Súťaže na Slovensku

Basketbal, extraliga žien 2006/2007

extraliga žien 2005/06

Finále play-off (na tri víťazstvá)

Majster: K Cero V.O.D.S. Košice

4. zápas
MBK Ružomberok - K Cero V.O.D.S. Košice 60:73 (23:16, 13:17, 12:18, 12:22)
/konečný stav série 1:3/

3. zápas:
K Cero V.O.D.S. Košice - MBK Ružomberok 92:66 (29:12, 22:12, 24:18, 17:24)
/stav série: 2:1/

2. zápas:
MBK Ružomberok - K Cero V.O.D.S. Košice 82:65 (22:14, 30:18, 12:10, 18:23)
/stav série 1:1/

1. zápas:
K Cero V.O.D.S. Košice - MBK Ružomberok 94:58 (29:21, 25:12, 21:17, 19:8)
/stav série: 1:0/

O 3. miesto (na tri víťazstvá)

4. zápas:
ŽBK Poprad - Inpek UKF Nitra 62:68 (18:24, 17:18, 14:17, 13:9)
/konečný stav série 1:3/

3. zápas:
Inpek UKF Nitra - ŽBK Poprad 74:59 (16:23, 16:11, 20:14, 22:11)
/stav série 2:1/

2. zápas:
ŽBK Poprad - Inpek UKF Nitra 71:70 po predĺžení (25:19, 10:16, 13:13, 12:12 - 11:10)
/stav série 1:1/

1. zápas:
Inpek UKF Nitra - ŽBK Poprad 83:65 (19:18, 27:16, 17:16, 20:15)
/stav série: 1:0/

Semifnále play-off (na dve víťazstvá)

2. zápasy:
ŽBK Poprad K Cero - K Cero V.O.D.S. Košice 48:87 (13:21, 8:21, 20:27, 7:18)
/konečný stav série: 0:2/
Inpek UKF Nitra - MBK Ružomberok 58:84 (26:23, 17:19, 13:22, 2:20)
/konečný stav série 0:2/

1. zápasy:
K Cero V.O.D.S. Košice - ŽBK Poprad 87:57 (24:16, 27:19, 24:8, 12:14)
/stav série 1:0/
MBK Ružomberok - Inpek UKF Nitra 65:55 (19:12, 11:9, 16:21, 19:13)
/stav série 1:0/

Štvrťfinále play-off (na dva zápasy)

2. zápasy:
ŽBK Poprad - Cassovia Košice 84:67 (26:9, 17:18, 23:25, 18:15)
/konečný stav série: 2:0/
Spartak Myjava - MBK Ružomberok 59:95 (22:28, 17:21, 12:24, 8:22)
/konečný stav série: 0:2/
UMB Banská Bystrica - K Cero V.O.D.S. Košice 42:112 (12:27, 8:34, 12:32, 10:19)
/konečný stav série: 0:2/
Viktoria PČSP Košice - Inpek UKF Nitra 55:67 (9:27, 14:12, 18:16, 14:12)
/konečný stav série: 0:2/

1. zápasy:
Cassovia Košice - ŽBK Poprad 69:85 (16:21, 19:21, 16:21, 18:22)
/stav série: 0:1/
MBK Ružomberok - Spartak Myjava 97:44 (22:12, 20:11, 31:8, 24:13)
/stav série 1:0/
K Cero V.O.D.S. Košice - UMB Banská Bystrica 101:51 (26:7, 28:16, 24:18, 23:12)
/stav série 1:0/
Inpek UKF Nitra - Viktoria PČSP Košice 55:53 (10:16, 22:14, 13:8, 10:15)
/stav série: 1:0/

Skupina o 1.-6. miesto, konečná tabuľka

*1. K'CERO 28 28 0 2861:1485 56
*2. Ružomberok 28 24 4 2818:1703 52
*3. Nitra 28 16 12 2016:2011 44
*4. Cassovia 28 12 16 1955:2179 40
*5. Poprad 28 11 17 1845:2202 39
*6. Viktoria 28 11 17 1997:2148 39

Skupina o 1.-6. miesto:
10. kolo
ŽBK Poprad - Inpek UKF Nitra 73:62 (14:27, 25:10, 18:16, 16:9)
MBK Ružomberok - Viktoria PČSP Košice 105:53 (17:12, 26:14, 27:17, 35:10)
K Cero V.O.D.S. Košice - Cassovia Košice 106:49 (29:15, 17:11, 29:12, 31:11)

9. kolo
Cassovia Košice - ŽBK Poprad 76:70 (11:17, 16:20, 21:19, 28:14)
Viktoria PČSP Košice - K Cero V.O.D.S. Košice 56:94 (8:22, 21:21, 10:35, 17:16)
Inpek UKF Nitra - MBK Ružomberok 82:111 (16:21, 20:34, 24:29, 22:27)

8. kolo
ŽBK Poprad - MBK Ružomberok 54:97 (16:33, 8:13, 11:31, 19:20)
K Cero V.O.D.S. Košice - Inpek UKF Nitra 92:54 (25:18, 27:8, 19:18, 21:10)
Cassovia Košice - Viktoria PČSP Košice 78:64 (19:20, 30:17, 9:18, 20:9)

7. kolo
Inpek UKF Nitra - Cassovia Košice 88:81 po predĺžení (16:9, 15:23, 21:18, 17:19 - 19:12)
Viktória PČSP Košice - ŽBK Poprad 64:73 (19:23, 13:20, 17:11, 15:19)
MBK Ružomberok - K Cero V.O.D.S. Košice 63:88 (16:29, 17:23, 15:17, 15:19)

6. kolo
Cassovia Košice - MBK Ružomberok 67:81 (8:25, 16:23, 18:14, 25:19)
Viktoria PČSP Košice - Inpek UKF Nitra 54:59 (17:13, 16:15, 10:16, 11:15)
ŽBK Poprad - K Cero V.O.D.S. Košice 51:103 (7:28, 14:28, 12:25, 18:22)

5. kolo
Cassovia Košice - K Cero V.O.D.S. Košice 65:99 (21:16, 13:22, 13:27, 18:34)
Inpek Viktoria PČSP Košice - MBK Ružomberok 64:80 (23:23, 14:16, 12:25, 15:16)
Inpek UKF Nitra - ŽBK Poprad 74:61 (20:14, 28:12, 12:24, 14:11)

4. kolo
MBK Ružomberok - Inpek UKF Nitra 91:61 (31:23, 19:10, 23:11, 18:17)
K Cero V.O.D.S. Košice - Viktoria PČSP Košice 90:50 (18:15, 29:12, 16:9, 27:14)
ŽBK Poprad - Cassovia Košice 84:71 (19:20, 24:16, 25:16, 16:19)

3. kolo
Viktoria PČSP Košice - Cassovia Košice 67:75 (14:21, 23:16, 11:14, 19:24)
MBK Ružomberok - ŽBK Poprad 117:58 (30:15, 24:13, 35:16, 28:14)
Inpek UKF Nitra - K Cero V.O.D.S. Košice 51:75 (13:16, 13:20, 8:21, 17:18)

2. kolo
ŽBK Poprad - Viktoria PČSP Košice 82:73 (20:26, 15:15, 25:15, 22:17)
Cassovia Košice - Inpek UKF Nitra 85:74 (19:9, 25:18, 19:26, 22:11)
K Cero V.O.D.S. Košice - MBK Ružomberok 81:65 (22:12, 26:9, 21:19, 12:25)

1. kolo
MBK Ružomberok - Cassovia Košice 92:59 (22:15, 24:16, 21:14, 25:14)
K Cero V.O.D.S. Košice - ŽBK Poprad 100:53 (28:10, 18:21, 26:10, 28:12)
Inpek UKF Nitra - Viktoria PČSP Košice 70:66 (17:12, 14:24, 23:19, 16:11)

Skupina o 7.-10. miesto, konečná tabuľka

*7. Myjava 24 12 12 1626:1805 36
*8. B. Bystrica 24 8 16 1437:1742 32
9. Slovan 24 7 17 1460:1882 31
10. Levice 24 3 21 1345:2203 27

Skupina o 7. - 10. miesto:
6. kolo
FC Salmet 92 Levice - UMB Banská Bystrica 74:61 (16:14, 24:14, 17:15, 17:18)
Spartak Myjava - Slovan Bratislava 84:79 (24:14, 26: 21, 17:19, 17:25)

5. kolo
Slovan Bratislava - FC Salmet 92 Levice 80:51 (15:9, 18:18, 23:10, 24:14)
UMB Banská Bystrica - Spartak Myjava 71:68 (22:18, 12:15, 6:15, 31:20)

4. kolo
FC Salmet 92 Levice - Spartak Myjava 66:76 (15:22, 11:17, 16:14, 24:23)
Slovan Bratislava - UMB Banská Bystrica 65:45 (17:10, 12:8, 21:12, 15:15)

3. kolo
Slovan Bratislava - Spartak Myjava 75:77 (16:18, 24:14, 14:19, 21:26)
UMB Banská Bystrica - FC Salmet 92 Levice 65:68 (14:17, 21:22, 15:14, 15:15)

2. kolo
FC Salmet 92 Levice - Slovan Bratislava 57:71 (19:16, 10:20, 10:19, 18:16)
Spartak Myjava - UMB Banská Bystrica 84:73 (23:11, 19:19, 23:25, 19:18)

1. kolo
Spartak Myjava - FC Salmet 92 Levice 96:71 (21:15, 27:14, 30:24, 18:18)
UMB Banská Bystrica - Slovan Bratislava 66:62 (18:8, 17:19, 17:14, 14:21)

Základná časť

1. K'CERO 18 18 0 1933:928 36
2. Ružomberok 18 16 2 1917:1036 34
3. Nitra 18 12 6 1341:1222 30
4. Viktoria 18 11 7 1386:1342 29
5. Cassovia 18 8 10 1249:1354 26
6. Poprad 18 7 11 1186:1365 25
7. Myjava 18 7 11 1141:1370 25
8. B. Bystrica 18 6 12 1056:1322 24
9. Slovan 18 4 14 1028:1502 22
10. Levice 18 1 17 958:1754 19

18. kolo
UMB Banská Bystrica - Viktoria PČSP Košice 62:98 (14:24, 10:29, 19:21, 19:24)
K Cero V.O.D.S. Košice - Spartak Myjava 116:40 (27:18, 31:3, 34:16, 24:3)
FC Salmet 92 Levice - ŽBK Poprad 68:63 (12:18, 19:15, 13:16, 24:14)
Inpek UKF Nitra - MBK Ružomberok 73:96 (22:23, 27:23, 14:24, 10:26)
Cassovia Košice - Slovan Bratislava 66:53 (27:14, 12:17, 15:10, 12:12)

17. kolo
Slovan Bratislava - FC Salmet 92 Levice 63:50 (25:13, 15:7, 13:20, 10:10)
Cityfarma Spartak Myjava - Cassovia Košice 76:73 (19:20, 17:21, 16:13, 24:19)
MBK Ružomberok - K Cero V.O.D.S. Košice 59:72 (20:20, 16:12, 14:21, 9:19)
UMB Banská Bystrica - Inpek UKF Nitra 56:83 (17:21, 15:19, 14:24, 10:19)
ŽBK Poprad - Viktoria PČSP Košice 63:69 (12:17, 14:19, 14:13, 23:20)

16. kolo
Cassovia Košice - FC Salmet 92 Levice 101:51 (33:10, 33:18, 22:17, 13:6)
Viktoria PČSP Košice - Slovan Bratislava 89:53 (26:9, 23:20, 15:14, 25:10)
K Cero V.O.D.S. Košice - UMB Banská Bystrica 101:41 (36:6, 18:14, 32:10, 15:11)
Spartak Myjava - MBK Ružomberok 53:102 (12:27, 16:27, 4:25, 21:23)
Inpek UKF Nitra - ŽBK Poprad 76:54 (20:16, 23:10, 20:12, 13:16)

15. kolo
UMB Banská Bystrica - Cityfarma Spartak Myjava 78:76 (22:23, 20:21, 17:17, 19:15)
Slovan Bratislava - Inpek UKF Nitra 53:80 (16:23, 12:27, 12:18, 17:12)
MBK Ružomberok - Cassovia Košice 114:45 (26:15, 27:16, 29:6, 32:8)
ŽBK Poprad - K Cero V.O.D.S. Košice 69:103 (22:26, 16:23, 13:31, 18:23)
FC Salmet 92 Levice - Viktoria PČSP Košice 65:86 (19:30, 17:13, 13:25, 16:18)

14. kolo
Slovan Bratislava - K Cero V.O.D.S. Košice 47:101 (12:21, 12:31, 12:30, 11:19)
MBK Ružomberok - UMB Banská Bystrica 116:49 (41:12, 20:15, 38:11, 17:11)
Cassovia SOUŽ Košice - Viktoria PČSP Košice 67:65 (9:18, 19:18, 21:20, 18:9)
Inpek UKF Nitra - FC Salmet 92 Levice 105:49 (22:14, 28:18, 25:10, 30:7)
Spartak Cytifarma Myjava - ŽBK Poprad 69:63 (13:23, 21:4, 20:17, 15:19)

13. kolo
ŽBK Poprad - MBK Ružomberok 43:101 (9:32, 15:26, 9:26, 10:17)
UMB Banská Bystrica - Cassovia SOUŽ Košice 58:67 (16:13, 21:18, 13:18, 8:18)
FC Salmet 92 Levice - K Cero V.O.D.S. Košice 41:116 (9:28, 7:27, 11:27, 14:34)
Viktoria PČSP Košice - Inpek UKF Nitra 69:56 (22:12, 13:15, 12:14, 22:15)
Slovan Bratislava - Spartak Cytifarma Myjava 52:65 (18:20, 8:16, 13:9, 13:20)

12. kolo
Cassovia SOUŽ Košice - Inpek UKF Nitra 65:75 (12:20, 15:18, 18:17, 20:20)
MBK Ružomberok - Slovan Bratislava 144:30 (32:10, 34:7, 44:4, 34:9)
Spartak Cytifarma Myjava - FC Salmet 92 Levice 77:48 (17:9, 21:7, 14:15, 25:17)
K Cero V.O.D.S. Košice - Viktoria PČSP Košice 104:59 (29:16, 22:14, 23:12, 30:17)
UMB Banská Bystrica - ŽBK Poprad 56:53 (18:6, 19:16, 10:15, 9:16)

11. kolo
Slovan Bratislava - UMB Banská Bystrica 62:60 (17:15, 17:10, 16:21, 12:14)
FC Salmet 92 Levice - MBK Ružomberok 42:130 (14:32, 11:37, 12:28, 5:33)
Viktoria PČSP Košice - Spartak Cytifarma Myjava 90:65 (24:10, 25:7, 19:20, 22:28)
ŽBK Poprad - Cassovia SOUŽ Košice 82:71 (24:13, 24:8, 17:25, 17:25)
Inpek UKF Nitra - K Cero V.O.D.S. Košice 59:91 (20:25, 15:18, 10:24, 14:24)

10. kolo
MBK Ružomberok - Viktoria PČSP Košice 112:64 (23:25, 22:14, 38:15, 29:10)
UMB Banská Bystrica - FC Salmet 92 Levice 83:58 (26:6, 19:12, 20:24, 18:16)
K Cero V.O.D.S. Košice - Cassovia SOUŽ Košice 104:55 (21:13, 30:16, 30:12, 23:14)
Spartak Cityfarma Myjava - Inpek UKF Nitra 64:73 (22:23, 17:21, 18:14, 7:15)
ŽBK Poprad - Slovan Bratislava 76:75 (16:18, 19:22, 14:17, 27:18)

9. kolo
Spartak Cityfarma Myjava - K Cero V.O.D.S. Košice 50:101 (14:31, 12:25, 16:20, 8:25)
BK Viktoria PČSP Košice - UMB Banská Bystrica 61:59 14:22,14:14,18:13,15:10)
Slovan Bratislava - Cassovia SOUŽ Košice 57:91 (13:16, 13:28, 15:23, 16:24)
MBK Ružomberok - Inpek UKF Nitra 107:66 (39:19, 13:18, 24:19, 31:10)
ŽBK Poprad - FC Salmet 92 Levice 90:63 (24:18, 26:22, 25:11, 15:12)

8. kolo
K Cero V.O.D.S. Košice - MBK Ružomberok 91:74 (20:16, 19:11, 20:27, 32:20)
FC Salmet 92 Levice - Slovan Bratislava 51:71 (14:21, 8:15, 17:17, 12:18)
Viktoria PČSP Košice - ŽBK Poprad 80:69 (22:16, 21:18, 17:16, 20:19)
Cassovia Košice - Spartak Cityfarma Myjava 69:49 (22:8, 18:11, 14:16, 15:14)
INPEK UKF Nitra - UMB Banská Bystrica 64:41 (48:20) 

7. kolo
Slovan Bratislava - Viktoria PČSP Košice 64:95 (14:21, 18:15, 15:36, 17:23)
UMB Banská Bystrica - K Cero V.O.D.S. Košice 36:84 (12:16, 6:25, 8:20, 10:23)
MBK Ružomberok - Spartak Cityfarma Myjava 114:43 (35:16, 24:11, 33:4, 22:12)
ŽBK Poprad - Inpek UKF Nitra 71:61 (9:19, 18:12, 18:17, 26:13)
FC Salmet 92 Levice - Cassovia Košice 60:101 (17:34, 14:29, 19:23, 10:15)

6. kolo
Cassovia Košice - MBK Ružomberok 75:104 (15:32, 8:22, 22:31, 30:19)
Inpek UKF Nitra - Slovan Bratislava 77:59 (18:12, 24:13, 19:11, 16:23)
Spartak Cityfarma Myjava - UMB Banská Bystrica 73:56 (18:13, 15:13, 16:12, 24:18)
K Cero V.O.D.S. Košice - ŽBK Poprad 123:46 (36:4, 18:10, 38:9, 31:23)
Viktoria PČSP Košice - FC Salmet 92 Levice 98:55 (29:19, 17:12, 29:16, 23:8)

5. kolo
K Cero V.O.D.S. Košice - Slovan Bratislava 137:54 (37:19, 35:8, 40:13, 25:14)
FC Salmet 92 Levice - Inpek UKF Nitra 47:95 (4:24, 20:16, 8:25, 15:30)
Viktoria PČSP Košice - Cassovia Košice 88:68 (23:16, 15:19, 28:6, 22:27)
UMB Banská Bystrica - MBK Ružomberok 45:91 (17:27, 9:20, 12:20, 7:24)
ŽBK Poprad - Spartak Cityfarma Myjava 82:65 (29:9, 20:23, 23:17, 10:16)

4. kolo extraligy žien:
K Cero V.O.D.S. Košice - FC Salmet 92 Levice 159:43 (33:4, 47:12, 29:12, 50:15)
MBK Ružomberok - ŽBK Poprad 101:51 (29:12, 20:17, 31:13, 21:9)
Cassovia Košice - UMB Banská Bystrica 58:65 (15:20, 9:19, 22:17, 12:9)
Spartak Cityfarma Myjava - Slovan Bratislava 54:59 (11:15, 18:15, 9:9, 16:20)
Inpek UKF Nitra - Viktoria PČSP Košice 90:73 (33:7, 19:25, 25:15, 13:26)

3. kolo
Slovan Bratislava - MBK Ružomberok 58:112 (15:35, 14:29, 12:20, 17:28)
Viktoria PČSP Košice - K Cero V.O.D.S. Košice 55:110 (18:24, 5:31, 14:26, 18:29)
Inpek UKF Nitra - Cassovia Košice 85:63 (23:7, 23:16, 19:20, 20:20)
FC Salmet 92 Levice - Spartak Cityfarma Myjava 54:96 (18:24, 20:24, 2:27, 14:21)
ŽBK Poprad - UMB Banská Bystrica 65:57 (12:17, 13:11, 18:19, 22:10)

2. kolo
Cassovia Košice - ŽBK Poprad 64:61 (22:15, 17:18, 15:13, 10:15)
MBK Ružomberok - FC Salmet 92 Levice 135:56 (32:13, 39:12, 35:16, 29:15)
Spartak Cityfarma Myjava - Viktoria PČSP Košice 75:67 (14:13, 15:13, 23:17, 23:24)
K Cero V.O.D.S. Košice - Impek UKF Nitra 113:50 (26:13, 31:11, 30:15, 26:11)
UMB Banská Bystrica - Slovan Bratislava 69:55 (21:15, 10:10, 17:10, 21:20)

1. kolo
Cassovia Košice - K´CERO V.O.D.S. Košice 50:107 (28:54)
Slovan Bratislava - ŽBK Poprad 63:85 (37:44)
INPEK UKF Nitra - Spartak Myjava 73:51 (39:34)
FC Salmet 92 Levice - UMB Banská Bystrica 57:85 (26:47)
Viktoria PČSP Košice - MBK Ružomberok 80:105 (33:49)

29,99
Sweet ružové kvety valentín

Sweet ružové kvety valentín

36,99
Perla farebné ruže, tulipány a hyacinty

Perla farebné ruže, tulipány a hyacinty

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk