (59:25)
K´CERO I.C.P. Košice - UMB B.Bystrica 97:48 (45:21)

13. kolo
UMB Banská Bystrica - Cassovia Košice 81:73 (46:32)
INPEK BONAS UKF Nitra - MBK Ružomberok 52:91 (26:53)
Viktoria PČSP Košice - K´CERO I.C.P. Košice 52:108 (19:59)
Siemens Poprad - Cityfarma Spartak Myjava 99:51 (41:22)

12. kolo
Cassovia Košice - Viktoria PČSP Košice 70:58 (40:27)
Cityfarma Spartak Myjava - MBK Ružomberok 53:84 (23:42)
Siemens Poprad - UMB Banská Bystrica 93:45 (51:16)
K´CERO I.C.P. Košice - INPEK BONAS UKF Nitra 118:38 (48:23)

11. kolo
UMB Banská Bystrica - Cityfarma Spartak Myjava 64:58 (37:36)
INPEK BONAS UKF Nitra - Cassovia Košice 54:87 (24:41)
MBK Ružomberok - K´CERO I.C.P. Košice 81:70 (43:30)
Viktoria PČSP Košice - Siemens Poprad 65:81 (30:47)

10. kolo
Spartak Myjava - K Cero I.C.P. Košice 50:79 (11:15, 16:26, 11:14, 12:24)
UMB Banská Bystrica - Viktoria PČSP Košice 80:78 (25:16, 27:19, 15:18, 13:25)
Siemens Poprad - Inpek Bonas UKF Nitra 98:49 (21:7, 25:11, 21:12, 31:19)
CBK Cassovia Košice - MBK Ružomberok 63:82 (23:11, 14:30, 15:19, 11:22)

9. kolo
Viktoria PČSP Košice - Cityfarma Spartak Myjava 65:54 (13:10, 23:21, 13:10, 16:13)
Inpek Bonas UKF Nitra - UMB Banská Bystrica 44:49 (13:15, 10:12, 11:12, 10:10)
K Cero I.C.P. Košice - CBK Cassovia Košice 92:44 (26:13, 31:11, 16:12, 19:8)
MBK Ružomberok - Siemens Poprad 64:57 (14:12, 18.17, 22:12, 10:16)

8. kolo
Cityfarma Spartak Myjava - CBK Cassovia Košice 56:49 (12:12, 16:11, 17:14, 11:12)
UMB Banská Bystrica - MBK Ružomberok 56:101 (12:31, 16:30, 13:21, 15:19)
Siemens Poprad - K Cero I.C.P. Košice 67:87 (10:22, 21:23, 13:18, 23:24)
Viktória PČSP Košice - Inpek Bonas UKF Nitra 53:66 (14:21, 8:18, 22:14, 9:13)

7. kolo
UMB Banská Bystrica - K Cero I.C.P. Košice 65:97 (16:19, 16:26, 18:25, 15:27)
Siemens Poprad - CBK Cassovia Košice 83:59 (17:12, 24:15, 18:11, 24:21)
Viktória PČSP Košice - MBK Ružomberok 43:102 (7:27, 13:30, 16:16, 7:29)
Inpek Bonas UKF Nitra - Cityfarma Spartak Myjava 51:53 (10:9, 10:13, 19:16, 12:15)

6. kolo
Cityfarma Spartak Myjava - Siemens Poprad 53:80 (17:19, 19:20, 8:23, 9:18)
MBK Ružomberok - Inpek Bonas UKF Nitra 104:45 (31:11, 29:6, 17:17, 27:11)
K Cero I.C.P. Košice - Viktória PČSP Košice 111:40 (22:16, 14:8, 34:7, 41:9)
Cassovia Košice - UMB B. Bystrica 92:65 (22:18, 30:17, 17:22, 23:8)

5. kolo
MBK Ružomberok - Cityfarma Spartak Myjava 106:38 (24:7, 33:0, 27:11, 22:20)
Inpek Bonas UKF Nitra - K Cero I.C.P. Košice 33:74 (10:17, 6:20, 8:27, 9:10)
Viktoria PČSP Košice - CBK Cassovia Košice 42:78 (9:23, 8:15, 12:15, 13:25)
UMB Banská Bystrica - Siemens Poprad 43:63 (8:14, 8:14, 16:14, 11:21)

4. kolo
CBK Cassovia Košice - Inpek Bonas UKF Nitra 79:52 (13:15, 28:12, 14:13, 24:12)
Cityfarma Spartak Myjava - UMB Banská Bystrica 58:63 (20:15, 11:17, 14:19, 13:12)
K Cero I.C.P. Košice - MBK Ružomberok 70:76 (16:21, 14:22, 15:11, 25:22)
Siemens Poprad - Viktória PČSP Košice 81:47 (21:17, 20:12, 26:6, 14:12)

3. kolo
K Cero I.C.P. Košice - Cityfarma Spartak Myjava 98:41 (28:9, 26:5, 23:13, 21:14)
MBK Ružomberok - CBK Cassovia Košice 87:49 (23:14, 20:14, 23:14, 21:7)
Viktória  PČSP Košice - UMB Banská Bystrica 57:59 (19:10, 14:20, 20:14, 4:15)
Inpek Bonas UKF Nitra - Siemens Poprad 33:66 (9:14, 4:12, 10:16, 10:24)

2. kolo
Cityfarma Spartak Myjava - Viktória PČSP Košice 82:67 (21:17, 20:20, 17:10, 24:20)
UMB Banská Bystrica - Inpek Bonas UKF Nitra 56:37 (11:15, 24:3, 13:9, 8:10)
Siemens Poprad - MBK Ružomberok 54:76 (22:16, 7:24, 10:14, 15:22)
CBK Cassovia Košice - K Cero I.C.P. Košice 68:73

1. kolo
Inpek Bonas UKF Nitra - Viktória PČSP Košice 65:40 (27:8, 14:10, 7:12, 17:10)
CBK Cassovia Košice - Spartak Myjava 88:58 (27:17, 18:19, 25:11, 18:10)
MBK Ružomberok - UMB Banská Bystrica 86:50 (24:11, 26:18, 20:12, 16:9)
K Cero I.C.P. Košice - Siemens Poprad 66:46 (10:22, 20:13, 13:4, 23:7)

29,99
Sweet červené ruže s gypsophilou

Sweet červené ruže s gypsophilou

39,99
Sweet ružové ľalie

Sweet ružové ľalie

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk