NEDEĽA 02. 07. 2006 - | celý kalendár

V>

ATLETIKA

Majstrovstvá SR - Trnava
muži:
100 m:
1. Anton Novosád (AO Slávia UK Bratislava) 10,50, 2. Ján Gajdoš (AK Spartak Dubnica nad Váhom 10,66, 3. Mentel Matúš (Slávia ŠŠ Trenčín) 10,69 
200 m: 1. Ján Gajdoš (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 21,71, 2. Roman Hollý (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 21,74, 3. Matúš Mentel (Slávia ŠŠ Trenčín) 21,76
400 m: 1. Peter Žňava (AC ŠG Stavbár Nitra) 47,56, 2. Marcel Lopuchovský (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 47,77, 3. Jozef Repčík (Slávia ŠŠ Trenčín) 
800 m: 1. Matúš Lajčák (AO Slávia UK Bratislava) 1:52,63, 2. Jozef Pelikán (AK AŠK Inter Bratislava) 1:52,87, 3. Marcel Lopuchovský (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 1:52,90
1500 m: 1. Matúš Lajčák (AO Slávia UK Bratislava) 3:59,30  2. Peter Ondruš (AO Slávia STU Bratislava) 4:00,18, 3. Jiří Kubalák (ČR) 4:03,25
5000 m: 1. Miroslav Vanko (TJ Obal servis Košice) 15:04,20, 2. Martin Prokein (AK Univerzity  Banská Bystrica) 15:28,32, 3. Imrich Pástor (TJ Obal servis Košice) 15:28,51
10 000 m: 1. Marcel Matanin (TJ Obal servis Košice) 31:02,82, 2.  Imrich Pástor (TJ Obal servis Košice) 31:18,42, 3. Michal Kavacký (Atletický klub Kysucké Nové Mesto 31:54,19)
110 m prek.: 1. Matúš Janeček (AK Spartak Dubnica nad Váhom 13,98), 2. Andrej Sobota (Školský atletický klub SPŠ Trnava) 15,09,   3. Branislav Droščák (AO Slávia STU Bratislava) 15,82 
400 m prek.: 1. Peter Hort (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 53,61,  2. Tomáš Čelko (AO Slávia ŽU Žilina) 53,67, 3. Anda Patrik (AK AŠK Slávia Trnava) 54,19 
3000 m prek.: 1. Pavol Michalčík (AFK Nové Mesto nad Váhom) 9:15,85, 2. Imrich Magyar (Amatérsky ŠK polície Žilina) 9:24,87, 3. Jakub Valachovič (Atletický klub Malacky)
diaľka: 1. Marián Hruška (AO Slávia STU Bratislava) 767, 2. Jaroslav Dobrovodský (AO Slávia STU Bratislava) 740, 3. Marián Miklós (Slovan Duslo Šaľa) 723  
trojskok: 1. Dmitrij Vaľukevič (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 16,37, 2. Jaroslav Dobrovodský (AO Slávia STU Bratislava) 15,90,   3. Marián Hruška (AO Slávia STU Bratislava) 14,87 
výška: 1. Horák Peter (VŠC Dukla Banská Bystrica) 225, 2. Luboš Benko (AO Slávia UK Bratislava) 220, 3. Michal Kabelka (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 205  
žrď: 1. Marián Žigala (AO Akademik TU Košice) 420, 2. Andrej Hubinák (AK Univerzity  Banská Bystrica) 420, 3. Tomáš Krajňák (AO Akademik TU Košice) 420  
guľa: 1. Mikuláš Konopka (VŠC Dukla Banská Bystrica) 19,23, 2. Daniel Vaněk (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 18,25, 3. Jaroslav Žitňanský (AO Slávia UK Bratislava) 16,79 
disk: 1. Daniel Vaněk (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 55,28, 2. Jaroslav Žitňanský (AO Slávia UK Bratislava) 52,95, 3. Branislav Daniš (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 44,96 
oštep: 1. Marián Bokor (VŠC Dukla Banská Bystrica) 78,08, 2. Juraj Kubiš (AK Univerzity Banská Bystrica) 61,31, 3. Pavol Florek (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 61,23 
kladivo: 1. Libor Charfreitag (AK AŠK Slávia Trnava) 74,47, 2. Marcel Lomnický (AC ŠG Stavbár Nitra) 65,61, 3. Branislav Daniš (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 63,12 
4 x 100 m: 1. AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" (Hollý, Krčmárek, Janeček, Gajdoš) 43,57, 2. AK AŠK Slávia Trnava "A" (Horváth, Babin, Schir, Šajbidor) 43,99, 3. AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" (Švondr, Filo, Mokráš, Ďurjak) 44,11
4 x 400 m: 1. AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" (Hort, Lopuchovský, Gajdoš, Hollý) 3:23,81, 2. AK AŠK Slávia Trnava "A" (Svinčák, Babin, Schir, Anda) 3:26,55, 3. AO Slávia STU Bratislava "A" (Svinčák, Babin, Schir, Anda) 3:27,72
ženy:
100 m: 1. Erika Bršelová (AK AŠK Inter Bratislava) 12,02, 2. Barbora Šimková (Atletický klub Malacky) 12,07, 3. Iveta Putalová (ŠK Vital Bratislava) 12,55 
200 m: 1. Barbora Šimková (Atletický klub Malacky) 24,55, 2. Jana Mišíková (ŠK HITEC Banská Bystrica) 24,95, 3. Erika Bršelová (AK AŠK Inter Bratislava) 24,99 
400 m: 1. Lucia Klocová (AO Slávia UK Bratislava) 54,87, 2. Jana Mišíková (ŠK HITEC Banská Bystrica) 57,18, 3. Martina Grigláková (AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok) 59,53   800 m: 1. Lucia Klocová (AO Slávia UK Bratislava) 2:03,06, 2. Stanislava Janečková (AO Slávia UK Bratislava) 2:13,93, 3. Pavla Solivarská (Klub Horáčik Banská Štiavnica) 2:14,56
1500 m: 1. Stanislava Janečková (AO Slávia UK Bratislava) 4:48,16, 2. Pavla Solivarská (Klub Horáčik  Banská Štiavnica) 4:48,25, 3. Petra Mráziková (Školský atletický klub SPŠ Trnava) 4:50,50
5000 m: 1. Katarína Berešová (TJ Obal servis Košice) 17:52,11,  2. Janka Zatlúkalová (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 18:01,02, 3. Zuzana Nováčková (Maraton AC Rača) 18:25,08
10 000 m: 1. Zuzana Nováčková (Maraton AC Rača) 38:51,15, 2. Daniela Tvrdíková (AO Slávia ŽU Žilina) 43:05,10, 3. Martina Merková (Atletika ŠK Skalica) 43:57,50
100 m prek.: 1. Alžbeta Adamíková (AO Akademik TU Košice) 15,09, 2. Zuzana Lunterová (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 15,15, 3. Lucia Slaničková (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 15,19 
400 m prek.: 1. Lucia Slaničková (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 1:02,26, 2. Erika Kučerová (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 1:05,33  3. Andrea Holleyová (AO Sparta Považská Bystrica) 1:07,01
3000 m prek.: 1. Kristína Protičová (Maraton AC Rača) 10:55,10,  2. Jana Styková (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 11:52,92, 3. Rodika Tasbireková (AK AŠK Slávia Trnava) 13:07,58
diaľka: 1. Jana Velďáková (AO Akademik TU Košice) 660, 2. Zuzana Lunterová (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 578, 3. Lenka Gajarská (AO Slávia ŽU Žilina)
trojskok: 1. Irina Beskrovná (AO Slávia UK Bratislava) 14,07, 2. Dana Velďáková (AO Akademik TU Košice) 14,06, 3. Katarína Ďuricová (Atletický klub Malacky) 12,27 
výška: 1. Iveta Srnková (ŠK Vital Bratislava) 173, 2. Denisa Blažová (Atletický klub Bojničky) 169, 3. Iveta Horňáková (AO Slávia UK Bratislava) 169  
žrď: 1. Slavomíra Sľúková (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 385, 2.  Barbara Petrovičová (AC ŠG Stavbár Nitra) 310, 3. Bronislava Surová (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 310  
guľa: 1. Martina Danišová (VŠC Dukla Banská Bystrica) 14,51, 2. Martina Zaťková (Atletický klub Nové Zámky) 13,38, 3. Ivona Tomanová (AO Slávia UK Bratislava) 12,29 
disk: 1. Ivona Tomanová (AO Slávia UK Bratislava) 50,39, 2. Eva Charfreitagová (AK AŠK Slávia Trnava) 42,16, 3. Martina Danišová (VŠC Dukla Banská Bystrica) 39,88 
oštep: 1. Jana Katrenčíková (AK Mostáreň MŠK Brezno) 40,91, 2. Silvia Strašíková (AO Slávia UK Bratislava) 37,66, 3. Petra Ihringová (AO Slávia STU Bratislava) 36,72 
kladivo: 1. Martina Danišová (VŠC Dukla Banská Bystrica) 73,84, 2. Nkola Lomnická (AC ŠG Stavbár Nitra) 58,15, 3. Monika Královenská (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 56,76 
4 x 100 m: 1. AK Spartak Dubnica nad Váhom  "A" (Kučerová, Veselá, Karkalíková, Slaničková) 49,83, 2. AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" (Horská, Karlíková, Hírešová, Ladecká) 51,21, 3. AK AŠK Slávia Trnava "A" (Štibravá, Lančaričová, Pišná, Krchnárová) 53,03
4 x 400 m: 1. AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" (Veselá, Valášková, Kučerová, Slaničková) 4:00,32, 2. AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" (Karlíková, Ladecká, Bučková, Bílá) 4:13,11, 3. AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok "A" (Brichtová, Bašistová, Kovalčíková, Grigláková) 4:16,03
juniori - 10 000 m: 1. Anton Kuba (Atletický klub Kysucké Nové Mesto) 33:31,21, 2. Lukáš Kula (AK Univerzity Banská Bystrica) 33:51,34, 3. Milan Švec (Atletický klub Nové Zámky) 34:02,21
vložené preteky:
chôdza - muži - 10 km:
1. Miloš Bátovský (VŠC Dukla Banská Bystrica) 42:22,17, 2. Antón Kučmín (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 42:42,30, 3. Milan Rízek (Atletika ŠK Skalica) 42:56,63
chôdza - ženy - 5 km: 1. Zuzana Malíková (Lokomotíva Šurany) 21:47,67, 2. Klára Malíková (Miestny ŠK Borský Mikuláš) 24:33,87,  3. Mária Czaková (AC ŠG Stavbár Nitra) 25:02,08

EP vo viacbojoch, superliga - Arles (Fra.)

CYKLISTIKA

Slovenský pohár v horskej cyklistike, zjazd - Žilina

Slovenský pohár v horskej cyklistike, cross country - Dohňany
Muži elite:
1. Milan Barényi (ŽP Šport Podbrezová) 2:18:17, 2. Martin Škopek (AŠK Inter Bratislava) 2:18:42, 3. Martin Kostelničák (AŠK Inter Bratislava) 2:19:22
Ženy elite: 1. Janka Števková (Max Cursor) 1:20:33, 2. Ľubomíra Kalinová (Chimatex Pezinok) 1:23:30, 3. Eszter Erdölyová (Maď.) 1:24:54
do 23 rokov: 1. Béla Gros (Maď.) 2:05:37

Tour de France, cestné preteky - Štrasburg - 1. etapa
1. Jimmy Casper (Fra./Cofidis) 4:10:00 h, 2. Robbie McEwen (Aus./Davitamon - Lotto ), 3. Erik Zabel (Nem./Milram), 4. Daniele Bennati (Tal./Lampre), 5. Luca Paolini (Tal./Liquigas), 6. Isaac Galvez (Špa./Caisse d'Epargne), 7. Stuart O'Grady (Aus./Team CSC), 8. Bernhard Eisel (Rak./Francaise des Jeux ), 9. Thor Hushovd (Nór./Credit Agricole), 10. Oscar Freire (Špa./Rabobank) všetci v rovnakom čase
Celkové poradie po 1. etape: 1. George Hincapie (USA/Discovery Channel) 4:18:15 h, 2. Hushovd + 2 s, 3.  David Zabriskie (USA/Team CSC) + 6, 4. Sebastian Lang (Nem./Gerolsteiner), 5. Alejandro Valverde (Špa./Caisse d'Epargne), 6. O'Grady, 7. Michael Rogers (Aus./T-Mobile) všetci + 8, 8. Paolo Savoldelli (Tal./Discovery Channel) + 10, 9. Floyd Landis (USA/Phonak), 10. Benoit Vaugrenard (Fra./Francaise des Jeux) obaja + 11

Svetový pohár v horskej cyklistike, 4xzjazd - Balneario Camborio
zjazd:
1. Matti Lehikoinen (Fín.) 2:19,31, 2. Steve Peat (Austr.) 2:19,40, 3. Michael Hannah (Austr.) 2:20,69...13. Filip POLC (SR) 2:23,83

DOSTIHY

12. míting sezóny 2006, klusácke derby - Bratislava

FUTBAL

18. MS v Nemecku
voľný deň

Intertoto cup - prvé zápasy 2. kola
FC NITRA - Dnepr Dnepropetrovsk 2:1 (2:1)
OB Odense - Shelbourne 3:0 (2:0)
Hibernian - Dinaburg 5:0 (1:0)
Zeta Golubovci - NK Maribor 1:2 (0:0)
Tampere United - FF Kalmar 1:2 (0:1)
Grasshoppers Zürich - FK Teplice 2:0 (0:0)
NK Osijek - Ethnikos Achnas 2:2 (0:1)

Prípravný zápas
MFK Ružomberok - FC Slovácko 2:1 (1:1)
Góly MFK: Laurinc, Siva

MODERNÝ PÄŤBOJ

Veľká cena Slovenska - Nemecká
VC Slovenska:
1. John Zarkzewski (Fr.) 5580, 2. Ľubomír Beňo (SR) 5440, 3. Richard Smith (Angl.) 5344, 4. Tomáš Doležel (SR) 5276, 5. Richard Kolozsi (SR) 5248
Majstrovstvá SR: 1. Ľubomír Beňo (SR) 5440, 2. Tomáš Doležel (SR) 5276, 3. Richard Kolozsi (SR) 5248

MOTORIZMUS

19.00 Veľká cena USA seriálu F1 - Indianapolis

MS cestných motocyklov, Veľká cena VB - Donongton
do 125 cm3:
1. Alvaro Bautista (Šp./Aprilia) 40:49,054, 2. Mika Kallio (Fín./KTM) 40:52,508, 3. Mattia Pasini (Tal./Aprilia) 40:52,553, 4. Hector Faubel (Šp./Aprilia) 41:03,923, 5. Sergio Gadea (Šp./Aprilia) 41:06,086, 6. Joan Olive (Šp./Aprilia) 41:09,737
Poradie MS: 1. Bautista 185, 2. Kallio 133, 3. Gadea 114, 4. Pasini 112, 5. Faubel 110, 6. Lukáš Pešek (ČR/Derbi) 86
do 250 cm3: 1. Jorge Lorenzo (Šp./Aprilia) 42:16,321, 2. Alex de Angelis (San Marino/Aprilia) 42:22,578, 3. Hiroši Aojama (Jap./KTM) 42:23,687, 4.  Roberto Locatelli (Tal./Aprilia) 42:31,109, 5. Hector Barbera (Šp./Aprilia) 42:36,662, 6. Andrea Dovizioso (Tal./Honda) 42:39,331
Celkové poradie MS:
1. Dovizioso 159 b, 2. Lorenzo 158, 3. de  Angelis 111, 4. H. Aojama 108, 5. Juki Takahaši (Jap./Honda) 108, 6. Locatelli 104
MotoGP: 1. Dani Pedrosa (Šp./Honda) 44:54,878, 2. Valentino Rossi (Tal./Yamaha) 44:58,742, 3. Marco Melandri (Tal./Honda) 44:58,894, 4. Casey Stoner (Aust./Honda) 45:00,654, 5. Kenny Roberts (USA/KR211V) 45:04,474, 6. Colin Edwards (USA/Yamaha) 45:16,588
Poradie MS: 1. Nicky Hayden (USA/Honda) 153 b, 2. Pedrosa 127, 3. Rossi 118, 4. Melandri 114, 5. Loris Capirossi (Tal./Ducati) 107, 6. Stoner 91

PLÁVANIE

letné Majstrovstvá SR
muži:
100 m prsia:
1. Rastislav Rácz (STU Bratislava) 1:05,22, 2. Alan Buriš (Dukla Banská Bystrica) 1:08,58, 3. Ľuboš Grznár (ŠOG Nitra) 1:08,77
200 m v.sp: 1. Ľuboš Križko (Dukla Banská Bystrica) 1:57,28, 2. Adam Siekel (Vital Bratislava) 1:58,61, 3. Ľubomír Krivosudský (STU Trnava) 1:58,96
200 m motýlik: 1. Roman Kraľovič (Vital Bratislava) 2:08,58, 2. Ondrej Obst (Vital Bratislava) 2:09,26, 3. Nórbert Trudman (Vital Bratislava) 2:09,57
200 m znak: 1. Miroslav Machovič (Dukla Banská Bystrica) 2:12,86, 2. Rastislav Paulen (STU Bratislava) 2:16,26, 3. Denis Kuchárik (ŠK Topoľčany) 2:17,84
200 m v.sp: 1. Katarína Filová (STU Bratislava) 2:07,07, 2. Lívia Bizubová (ŠŠ Trenčín) 2:08,78, 3. Zuzana Tehlárová (Vital Bratislava) 2:10,23
1500 m v.sp: 1. Tomáš Vachan (Kúpele Piešťany) 17:03,99, 2. Lukáš Ondráška (ŠOG Nitra) 17:30,48, 3. Nórtbert Trudman (Vital Bratislava) 17:31,68
ženy:
100 m prsia:
1. Zuzana Mimovičová (ŠKP Košice) 1:14,52, 2. Lucia Totkovičová (Vital Bratislava) 1:16,62, 3. Kristýna Palkovičová (Senica) 1:17,12
200 m motýlik: 1. Roman Kraľovič (Vital Bratislava) 2:08,58, 2. Ondrej Obst (Vital Bratislava) 2:09,26, 3. Nórbert Trudman (Vital Bratislava) 2:09,57
200 m motýlik: 1. Denisa Smolenová (STU Bratislava) 2:17,20, 2. Miroslava Matíková (ŠKP Košice) 2:22,77, 3. Alexandra Farkašová ŠKP Košice) 2:27,62
200 m znak: 1. Lucia Totkovičová (Vital Bratislava) 2:28,40, 2. Lenka Gáliková (PKVK) 2:30,67, 3. Katarína Koroncziová (PKVK) 2:34,18
1500 m v.sp: 1. Dáša Magulová (VŠK UK) 18:18,90, 2. Ivana Matíková (ŠKP Košice) 18:44,59, 3. Renáta Hlavňová (Nerez Žilina) 18:54,76

STOLNÝ TENIS

Pro Tour ITTF v Chile
osemfinále:

Peter ŠEREDA (SR) - Hugo Hoyama (Braz.) 4:1 (-11, 5, 9, 12, 9)
Ľubomír PIŠTEJ (SR) - Ferenc Paszy (Maď.) 3:4 (8, 7, -8, -4, -9, 2, -3)
štvrťfinále:
ŠEREDA - Paszy 4:2 (7, -10, 9, -8, 5, 3)´
semifinále:
ŠEREDA - Vladimir Samsonov (Biel.) 1:4 (-5, -9, 8, -4, -8)

VODNÉ PÓLO

Svetová liga:
MUŽI:

C-skupina (Novi Sad): Španielsko-Rusko 12:8, SČH-Chorvátsko 12:9
D-skupina (Cosenza): Taliansko-Nemecko 8:9, Rumunsko-Grécko 11:9
ŽENY:
C-skupina (Barcelona):
Nemecko-Grécko 16:11, Španielsko-Holandsko 12:9
D-skupina (Nancy): Rusko-Taliansko 14:8  

Turnaj juniorov, Acireale
semifinále:

Taliansko-Austrália 12:11
Grécko-Chorvátsko 16:15 po predĺžení
skupina o 5.-7. miesto:
USA-Francúzsko 12:7
SLOVENSKO-Francúzsko 11:9

VODNÝ SLALOM

ME vo vodnom slalome - L´Argentiere (Fra.)
C2:
1. Martin Braud - Cedric Forgit (Fr.) 237,51 (0), 2. Pavol a Peter Hochschornerovci (SR) 237,91 (2), 3. Kay Simon - Robby Simon (Nem.) 238,73 (2), ...8. Milan Kubáň - Marián Olejník (SR) 247,61 (2)
K1: 1. Elena Kaliská (SR) 237,11 (0),
2. Jennifer Bongardtová (Nem.) 238,34 (0), 3. Mathilde Picheryová (Fr.) 238,86 (0)
K1 muži: 1. Fabian Dörfler 211,61 (0), 2. Erik Pfannmöller (obaja Nem.) 212,09 (0), 3. Diego Paolini (Tal.) 212,73 (0), ...v semifinále 12. Ján Šajbidor 108,04 (2), 23. Tomáš Mráz 110,31 (0), 40. Peter Cibák (všetci SR) 165,14 (54)
C1:
1. Tony Estanguet (Fr.) 221,24 (2), 2. Michal Martikán (SR) 224,82 (0), 3. Tomáš Indruch (ČR) 225,96 (0), ...9. Alexander Slafkovský 229,94 (4), ...v semifinále 19. Juraj Minčík (obaja SR) 117,84 (2)

