Súťaže na Slovensku



Hádzaná, WHIL - ženy, 2006/2007

WHIL - ženy, 2005/2006


Národné play-off o titul majstra SR

Finále:

Majster: Iuventa Michalovce

3. zápas
Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 19:25 (9:15)
/konečný stav série 0:3/

2. zápas
Iuventa Michalovce - Slovan Duslo Šaľa 26:14 (15:6)
/stav série 2:0/
1. zápas
Iuventa Michalovce - Slovan Duslo Šaľa 28:21 (12:12)
/stav série 1:0/

o 3. miesto:

2. zápas
ŠKP HK Banská Bystrica - ŠKP Štart Bratislava 34:27 (17:12)
/stav série 1:1/
1. zápas
ŠKP HK Banská Bystrica - ŠKP Štart Bratislava 20:25 (11:13)
/stav série 0:1/

semifinále:

4. zápas
ŠKP HK Banská Bystrica - HK Slovan Duslo Šaľa 27:31 (10:12)
/konečný stav série 1:3/

3. zápasy
ŠKP Štart Bratislava - Iuventa Michalovce 19:22 (9:14)
/konečný stav série 0:3, Iuventa postúpila do finále/
ŠKP HK Banská Bystrica - HK Slovan Duslo Šaľa 31:25 (14:10)
/stav série 1:2/

2. zápasy
Iuventa Michalovce - ŠKP Štart Bratislava 35:17 (19:5)
/stav série 2:0/
HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP HK Banská Bystrica 36:22 (17:12)
/stav série 2:0/

1. zápasy
28:22 (13:13)
/stav série 1:0/
HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP HK Banská Bystrica 29:24 (16:13)
/stav série 1:0/

Konečná tabuľka 5. ročníka ženskej WHIL:
1. Michalovce 22 20 0 2 744:510 40
2. Šaľa 22 19 1 2 638:480 39
3. B. Bystrica 22 15 1 6 655:533 31
4. Veselí 22 14 1 7 527:491 29
5. Slavia 22 13 1 8 591:527 27
6. Olomouc 22 12 0 10 580:522 24
7. ŠKP Štart 22 11 0 11 535:561 22
8. Trenčín 22 9 0 13 523:557 18
9. Písek 22 8 0 14 562:617 16
10. Zlín 22 4 1 17 494:649 9
11. Partizánske 22 2 1 19 439:632 5
12. Kunovice 22 2 0 20 422:631 4

22. kolo
HK Štart Trenčín - DHC Slavia Praha 25:29 (9:14)
Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc 21:23 (11:12)
ŠKP Štart Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa 23:30 (8:17)
ŠKP HK Banská Bystrica - SHK ZFP Kunovice 37:17 (19:7)
Casta Sokol Písek - HK Slávia Partizánske 23:22 (12:7)
Sport Slokov Veselí nad Moravou - HC Zlín 23:15 (11:9)

21. kolo
HK Slávia Partizánske - Start Slokov Veslí nad Moravou 12:19 (8:9)
HK Slovan Duslo Šaľa - Casta Sokol Písek 33:25 (22:10)
SHK ZFP Kunovice - HK Štart Trenčín 22:30 (12:14)
HC Zlín - ŠKP HK Banská Bystrica 22:31 (10:16)
DHK Zora Olomouc - ŠKP Štart Bratislava 27:23 (16:11)
HC Slavia Praha - Iuventa Michalovce 29:22 (14:11)

20. kolo
ŠKP Štart Bratislava - DHC Slavia Praha 27:22 (18:12)
HK Štart Trenčín - Iuventa Michalovce 26:32 (18:15)
ŠKP HK Banská Bystrica - HK Slávia Partizánske 33:18 (20:9)
Casta Sokol Písek - DHK Zora Olomouc 33:31 (15:17)
Start Slokov Veselí nad Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa 26:27 (13:16)
SHK ZFP Kunovice - HC Zlín 18:21 (12:10)

19. kolo
ŠKP Štart Bratislava - Iuventa Michalovce 23:32 (10:15)
HC Zlín - HK Štart Trenčín 28:30 (11:12)
DHK Zora Olomouc - Start Slokov Veselí nad Moravou 23:24 (14:11)
HK Slávia Partizánske - SHK ZFP Kunovice 17:20 (8:10)
DHC Slavia Praha - Casta Sokol Písek 36:24 (17:12)
HK Slovan Duslo Šaľa – ŠKP HK Banská Bystrica 30:26 (14:13)

18. kolo
HK Štart Trenčín - ŠKP Štart Bratislava 23:22 (13:11)
Casta Sokol Písek - Iuventa Michalovce 29:41 (17:20)
Sport Slokov Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha 31:30 (12:12)
SHK ZFP Kunovice - HK Slovan Duslo Šaľa 15:30 (8:13)
ŠKP HK Banská Bystrica - DHK Zora Olomouc 29:25 (16:14)
HC Zlín – HK Slávia Partizánske 24:24 (15:13)

17. kolo
HK Slávia Partizánske - HK Štart Trenčín 20:24 (6:12)
ŠKP Štart Bratislava - Casta Sokol Písek 28:21 (13:9)
HK Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín 32:17 (16:10)
Iuventa Michalovce - Sport Slokov Veselí nad Moravou 32:23 (17:10)
DHK Zora Olomouc - SHK ZFP Kunovice 29:16 (15:6)
DHC Slavia Praha - ŠKP HK Banská Bystrica 32:30 (15:16)

16. kolo
HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa 15:27 (5:12)
HK Štart Trenčín - Casta Sokol Písek 27:23 (18:12)
Sport Slokov Veselí nad Moravou - ŠKP Štart Bratislava 21:15 (14:9)
SHK ZFP Kunovice - DHC Slavia Praha 20:28 (7:16)
HC Zlín - DHK Zora Olomouc 20:25 (10:13)
ŠKP HK Banská Bystrica - Iuventa Michalovce 32:38 (15:20)

15. kolo
Iuventa Michalovce – SHK ZFP Kunovice 38:15 (18:6)
ŠKP Štart Bratislava – ŠKP HK Banská Bystrica 22:33 (11:20)
DHC Slavia Praha - HC Zlín 40:24 (21:11)
HK Slovan Duslo Šaľa - HK Štart Trenčín 33:21 (16:11)
Casta Sokol Písek - Sport Slokov Veselí nad Moravou 26:22 (11:8)
DHK Zora Olomouc - HK Slávia Partizánske 31:16 (16:8)

14. kolo
HK Slávia Partizánske - DHC Slavia Praha 31:21 (14:14)
HK Štart Trenčín - Sport Slokov Veselí nad Moravou 23:25 (8:13)
Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc 31:22 (15:9)
SHK ZFP Kunovice - ŠKP Štart Bratislava 22:28 (13:11)
HC Zlín - Iuventa Michalovce 24:31 (12:14)
ŠKP HK Banská Bystrica - Casta Sokol Písek 32:25 (14:13)

13. kolo
Casta Sokol Písek - SHK ZFP Kunovice 25:19 (8:7)
Sport Slokov Veselí nad Moravou - ŠKP HK Banská Bystrica 28:22 (13:5)
DHK Zora Olomouc - HK Štart Trenčín 20:17 (12:8)
ŠKP Štart Bratislava - HC Zlín 28:17 (14:8)
Iuventa Michalovce - HK Slávia Partizánske 40:19 (21:8)
DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa 26:28 (12:11)

12. kolo
SHK ZFP Kunovice - Sport Slovkov Veselí nad Moravou 20:23 (12:10)
HK Štart Trenčín - ŠKP HK Banská Bystrica 22:27 (13:16)
HC Zlín - Casta Sokol Písek 32:30 (14:16)
HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 22:27 (12:14)
HK Slávia Partizánske - ŠKP Štart Bratislava 25:26 (14:15)

11. kolo
DHC Slavia Praha - HK Štart Trenčín 27:20 (13:11)
HK Slávia Partizánske - Casta Sokol Písek 28:27 (13:13)
HC Zlín - Sport Slovkov Veselí nad Moravou 24:27 (11:14)
HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Štart Bratislava 25:17 (13:10)
DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 27:35 (10:19)
SHK ZFP Kunovice - ŠKP HK Banská Bystrica 17:33 (10:14)

10. kolo
Casta Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa 22:25 (12:10)
Sport Slovkov Veselí nad Moravou - HK Slávia Partizánske 29:17 (17:9)
ŠKP Štart Bratislava - DHK Zora Olomouc 31:30 (16:15)
ŠKP HK Banská Bystrica - HC Zlín 38:20 (20:10)
HK Štart Trenčín - SHK ZFP Kunovice 26:22 (12:14)
Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha 26:25 (13:13)

9. kolo
HK Slávia Partizánske - ŠKP HK Banská Bystrica 20:31 (6:16)
Iuventa Michalovce - HK Štart Trenčín 37:20 (19:10)
HK Slovan Duslo Šaľa - Sport Slovkov Veselí nad Moravou 27:23 (15:13)
DHC Slavia Praha - ŠKP Štart Bratislava 26:21 (12:8)
HC Zlín - SHK ZFP Kunovice 23:21 (15:10 )
DHK Zora Olomouc - Casta Sokol Písek 31:22 (16:9)

8. kolo
Casta Sokol Písek - DHC Slavia Praha 18:26 (6:15)
HK Štart Trenčín - HC Zlín 30:25 (14:9)
Iuventa Michalovce - ŠKP Štart Bratislava 46:20 (23:8)
ŠKP HK Banská Bystrica - HK Slovan Duslo Šaľa 24:24 (10:15)
Sport Slovkov Veselí nad Moravou - DHK Zora Olomouc 17:14 (10:8)
SHK ZFP Kunovice - HK Slávia Partizánske 21:19 (8:10)

7. kolo
Slovan Duslo Šaľa - SHK ZFP Kunovice 33:15 (20:8)
Slavia Praha - Sport Slokov Veselí 24:24 (16:10)
Iuventa Michalovce - Casta Sokol Písek 40:30 (20:12)
HK Slávia Partizánske - HC Zlín 24:29 (10:15)
ŠKP Štart Bratislava - HK Štart Trenčín 22:19 (9:8)
DHK Zora Olomouc - ŠKP HK Banská Bystrica 31:23 (18:11)

6. kolo
ŠKP HK Banská Bystrica - Slavia Praha 30:22 (15:10)
HK Štart Trenčín - HK Slávia Partizánske 31:17 (17:9)
Casta Sokol Písek - ŠKP Štart Bratislava 22:16 (13:8)
SHK ZFP Kunovice - DHK Zora Olomouc 23:40 (9:20)
Sport Slokov Veselí - Iuventa Michalovce 19:24 (11:9)
HC Zlín - Slovan Duslo Šaľa 23:37 (10:21)

5. kolo:
DHK Zora Olomouc - HC Zlín 30:26 (13:14)
Slovan Duslo Šaľa - Slávia Partizánske 42:23 (22:10)
ŠKP Štart Bratislava - Sport Slokov Veselí 33:23 (16:11)
Casta Sokol Písek - HK Štart Trenčín 26:22 (13:13)
Slavia Praha - SHK ZFP Kunovice 22:18 (14:10)
Iuventa Michalovce - ŠKP HK Banská Bystrica 33:27 (20:11)

4. kolo:
Sport Slokov Veselí - Casta Sokol Písek 28:22 (9:12)
HK Štart Trenčín - Slovan Duslo Šaľa 22:25 (9:14)
HC Zlín - Slavia Praha 15:31 (5:16)
ŠKP HK Banská Bystrica - ŠKP Štart Bratislava 30:19 (15:10)
ZHK ZFP Kunovice - Iuventa Michalovce 14:39 (7:19)
Slávia Partizánske - DHK Zora Olomouc 15:30 (7:13)

3. kolo
Casta Sokol Písek - ŠKP HK Banská Bystrica 26:29 (13:12)
ŠKP Štart Bratislava - SHK ZFP Kunovice 31:26 (16:14)
Sport Slovkov Veselí nad Moravou - HK Štart Trenčín 21:14 (11:9)
DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa18:24 (8:11)
DHC Slavia Praha - HK Slávia Partizánske 31:17 (15:11)
Iuventa Michalovce - HC Zlín 40:21 (19:11)

2. kolo
HK Štart Trenčín - DHK Zora Olomouc 31:26 (13:11)
ŠKP HK Banská Bystrica - Sport Slovkov Veselí nad Moravou 30:22 (17:11)
HC Zlín - ŠKP Štart Bratislava 19:26 (15:13)
SHK ZFP Kunovice - Casta Sokol Písek 24:30 (15:13)
Slovan Duslo Šaľa - Slavia Praha 29:19 (16:12)
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce 18:39 (7:20)

1. kolo:
Slavia Praha - DHK Zora Olomouc 24:22 (9:8)
Casta Sokol Písek - HC Zlín 33:25 (18:10)
Sport Slokov Veselí - SHK ZFP Kunovice 29:17 (13:9)
ŠKP Štart Bratislava - Slávia Partizánske 34:22 (19:13)
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa 31:24 (16:10)
ŠKP Banská Bystrica - HK Štart Trenčín 28:20 (17:10)

29,99
Sweet ružové kvety valentín

Sweet ružové kvety valentín

36,99
Perla farebné ruže, tulipány a hyacinty

Perla farebné ruže, tulipány a hyacinty

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk