Súťaže na Slovensku

Volejbal, extraliga mužov 2007/2008


extraliga mužov 2005/2006

extraliga mužov 2006/2007

FINÁLE PLAY-OFF
(na štyri víťazné zápasy)

MAJSTROM SLOVENSKA SA STAL PREMIÉROVO TÍM VK CHEMES HUMENNÉ

4. zápas
VK Nové Mesto nad Váhom - VK Chemes Humenné 1:3 (-20, 24, -11, -15)
/konečný stav série 0:4/

3. zápas
VK Nové Mesto nad Váhom - VK Chemes Humenné 0:3 (-18, -20, -17)
/stav série: 0:3/

2. zápas
VK Chemes Humenné - VK Nové Mesto nad Váhom 3:0 (14, 17, 23)
/stav série: 2:0/

1. zápas
VK Chemes Humenné - VK Nové Mesto nad Váhom 3:1 (16, -20, 14, 15)
/stav série: 1:0/

o 3. miesto (na tri víťazné zápasy):

3. zápas
VKP Bratislava - VK PU Prešov 3:0 - kontumačne. Hosťujúci hráči z dôvodu štrajku nepricestovali na zápas do Bratislavy
/konečný stav série: 3:0, VKP skončilo tretie, Prešov vylúčili z extraligy/

2. zápas
VKP Bratislava - VK PU Prešov 3:0 - kontumačne. Hosťujúci hráči z dôvodu štrajku nepricestovali na zápas do Bratislavy
/stav série: 2:0/

1. zápas
VK PU Prešov - VKP Bratislava - domáci hráči odmietli na duel nastúpiť
/stav série 0:1/

                                      o konečné 5. miesto (doma-vonku):

MVK Lokomotíva Zvolen - VŠK Púchov 3:0 (20, 23, 22), prvý zápas: 0:3
/5. miesto obsadil Púchov, rozhodlo o tom 7 lôpt/

VŠK Púchov - MVK Lokomotíva Zvolen 3:0 (17, 17, 29)

o konečné 7. miesto (doma-vonku):

VO TJ Strojár Malacky - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (20, 21, 25) - prvý zápas 0:3
/7. miesto obsadila Nitra lepším skóre o 8 lôpt/

VK Ekonóm SPU Nitra - VO TJ Strojár Malacky 3:0 (23, 14, 19)

SEMIFINÁLE PLAY-OFF
(na tri víťazné zápasy)

4. zápas
VKP Bratislava - VK Chemes Humenné 1:3 (-21, -17, 17, -24)
/konečný stav série 1:3, Humenné postúpilo do finále/

3. zápasy
VK Chemes Humenné - VKP Bratislava 3:1 (8, 29, -22, 23)
/stav série 2:1/
VK PU Prešov - VK Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-18, -19, -18)
/konečný stav série 0:3, Nové Mesto postúpilo do finále/

2. zápasy
VK Nové Mesto nad Váhom - VK PU Prešov 3:1 (15, 19, -21, 18)
/stav série 2:0/
VKP Bratislava - VK Chemes Humenné 3:1 (-20, 20, 21, 23)
/stav série 1:1/

1. zápasy
VK PU Prešov - VK Nové Mesto nad Váhom 2:3 (22, 19, -23, -26, -10)
/stav série 0:1/
VK Chemes Humenné - VKP Bratislava 3:0 (22, 23, 20)
/stav série 1:0/

ŠTVRŤFINÁLE PLAY-OFF
(na tri víťazné zápasy)

4. zápas
VKP Bratislava - VŠK Púchov 3:1 (19, 20, -24, 15)
/konečný stav série 3:2, do semifinále postupuje VKP/

3. zápasy
VK Nové Mesto nad Váhom - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (15, 19, 23)
/konečný stav série 3:0, do semifinále postúpilo Nové Mesto nad Váhom/
VK PU Prešov - MVK Lokomotíva Zvolen 3:1 (-23, 23, 18, 22)
/konečný stav série 3:0, do semifinále postúpil Prešov/
VKP Bratislava - VŠK Púchov 2:3 (-21, 29, 23, -22, -12)
/stav série 2:1/
VK Chemes Humenné - VO TJ Strojár Malacky 3:0 (15, 19, 17)
/konečný stav série 3:0, do semifinále postúpilo Humenné/

2. zápasy
MVK Lokomotíva Zvolen - VK PU Prešov 0:3 (-17, -18, -22)
/stav série 0:2/
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Nové Mesto nad Váhom 1:3 (-17, -16, 22, -13)
/stav série 0:2/
VŠK Púchov - VKP Bratislava 0:3 (-15, -25, -16)
/stav série 0:2/
VO TJ Strojár Malacky - VK Chemes Humenné 0:3 (-19, -17, -21)
/stav série 0:2/

1. zápasy
VK Nové Mesto nad Váhom - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (14, 15, 21)
/stav série 1:0/
VK Chemes Humenné - VO TJ Strojár Malacky 3:0 (14, 20, 16)
/stav série 1:0/
VK PU Prešov - MVK Lokomotíva Zvolen 3:0 (14, 15, 19)
/stav série 1:0/
VKP Bratislava - VŠK Púchov 3:2 (-17, 19, 17, -22, 13)
/stav série 1:0/


Konečná tabuľka skupiny o 1.-6. miesto:
1. Humenné 10 10 0 30:6 20
2. Prešov 10 5 5 22:19 15
3. Nové Mesto n/V 10 5 5 19:21 15
4. VKP 10 5 5 20:23 15
5. Púchov 10 4 6 19:21 14
6. Nitra 10 1 9 7:27 11

10. kolo:
VK Ekonóm SPU Nitra  - VŠK Púchov 0:3  (-19, -19, -21)
VK Chemes Humenné - VK PU Prešov 3:0  (16, 20, 21)
VKP Bratislava - VK Nové Mesto nad Váhom 2:3 (-23, -23, 13, 19, -12)

9. kolo:
VŠK Púchov - VK Chemes Humenné 0:3 (-25, -16, -18)
VK Nové Mesto nad Váhom - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (17, 23, -20, 20)
VK PU Prešov - VKP Bratislava 2:3 (15, -23, 21, -22, -14)

8. kolo:
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Chemes Humenné 0:3 (-17, -20, -19)
VKP Bratislava - Púchov 3:2 (23, -23, -23, 21, 12)
VK PU Prešov - VK Nové Mesto nad Váhom 3:1 (22, -34, 18, 24)

7. kolo:
VŠK Púchov - VK Nové Mesto nad Váhom 1:3 (-16, 17, -20, -18)
VK PU Prešov - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (15, 23, 18)
VK Chemes Humenné - VKP Bratislava 3:0 (20, 22, 18)

6. kolo:
VK PU Prešov - VŠK Púchov 3:1 (21, -18, 20, 20)
VK Chemes Humenné - VK Nové Mesto nad Váhom 3:1 (20, -20, 16, 17)
VK Ekonóm SPU Nitra - VKP Bratislava 3:0 (21, 24, 19)

5. kolo:
VŠK Púchov - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (23, 19, 20)
VK PU Prešov - VK Chemes Humenné 1:3 (-25, -20, 22, -15)
VK Nové Mesto nad Váhom - VKP Bratislava 0:3 (-23, -27, -19)

4. kolo:
VKP Bratislava - VK PU Prešov 3:2 (14, -19, -22, 19, 8)
VK Chemes Humenné - VŠK Púchov 3:1 (22, 20, -23, 23)
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-21, -15, -21)

3. kolo:
VK Nové Mesto nad Váhom - VK PU Prešov 1:3 (20, -24, -15, -22)
VK Chemes Humenné - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (12, 11, 14)
VŠK Púchov - VKP Bratislava 3:1 (-26, 22, 22, 22)

2. kolo:
VK Ekonóm SPU - VK PU Prešov 1:3 (21, -14, -14, -24)
VK Nové Mesto nad Váhom - VŠK Púchov 3:2 (-16, 23, 22, -16, 11)
VKP Bratislava - VK Chemes Humenné 2:3 (25, 22, -30, -17, -8)

1. kolo:
VK Púchov - VK PU Prešov 3:2 (20, -17, -21, 19, 15)
VKP Bratislava - VK Ekonóm SPU Nitra 3:2 (-23, 22, 23, -19, 12)
VK Nové Mesto nad Váhom - VK Chemes Humenné 1:3 (-15, 23, -23, -22)


Tabuľka skupiny o 7.-9. miesto
7. Zvolen 20 9 11 37:44 29
8. Malacky 20 8 12 33:46 28
9. Svidník 20 4 16 28:50 23 (bude hrať o záchranu)

12. kolo:
VO TJ Strojár Malacky -TJ Slávia Svidník3:1 (22, 26, -21, 21)

11. kolo:
MVK Lokomotíva Zvolen - VO TJ Strojár Malacky 3:2 (-22, -21, 21, 12, 9)

10. kolo:
TJ Slávia Svidník - MVK Lokomotíva Zvolen 3:0 (20, 23, 21)

9. kolo:
TJ Slávia Svidník - VO TJ Strojár Malacky 2:3 (23, -24, -9, 22, -11)

8. kolo:
VO TJ Strojár Malacky - MVK Lokomotíva Zvolen 3:2 (23, -14, 27, -25, 8)

7. kolo:
MVK Lokomotíva Zvolen - Svidník 3:2 (-23, 17, 19, -17, 12)

6. kolo:
VO TJ Strojár Malacky - TJ Slávia Svidník 0:3 (-24, -15, -19)

5. kolo:
MVK Lokomotíva Zvolen - VO TJ Strojár Malacky 3:2 (-22, 15, 25, -27, 12)

4. kolo:
TJ Slávia Svidník - MVK Lokomotíva Zvolen 0:3 (-16, -20, -24)

3. kolo:
TJ Slávia Svidník - VO TJ Strojár Malacky 0:3 (-23, -21, -24)

2. kolo:
VO TJ Strojár Malacky - MVK Lokomotíva Zvolen 2:3 (-22, -22, 25, 23, -11)

1. kolo:
MVK Lokomotíva Zvolen - TJ Slávia Svidník 3:1 (21, 19, -11, 21)


14. kolo:
TJ Slávia Svidník - VŠK Púchov 1:3 (-22, 17, -24, -28)
VK Ekonóm SPU Nitra - VO TJ Strojár Malacky 0:3 (-21, -23, -22)
VK Chemes Humenné - VK PU Prešov 3:1 (-23, 14, 18, 18)
MVK Lokomotíva Zvolen - voľno

13. kolo:
VK PU Prešov - TJ Slávia Svidník 3:2 (-22, 18, -18, 26, 12)
VO TJ Strojár Malacky - VK Chemes Humenné 0:3 (-14, -20, -20)
MVK Lokomotíva Zvolen - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (23, -20, 23, 21)
VŠK Púchov - voľno

12. kolo:
VŠK Púchov - VK PU Prešov 3:2 (-18, 20, 19, -17, 17)
TJ Slávia Svidník - VO TJ Strojár Malacky 3:1 (24, 22, -21, 20)
VK Chemes Humenné - MVK Lokomotíva Zvolen 3:0 (22, 11, 23)
VK Ekonóm SPU Nitra - voľno

11. kolo:
VO TJ Strojár Malacky - VŠK Púchov 0:3 (-21, -20, -14)
MVK Lokomotíva Zvolen - TJ Slávia Svidník 1:3 (-16, 21, -20, -26)
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Chemes Humenné 3:2 (-21, -21, 22, 23, 13)
VK PU Prešov - voľno

10. kolo:
VŠK Púchov - MVK Lokomotíva Zvolen 3:1 (19, -27, 19, 19)
TJ Slávia Svidník - VK Ekonóm SPU Nitra 2:3 (-16, -17, 22, 13, -10)
VK PU Prešov - VO TJ Strojár Malacky 3:0 (9, 23, 16)
VK Chemes Humenné - voľno

9. kolo:
VK Ekonóm SPU Nitra - VŠK Púchov 1:3 (-14, 17, -15, -15)
MVK Lokomotíva Zvolen - VK PU Prešov 1:3 (-24, 17, -18, -18)
VK Chemes Humenné - TJ Slávia Svidník 3:0 (13, 16, 7)
VO TJ Strojár Malacky - voľno

8. kolo:
VŠK Púchov - VK Chemes Humenné 2:3 (-23, 22, 23, -23, -11)
VO TJ Strojár Malacky - MVK Lokomotíva Zvolen 3:2 (22, -20, -18, 24, 13)

7. kolo:
VŠK Púchov - TJ Slávia Svidník 3:2 (22, -27, -25, 17, 18)
VK PU Prešov - VK Chemes Humenné 2:3 (-20, -22, 24, 20, -11)
VO TJ Strojár Malacky - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (20, -23, 23, 21)
MVK Lokomotíva Zvolen - voľno

6. kolo:
VK Ekonóm SPU Nitra - MVK Lokomotíva Zvolen 3:1 (-18, 25, 16, 14)
TJ Slávia Svidník - VK PU Prešov 1:3 (-18, 20, -18, -15)
VK Chemes Humenné - VO TJ Strojár Malacky 3:0 (15, 17, 23)
VŠK Púchov - voľno

5. kolo:
MVK Lokomotíva Zvolen - VK Chemes Humenné 1:3 (-28, 19, -15, -16)
VK PU Prešov - VŠK Púchov 3:0 (17, 17, 15)
VO TJ Strojár Malacky - TJ Slávia Svidník 3:2 (20, -20, 23, -26, 11)
VK Ekonóm SPU Nitra - voľno

4. kolo:
VŠK Púchov - VO TJ Strojár Malacky 3:0 (14, 23, 22)
TJ Slávia Svidník - MVK Lokomotíva Zvolen 0:3 (-23, -20, -21)
VK Chemes Humenné - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (17, 17, 18)
VK PU Prešov - voľno

3. kolo:
VK Ekonóm SPU Nitra - TJ Slávia Svidník 3:0 (22, 18, 21)
MVK Lokomotíva Zvolen - VŠK Púchov 0:3 (-20, -12, -15)
VO TJ Strojár Malacky - VK PU Prešov 1:3 (-21, -19, 20, -22)
VK Chemes Humenné - voľno

2. kolo:
VŠK Púchov - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (17, 21, 21)
VK PU Prešov - MVK Lokomotíva Zvolen 3:1 (-19, 17, 19, 19)
TJ Slávia Svidník - VK Chemes Humenné 0:3 (-19, -13, -13)
VO TJ Strojár Malacky - voľno

1. kolo:
MVK Lokomotíva Zvolen - VO TJ Strojár Malacky 3:1 (20, 14, -21, 27)
VK Chemes Humenné - VŠK Púchov 3:0 (14, 20, 16)
VK Ekonóm SPU Nitra - VK PU Prešov 2:3 (-20, 18, -23, 19, -22)
TJ Slávia Svidník - voľno

MS vo futbale 2022

Tabuľky tímov

por. krajina zápasy body
1. vlajka Holandsko NED 3 7
2. vlajka Senegal SNG 3 6
3. vlajka Ekvádor ECU 3 4
4. vlajka Katar KTR 3 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Anglicko ENG 3 7
2. vlajka USA USA 3 5
3. vlajka Irán IRN 3 3
4. vlajka Wales WAL 3 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Argentína ARG 3 6
2. vlajka Poľsko POL 3 4
3. vlajka Mexiko MEX 3 4
4. vlajka Saudská Arábia KSA 3 3
por. krajina zápasy body
1. vlajka Francúzsko FRA 3 6
2. vlajka Austrália AUS 3 6
3. vlajka Tunisko TUN 3 4
4. vlajka Dánsko DEN 3 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Japonsko JPN 3 6
2. vlajka Španielsko ESP 3 4
3. vlajka Nemecko GER 3 4
4. vlajka Kostarika CRC 3 3
por. krajina zápasy body
1. vlajka Maroko MRK 3 7
2. vlajka Chorvátsko CRO 3 5
3. vlajka Belgicko BEL 3 4
4. vlajka Kanada CAN 3 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Brazília BRA 3 6
2. vlajka Švajčiarsko SUI 3 6
3. vlajka Kamerun CAM 3 4
4. vlajka Srbsko SRB 3 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Portugalsko POR 3 6
2. vlajka Južná Kórea KOR 3 4
3. vlajka Uruguaj URU 3 4
4. vlajka Ghana GHA 3 3
Všetky zápasy