VODNÝ ZJAZD

SP vo vodnom zjajde - Lofer (Rak.)
dlhý zjazd
K1 muži (41 štartujúcich):
1. Max Hoff (Nem.) 10:31,30, 2. Arnaud Hybois (Fr.) 10:43,06, 3. Tomáš Slovák (ČR) 10:43,06, ...39. Boris Rajniak 12:02,31, 40. František Kaniščák (obaja SR) 12:23,91
K1 ženy (23):
1. Alexandra Heidrichová (Nem.) 10:39,81, 2. Kateřina Vacíková (ČR) 10:43,43, 3. Sabine Füsserová (Nem.) 10:47,29, ...9. Danka Beňušová 11:12,19, 22. Katarína Macová (obe SR) 12:01,72
C1 (24):
1. Tomislav Lepan (Chorv.) 10:53,08, 2. Stephan Stiefenhöfer (Nem.) 10:56,39, 3. Emil Milihram (Chorv.) 10:59,00, ...11. Matej Beňuš 11:29,70, 23. Lukáš Poláček (obaja SR) 12:33,57
C2 (9):
1. Janik Göbel - Tobias Trozska (Nem.)10:49,14, 2. Ján Šutek - Štefan Grega (SR) 10:53,72, 3. David Lisický - Jan Vlček (ČR) 10:56,53, 4. Vladimír Vala - Jaroslav Slučik (SR) 11:00,59
Konečné poradie SP (5 pretekov, najhorší sa škrtal)
K1 muži:
1. Jonathan Schofield (V.Brit.) 386, 2. Arnaud Hybois (Fr.) 376, 3. Tomáš Slovák (ČR) 368, ...41. František Kaniščák 154, 42. Boris Rajniak (obaja SR) 151
K1 ženy:
1. Kateřina Vacíková (ČR) 185, 2. Sabine Füsserová 182, 3. Alexandra Heidrichová (obe Nem.) 176, ...12. Danka Beňušová 117, 24. Katarína Macová (obe SR) 73
C1:
1. Norman Weber (Nem.) 181, 2. Yann Claudepierre (Fr.) 180, 3. Igor Gojic (Chorv.) 175, ...16. Matej Beňuš 106, 24. Lukáš Poláček (obaja SR) 91
C2:
1. Janik Göbel - Tobias Trozska (Nem.) 193, 2. Vladimír Vala - Jaroslav Slučik 187, 3. Ján Šutek - Štefan Grega (obe SR) 176

VOLEJBAL

3. podujatie série ŠportPro Elite Beach Tour 2006 - Nitra
Muži
Finále:
Martin Tichý, Pavel KolářMarek Kardoš, Richard Nemec 2:0 (16, 11)
O 3. miesto: Dominik Mračko, Michal LitvaRoman Ondrušek, Michal Rajduga 2:0 (15, 23)
Semifinále: Kardoš, Nemec - Mračko, Litva 2:1 (19, -19, 12), Tichý, KolářOndrušek, Rajduga 2:0 (7, 19)
Konečné poradie: 1. Kolář, Tichý, 2. Kardoš, Nemec, 3. Mračko, Litva, 4. Ondrušek, Rajduga, 5. Peter Varga, Samuel Schottert, 5. Martin Minárik, Peter Valaštek 7. Peter Kimijan, Marek Jány, 7. Ľubomír Kysela, Martin Vlk
Ženy
Finále:
Hana Klapalová, Tereza Petrová - Danica Repáková, Gabriela Tomašeková (19, -21, 13)
O 3. miesto: Zuzana Opatovská, Hana Opatovská - Dominika Nestarcová, Lucia Michalovičová 2:0 (14, 16)
Semifinále: Repáková, Tomašeková - H. Opatovská, Z. Opatovská 2:0 (12, 15), Klapalová, Petrová - Nestarcová, Michalovičová 2:0 (13, 16)
Konečné poradie: 1. Klapalová, Petrová, 2. Repáková, Tomašeková, 3. H. Opatovská, Z. Opatovská, 4. Nestarcová, Michalovičová, 5. Zuzana Snopková, Dana Ďuržová, 5. Tina Turnerová, Katarína Bartošová, 7. Petra Pavličková, Petra Přidalová, 7. Romana Jurenková, Lenka Hradecká

29,99
Sweet červené ruže s gypsophilou

Sweet červené ruže s gypsophilou

39,99
Sweet ružové ľalie

Sweet ružové ľalie

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk