Súťaže na Slovensku

Basketbal, extraliga mužov 2007/2008

extraliga mužov 2005/2006

extraliga mužov 2006/2007


FINÁLE PLAY-OFF
(na tri víťazstvá):

MAJSTROM SLOVENSKA SA STALI BASKETBALISTI PEZINKA

4. zápas
Inter Bratislava - SKANSKA Pezinok 92:111 (24:27, 21:26, 22:24, 25:34)
/konečný stav série 1:3/

3. zápas
SKANSKA Pezinok - Inter Bratislava 94:63 (31:18, 14:17, 30:20, 19:8)
/stav série 2:1/

2. zápas
Inter Bratislava - SKANSKA Pezinok 96:87 (36:47)
/stav série 1:1/

1. zápas
SKANSKA Pezinok - Inter Bratislava 100:97 po predĺžení (26:21, 25:17, 17:18, 17:29 - 15:12)
/stav série 1:0/

O 3. MIESTO:
(na tri víťazstvá):

4. zápas
MBK Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 76:75 (12:23, 17:18, 20:15, 27:19
/konečný stav série 3:1, tretie miesto získala Handlová/

3. zápas
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová 107:79 (27:25, 26:24, 32:17, 22:13)
/stav série 1:2/

2. zápas:
MBK Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 91:75 (23:21, 18:18, 30:13, 20:23)
/stav série 2:0/

1. zápas:
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová 80:83 (23:28, 23:18, 23:16, 11:21)
/stav série 0:1/

SEMIFINÁLE PLAY-OFF
(na tri víťazstvá):

5. zápas
Inter Bratislava - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 87:78 (32:17, 23:22, 13:21, 19:18)
/konečný stav série 3:2, do finále postúpil Inter/

4. zápas
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Inter Bratislava 94:72 (27:19, 27:16, 16:27, 24:10)
/stav série 2:2/

3. zápasy
SKANSKA Pezinok - MBK Handlová 91:70 (22:20, 30:20, 25:16, 14:14)
/konečný stav série 3:0, Pezinok postúpil do finále/
Inter Bratislava - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 82:74 (12:24, 21:9, 19:18, 30:23)
/stav série 2:1/

2. zápasy
MBK Handlová - SKANSKA Pezinok 74:79 (10:23, 20:14, 9:19, 35:23)
/stav série 0:2/
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Inter Bratislava 85:81 (20:17, 22:21, 22:21, 21:22)
/stav série 1:1/

1. zápasy
Inter Bratislava - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 94:77 (24:21, 28:19, 22:16, 20:21)
/stav série 1:0/
SKANSKA Pezinok - MBK Handlová 90:72 (27:20, 19:22, 18:14, 26:16)
/stav série 1:0/

ŠTVRŤFINÁLE PLAY-OFF
(na tri víťazstvá):

5. zápasy
Chemosvit Svit - MBK Handlová 80:86 (22:19, 19:20, 23:28, 16:19)
/konečný stav série 2:3/
SKANSKA Pezinok - BK CASTA SPU Nitra 71:62 (26:12, 20:16, 11:19, 14:15)
/konečný stav série 3:2/

4. zápasy
BK CASTA SPU Nitra - SKANSKA Pezinok 86:73 (27:25, 17:10, 14:21, 28:17)
/stav série 2:2/
MBK Handlová - Chemosvit Svit 95:73 (22:23, 27:10, 20:22, 26:18)
/stav série 2:2/
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - ESO CLUB Lučenec 91:71 (22:16, 27:19, 21:21, 21:15)
/konečný stav série 3:1/

3. zápasy
Chemosvit Svit - MBK Handlová 91:84 (24:21, 21:15, 21:24, 25:24)
/stav série 2:1/
SKANSKA Pezinok - BK CASTA SPU Nitra 109:66 (25:19, 29:8, 30:20, 25:19)
/stav série 2:1/
Inter Bratislava - MBK Rieker Komárno 83:61 (23:11, 18:17, 17:18, 25:15)
/konečný stav série 3:0/
ESO CLUB Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 68:66 (16:16, 22:10, 14:16, 16:24)
/stav série 1:2/

2. zápasy
BK CASTA SPU Nitra - SKANSKA Pezinok 77:76 (21:34, 25:12, 19:18, 12:12)
/stav série 1:1/
MBK Rieker Komárno - Inter Bratislava 84:85 (24:25, 20:16, 20:11, 20:33)
/stav série 0:2/
MBK Handlová - Chemosvit Svit 103:90 (25:24, 28:31, 21:13, 29:22)
/stav série 1:1/
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - ESO CLUB Lučenec 82:76 (19:19, 12:25, 22:16, 29:16)
/stav série 2:0/

1. zápasy
Chemosvit Svit - MBK Handlová 88:76 (14:16, 27:20, 24:14, 23:26)
/stav série 1:0/
SKANSKA Pezinok - BK CASTA SPU Nitra 88:79 (20:24, 18:16, 23:15, 27:24)
/stav série 1:0/
Inter Bratislava - MBK Rieker Komárno 99:86 (31:28, 23:20, 29:17, 16:21)
/stav série 1:0/
ESO CLUB Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 74:78 (20:16, 25:16, 16:25, 13:21)
/stav série 0:1/

Tabuľka:
1. Pezinok 44 34 10 3676:3399 78
2. Inter 44 30 14 3657:3468 74
3. Svit 44 28 16 3470:3345 72
4. Lučenec 44 27 17 3476:3217 71
5. Sp. N. Ves 44 27 17 3436:3193 71
6. Handlová 44 21 23 3574:3480 65
7. Komárno 44 21 23 3474:3478 65
8. Levice 44 21 23 3457:3528 65
9. Nitra 44 20 24 3483:3382 64
10. Prievidza 44 17 27 3329:3500 61
11. D. Kubín 44 10 34 3224:3812 54
12. Košice 44 8 36 3001:3455 52

Skupina o 9. - 12. miesto - 50. kolo:
Slávia TU Košice - HBK Prievidza 76:86 (21:16, 23:19, 20:26, 12:25)
Slovintegra Levice - BK Dolný Kubín 86:71 (21:16, 24:13, 16:19, 25:23)

49. kolo:
BK Dolný Kubín - Slávia TU Košice 86:96 (22:20, 16:23, 17:17, 31:36)
HBK Prievidza - Slovintegra Levice 98:80 (17:19, 27:24, 25:16, 29:21)

48. kolo:
Slávia TU Košice - Slovintegra Levice 96:81 (26:26, 31:15, 22:14, 17:26)
BK Dolný Kubín - HBK Prievidza 79:74 (26:13, 17:31, 21:14, 15:16)

47. kolo:
HBK Prievidza - Slávia TU Košice 89:85 (29:32, 16:15, 18:16, 26:22)
BK Dolný Kubín - Slovintegra Levice 96:89 (25:22, 18:20, 30:20, 23:27)

46. kolo:
Slávia TU Košice - BK Dolný Kubín 99:85 (25:12, 18:15, 24:17, 32:41)
Slovintegra Levice - HBK Prievidza 102:100 po dvojnásobnom predĺžení (30:19, 21:16, 17:23, 11:21 - 12:12, 11:9

Skupina o 9. - 12. miesto - 45. kolo:
HBK Prievidza - BK Dolný Kubín 115:82 (34:18, 38:11, 18:27, 25:26)
Slovintegra Levice - Slávia TU Košice 81:68 (11:14, 17:20, 30:16, 23:18)

44. kolo:
Sp. Nová Ves - Svit 92:84 (22:23, 17:25, 26:20, 27:16)
Pezinok - Lučenec 69:62 (16:16, 13:18, 25:18, 15:10)
Handlová - Inter Bratislava 105:78 (29:18, 19:18, 24:17, 33:25)
Prievidza - Komárno 89:76 (17:16, 26:16, 27:24, 19:20)
Dolný Kubín - Nitra 79:96 (26:25, 13:25, 22:24, 18:22)
Levice - Košice 84:73 (15:15, 22:26, 19:12, 28:20)

43. kolo:
Chemosvit Svit - SKANSKA Pezinok 103:63 (29:20, 21:16, 27:15, 26:12)
MBK Rieker Komárno - Slovintegra Levice 80:63 (17:16, 23:16, 25:12, 15:19)
Inter Bratislava - HBK Prievidza 99:84 (17:38, 16:11, 42:20, 24:15)
BK CASTA SPU Nitra - MBK Handlová 86:81 (21:16, 20:19, 23:27, 22:19)
ESO CLUB Lučenec - BK Dolný Kubín 86:71 (24:17, 21:26, 21:18, 20:10)
Slávia TU Košice - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 86:78 (21:15, 17:20, 24:23, 24:20)

42. kolo:
Slovintegra Levice - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 76:65 (21:23, 11:14, 19:12, 25:16)
SKANSKA Pezinok - Slávia TU Košice 94:79 (30:21, 27:26, 26:19, 11:13)
BK Dolný Kubín - Chemosvit Svit 75:77 (23:22, 23:19, 17:13, 12:23)
MBK Handlová - ESO CLUB Lučenec 77:83 (16:22, 25:21, 17:18, 19:22)
HBK Prievidza - BK CASTA SPU Nitra 83:71 (23:13, 10:17, 28:22, 22:19)
MBK Rieker Komárno - Inter Bratislava 81:68 (23:22, 22:16, 14:20, 22:10)

41. kolo:
Chemosvit Svit - MBK Handlová 86:83 (13:20, 27:28, 25:16, 21:19)
Inter Bratislava - Slovintegra Levice 92:76 (27:20, 24:25, 16:17, 25:14)
BK CASTA SPU Nitra - MBK Rieker Komárno 83:85 (23:23, 17:12, 17:23, 26:27)
ESO CLUB Lučenec - HBK Prievidza 74:58 (29:10, 16:18, 10:19, 19:11)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - SKANSKA Pezinok 104:86 (25:20, 21:25, 21:15, 37:26)
Slávia TU Košice - BK Dolný Kubín 71:76 (17:22, 23:11, 13:21, 18:22)

40. kolo:
Slovintegra Levice - SKANSKA Pezinok 88:84 (26:27, 29:23, 13:16, 20:18)
BK Dolný Kubín - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 57:81 (11:16, 18:22, 13:16, 15:27)
MBK Handlová - Slávia TU Košice 84:67 (25:17, 18:19, 23:14, 18:17)
HBK Prievidza - Chemosvit Svit 76:82 (28:25, 12:8, 15:28, 21:21)
MBK Rieker Komárno - ESO CLUB Lučenec 62:66 (19:11, 15:18, 10:13, 18:24)
Inter Bratislava - BK CASTA SPU Nitra 84:73 (18:19 ,14:21, 32:16, 20:17)

39. kolo:
Chemosvit Svit - MBK Rieker Komárno 81:70 (15:17, 20:22, 23:16, 23:15)
BK CASTA SPU Nitra - Slovintegra Levice 76:75 (18:19, 17:12, 17:24, 24:20)
ESO CLUB Lučenec - Inter Bratislava 76:87 (23:24, 19:18,12:21, 22:24)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová 80:78 (21:18, 24:22, 19:16, 16:22)
SKANSKA Pezinok - BK Dolný Kubín 129:86 (41:19, 34:21, 27:27, 27:19)
Slávia TU Košice - HBK Prievidza 71:76 (17:23, 19:24, 18:11, 17:18)

38. kolo:
Prievidza - Sp. N. Ves 78:81 (23:21, 21:14, 20:27, 14:19)
Nitra - Lučenec 78:87 (17:24, 18:21, 23:16, 20:26)
Levice - D. Kubín 82:72 (13:13, 23:10, 22:22, 24:27)
Handlová - Pezinok 93:94 (31:23, 12:27, 17:21, 33:23)
Komárno - TU Košice 91:60 (25:19, 26:13, 21:10, 19:18)
Inter Bratislava - Svit 102:90 (34:21, 23:24, 21:23, 24:22)

37. kolo:
Chemosvit Svit - BK CASTA SPU Nitra 78:80 po predĺžení (22:19, 16:20, 19:15, 15:18 - 6:8)
ESO CLUB Lučenec - Slovintegra Levice 69:65 (25:22, 11:11, 20:17, 13:15)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Rieker Komárno 71:80 (14:13, 17:21, 20:22, 20:24)
SKANSKA Pezinok - HBK Prievidza 93:92 (18:25, 28:15, 25:24, 22:28)
BK Dolný Kubín - MBK Handlová 77:73 (21:17, 15:20, 24:8, 17:28)
Slávia TU Košice - Inter Bratislava 83:75 (22:17, 25:19, 17:22, 19:17)

36. kolo:
Slovintegra Levice - MBK Handlová 71:63 (15:18, 16:16, 18:18, 22:11)
HBK Prievidza - BK Dolný Kubín 90:80 (19:17, 20:25, 28:13, 23:25)
MBK Rieker Komárno - SKANSKA Pezinok 95:92 (27:24, 19:14, 20:28, 29:26)
Inter Bratislava - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 82:60 (14:15, 13:22, 24:16, 31:7)
BK CASTA SPU Nitra - Slávia TU Košice 70:79 (20:16, 18:25, 19:10, 13:28)
ESO CLUB Lučenec - Chemosvit Svit 75:90 (15:11, 13:23, 18:18, 29:38)

35. kolo:
Chemosvit Svit - Slovintegra Levice 78:66 (19:12, 16:14, 20:18, 23:22)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BK CASTA SPU Nitra 90:74 (19:13, 21:17, 29:16, 21:28)
SKANSKA Pezinok - Inter Bratislava 80:73 (19:18, 24:14, 17:20, 20:21)
BK Dolný Kubín - MBK Rieker Komárno 81:64 (18:17, 23:11, 24:13, 16:23)
MBK Handlová - HBK Prievidza 85:71 (21:16, 27:12, 14:29, 23:14)
Slávia TU Košice - ESO CLUB Lučenec 68:74 (23:12, 18:23, 12:17, 15:22)

34. kolo:
Chemosvit Svit - Slávia TU Košice 84:59 (24:13, 16:20, 18:20, 26:6)
Slovintegra Levice - HBK Prievidza 84:80 (20:18, 29:17, 20:23, 15:22)
MBK Rieker Komárno - MBK Handlová 86:97 (22:18, 19:26, 21:21, 24:32)
Inter Bratislava - BK Dolný Kubín 112:82 (26:25, 26:21, 34:24, 26:12)
BK CASTA SPU Nitra - SKANSKA Pezinok 77:85 (18:18, 20:24, 15:24, 24:19)
ESO CLUB Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 71:65 (26:16, 15:15, 23:20, 7:14)

33. kolo:
MBK Rieker Komárno - HBK Prievidza 75:69 (14:12, 22:20, 15:18, 24:19)
BK CASTA SPU Nitra - BK Dolný Kubín 91:67 (16:24, 18:14, 37:10, 20:19)
Inter Bratislava - MBK Handlová 84:87 (22:26, 16:17, 23:20, 23:24)
ESO CLUB Lučenec - SKANSKA Pezinok 80:81 (13:21, 31:16, 19:25, 17:19)
Chemosvit Svit - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 64:51 (20:15, 17:11, 6:15, 21:10)
Slávia TU Košice - Slovintegra Levice 78:76 (22:14, 19:26, 19:19, 18:17)

32. kolo:
Prievidza - Inter Bratislava 82:66 (31:10, 17:19, 14:19, 20:18)
Levice - Komárno 82:87 (25:17, 21:22, 24:15, 12:33)
Handlová -  Nitra 62:53 (17:10, 12:17, 15:10, 18:16)
D. Kubín - Lučenec 85:70 (21:22, 16:28, 20:9, 28:11)
Pezinok - Svit 93:83 (26:16, 20:25, 29:19, 18:23)
Sp. Nová Ves -  Košice 71:62 (20:15, 11:15, 22:18, 18:14)

31. kolo:
Chemosvit Svit - BK Dolný Kubín 85:75 (24:17, 17:15, 19:25, 25:18)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Slovintegra Levice 76:66 po predĺž. (14:19, 30:10, 6:19, 13:15 - 13:3)
ESO CLUB Lučenec - MBK Handlová 85:69 (25:13, 22:15, 17:14, 21:27)
BK CASTA SPU Nitra - HBK Prievidza 93:62 (19:20, 31:12, 22:15, 21:15)
Inter Bratislava - MBK Rieker Komárno 100:84 (23:30, 27:18, 23:15, 27:21)
Slávia TU Košice - SKANSKA Pezinok 89:91 (22:25, 25:24, 16:27, 26:15)

30. kolo:
HBK Prievidza - ESO CLUB Lučenec 61:68 (17:17, 20:14, 9:17, 15:20)
Slovintegra Levice - Inter Bratislava 80:88 (25:22, 21:23, 20:23, 14:20)
MBK Rieker Komárno - BK CASTA SPU Nitra 78:72 (18:26, 19:12, 24:16, 17:18)
MBK Handlová - Chemosvit Svit 105:77 (18:18, 33:25, 29:10, 25:24)
Najviac bodov: Miloševič 31, Bratič 14, Golian 12 - Laco 19, Ingles 15, Pezer 10
BK Dolný Kubín - Slávia TU Košice 80:59 (16:18, 21:17, 27:11, 16:13)
SKANSKA Pezinok - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 67:61 (23:16, 11:20, 22:13, 11:12)

29. kolo:
Chemosvit Svit - HBK Prievidza 76:91 (21:18, 16:34, 15:15, 24:24)
Slávia TU Košice - MBK Handlová 62:74 (18:23, 10:11, 19:13, 15:27)
BK CASTA SPU Nitra - Inter Bratislava 79:84 (17:22, 18:14, 26:22, 18:26)
ESO CLUB Lučenec - MBK Rieker Komárno 84:67 (10:20, 29:15, 20:18, 25:14)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BK Dolný Kubín 106:64 (23:17, 21:14, 41:20, 21:13)
SKANSKA Pezinok - Slovintegra Levice 86:67 (16:19, 28:13, 27:15, 15:20)

28. kolo:
Slovintegra Levice - BK CASTA SPU Nitra 70:76 (16:16, 19:18, 12:26, 23:16)
Inter Bratislava - ESO CLUB Lučenec 87:73 (21:17, 20:20, 22:16, 24:20)
MBK Rieker Komárno - Chemosvit Svit 70:82 (14:20, 16:14, 12:14, 28:34)
MBK Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 80:68 (18:13,13:17, 21:16, 28:22)
BK Dolný Kubín - SKANSKA Pezinok 78:82 (17:16, 16:23, 24:22, 21:21)
HBK Prievidza - Slávia TU Košice 84:73 (15:22, 22:3, 23:20, 24:28)

27. kolo:
Slávia TU Košice - MBK Rieker Komárno 62:67 (16:15, 15:15, 13:17, 18:20)
Chemosvit Svit - Inter Bratislava 83:79 (21:27, 22:21, 16:11, 24:20)
BK Dolný Kubín - Slovintegra Levice 81:86 (26:20, 24:18, 11:34, 20:14)
SKANSKA Pezinok - MBK Handlová 82:75 po predĺžení (22:15, 21:21, 20:18, 10:19 - 9:2)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - HBK Prievidza 84:64 (20:14, 21:11, 27:15, 16:24)
ESO CLUB Lučenec - BK CASTA SPU Nitra 65:52 (18:10, 18:18, 13:10, 16:14)

26. kolo:
Nitra - Svit 81:70 (21:25, 18:24, 19:11, 23:10
Prievidza - Pezinok 65:71 (12:17, 9:22, 20:14, 24:18
Komárno - Sp. N. Ves 58:67 (15:11, 19:11, 9:19, 15:26)
Levice - Lučenec 81:80 (19:21, 23:21, 21:19, 18:19)
Handlová - D. Kubín 109:70 (22:13, 43:22, 14:22, 30:13
Inter Bratislava - TU Košice 86:68 (29:13, 15:23, 20:16, 22:16)

25. kolo:
Slávia TU Košice - BK CASTA SPU Nitra 47:74 (10:17, 10:20, 19:16, 8:21)
Chemosvit Svit - ESO CLUB Lučenec 70:62 (9:19, 14:18, 20:13, 27:12)
MBK Handlová - Slovintegra Levice 99:79 (26:14, 29:14, 18:20, 26:31)
BK Dolný Kubín - HBK Prievidza 74:80 (14:22, 25:25, 11:16, 24:17)
SKANSKA Pezinok - MBK Rieker Komárno 92:88 (19:27, 24:19, 29:21, 20:21)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Inter Bratislava 85:72 (27:16, 21:18, 19:14, 18:24)

24. kolo:
Slovintegra Levice - Chemosvit Svit 84:80 (20:28, 21:16, 26:10, 17:26)
ESO CLUB Lučenec - Slávia TU Košice 104:42 (18:6, 35:12, 22:10, 29:14)
BK CASTA SPU Nitra - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 84:71 (24:24, 13:11, 20:19, 27:17)
Inter Bratislava - SKANSKA Pezinok 86:72 (24:15, 24:19, 19:19, 19:19)
MBK Rieker Komárno - BK Dolný Kubín 77:88 (14:22, 27:24, 24:15, 22:27)
HBK Prievidza - MBK Handlová 72:77 (20:12, 15:18, 20:21, 17:26)

23. kolo:
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - ESO CLUB Lučenec 101:74 (28:18, 24:17, 20:23, 29:16)
MBK Handlová - MBK Rieker Komárno 102:91 (23:28, 19:25, 29:13, 31:25)
DK Dolný Kubín - Inter Bratislava 85:109 (27:26, 14:22, 15:28, 29:33)
SKANSKA Pezinok - BK CASTA SPU Nitra 101:82 (30:19, 18:19, 27:17, 26:27)
Slávia TU Košice - Chemosvit Svit 72:80 (25:19, 13:16, 12:25, 22:20)
HBK Prievidza - Slovintegra Levice 81:58 (22:11, 23:16, 16:17, 20:14)

21. kolo:
Chemosvit Svit - SKANSKA Pezinok 61:65 (16:15, 15:22, 17:15, 13:13)
MBK Rieker Komárno - Slovintegra Levice 82:65 (22:9, 19:14, 25:14, 16:28)
Inter Bratislava - HBK Prievidza 81:72 (21:19, 11:21, 23:14, 26:18)
BK CASTA SPU Nitra - MBK Handlová 99:86 (16:21, 27:21, 31:17, 25:27)
ESO CLUB Lučenec - BK Dolný Kubín 104:92 (30:25, 20:25, 22:18, 32:24)
Slávia TU Košice - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 55:79 (9:16, 11:23, 15:19, 20:21)

22. kolo:
HBK Prievidza - MBK Rieker Komárno 83:68 (23:21, 16:23, 28:14, 16:10)
Slovintegra Levice - Slávia TU Košice 93:68 (23:19, 25:17, 28:18, 17:14)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Chemosvit Svit 82:66 (20:12,14:15, 26:15, 22:24)
SKANSKA Pezinok - ESO CLUB Lučenec 76:63 (10:17, 23:9, 14:19, 29:18)
BK Dolný Kubín - BK CASTA SPU Nitra 70:102 (14:32, 23:25, 9:23, 24:22)
MBK Handlová - Inter Bratislava 70:77 (22:17, 21:23, 14:15, 13:22)

20. kolo:
HBK Prievidza - BK CASTA SPU Nitra 77:70 (17:18, 23:20, 21:12, 16:20)
Slovintegra Levice - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 84:80 (27:18, 22:10, 9:22, 26:30)
SKANSKA Pezinok - Slávia TU Košice 80:59 (17:15, 25:13, 25:15, 13:16)
BK Dolný Kubín - Chemosvit Svit 76:92 (29:28, 22:20, 15:19, 10:25)
MBK Handlová - ESO CLUB Lučenec 78:73 (21:13, 22:25, 13:24, 22:11)
MBK Rieker Komárno - Inter Bratislava 94:85 (20:20, 17:15, 25:21, 32:29)

19. kolo:
Chemosvit Svit - MBK Handlová 98:87 (27:23, 25:24, 18:15, 28:25)
Inter Bratislava - Slovintegra Levice 81:74 (24:28, 15:18, 22:17, 20:11)
BK CASTA SPU Nitra - MBK Rieker Komárno 88:75 (21:31, 27:20, 22:17, 18:7)
ESO CLUB Lučenec - HBK Prievidza 94:61 (27:25, 23:18, 16:11, 28:7)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - SKANSKA Pezinok 90:59 (24:8, 30:17, 14:14, 22:20)
Slávia TU Košice - BK Dolný Kubín 79:65 (24:10, 16:10, 21:21, 18:24)

18. kolo:
HBK Prievidza - Chemosvit Svit 82:77 (21:18, 20:30, 22:21, 19:8)
Slovintegra Levice - SKANSKA Pezinok 67:81 (25:27, 17:15, 12:18, 13:21)
BK Dolný Kubín - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 63:90 (17:27, 20:21, 18:22, 8:20)
MBK Rieker Komárno - ESO CLUB Lučenec 91:85 (28:19, 23:18, 19:14, 21:34)
Inter Bratislava - BK CASTA SPU Nitra 98:80 (24:6, 29:28, 25:17, 20:29)
MBK Handlová - Slávia TU Košice 83:61 (23:11, 19:12, 24:23, 17:15)

17. kolo:
Chemosvit Svit - MBK Rieker Komárno 91:85 (30:17, 23:23, 17:25, 21:20)
BK CASTA SPU Nitra - Slovintegra Levice 76:72 (11:20, 26:21, 16:18, 23:13)
ESO CLUB Lučenec - Inter Bratislava 74:84 (19:18, 18:29, 16:13, 21:24)
Slávia TU Košice - HBK Prievidza 102:77 (25:22, 22:19, 27:16, 28:20)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová 90:64 (25:17, 20:12, 25:13, 20:22)
SKANSKA Pezinok - BK Dolný Kubín 115:87 (32:16, 29:26, 22:19, 32:26)

16. kolo:
HBK Prievidza - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 81:79 po predĺžení (18:27, 15:18, 22:11, 14:13 - 12:10)
Slovintegra Levice - BK Dolný Kubín 96:71 (26:13, 15:19, 26:21, 29:18)
MBK Handlová - SKANSKA Pezinok 70:76 (22:10, 19:22, 19:23, 10:21)
MBK Rieker Komárno - Slávia TU Košice 73:64 (15:16, 21:15, 25:17, 12:16)
BK CASTA SPU Nitra - ESO CLUB Lučenec 79:83 (20:24, 18:23, 13:17, 28:19)
Inter Bratislava - Chemosvit Svit 77:63 (33:4, 13:21, 13:14, 18:24)

15. kolo:
Chemosvit Svit - BK CASTA SPU Nitra 88:78 (21:23, 18:20, 25:13, 24:22)
ESO CLUB Lučenec - Slovintegra Levice 97:91 (31:21, 26:24, 17:18, 23:28)
SKANSKA Pezinok - HBK Prievidza 71:59 (20:16, 19:21, 13:8, 19:14)
BK Dolný Kubín - MBK Handlová 70:92 (25:24, 12:23, 14:16, 19:29)
MBK Rieker Komárno - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 74:58 (20:6, 14:13, 24:17, 16:22)
Slávia TU Košice - Inter Bratislava 73:85 (11:18, 21:22, 14:24, 27:21)

14. kolo:
Slovintegra Levice - MBK Handlová 81:78 (20:21, 16:18, 19:26, 26:13)
HBK Prievidza - BK Dolný Kubín 96:60 (20:25, 28:7, 22:17, 26:11)
MBK Rieker Komárno - SKANSKA Pezinok 64:76 (16:20, 20:15, 11:23, 17:18)
ESO CLUB Lučenec - Chemosvit Svit 70:48 (16:6, 17:19, 17:15, 20:8)
Inter Bratislava - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 60:81 (12:19, 10:25, 16:16, 22:21)
BK CASTA SPU Nitra - Slávia TU Košice 66:62 (17:13, 18:11, 12:16, 19:22)

13. kolo:
Chemosvit Svit - Slovintegra Levice 98:85 (27:25, 20:23, 32:19, 19:18)
Slávia TU Košice - ESO CLUB Lučenec 54:70 (14:17, 20:17, 10:19, 10:17)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BK CASTA SPU Nitra 89:77 (15:25, 27:10, 20:22, 27:20)
SKANSKA Pezinok - Inter Bratislava 89:78 (30:12, 14:23, 12:18, 33:25)
MBK Rieker Komárno - BK Dolný Kubín 84:56 (26:13, 22:14, 17:21, 19:8)
MBK Handlová - HBK Prievidza 95:78 (28:21, 24:26, 17:13, 26:18)

12. kolo:
Chemosvit Svit - Slávia TU Košice 64:46 (12:10, 19:12, 22:14, 11:10)
Slovintegra Levice - HBK Prievidza 83:79 (15:19, 16:23, 26:19, 26:18)
Inter Bratislava - BK Dolný Kubín 90:73 (27:21, 26:9, 12:20, 25:23)
ESO CLUB Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 96:66 (17:7, 35:9, 30:23, 14:27)
BK CASTA SPU Nitra - SKANSKA Pezinok 93:77 (22:15, 26:21, 24:25, 21:16)
MBK Rieker Komárno - MBK Handlová 77:82 (19:29, 14:22, 26:16, 18:15)

11. kolo:
Chemosvit Svit - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 75:65 (20:16, 16:19, 19:19, 20:11)
ESO CLUB Lučenec - SKANSKA Pezinok 81:78 (23:18, 32:17, 11:25, 15:18)
Inter Bratislava - MBK Handlová 92:84 (28:23, 21:17, 19:19, 24:25)
MBK Rieker Komárno - HBK Prievidza 74:82 (23:19, 10:22, 27:17, 14:24)
Slávia TU Košice - Slovintegra Levice 88:89 (20:24, 13:25, 26:18, 29:22)
BK CASTA SPU Nitra - BK Dolný Kubín 108:66 (22:16, 36:14, 23:24, 27:12)

10. kolo:
HBK Prievidza - Inter Bratislava 70:88 (28:21, 20:20, 10:26, 12:21)
Slovintegra Levice - MBK Rieker Komárno 85:80 (27:19, 19:14, 22:19, 17:28)
MBK Handlová - BK CASTA SPU Nitra 67:66 (19:18, 13:14, 23:17, 12:17)
BK Dolný Kubín - ESO CLUB Lučenec 50:80 (9:22, 10:18, 20:23, 11:17)
SKANSKA Pezinok - Chemosvit Svit 86:74 (24:14, 22:23, 22:19, 18:18)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Slávia TU Košice 76:62 (21:9, 25:19, 17:18, 13:16)

9. kolo:
Chemosvit Svit - BK Dolný Kubín 73:63 (16:15, 15:12, 21:14, 21:22)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Slovintegra Levice 85:76 (25:22, 13:18, 26:16, 21:20)
ESO CLUB Lučenec - MBK Handlová 84:70 (17:14, 19:23, 25:23, 23:10)
Inter Bratislava - MBK Rieker Komárno 91:82 (25:14, 7:27, 34:14, 25:27)
Slávia TU Košice - MBK Pezinok 82:71 (20:7, 17:18, 22:24, 23:22)
BK CASTA SPU Nitra - HBK Prievidza 103:58 (21:17, 23:16, 19:14, 40:11)

8. kolo:
Slovintegra Levice - Inter Bratislava 85:76 (17:10, 23:24, 22:22, 23:20)
MBK Rieker Komárno - BK CASTA SPU Nitra 94:79 (25:22, 14:24, 30:12, 25:21)
MBK Pezinok - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 88:65 (32:16, 21:17, 19:13, 16:19)
MBK Handlová - Chemosvit Svit 87:90 (19:25, 22:13, 14:29, 32:23)
BK Dolný Kubín - Slávia TU Košice 85:79 (21:23, 14:23, 27:19, 23:14)
HBK Prievidza - ESO CLUB Lučenec 76:82 (23:21, 12:19, 20:26, 21:16)

7. kolo:
Chemosvit Svit - HBK Prievidza 97:82 (24:20, 23:17, 20:23, 30:22)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BK Dolný Kubín 75:59 (10:14, 26:16, 14:14, 25:15)
Slávia TU Košice - MBK Handlová 64:68 (16:12, 18:18, 19:27, 11:11)
ESO CLUB Lučenec - MBK Rieker Komárno 87:81 (28:21, 20:20, 25:27, 14:13)
MBK Pezinok - Slovintegra Levice 94:83 (25:17, 19:23, 29:20, 21: 23)
BK CASTA SPU Nitra - Inter Bratislava 87:52 (19:11, 21:16, 26:15, 21:10)

6. kolo:
HBK Prievidza - Slávia TU Košice 82:78 (22:26, 16:19, 19:25, 25:8)
Slovintegra Levice - BK CASTA SPU Nitra 85:77 (20:18, 19:24, 24:17, 22:18)
Inter Bratislava - ESO CLUB Lučenec 78:76 (21:21, 14:26, 21:13, 22:16)
MBK Rieker Komárno - Chemosvit Svit 86:65 (22:20, 27:10, 18:18, 19:17)
MBK Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 86:80 (29:24, 13:18, 21:18, 23:20)
BK Dolný Kubín - MBK Pezinok 70:71 (18:16, 22:22, 13:17, 17:16)

5. kolo:
Chemosvit Svit - Inter Bratislava 62:68 (13:22, 9:14, 18:15, 22:17)
BK Dolný Kubín - Slovintegra Levice 71:63 (10:22, 21:14, 14:14, 26:13)
MBK Pezinok - MBK Handlová 109:73 (33:16, 24:14, 28:18, 24:25)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - HBK Prievidza 78:61 (17:13, 23:21, 18:17, 20:10)
Slávia TU Košice - MBK Rieker Komárno 80:82 (24:14, 26:22, 13:17, 17:29)
ESO CLUB Lučenec - BK CASTA SPU Nitra 87:77 (22:24, 23:17, 19:17, 23:19)

4. kolo:
Slovintegra Levice - ESO CLUB Lučenec 70:94 (18:24, 19:26, 15:27, 18:17)
BK CASTA SPU Nitra - Chemosvit Svit 71:76 (20:16, 21:20, 13:17, 17:23)
Inter Bratislava - Slávia TU Košice 67:52 (20:11, 16:15, 18:10, 13:16)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Rieker Komárno 81:72 (20:15, 18:13, 21:27, 22:17)
HBK Prievidza - MBK Pezinok 55:68 (8:26, 14:21, 16:5, 17:16)
MBK Handlová - BK Dolný Kubín 56:59 (19:10, 18:20, 11:9, 8:20)

3. kolo:
Chemosvit Svit - ESO CLUB Lučenec 79:74 (18:15, 19:22, 15:18, 27:19)
MBK Pezinok - MBK Rieker Komárno 86:68 (31:16, 17:15, 21:20, 17:17)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Inter Bratislava 104:90 (30:24, 27:23, 25:26, 22:17)
MBK Handlová - Slovintegra Levice 81:88 (22:23, 25:18, 22:28, 12:19)
BK Dolný Kubín - HBK Prievidza 82:78 (27:24, 17:26, 20:12, 18:16)
Slávia TU Košice - BK CASTA SPU Nitra 80:67 (19:14, 21:20, 15:13, 25:20)

2. kolo:
HBK Prievidza - MBK Handlová 81:79 (18:26, 22:16, 14:18, 27:19)
Slovintegra Levice - Chemosvit Svit 73:76 (26:12, 7:28, 22:21, 18:15)
ESO CLUB Lučenec - Slávia TU Košice 86:50 (22:16, 21:13, 23:11, 20:10)
BK CASTA SPU Nitra - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 69:65 (20:23, 12:8, 21:18, 16:16)
Inter Bratislava - Skanska Pezinok 83:81 (23:20, 24:14, 24:25, 12:22)
BK Dolný Kubín - MBK Rieker Komárno 78:91 (20:21, 18:23, 12:26, 28:21)

1. kolo:
Slávia TU Košice - Chemostvit Svit 53:74 (14:14, 8:16, 11:21, 20:23)
HBK Prievidza - Slovintegra Levice 71:80 (19:19, 16:19, 12:24, 24:18)
MBK Handlová - MBK Rieker Komárno 80:85 (16:15, 23:23, 15:24, 26:23)
BK Dolný Kubín - Inter Bratislava 74:83 (13:21, 20:29, 17:14, 24:19)
MBK Pezinok - BK CASTA SPU Nitra 92:68 (30:16, 24:14, 17:18, 21:20)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - E.S.O. CLUB Lučenec 70:68 (19:23, 24:18, 10:20, 17:7)

MS vo futbale 2022

Tabuľky tímov

por. krajina zápasy body
1. vlajka Holandsko NED 3 7
2. vlajka Senegal SNG 3 6
3. vlajka Ekvádor ECU 3 4
4. vlajka Katar KTR 3 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Anglicko ENG 3 7
2. vlajka USA USA 3 5
3. vlajka Irán IRN 3 3
4. vlajka Wales WAL 3 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Argentína ARG 3 6
2. vlajka Poľsko POL 3 4
3. vlajka Mexiko MEX 3 4
4. vlajka Saudská Arábia KSA 3 3
por. krajina zápasy body
1. vlajka Francúzsko FRA 3 6
2. vlajka Austrália AUS 3 6
3. vlajka Tunisko TUN 3 4
4. vlajka Dánsko DEN 3 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Japonsko JPN 3 6
2. vlajka Španielsko ESP 3 4
3. vlajka Nemecko GER 3 4
4. vlajka Kostarika CRC 3 3
por. krajina zápasy body
1. vlajka Maroko MRK 3 7
2. vlajka Chorvátsko CRO 3 5
3. vlajka Belgicko BEL 3 4
4. vlajka Kanada CAN 3 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Brazília BRA 3 6
2. vlajka Švajčiarsko SUI 3 6
3. vlajka Kamerun CAM 3 4
4. vlajka Srbsko SRB 3 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Portugalsko POR 3 6
2. vlajka Južná Kórea KOR 3 4
3. vlajka Uruguaj URU 3 4
4. vlajka Ghana GHA 3 3
Všetky zápasy