Súťaže na Slovensku



Hádzaná, WHIL - ženy, 2005/2006

Majster: Iuventa Michalovce

Finále play off (na tri víťazstvá)

3. zápas
Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 23:29 (11:14) - na zápasy 0:3, titul získali Michalovce

2. zápas:
Iuventa Michalovce - Slovan Duslo Šaľa 24:21 (13:17) - na zápasy 2:0

1. zápas:
Iuventa Michalovce - Slovan Duslo Šaľa 28:21 (16:8) - na zápasy 1:0

O 3. miesto (na tri víťazstvá)

3. zápas:
ŠKP Štart Bratislava - ŠKP Banská Bystrica 22:25 (11:10) - na zápasy 0:3, ŠKP Banská Bystrica má bronz

2. zápas:
ŠKP Banská Bystrica - ŠKP Štart Bratislava 32:21 (19:9) - na zápasy 2:0

1. zápas
ŠKP Banská Bystrica - ŠKP Štart Bratislava 25:24 (13:10) - na zápasy 1:0

Semifinále play off (na tri víťazstvá)

3. zápasy
ŠKP Štart Bratislava - Iuventa Michalovce 24:26 (12:15) - na zápasy 0:3, Michalovce postúpili do finále
ŠKP Banská Bystrica - Duslo Šaľa 17:20 (7:11) - na zápasy 0:3, Šaľa postúpila do finále

2. zápasy
Iuventa Michalovce - ŠKP Štart Bratislava 31:22 (17:10) - na zápasy 2:0
Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Banská Bystrica 21:17 (10:10) - na zápasy 2:0

1. zápasy
Iuventa Michalovce - ŠKP Štart Bratislava 33:17 (15:8) - na zápasy 1:0
Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Banská Bystrica 23:20 (11:5) - na zápasy 1:0

Základná časť


1. Michalovce 22 20 0 2 716:487 40
2. Veselí 22 18 1 3 600:488 37
3. Šaľa 22 16 2 4 686:470 34
4. B. Bystrica 22 13 1 8 622:526 27
5. Slavia Praha 22 12 2 8 569:529 26
6. Olomouc 22 11 1 10 560:496 23
7. Bratislava 22 11 1 10 493:508 23
8. Partizánske 22 7 2 13 507:544 16
9. Zlín 22 8 0 14 524:572 16
10. Písek 22 7 0 15 537:618 14
11. Bohunice 22 4 0 18 411:593 8
12. Bánovce 22 0 0 22 404:798 0

22. kolo
DHK Olomouc - Slovan Duslo Šaľa 24:21 (12:11)
ŠKP B.Bystrica - ŠKP Štart Bratislava 29:25 (14:12)
Iuventa Michalovce - HC Zlín 35:26 (18:12)
Slávia Partizánske - Slavia Praha 26:26 (14:14)
Tatran Bohunice - CASTA Sokol Písek 27:21 (13:10)
Sport Slokov Veselí - Jednota SG Bánovce 38:15 (19:4)

21. kolo
Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Banská Bystrica 31:21 (15:10)
Slavia Praha - Tatran Bohunice 28:14 (14:7)
Jednota SG Bánovce - DHK Olomouc 16:33 (10:15)
Casta Sokol Písek - Sport Slokov Veselí 26:31 (12:14)
HC Zlín - Slávia Partizánske 30:19 (17:8)
ŠKP Štart Bratislava - Iuventa Michalovce 26:32 (11:16)

20. kolo:
Tatran Bohunice - HC Zlín 18:23 (8:11)
Jednota SG Bánovce - CASTA Sokol Písek 26:32 (13:14)
Iuventa Michalovce - Slovan Duslo Šaľa 35:25 (19:9)
Sport Slokov Veselí - Slavia Praha 22:20 (9:7) 
DHK Olomouc - ŠKP Banská Bystrica 29:20 (14:10)
Slávia Partizánske - ŠKP Štart Bratislava 17:22 (8:9)

19. kolo
Slavia Praha - Jednota SG Bánovce 38:13 (20:3)
CASTA Sokol Písek - DHK Olomouc 21:31 (6:16)
ŠKP Štart Bratislava - Tatran Bohunice 31:19 (15:7)
Duslo Šaľa - Slavia Partizánske 33:21 (16:11)
ŠKP Banská Bystrica - Iuventa Michalovce 26:22 (14:12)
HC Zlín - Sport Slokov Veselí 23:28 (12:15)

18. kolo
Slávia Partizánske - ŠKP Banská Bystrica 20:19 (11:12)
Casta Sokol Písek - Slavia Praha 26:29 (15:13)
Tatran Bohunice - Slovan Duslo Šaľa 13:29 (7:15)
Sport Slokov Veselí - ŠKP Štart Bratislava 23:17 (14:9)
Jednota Sokol Gabor Bánovce - HC Zlín 23:29 (14:15)
DHK Olomouc - Iuventa Michalovce 24:32 (12:17)

17. kolo:
Slavia Praha - DHK Olomouc 27:29 (12:14)
ŠKP Štart Bratislava - Jednota SG Bánovce 31:21 (14:11)
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske 33:19 (16:10)
Slovan Duslo Šaľa - Sport Slokov Veselí 29:21 (15:10)
ŠKP Banská Bystrica - Tatran Bohunice 29:13 (14:5)
HC Zlín - Casta Sokol Písek 29:31 (15:17)

16. kolo:
Slavia Praha - HC Zlín 26:23 (13:15)
Jednota SG Bánovce - Slovan Duslo Šaľa 12:43 (7:16)
Casta Sokol Písek - ŠKP Štart Bratislava 24:21 (13:13)
Sport Slokov Veselí - ŠKP HK B.Bystrica 29:24 (15:15)
Iuventa Michalovce - Tatran Bohunice 36:14 (21:5)
DHK Olomouc - Slávia Partizánske 27:14 (10:10)

15. kolo
Slovan Duslo Šaľa - Casta Sokol Písek 35:19 (17:7)
ŠKP Štart Bratislava - Slavia Praha 27:20 (11:7)
ŠKP Banská Bystrica - Jednota SG Bánovce 44:19 (23:8)
Iuventa Michalovce - Sport Slokov Veselí 33:22 (17:13)
HC Zlín - DHK Olomouc 25:24 (12:10)
Slávia Partizánske - Tatran Bohunice 25:16 (13:6)

14. kolo
Slavia Praha - Slovan Duslo Šaľa 21:19 (10:13)
Casta Sokol Písek - ŠKP Banská Bystrica 24:23 (13:14)
Sport Slokov Veselí - Slávia Partizánske 27:23 (14:13)
Jednota SG Bánovce - Iuventa Michalovce 16:44 (7:25)
HC Zlín - ŠKP Štart Bratislava 22:24 (12:12)
DHK Olomouc - Tatran Bohunice 25:15 (11:8)

13. kolo
Casta Sokol Písek - Iuventa Michalovce 24:38 (9:21)
Tatran Bohunice - Sport Slokov Veselí 16:26 (6:16)
Slávia Partizánske - Jednota SG Bánovce 47:15 (26:7)
Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín 34:21 (16:13)
ŠKP Banská Bystrica - Slavia Praha 30:31 (16:14)
ŠKP Štart Bratislava - DHK Olomouc 24:23 (13:14)

12. kolo
Slavia Praha - Iuventa Michalovce 20:26 (9:15)
Casta Sokol Písek - Slávia Partizánske 27:21 (12:11)
Jednota SG Bánovce n.B. - Tatran Bohunice 21:26 (10:13)
HC Zlín - ŠKP Banská Bystrica 22:19 (13:11)
DHK Olomouc - Sport Slokov Veselí 22:23 (12:12)       
ŠKP Štart Bratislava - Slovan Duslo Šaľa 19:28 (9:12)

11. kolo
HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Olomouc 30:27 (14:14)
HC Zlín - Iuventa Michalovce 16:38 (8:18)
Jednota SG Bánovce - Sport Slokov Veselí 17:37 (6:17)
Slavia Praha - Slávia Partizánske 26:26 (14:11)
ŠKP Štart Bratislava - HK Banská Bystrica 21:28 (12:14)
Casta Sokol Písek - Tatran Bohunice 30:19 (17:8)

10. kolo
HK Slávia Partizánske - HC Zlín 24:22 (12:9)
Iuventa Michalovce - ŠKP Štart Bratislava 28:14 (15:5)
Sport Slokov Veselí nad Moravou - Casta Sokol Písek 40:25 (18:10)
Tatran Bohunice - DHC Slavia Praha 21:32 (10:13)
ŠKP Banská Bystrica - HK Slovan Duslo Šaľa 27:27 (16:12)
DHK Olomouc - Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou 40:18 (19:6)

9. kolo
DHC Slavia Praha - Sport Slokov Veselí nad Moravou 17:22 (8:8)
Casta Sokol Písek - Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou 34:18 (18:8)
HC Zlín - Tatran Bohunice 30:20 (12:7)
ŠKP Štart Bratislava - HK Slávia Partizánske 24:22 (11:12)
ŠKP Banská Bystrica - DHK Olomouc 27:21 (13:9)
HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 27:29 (14:16)

8. kolo
DHK Olomouc - Casta Sokol Písek 26:22 (13:9)
Jednota Sokol Gábor Bánovce nad Bebravou - DHC Slavia Praha 18:34 (9:21)
Iuventa Michalovce - ŠKP HK Banská Bystrica 31:27 (18:19)
HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa 19:27 (9:15)
Sport Slokov Veselí nad Moravou - HC Zlín 25:21 (13:11)
Tatran Bohunice - ŠKP Štart Bratislava 18:19 (8:12)

7. kolo
ŠKP HK Banská Bystrica - HK Slávia Partizánske 33:24 (19:12)
DHC Slavia Praha - Casta Sokol Písek 32:23 (15:12)
HC Zlín - Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou 32:17 (15:6)
Iuventa Michalovce - DHK Olomouc 40:32 (19:15)
ŠKP Štart Bratislava - Sport Slokov Veselí nad Moravou 20:22 (7:11)
HK Slovan Duslo Šaľa - Tatran Bohunice 43:14 (23:7)

6. kolo
HK Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce 17:18 (11:9)
Casta Sokol Písek - HC Zlín 21:26 (8:12)
Sport Slovkov Veselí nad Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa 31:31 (16:12)
Tatran Bohunice - ŠKP HK Banská Bystrica 24:30 (10:16)
Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou - ŠKP Štart Bratislava 21:29 (12:16)
DHK Olomouc - DHC Slavia Praha 22:26 (10:11)

5. kolo
ŠKP Štart Bratislava - Casta Sokol Písek 23:18 (14:14)
HC Zlín - DHC Slavia Praha 26:29 (12:15)
Tatran Bohunice - Iuventa Michalovce 20:30 (9:15)
HK Slovan Duslo Šaľa - Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou 47:17 (25:6)
ŠKP HK Banská Bystrica - Sport Slovkov Veselí nad Moravou 32:29 (19:12)
HK Slávia Partizánske - DHK Olomouc 21:18 (11:9)

4. kolo
DHC Slavia Praha - ŠKP Štart Bratislava 23:21 (12:9)
Tatran Bohunice - HK Slávia Partizánske 24:19 (7:12)
Sport Slokov Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce 23:21 (13:9)
DHK Olomouc - HC Zlín 25:19 (10:7)
Casta Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa 18:23 (8:13)
Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou - ŠKP HK Banská Bystrica 25:39 (8:22)

3. kolo
Tatran Bohunice - DHK Olomouc 17:27 (5:12)
ŠKP Štart Bratislava - HC Zlín 22:21 (12:8)
Iuventa Michalovce - Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou 39:21 (18:8)
HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha 35:22 (18:11)
ŠKP HK Banská Bystrica - Casta Sokol Písek 35:20 (16:11)
HK Slávia Partizánske - Sport Slovkov Veselí nad Moravou 23:29 (10:15)

2. kolo
DHC Slavia Praha - ŠKP HK Banská Bystrica 21:24 (12:13)
Jednota Sokol Gabor Bánovce - HK Slávia Partizánske 24:35 (10:18)
HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa 20:34 (10:20)
Sport Slovkov Veselí nad Moravou - Tatran Bohunice 28:16 (18:8)
DHK Olomouc - ŠKP Štart Bratislava 14:14 (7:4)
Iuventa Michalovce - Casta Sokol Písek 40:27 (22:13)

1. kolo
Slovan Duslo Šaľa - Štart Bratislava 35:19 (15:12)
Tatran Bohunice - Jednota Sokol Gabor Bánovce 27:11 (12:5)
ŠKP Banská Bystrica - HC Zlín 36:18 (22:9)
Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha 36:21 (17:11)
HK Slavia Partizánske - Casta Sokol Písek 25:24 (18:9)
Sport Slokov Veselí nad Moravou - DHK Olomouc 24:17 (10:6)

34,99
Jarona 3

Jarona 3

29,99
Flower box vintage kocka "S"  červené ruže

Flower box vintage kocka "S" červené ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk