Súťaže na Slovensku


Volejbal, extraliga žien 2007/2008

extraliga žien 2005/2006

extraliga žien 2006/2007

FINÁLE PLAY-OFF
(na tri víťazné zápasy)

MAJSTROVSKÝ TITUL ZÍSKALA SLÁVIA UK

3. zápas
Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava - VO ŠG Nitra 3:2 (19, - 17, - 15, 13, 8)
/konečný stav série: 3:0/

2. zápas
VO ŠG Nitra - Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava 0:3 (-17, -22, -23)
/stav série: 0:2/

1. zápas
Slávia UK Kúpele Dudince - VO ŠG Nitra 3:1 (20, 16, -21, 23)
/stav série: 1:0/

o 3. miesto (na 3 víťazstvá)

3. zápas
VK Doprastav Bratislava - VK Senica 3:0 (27, 12, 20)
/stav série 2:1/

2. zápas
VK Senica - VK Doprastav Bratislava 3:2 (30, -23, 21, -18, 10)
/stav série 1:1/

1. zápas
VK Doprastav Bratislava - VK Senica 3:1 (16, 17, -27, 24)
/stav série 1:0/

o 5. miesto (doma-vonku)

ŠK ŽU Žilina - ŽP Šport Podbrezová 1:3 (-15, 26, -19, -21)
/prvý zápas: 0:3, 5. miesto obsadila Podbrezová/

ŽP Šport Podbrezová - ŠK ŽU Žilina 3:0 (22, 18, 20)

o 7. miesto (doma-vonku):

VTC Pezinok - ZŠK UKF Nitra 2:3 (-22, 19, 19, -13, -5)
/konečný stav série 0:2/

ZŠK UKF Nitra - VTC Pezinok 3:2 (11, 18, -17, -21, 7)

SEMIFINÁLE PLAY-OFF
(na tri víťazné zápasy)

5. zápas
Doprastav Bratislava - VO ŠG Nitra 1:3 (14, -10, -23, -20)
/konečný stav série 2:3, Nitra postúpila do finále/

4. zápasy
VO ŠG Nitra - VK Doprastav Bratislava 3:2 (-19, -20, 21, 18, 16)
/stav série 2:2/
VK Senica - Slávia UK Kúpele Dudince 2:3 (-18, 15, 23, -27, -11)
/konečný stav série 1:3, do finále postupuje Slávia UK/

3. zápasy
Slávia UK Kúpele Dudince - VK Senica 3:2 (-18, 23, -22, 20, 7)
/stav série 2:1/
Doprastav Bratislava - VO ŠG Nitra 3:2 (-22, 24, -22, 16, 6)
/stav série 2:1/

2. zápasy
VO ŠG Nitra - Doprastav Bratislava 3:2 (-19, 21, 22, -23, 15)
/stav série: 1:1/
VK Senica - Slávia UK Kúpele Dudince 3:2 (-20, 23, 18, -15, 12)
/stav série: 1:1/

1. zápasy
Doprastav Bratislava - VO ŠG Nitra 3:0 (17, 22, 17)
/stav série 1:0/
Slávia UK Kúpele Dudince - VK Senica 3:0 (19, 19, 18)
/stav série 1:0/

ŠTVRŤFINÁLE PLAY-OFF
(na tri víťazné zápasy)

3. zápasy
VK Senica - ZŠK UKF Nitra 3:1 (16, -20, 18, 12)
/konečný stav série 3:0, Senica postúpila do semifinále/
Doprastav Bratislava - VTC Pezinok 3:0 (17, 13, 7)
/konečný stav série 3:0, Doprastav postúpil do semifinále/
Slávia UK Kúpele Dudince - ŠK ŽU Žilina 3:0 (20, 16, 22)
/konečný stav série 3:0, Slávia UK postúpila do semifinále/
VO ŠG Nitra - ŽP Šport Podbrezová 3:1 (19, 20, -23, 18)
/konečný stav série 3:0 - Nitra postúpila do semifinále/

2. zápasy:
ŠK ŽU Žilina - Slávia UK Kúpele Dudince 1:3 (-16, 19, -22, -11)
/stav série 0:2/
ŽP Šport Podbrezová - VO ŠG Nitra 2:3 (-18, 20, 21, -17, -14)
/stav série 0:2/
ZŠK UKF Nitra - VK Senica 1:3 (-21, -22, 22, -19)
/stav série 0:2/
VTC Pezinok - Doprastav Bratislava 0:3 (-19, -11, -16)
/stav série 0:2/

1. zápasy:
VO ŠG Nitra - ŽP Šport Podbrezová 3:2 (-16, -30, 16, 11, 11)
/stav série 1:0/
Slávia UK Kúpele Dudince - ŠK ŽU Žilina 3:1 (-25, 16, 21, 16)
/stav série 1:0/
Doprastav Bratislava - VTC Pezinok 3:0 (10, 16, 15)
/stav série 1:0/
VK Senica - ZŠK UKF Nitra 3:0 (11, 10, 17)
/stav série 1:0/


Konenčá tabuľka skupiny o 1.-6. miesto:
1. Doprastav 28 23 5 74:29 51
2. Slávia UK 28 23 5 75:33 51
3. Senica 28 21 7 73:33 49
4. ŠG Nitra 28 14 14 50:55 42
5. Podbrezová 28 11 17 51:60 39
6. UKF Nitra 28 9 19 36:65 37

10. kolo:
ZŠK UKF Nitra - VK Senica 1:3 (21, -16, -13, -14)
VK Doprastav Bratislava - VO ŠG Nitra 3:0 (25, 16, 18)
Slávia UK Kúpele Dudince - ŽP Šport Podbrezová 3:0 (12, 11, 14)

9. kolo:
ŠG Nitra - Dudince 3:1 (20, -14, 22, 22)
Senica - Doprastav 1:3 (-23, 23, -14, -25)
Podbrezová - UKF Nitra 1:3 (20, -22, -23, -23)

8. kolo:
Slávia UK Dudince - Senica 3:2 (23, 18, -18, -22, 7)
UKF Nitra - Doprastav Bratislava 0:3 (-16, -20, -14)
Podbrezová - ŠG Nitra 3:0 (25, 28, 21)

7. kolo:
VK Senica - ŽP Šport Podbrezová 3:0 (16, 8, 17)
VK Doprastav Bratislava - Slávia UK Kúpele Dudince 3:0 (16, 20,19)
VO ŠG Nitra - ZŠK UKF Nitra 3:0 (18, 11, 15)

6. kolo:
VO ŠG Nitra - VK Senica 3:2 (-18, -22, 23, 16, 13)
ŽP Šport Podbrezová - VK Doprastav Bratislava 1:3 (-20, 24, -18 -21)

5. kolo:
ŽP Šport Podbrezová - Slávia UK Kúpele Dudince 1:3 (-26, -13, 23, -15)
VK Senica - ZŠK UKF Nitra 3:0 (22, 20, 19)
VO ŠG Nitra - VK Doprastav Bratislava 0:3 (-12, -21, -12)

4. kolo:
Slávia UK Kúpele Dudince - VO ŠG Nitra 3:2 (20, 20, -21, -19, 13)
ZŠK UKF Nitra - ŽP Šport Podbrezová 0:3 (-18, -19, -25)
VK Doprastav Bratislava - VK Senica 0:3 (-21, -26, -23)

3. kolo:
VO ŠG Nitra - ŽP Šport Podbrezová 3:2 (21, -20, 23, -22, 7)
VK Doprastav Bratislava - ZŠK UKF Nitra 3:0 (15, 8, 18)
VK Senica - Slávia UK Kúpele Dudince 3:2 (19, -20, -25, 20, 10)

2. kolo:
ZŠK UKF Nitra - VO ŠG Nitra 0:3 (-18, -25, -21)
ŽP Šport Podbrezová - VK Senica 2:3 (15, -17, 23, -18, -16)
Slávia UK Kúpele Dudince - VK Doprastav Bratislava 1:3 (19, -26, -20, -23)

1. kolo:
VK Doprastav Bratislava - ŽP Šport Podbrezová 2:3 (-23, -23, 21, 18, -10)
Slávia UK Kúpele Dudince - ZŠK UKF Nitra 3:0 (19, 17, 26)
VK Senica - VO ŠG Nitra 3:0 (20, 16, 22)


Konečná tabuľka skupiny o 7.-10. miesto:
7. Žilina 30 14 16 56:56 44
8. Pezinok 30 14 16 54:59 44
9. Košice 30 8 22 35:77 38
10. Račianska 30 7 23 37:74 37

12. kolo:
VK Slávia TU Košice - VK Račianska Bratislava 3:1 (-23, 24, 20, 17)
VTC Pezinok - ŠK ŽU Žilina 0:3 (-22, -11, -22)

11. kolo:
Račianska - Pezinok 3:0 (20, 19, 14)
Žilina - TU Košice 3:0 (21, 24, 22)

10. kolo:
TU Košice - Pezinok 3:2 (20, 19, -22, -21, 11)
Žilina - Račianska Bratislava 3:1 (23, 21, -19, 15)

9. kolo:
ŠK ŽU Žilina - VTC Pezinok 3:0 (21, 23, 20)
VK Račianska Bratislava - VK Slávia TU Košice 3:0 (13, 23, 15)

8. kolo:
VK Slávia TU Košice - ŠK ŽU Žilina 3:1 (15, 19, -17, 17)
VTC Pezinok - VK Račianska Bratislava 3:2 (22, -12, -14, 19, 10)

7. kolo:
VTC Pezinok - VK Slávia TU Košice 3:2 (-16, 13, -23, 22, 6)
VK Račianska Bratislava - ŠK ŽU Žilina 0:3 (-18, -18, -19)

6. kolo:
VTC Pezinok - ŠK ŽU Žilina 3:0 (21, 25, 11)
VK Slávia TU Košice - VK Račianska Bratislava 3:2 (-17, -24, 19, 20, 12)

5. kolo:
ŠK ŽU Žilina - VK Slávia TU Košice 3:0 (20, 9, 17)
VK Račianska Bratislava - VTC Pezinok 0:3 (-22, -11, -21)

4. kolo:
VK Slávia TU Košice - VTC Pezinok 1:3 (19, -15, -19, -12)
ŠK ŽU Žilina - VK Račianska Bratislava 3:0 (21, 23, 15)

3. kolo:
VK Račianska Bratislava - VK Slávia TU Košice 1:3 (22, -16, -16, -22)
ŠK ŽU Žilina - VTC Pezinok 3:0 (20, 8, 18)

2. kolo:
VK Slávia TU Košice - ŠK ŽU Žilina 1:3 (-22, 17, -26, -23)
VTC Pezinok - VK Račianska Bratislava 3:2 (24, -20, -22, 11, 11)

1. kolo:
VTC Pezinok - VK Slávia TU Košice 3:0 (21, 18, 17)
VK Račianska Bratislava - ŠK ŽU Žilina 0:3 (-19, -12, -18)


Tabuľka po základnej časti:
1. Slávia UK 18 17 1 53:14 35
2. Doprastav 18 15 3 48:20 33
3. Senica 18 14 4 47:19 32
4. ŠG Nitra 18 9 9 33:35 27
5. Podbrezová 18 8 10 35:37 26
6. UKF Nitra 18 8 10 30:37 26
7. Pezinok 18 7 11 31:37 25
8. Račianska 18 5 13 22:44 23
9. Žilina 18 4 14 25:48 22
10. Košice 18 3 15 16:49 21

18. kolo:
Slávia UK Kúpele Dudince - VO ŠG Nitra 3:1 (19, 26, -23, 18)
VK Slávia TU Košice - ZŠK UKF Nitra 2:3 (25, 23, -18, -21, -11)
ŠK ŽU Žilina - VK Račianska Bratislava 3:1 (19, -23, 15, 19)
VTC Pezinok - VK Senica 0:3 (-11, -20, -19) - hralo sa v Modre
VK Doprastav Bratislava - ŽP Šport Podbrezová 3:1 (-19, 23, 12, 14)

17. kolo:
ZŠK UKF Nitra - ŠK ŽU Žilina 3:0 (23, 12, 19)
VO ŠG Nitra - VK Slávia TU Košice 3:0 (17, 11, 20)
VK Senica - VK Doprastav Bratislava 3:1 (-19, 22, 20, 16)
VK Račianska Bratislava - VTC Pezinok 0:3 (-14, -16, -22)
ŽP Šport Podbrezová - Slávia UK Kúpele Dudince 1:3 (-17, 23, -23, -24)

16. kolo:
VTC Pezinok - VK Doprastav Bratislava 1:3 (-19, 11, -22, -22)
Slávia UK Kúpele Dudince - VK Senica 3:1 (-18, 23, 20, 22)
VK Slávia TU Košice - ŽP Šport Podbrezová 2:3 (-21, 21, -15, 28, -7)
ŠK ŽU Žilina - VO ŠG Nitra 1:3 (-17, 13, -21, -14)
VK Račianska Bratislava - ZŠK UKF Nitra 3:2 (-13, -14, 22, 15, 11)

15. kolo:
VK Doprastav Bratislava - Slávia UK Kúpele Dudince 3:2 (18, -18, -24, 9, 13)
ŽP Šport Podbrezová - ŠK ŽU Žilina 1:3 (19, -23, -20, -20)
VK Slávia TU Košice - VK Senica 0:3 (-14, -12, -23)
ZŠK UKF Nitra - VTC Pezinok 3:2 (-19, 19, 19, -16, 6)
VO ŠG Nitra - VK Račianska Bratislava 3:1 (-22, 19, 15, 22)

14. kolo:
ZŠK UKF Nitra - ŠG Nitra 3:0 (23, 21, 22)
VTC Pezinok - Slávia UK Kúpele Dudince 2:3 (23, 19, -13, -8, -13)
ŠK ŽU Žilina - VK Senica 1:3 ( -21, -21, 23, -12)
Račianska Bratislava - ŽP Šport Podbrezová 3:1 (-14, 28, 22, 25)
VK Slávia TU Košice - VK Doprastav Bratislava 0:3 (-16, -18, -21)

13. kolo:
Slávia UK Kúpele Dudince - VK Slávia TU Košice 3:0 (19, 12, 17)
ŽP Šport Podbrezová - ZŠK UKF Nitra 3:0 (23, 24, 18)
VO ŠG Nitra - VTC Pezinok 3:2 (22, -23, 14, -22, 10)
VK Senica - VK Račianska Bratislava 3:0 (7, 19, 12)
VK Doprastav Bratislava - ŠK ŽU Žilina 3:1 (15, 15, -20, 14)

12. kolo:
VO ŠG Nitra - ŽP Šport Podbrezová 3:2 (20, -25, 21, -18, 8)
ZŠK UKF Nitra - VK Senica 0:3 (-15, -20, -13)
ŠK ŽU Žilina - Slávia UK Kúpele Dudince 2:3 (-10, 20, -18, 22, -17)
VTC Pezinok - VK Slávia TU Košice 3:0 (17, 20, 17)
VK Račianska Bratislava - VK Doprastav Bratislava 0:3 (-23, -16, -18)

11. kolo:
VK Slávia UK Kúpele Dudince - VK Račianska Bratislava 3:0 (18, 15, 16)
VK Senica - VO ŠG Nitra 3:0 (11, 15, 23)
VTC Pezinok - ŽP Šport Podbrezová 1:3 (-15, 14, -21, -15)
VK Doprastav Bratislava - ZŠK UKF Nitra 3:0 (14, 22, 11)
VK Slávia TU Košice - ŠK ŽU Žilina 3:1 (21, 20, -20, 24)

10. kolo:
VO ŠG Nitra - VK Doprastav Bratislava 3:1 (25, -19, 15, 17)
ZŠK UKF Nitra - Slávia UK Kúpele Dudince 0:3 (-12, -21, -17)
ŽP Šport Podbrezová - VK Senica 2:3 (-24, 24, 19, -20, -13)
VTC Pezinok - ŠK ŽU Žilina 3:1 (17, 23, -15, 17)
VK Račianska Bratislava - VK Slávia TU Košice 3:1 (-20, 19, 18, 18)

9. kolo:
VK Senica - VTC Pezinok 2:3 (16, -22, -22, 15, -14)
ZŠK UKF Nitra - VK Slávia TU Košice 3:0 (14, 14, 17)
ŽP Šport Podbrezová - VK Doprastav Bratislava 1:3 (-22, 19, -23, -16)
VK Račianska Bratislava - ŠK ŽU Žilina 3:1 (-25, 22, 18, 13)
VO ŠG Nitra - Slávia UK Kúpele Dudince 1:3 (-14, -20, 23, -23)

8. kolo:
VK Doprastav Bratislava - VK Senica 3:1 (-21, 22, 25, 15)
Slávia UK Kúpele Dudince - ŽP Šport Podbrezová 3:0 (20, 15, 14)
VTC Pezinok - VK Račianska Bratislava 3:0 (19, 24, 23)
ŠK ŽU Žilina - ZŠK UKF Nitra 3:2 (-24, 17, -22, 21, 8)
VK Slávia TU Košice - VO ŠG Nitra 0:3 (-14, -16, -23)

7. kolo:
UKF Nitra - VK Račianska Bratislava 3:2 (-25, 16, 8, -23, 8)
VK Doprastav Bratislava - VTC Pezinok 3:0 (15, 21, 10)
ŽP Šport Podbrezová - VK Slávia TU Košice 3:1 (21, 13, -22, 16)
VK Senica - Slávia UK Kúpele Dudince 1:3 (-21, 22, -20, -19)
VO ŠG Nitra - ŠK ŽU Žilina 3:1 (12, -26, 17, 21)

6. kolo:
VK Slávia UK Bratislava - VK Doprastav Bratislava 3:1 (23, 23, -22, 24)
VK Senica - VK Slávia TU Košice 3:0 (12, 22, 16)
VTC Pezinok - UKF Nitra 0:3 (-14, -21, -18)
VK Račianska Bratislava - VO ŠG Nitra 3:0 (20, 23, 20)
ŠK ŽU Žilina - ŽP Šport Podbrezová 3:2 (17, 19, -21, -13, 5)

5. kolo:
VO ŠG Nitra - ZŠK UKF Nitra 1:3 (-23, 15, -23, -22)
VK Slávia UK Bratislava - VTC Pezinok 3:0 (20, 18, 15)
ŽP Šport Podbrezová - VK Račianska Bratislava 3:0 (21, 18, 21)
VK Doprastav Bratislava - VK Slávia TU Košice 3:0 (18, 7, 12)
VK Senica - ŠK ŽU Žilina 3:2 (-22, 16, -23, 17, 9)

4. kolo:
ZŠK UKF Nitra - ŽP Šport Podbrezová 1:3 (-8, 22, -18, -21)
ŠK ŽU Žilina - VK Doprastav Bratislava 1:3 (19, -19, -23, -18)
VK Slávia TU Košice - VK Slávia UK Bratislava 0:3 (-20, -11, -15)
VK Račianska Bratislava - VK Senica 0:3 (-12, -10, -12)
VTC Pezinok - VO ŠG Nitra 0:3 (-23, -22, -17)

3. kolo:
Slávia UK Bratislava - ŠK ŽU Žilina 3:0 (21, 17, 21)
VK Senica - ZŠK UKF Nitra 3:0 (14, 13, 21)
ŽP Šport Podbrezová - VO ŠG Nitra 3:0 (20, 19, 25)
Slávia TU Košice - VTC Pezinok 1:3 (27, -11, -26, -19)
VK Doprastav Bratislava - VK Račianska Bratislava 3:0 (15, 19, 18)

2. kolo:
ZŠK UKF Nitra - VK Doprastav Bratislava 1:3 (-16, 20, -18, -15)
ŽP Šport Podbrezová - VTC Pezinok 3:2 (20, -26, -23, 20, 14)
ŠK ŽU Žilina - VK Slávia TU Košice 1:3 (-24, -29, 19, -23)
VO ŠG Nitra - VK Senica 1:3 (-17, 23, -17, -15)
VK Račianska Bratislava - VK Slávia UK Bratislava 1:3 (17, -17, -21, -13)

1. kolo:
ŠK ŽU Žilina - VTC Pezinok 0:3 (-16, -20, -22)
VK Slávia TU Košice - VK Račianska Bratislava 3:2 (-15, -20, 14, 21, 9)
VK Slávia UK Bratislava - ZŠK UKF Nitra 3:0 (5, 9, 13)
VK Doprastav Bratislava - VO ŠG Nitra 3:2 (-24, -23, 17, 19, 11)
VK Senica - ŽP Šport Podbrezová 3:0 (22, 19, 15)

MS vo futbale 2022

Tabuľky tímov

por. krajina zápasy body
1. vlajka Holandsko NED 3 7
2. vlajka Senegal SNG 3 6
3. vlajka Ekvádor ECU 3 4
4. vlajka Katar KTR 3 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Anglicko ENG 3 7
2. vlajka USA USA 3 5
3. vlajka Irán IRN 3 3
4. vlajka Wales WAL 3 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Argentína ARG 3 6
2. vlajka Poľsko POL 3 4
3. vlajka Mexiko MEX 3 4
4. vlajka Saudská Arábia KSA 3 3
por. krajina zápasy body
1. vlajka Francúzsko FRA 3 6
2. vlajka Austrália AUS 3 6
3. vlajka Tunisko TUN 3 4
4. vlajka Dánsko DEN 3 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Japonsko JPN 3 6
2. vlajka Španielsko ESP 3 4
3. vlajka Nemecko GER 3 4
4. vlajka Kostarika CRC 3 3
por. krajina zápasy body
1. vlajka Maroko MRK 3 7
2. vlajka Chorvátsko CRO 3 5
3. vlajka Belgicko BEL 3 4
4. vlajka Kanada CAN 3 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Brazília BRA 3 6
2. vlajka Švajčiarsko SUI 3 6
3. vlajka Kamerun CAM 3 4
4. vlajka Srbsko SRB 3 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Portugalsko POR 3 6
2. vlajka Južná Kórea KOR 3 4
3. vlajka Uruguaj URU 3 4
4. vlajka Ghana GHA 3 3
Všetky zápasy