Súťaže na Slovensku


Hádzaná, WHIL - ženy 2007/2008

WHIL - ženy 2005/2006

WHIL - ženy 2006/2007

finále o majstra SR
(hrá sa na 3 víťazstvá)

ŠKP Bratislava sa stal majstrom SR v sezóne 2007/2008

4. zápas
ŠKP Bratislava - Slovan Duslo Šaľa 26:21 (10:9)
/konečný stav série 3:1/

3. zápas
ŠKP Bratislava - Slovan Duslo Šaľa 26:20 (15:10)
/stav série 2:1/

2. zápas
Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava 21:24 po predĺžení (19:19, 9:9)
/stav série 1:1/

1. zápas
Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava 29:21 (14:11)
/stav série 1:0/

o 3. miesto 
(hrá sa na 3 víťazstvá)

5. zápas
Iuventa Michalovce - HK Štart Trenčín 25:27 (15:9)
/konečný stav série 2:3, Štart Trenčín obsadil 3. miesto/

4. zápas
HK Štart Trenčín - Iuventa Michalovce 24:27 (13:17)
/stav série 2:2/

3. zápas
HK Štart Trenčín - Iuventa Michalovce 24:22 (10:12)
/stav série 2:1/

2. zápas
Iuventa Michalovce - HK Štart Trenčín 25:33 (10:18)
/stav série: 1:1/

1. zápas
Iuventa Michalovce - HK Štart Trenčín 32:29 (16:15)
/stav série: 1:0/

semifinále o majstra SR
(hrá sa na 3 víťazstvá)

4. zápas
ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce 32:27 (19:12)
/konečný stav série: 3:1, ŠKP postúpil do finále/

3. zápas
ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce 26:25 (11:13)
/stav série: 2:1/
HK Štart Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa 17:21 (11:9)
/konečný stav série 0:3, Šaľa postúpila do finále/

2. zápasy
HK Slovan Duslo Šaľa - HK Štart Trenčín 33:25 (19:12)
/stav série 2:0/
Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava 25:28 (10:15)
/stav série: 1:1/

1. zápasy
Šaľa - Trenčín 28:18 (13:10)
/stav série 1:0/
Šaľa - Trenčín 33:25 (19:12)
/stav série 2:0/

Tabuľka po 21. kole:
1. Šaľa 21 17 2 2 629:468 36
2. Michalovce 21 16 2 3 689:495 34
3. Olomouc 21 16 1 4 590:501 33
4. ŠKP 21 14 3 4 550:502 31
5. Trenčín 21 12 0 9 544:538 24
6. Slavia 21 9 2 10 538:529 20
7. Veselí 21 9 2 10 550:544 20
8. J. Hradec 21 8 1 12 496:519 17
9. Písek 21 6 2 13 592:649 14
10. B. Bystrica 21 6 0 15 545:604 12
11. Zlín 21 3 2 16 482:631 8
12. Nitra 21 1 1 19 520:745 3

21. kolo:
HK Štart Trenčín - HC Zlín 31:23 (16:8)
ŠKP Bratislava - Casta Sokol Písek 32:24 (13:9)
HK Nitra - DHC Slavia Praha 28:29 (13:10)
ŠKP HK Banská Bystrica - HK Slovan Duslo Šaľa 26:29 (13:15)
HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou - DHK Zora Olomouc 22:26 (10:11)
TJ Házená Jindřichov Hradec - Iuventa Michalovce 26:26 (12:11)

20. kolo:
DHC Slavia Praha - HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou 21:19 (10:8)
HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Házená Jindřichov Hradec 32:22 (16:10)
DHK Zora Olomouc - ŠKP HK Banská Bystrica 37:23 (16:15)
Casta Sokol Písek - HK Nitra 35:28 (15:16)
HC Zlín - Iuventa Michalovce 21:36 (11:22)
HK Štart Trenčín - ŠKP Bratislava 20:26 (14:12)

19. kolo:
Michalovce - Šaľa 28:28 (15:15)
Veselí nad Moravou - Písek 31:31 (15:16)
Jind. Hradec -  Olomouc 22:23 (13:9)
Nitra - Trenčín 32:38 (17:18)

18. kolo:
ŠKP Bratislava - HK Nitra 42:25 (17:10)
Štart Trenčín - HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou 30:24 (13:9)
DHC Slavia Praha - TJ Házená Jindřichov Hradec 31:19 (16:12)
DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 26:22 (11:11)
Casta Sokol Písek - ŠKP HK Banská Bystrica 35:27 (15:10)
HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa 21:34 (8:21)

17. kolo:
HK Nitra - HC Zlín 24:24 (12:12)
Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha 32:26 (19:15)
HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc 25:19 (13:9)
HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou - ŠKP Bratislava 25:27 (13:13)
TJ Házená Jindřichov Hradec - Casta Sokol Písek 25:20 (9:8)
ŠKP HK Banská Bystrica - Štart Trenčín 20:23 (10:11)

16. kolo:
DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa 20:20 (12:9)
Štart Trenčín - TJ Házená Jindřichov Hradec 23:22 (12:12)
HK Nitra - HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou 29:32 (13:14)
ŠKP Bratislava - ŠKP HK Banská Bystrica 27:18 (15:9)
Casta Sokol Písek - Iuventa Michalovce 28:33 (12:17)
HC Zlín - DHK Zora Olomouc 26:30 (14:18)

15. kolo:
HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou - HC Zlín 28:20 (12:10)
ŠKP HK Banská Bystrica - HK Nitra 38:26 (19:12)
HK Slovan Duslo Šaľa - Casta Sokol Písek 39:21 (19:8)
Iuventa Michalovce - Štart Trenčín 41:24 (18:9)
DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha 24:20 (14:9)
TJ Házená Jindřichov Hradec - ŠKP Bratislava 23:25 (10:14)

14. kolo:
ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce 21:28 (11:16)
Štart Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa 23:26 (14:15)
HK Nitra - TJ Hádzená Jindřichov Hradec 24:30 (14:17)
Casta Sokol Písek - DHK Zora Olomouc 26:28 (9:15)
HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou - ŠKP HK Banská Bystrica 38:26 (18:14)
HC Zlín - DHC Slavia Praha 23:22 (12:9)

13. kolo:
ŠKP HK Banská Bystrica - HC Zlín 35:20 (19:9)
Iuventa Michalovce - HK Nitra 47:16 (27:5)
HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava 34:17 (17:7)
TJ Házená Jindřichov Hradec - HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou 24:19 (10:10)
DHK Zora Olomouc - HK Štart Trenčín 31:24 (18:12)
DHC Slavia Praha - Casta Sokol Písek 29:24 (13:7)

12. kolo:
ŠKP HK Banská Bystrica - TJ Házená Jindřichov Hradec 21:26 (12:13)
HK Štart Trenčín - DHC Slavia Praha 23:25 (9:11)
HK Nitra - HK Slovan Duslo Šaľa 21:40 (12:17)
ŠKP Bratislava - DHK Zora Olomouc 18:17 (11:10)
HC Zlín - Casta Sokol Písek 29:35 (17:15)
HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce 25:23 (14:12)

11. kolo:
ŠKP Bratislava - DHC Slavia Praha 25:20 (11:12)
ŠKP HK Banská Bystrica - Iuventa Michalovce 23:28 (9:15)
HK Štart Trenčín - Casta Sokol Písek 25:24 (15:11)
TJ Házená Jindřichov Hradec - HC Zlín 27:23 (12:10)
HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa 22:23 (14:13)
HK Nitra - DHK Zora Olomouc 31:44 (16:24)

10. kolo:
HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP HK Banská Bystrica 33:14 (17:3)
Iuventa Michalovce - TJ Házená Jindřichov Hradec 34:17 (17:9)
DHK Zora Olomouc - HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou 29:20 (16:9)
Casta Sokol Písek - ŠKP Bratislava 28:31 (12:15)
HC Zlín - HK Štart Trenčín 24:28 (12:13)
DHC Slavia Praha - HK Nitra 40:22 (20:8)

9. kolo:
HK Nitra - Casta Sokol Písek 38:37 (22:16)
HJ Házená Jindřichov Hradec - HK Slovan Duslo Šaľa 21:22 (14:10)
ŠKP HK Banská Bystrica - DHK Zora Olomouc 27:31 (18:17)
ŠKP Bratislava - HK Štart Trenčín 21:19 (13:8)
Iuventa Michalovce - HC Zlín 34:18 (16:13)
HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha 28:27 (19:15)

8. kolo:
Casta Sokol Písek - HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou 33:27 (13:15)
HK Štart Trenčín - HK Nitra 43:22 (21:9)
HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 34:28 (18:12)
ŠKP HK Banská Bystrica - DHC Slavia Praha 29:22 (13:11)
DHK Zora Olomouc - TJ Házená Jindřichov Hradec 34:24 (15:9)
HC Zlín - ŠKP Bratislava 24:24 (13:9)

7. kolo:
Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc 35:23 (21:12)
HK Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín 44:22 (22:9)
ŠKP HK Banská Bystrica - Casta Sokol Písek 35:26 (17:14)
HK Nitra - ŠKP Bratislava 23:33 (15:17)
HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou - HK Štart Trenčín 22:26 (9:14)
TJ Házená Jindřichov Hradec - DHC Slavia Praha 25:22 (13:12)

6. kolo:
ŠKP Bratislava - HC Britterm Slokov Veselí nad Moravou 22:22 (9:12)
HK Štart Trenčín - ŠKP HK Banská Bystrica 31:27 (17:11)
Casta Sokol Písek - TJ Házená Jindřichov Hradec 26:23 (10:9)
HC Zlín - HK Nitra 26:19 (14:8)
DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa 23:22 (11:10)
DHC Slavia Praha – Iuventa Michalovce 28:40 (15:19)

5. kolo:
HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha 26:24 (13:12)
Iuventa Michalovce - Casta Sokol Písek 42:26 (19:14)
ŠKP HK Banská Bystrica - ŠKP Bratislava 27:25 (15:13)
TJ Házená Jindřichov Hradec - HK Štart Trenčín 20:21 (9:8)
HC Britterm-Slokov Veselí nad Moravou - HK Nitra 36:26 (18:13)
DHK Zora Olomouc - HC Zlín 31:15 (16:7)

4. kolo:
HK Štart Trenčín - Iuventa Michalovce 25:32 (11:13)
DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc 19:30 (10:13)
ŠKP Bratislava - TJ Házená Jindřichov Hradec 27:20 (15:12)
HC Zlín - HC Britterm-Slokov Veselí nad Moravou 24:34 (12:16)
Casta Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa 29:36 (15:23)
HK Nitra - ŠKP HK Banská Bystrica 29:34 (14:16)

3. kolo:
HK Slovan Duslo Šaľa - HK Štart Trenčín 33:22 (16:12)
Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava 32:21 (16:9)
ŠKP HK Banská Bystrica - HC Britterm-Slokov Veselí nad Moravou 28:29 (14:16)
DHC Slavia Praha - HC Zlín 30:20 (12:12)
TJ Házená Jindřichov Hradec - HK Nitra 33:17 (13:8)
DHK Zora Olomouc - Casta Sokol Písek 38:29 (18:13)

2. kolo:
ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa 25:20 (9:11)
HK Nitra - Iuventa Michalovce 20:35 (6:19)
HK Štart Trenčín - DHK Zora Olomouc 24:19 (9:10)
Casta Sokol Písek - DHC Slavia Praha 29:29 (14:13)
HC Zlín - ŠKP HK Banská Bystrica 28:25 (13:14)
HC Britterm-Slokov Veselí nad Moravou - TJ Házená Jindřichov Hradec 28:16 (13:5)

1. kolo:
Iuventa Michalovce - HC Britterm-Slokov Veselí nad Moravou 33:19 (13:8)
Casta Sokol Písek - HC Zlín 26:24 (11:11)
HK Slovan Duslo Šaľa - HK Nitra 29:20 (16:8)
TJ Házená Jindřichov Hradec - ŠKP HK Banská Bystrica 31:20 (10:8)
DHK Zora Olomouc - ŠKP Bratislava 27:27 (9:9)
DHC Slavia Praha - HK Štart Trenčín 24:21 (13:9)

169,99
Amore červené ruže Moet Chandon

Amore červené ruže Moet Chandon

53,99
Amore červené ruže Hubert Grand

Amore červené ruže Hubert Grand

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk