Basketbal, extraliga žien 2007/2008

extraliga žien 2005/2006

extraliga žien 2006/2007




Súťaže na Slovensku


FINÁLE PLAY-OFF
(na 3 víťazné stretnutia)

MAJSTERKAMI SLOVENSKA SA STALI BASKETBALISTKY KOŠÍC

3. zápas
KOSIT 2013 Košice - MBK Ružomberok 65:50 (18:12, 14:13, 16:15, 17:10)
/konečný stav série: 3:0/

2. zápas
MBK Ružomberok - KOSIT 2013 Košice 62:71 (20:22, 9:21, 14:12, 19:16)
/stav série: 0:2/

1. zápas
KOSIT 2013 Košice - MBK Ružomberok 77:51 (18:9, 22:14, 22:12, 15:16)
/stav série: 1:0/

SEMIFINÁLE PLAY-OFF
(na 3 víťazné stretnutia)

3. zápas
KOSIT 2013 Košice - Viktoria PČSP Košice 105:44 (30:12, 35:7, 23:13, 17:12)
/konečný stav série: 3:0, KOSIT postúpil do finále/
MBK Ružomberok - INPEK UKF Nitra 58:49 (12:20, 15:10, 17:7, 14:12)
/konečný stav série: 3:0/

2. zápas
Viktoria Košice - KOSIT Košice 53:88 (14:39, 16:20, 21:16, 2:13)
/stav série: 0:2/
Nitra - Ružomberok 52:63 (29:35)
/stav série: 0:2/

1. zápas:
KOSIT 2013 Košice - Viktoria PČSP Košice 82:50 (23:10, 21:11, 12:12, 26:17)
/stav série: 1:0/
MBK Ružomberok - INPEK UFK Nitra 67:47 (19:14, 19:14, 20:10, 9:9)
/stav série: 1:0/

ŠTVRŤFINÁLE PLAY-OFF
(na 2 víťazné stretnutia)

3. zápas:
Viktoria PČSP Košice - Slávia UMB Banská Bystrica 67:51 (12:15, 20:9, 11:10, 24:17)
/konečný stav série: 2:1, Viktoria PČSP Košice postúpila do semifinále/

2. zápasy:
Cassovia Košice - INPEK UKF Nitra 49:66 (10:21, 20:15, 9:14, 10:16)
/konečný stav série: 0:2, do semifinále postúpila Nitra/
AT GEMTEX Rožňava - KOSIT 2013 Košice 64:99 (14:27, 19:39, 16:17, 15:16)
/konečný stav série: 0:2, do semifinále postúpili Košice/
Slávia UMB Banská Bystrica - Viktoria PČSP Košice 65:62 (22:12, 17:24, 11:12, 15:14)
/stav série: 1:1/
ŽBK Whirlpool Poprad - MBK Ružomberok 75:86 (24:34, 17:18, 16:21, 18:13)
/stav série: 0:2, Ružomberok postúpil do semifinále/

1. zápasy:
KOSIT 2013 Košice - AT GEMTEX Rožňava 100:66 (28:22, 20:13, 21:13, 31:18)
/stav série: 1:0/
MBK Ružomberok - ŽBK Whirpool Poprad 88:74 (23:13, 19:13, 25:19, 21:29)
/stav série: 1:0/
Viktoria PČSP Košice - Slávia UMB Banská Bystrica 71:48 (23:13, 15:12, 16:8, 17:15)
/stav série: 1:0/
INPEK UKF Nitra - Cassovia Košice 80:59 (24:15, 24:10, 14:17, 18:17)
/stav série 1:0/

KOSIT 2013 Košice (1) - AT GEMTEX Rožňava (8)
MBK Ružomberok (2) - ŽBK Whirlpool Poprad (7)
INPEK UKF Nitra (3) - Cassovia Košice (6)
Viktoria PČSP Košice (4) - Slávia UMB Banská Bystrica (5)

Konečná tabuľka skupiny o 1.-6. miesto:
1. KOSIT 2013 28 28 0 2663:1417 56
2. Ružomberok 28 21 7 2170:1664 49
3. Nitra 28 17 11 1967:1830 45
4. Viktoria 28 13 15 1888:1900 41
5. B. Bystrica 28 12 16 1808:1882 40
6. Cassovia 28 10 18 1707:2128 38

Skupina o 1-6. miesto:

28. kolo:
Cassovia Košice - Slávia UMB Banská Bystrica 74:58 (14:13, 19:14, 23:14, 18:17)
MBK Ružomberok - Viktoria PČSP Košice 76:49 (17:17, 18:11, 24:7, 17:14)
KOSIT 2013 Košice - INPEK UKF Nitra 92:46 (25:10, 21:16, 23:10, 23:10)

27. kolo:
Viktoria Košice - KOSIT Košice 48:89 (8:27, 17:20, 10:23, 13:19)
B. Bystrica - Ružomberok 52:92 (10:22, 12:28, 10:18, 20:24)
Nitra - Cassovia Košice 93:50 (26:10, 19:7, 38:16, 10:17)

26. kolo:
Cassovia Košice - MBK Ružomberok 41:106 (9:32, 8:25, 12:25, 12:24)
KOSIT 2013 Košice - Slávia UMB Banská Bystrica 102:45 (30:7, 17:20, 34:9, 21:9)
INPEK UKF Nitra - Viktoria PČSP Košice 69:60 (14:12, 18:15, 19:15, 18:18)

25. kolo:
Viktoria PČSP Košice - Cassovia Košice 76:63 (26:18, 25:23, 6:10, 19:12)
MBK Ružomberok - KOSIT 2013 Košice 58:87 (6:18, 18:22, 16:25, 18:22)
Slávia UMB Banská Bystrica - INPEK UKF Nitra 57:63 (9:12, 16:16, 13:21, 19:14)

24. kolo:
INPEK UKF Nitra - MBK Ružomberok 75:58 (24:19, 18:11, 12:16, 21:12)
Viktoria PČSP Košice - Slávia UMB Banská Bystrica 63:57 (17:12, 15:19, 16:16, 15:10)
Cassovia Košice - KOSIT 2013 Košice 52:89 (17:24, 20:18, 9:19, 6:28)

23. kolo:
Slávia UMB Banská Bystrica - Cassovia Košice 45:57 (8:20, 11:12, 9:18, 17:7)
Viktoria PČSP Košice - MBK Ružomberok 67:82 (20:22, 9:19, 17:19, 21:22)
INPEK UKF Nitra - KOSIT 2013 Košice 48:73 (21:20, 8:16, 8:14, 11:23)

22. kolo:
Cassovia Košice - Nitra 58:74 (26:22, 11:25, 11:11, 10:16)
Ružomberok - B. Bystrica 61:40 (24:8, 14:9, 12:13, 11:10)
KOSIT Košice - Viktoria Košice 100:65 (15:19, 27:15, 28:16, 30:15)

21. kolo:
MBK Ružomberok - Cassovia Košice 74:46 (18:13, 17:13, 20:12, 19:8)
Slávia UMB Banská Bystrica - KOSIT 2013 Košice 38:99 (17:18, 4:37, 7:19, 10:25)
Viktoria PČSP Košice - INPEK UKF Nitra 55:65 (15:20, 12:19, 15:12, 13:14)

20. kolo:
Cassovia Košice - Viktoria PČSP Košice 69:76 (17:20, 26:10, 14:25, 12:21)
KOSIT 2013 Košice - MBK Ružomberok 77:63 (27:21, 19:22, 18:12, 13:8)
INPEK UKF Nitra - Slávia UMB Banská Bystrica 58:35 (13:11, 15:11, 16:2, 14:11)

19. kolo
Slávia UMB Banská Bystrica - Viktoria PČSP Košice 67:52 (13:12, 17:17, 19:13, 18:10)
MBK Ružomberok - INPEK UKF Nitra 71:70 (15:20, 17:14, 22:17, 17:19)
KOSIT 2013 Košice - Cassovia Košice 115:28 (22:7, 26:8, 33:8, 34:5)


Tabuľka skupiny o 7. - 10. miesto:
7. Poprad 24 14 10 1678:1757 38
8. Rožňava 24 11 13 1659:1861 35
9. Slovan BA 24 3 23 1511:1967 27
10. Myjava 24 3 21 1487:2132 27

Skupina o 7.-10. miesto:

24. kolo:
BO TJ Spartak Myjava - AT GEMTEX Rožňava 82:79 (25:13, 22:26, 19:20, 16:20)
ŽBK Whirlpool Poprad - Slovan Bratislava 88:62 (24:11, 25:19, 20:13, 19:19)

23. kolo:
Slovan Bratislava - Myjava 99:73 (31:16, 28:24, 22:20, 18:13)
Rožňava - Poprad 70:81 (14:24, 21:14, 20:21, 15:22)

22. kolo:
ŽBK Whirlpool Poprad - BO TJ Spartak Myjava 83:68 (22:19, 19:19, 22:13, 20:17)
Slovan Bratislava - AT GEMTEX Rožňava 78:83 (17:26, 18:16, 26:16, 17:25)

21. kolo:
Slovan Bratislava - Poprad 65:73 (10:26, 15:21, 18:11, 22:15)
Rožňava - Myjava 74:59 (23:16, 8:17, 18:16, 25:10)

20. kolo:
BO TJ Spartak Myjava - Slovan Bratislava 80:50 (25:22, 23:9, 13:12, 19:7)
ŽBK Whirlpool Poprad - AT GEMTEX Rožňava 76:51 (23:16, 12:8, 16:17, 25:10)

19. kolo:
BO TJ Spartak Myjava - ŽBK Whirlpool Poprad 78:92 (14:25, 15:25, 27:22, 22:20)
AT GEMTEX Rožňava - Slovan Bratislava 82:63 (20:11, 27:14, 19:19, 16:19)

18. kolo:
Viktoria Košice - Slovan Bratislava 79:71 (20:27, 25:7, 16:17, 18:20)
Cassovia Košice - Nitra 54:53 (19:17, 11:8, 19:13, 5:15)
B. Bystrica - Ružomberok 65:60 (18:10, 17:19, 6:12, 24:19)
Myjava - Rožňava 68:87 (14:29, 20:20, 21:15, 13:23)
KOSIT Košice - Poprad 108:41 (28:8, 30:5, 20:14, 30:14)

17. kolo:
INPEK UKF Nitra - Viktoria PČSP Košice 87:60 (16:9, 24:15, 26:16, 21:20)
Slovan Bratislava - BO TJ Spartak Myjava 86:62 (20:18, 23:13, 24:12, 19:19)
ŽBK Whirlpool Poprad - Slávia UMB Banská Bystrica 68:65 (19:18, 12:16, 26:19, 11:12)
AT GEMTEX Rožňava - KOSIT 2013 Košice 46:86 (18:24, 6:22, 8:18, 14:22)
Cassovia Košice - MBK Ružomberok 70:82 (15:16, 14:29, 24:14, 17:23)

16. kolo:
Viktoria PČSP Košice - MBK Ružomberok 61:62 (19:15, 16:17, 13:20, 13:10)
Slávia UMB Banská Bystrica - Cassovia Košice 65:68 (20:12, 10:15, 13:21, 22:20)
BO TJ Spartak Myjava - INPEK UKF Nitra 51:132 (8:34, 18:25, 12:40, 13:33)
KOSIT 2013 Košice - Slovan Bratislava 119:34 (32:7, 26:7, 32:8, 29:12)
ŽBK Whirlpool Poprad - AT GEMTEX Rožňava 75:73 (17:17, 8:18, 26:16, 24:22)

15. kolo:
Slovan Bratislava - ŽBK Whirpool Poprad 54:63 (15:8, 9:12, 11:21, 19:22)
INPEK UKF Nitra - KOSIT 2013 Košice 54:86 (14:25, 15:19, 15:24, 10:18)
AT GEMTEX Rožňava - Slávia UMB Banská Bystrica 72:82 (26:19, 15:22, 16:18, 15:23)
MBK Ružomberok - BO TJ Spartak Myjava 101:61 (24:13, 27:9, 28:17, 22:22)
Cassovia Košice - Viktoria PČSP Košice 75:63 (18:14, 21:14, 9:17, 27:18)

14. kolo:
BO TJ Spartak Myjava - Cassovia Košice 59:81 (14:24, 10:21, 19:15, 16:21)
Slávia UMB Banská Bystrica - Viktoria PČSP Košice 82:66 (20:17, 28:19, 15:12, 9:18)
KOSIT 2013 Košice - MBK Ružomberok 88:56 (26:14, 18:12, 27:11, 17:19)
AT GEMTEX Rožňava - Slovan Bratislava 93:75 (12:18, 23:17, 27:17, 31:23)
ŽBK Whirlpool Poprad - INPEK UKF Nitra 65:56 (18:9, 16:17, 20:10, 11:20)

13. kolo:
Slovan Bratislava - Slávia UMB Banská Bystrica 59:67 (16:18, 13:20, 12:21, 18:8)
Cassovia Košice - KOSIT 2013 Košice 47:88 (18:21, 15:22, 7:20, 7:25)
INPEK UKF Nitra - AT Gemtex MBK Rožňava 94:52 (18:12, 21:17, 31:12, 24:11)
Viktoria PČSP Košice - TJ Spartak Myjava 97:55 (23:14, 27:9, 30:14, 17:18)
MBK Ružomberok - ŽBK Whirlpool Poprad 68:39 (24:7, 16:17, 15:3, 13:12)

12. kolo:
Slovan Bratislava - INPEK UKF Nitra 59:77 (12:22, 15:20, 15:18, 17:17)
UMB Banská Bystrica - BO TJ Spartak Myjava 101:48 (36:8, 18:19, 26:8, 21:13)
AT Gemtex MBK Rožňava - MBK Ružomberok 55:82 (15:26, 16:18, 12:24, 12:14)
ŽBK Whirlpool Poprad - Cassovia Košice 76:77 (19:22, 12:21, 27:10, 18:24)
KOSIT 2013 Košice - Viktoria PČSP Košice 67:46 (13:9, 19:11, 21:13, 14:13)

11. kolo:
MBK Ružomberok - Slovan Bratislava 97:56 (33:17, 17:15, 23:16, 24:8)
Viktoria PČSP Košice - ŽBK Whirlpool Poprad 78:45 (25:8, 13:16, 19:12, 21:9)
BO TJ Spartak Myjava - KOSIT 2013 Košice 56:123 (16:22, 13:40, 15:37, 12:24)
INPEK UFK Nitra - UMB Banská Bystrica 71:66 (17:15, 18:23, 19:18, 17:10)
Cassovia Košice - AT Gemtex MBK Rožňava 86:67 (30:19, 19:23, 7:11, 30:14)

10. kolo:
ŽBK Whirpool Poprad - Cityfarma Spartak Myjava 96:66 (21:9, 23:14, 33:19, 19:24)
INPEK UKF Nitra - MBK Ružomberok 62:61 (12:16, 16:13, 9:16, 25:16)
Slávia UMB Banská Bystrica - KOSIT 2013 Košice 42:95 (12:27, 10:24, 12:22, 8:22)
AT Gemtex MBK Rožňava - Viktoria PČSP Košice 75:71 (20:19, 19:18, 12:14, 24:20)
Slovan Bratislava - Cassovia Košice 69:58 (13:13, 18:19, 22:8, 16:18)

9. kolo:
ŽBK Whirpool Poprad - KOSIT 2013 Košice 63:82 (20:26, 9:23, 20:16, 14:17)
INPEK UKF Nitra - Cassovia Košice 92:71 (23:23, 32:16, 16:15, 21:17)
AT Gemtex MBK Rožňava - Cityfarma Spartak Myjava 72:69 (18:14, 27:21, 16:22, 11:12)
Slovan Bratislava - Viktoria PČSP Košice 65:79 (15:18, 25:29, 12:16, 13:16)
MBK Ružomberok - UMB Banská Bystrica 75:50 (21:16, 22:10, 14:14, 18:10)

8. kolo:
Viktoria PČSP Košice - INPEK UKF Nitra 74:42 (20:11, 25:15, 18:7, 11:9)
UMB Banská Bystrica - ŽBK Whirpool Poprad 91:45 (22:8, 23:12, 22:14, 24:11)
Cityfarma Spartak Myjava - Slovan Bratislava 61:59 (17:17, 16:13, 12:14, 16:15)
MBK Ružomberok - Cassovia Košice 78:47 (22:15, 18:9, 23:6, 15:17)
KOSIT 2013 Košice - AT Gemtex MBK Rožňava 103:53 (25:13, 26:14, 32:10, 20:16)

7. kolo:
Cassovia Košice - Slávia UMB Banská Bystrica 54:70 (17:28, 9:15, 12:15, 16:12)
Slovan Bratislava - KOSIT 2013 Košice 45:105 (9:40, 10:18, 9:24, 17:23)
AT GEMTEX Rožňava - ŽBK Whirpool Poprad 87:78 (17:13, 23:24, 31:20, 16:21)
INPEK UKF Nitra - Cityfarma Spartak Myjava 85:63 (18:19, 18:17, 26:14, 23:13)
MBK Ružomberok - Viktoria PČSP Košice 69:59 (27:9, 10:15, 22:17, 10:18)

6. kolo:
Slávia UMB Banská Bystrica - AT GEMTEX Rožňava 83:57 (23:15, 23:17, 15:13, 22:12)
Viktoria PČSP Košice - Cassovia Košice 86:59 (18:17, 22:22, 26:11, 20:9)
Cityfarma Spartak Myjava - MBK Ružomberok 40:99 (6:31, 9:25, 8:25, 17:18)
KOSIT 2013 Košice - INPEK UKF Nitra 95:47 (23:9, 22:15, 35:14, 15:9)
ŽBK Whirlpool Poprad - Slovan Bratislava 87:77 (29:22, 18:20, 19:18, 21:17)

5. kolo:
Slovan Bratislava - AT GEMTEX Rožňava 60:78 (24:17, 8:19, 15:14, 13:28)
Cassovia Košice - Cityfarma Spartak Myjava 68:61 (15:24, 17:11, 20:10, 16:16)
MBK Ružomberok - KOSIT 2013 Košice 73:90 (21:26, 17:21, 24:21, 11:22)
Viktoria PČSP Košice - Slávia UMB Banská Bystrica 58:54 (11:16, 10:13, 17:9, 20:16)
INPEK UKF Nitra - ŽBK Poprad 81:75 (23:21, 20:16, 20:22, 18:16)

4. kolo:
AT GEMTEX Rožňava - INPEK UKF Nitra 84:71 (17:21, 23:15, 22:20, 22:15)
ŽBK Poprad - MBK Ružomberok 54:83 (20:21, 13:16, 6:26, 15:20)
KOSIT 2013 Košice - Cassovia Košice 124:57 (32:17, 30:18, 30:6, 32:16)
Cityfarma Spartak Myjava - Viktoria PČSP Košice 50:86 (18:27, 7:26, 11:16, 14:17)
Slávia UMB Banská Bystrica - Slovan Bratislava 111:51 (35:7, 27:7, 18:20, 31:17)

3. kolo:
Cassovia Košice - ŽBK Poprad 70:73 (15:19, 20:22, 12:16, 23:16)
Cityfarma Spartak Myjava - Slávia UMB Banská Bystrica 60:95 (18:23, 9:30, 18:31, 15:11)
MBK Ružomberok - AT Gemtex MBK Rožňava 104:47 (20:15, 26:11, 29:11, 29:10)
Viktoria PČSP Košice - KOSIT 2013 Košice 59:72 (17:21, 17:9, 11:22, 14:20)
INPEK UKF Nitra - Slovan Bratislava 86:57 (25:8, 18:11, 17:13, 26:25)

2. kolo:
Slovan Bratislava - MBK Ružomberok 63:99 (19:24, 14:30, 15:22, 15:23)
UMB Banská Bystrica - INPEK UKF Nitra 68:63 (13:22, 21:9, 24:18, 10:14)
AT Gemtex MBK Rožňava - Cassovia Košice 62:60 (23:18, 16:16, 15:14, 8:12)
KOSIT 2013 Košice - Cityfarma Spartak Myjava 118:50 (29:10, 29:9, 27:16, 33:15)
ŽBK Poprad - Viktoria PČSP Košice 73:80 (22:18, 16:28, 22:17, 13:17)

1. kolo:
Cassovia Košice - Slovan Bratislava 67:54 (15:11, 23:15, 10:12, 19:16)
Viktoria PČSP Košice - AT Gemtex MBK Rožňava 75:60 (23:16, 17:14, 16:16, 19:14)
Cityfarma Spartak Myjava - ŽBK Poprad 67:69 (20:24, 14:12, 15:11, 18:22)
KOSIT 2013 Košice - UMB Banská Bystrica 91:57 (16:15, 25:12, 24:20, 26:10)
MBK Ružomberok - Impek UKF Nitra 80:53 (19:11, 19:13, 23:13, 19:16)

18,99
Kytica červené ruže v červenom srdci

Kytica červené ruže v červenom srdci

79,99
Kytica Letana 8

Kytica Letana 8

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk