mapa tratevíťazThomas1. etapavíťazKittel2. etapavíťazSagan3. etapavíťazDémare4. etapavíťazAru5. etapavíťazKittel6. etapavíťazKittel7. etapavíťazCalmejan8. etapavíťazUrán9. etapavíťazKittel10. etapavíťazKittel11. etapavíťazBardet12. etapavíťazBarguil13. etapavíťazMatthews14. etapavíťazMollema15. etapavíťazMatthews16. etapavíťazRoglič17. etapavíťazBarguil 18. etapavíťazBoasson Hagen19. etapa22.7.indiv. čas., 22,5 km20. etapa23.7.rovinatá, 103 km21. etapa

BASKETBAL

NBA:
1. kolo play-off:
Východná konferencia:
Atlanta - Boston 80:87 (24:24, 20:17, 22:20, 14:26) - stav série 1:1
Chicago - Philadelphia 92:109 (28:25, 27:22, 14:36, 23:26) - stav série 1:1
Západná konferencia:
Los Angeles Lakers - Denver 104:100 (32:25, 23:23, 26:26, 23:26) - stav série 2:0

BEJZBAL

MLB:
Národná liga:
Washington - Arizona 1:5
Atlanta - Philadelphia 2:4
Cincinnati - Chicago Cubs - odložené
Houston - New York Mets 6:3
St. Louis - Pittsburgh 10:7
Colorado - Los Angeles Dodgers 6:7
San Diego - Milwaukee 2:0
San Francisco - Miami 1:2
Americká liga:
Detroit - Kansas City 9:3
New York Yankees - Baltimore 1:7
Toronto - Texas 8:7
Boston - Oakland 3:5
Tampa Bay - Seattle 3:1
Chicago White Sox - Cleveland 7:2
Los Angeles Angels - Minnesota 4:0

FLORBAL

Majstrovstvá sveta žien do 19 rokov - Nitra, A-divízia (ŠH Klokočina):
A-skupina: Švédsko - Švajčiarsko (11.30), Maďarsko - Slovensko (17.00)
B-skupina: Nórsko - Poľsko (14.15), Fínsko - Česko (19.45)

FUTBAL

Bannikov Cup - turnaj hráčov do 16 rokov - Ukrajina:
Česko "16" - Slovensko "16" (14.00, Obukhiv)

HOKEJ

NHL:
Semifinále play-off Východnej konferencie - 2. zápas:
Philadelphia - New Jersey 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) - stav série 1:1  

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

World Tour Grand Slam - Šanghaj (Čína)

POZEMNÝ HOKEJ

Tretí kvalifikačný turnaj mužov a žien o účasť na OH 2012 - Kakamigahara (Jap.)

Predolympijský turnaj mužov a žien - Londýn (V. Brit.)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

I. kvalifikačné preteky do reprezentačných družstiev SR seniorov a U23 - Račice (ČR):
finále K1 muži U23 (9.00), rozjazdy C1 muži na 200 m (9.55), rozjazdy K1 muži na 200 m (10.25), finále K1 ženy na 200 m (10.50), semifinále K1 muži na 200 m (11.55), finále K2 ženy na 200 m (13.00), finále K1 muži na 200 m (14.50), finále C1 na 200 m (15.00), finále K2 muži na 200 m (16.00)

SQUASH

Majstrovstvá Európy družstiev - Norimberg (Nem.)

STREĽBA

Svetový pohár - brokové zbrane - Lonato (Tal.)

Veľká cena oslobodenia - Plzeň (ČR)

TENIS

Extraliga SR družstiev mužov a žien:
MUŽI:
Semifinále:
TC Empire Trnava - Slávia Agrofert STU Bratislava 2:0
TK Slovan Bratislava - TK Ratufa Levice 
Skupina o 5. - 8. miesto:
TK Kúpele Piešťany - TC Draci Matúškovo 0:3
TK Slovan Galanta - TJ Slávia Právnik Bratislava 0:4 - TJ Slávia Právnik už má istotu víťazstva
ŽENY:
Semifinále:
TK Slovan Bratislava - Slávia Agrofert STU Bratislava 4:0 - obhajca titulu Slovan už má istotu víťazstva
(Romana Tabaková - Petra Uberalová 6:3, 2:6, 6:2, Kristína Kučová - Marta Šramková 6:3, 6:1, Michaela Hončová - Katarína Majorová 6:0, 6:0, Chantal Škamlová - Šarlota Česneková 6:2, 6:4)
TC Dixon Tenisia Banská Bystrica - TK Kúpele Piešťany 1:0
Skupina o 5. - 8. miesto:
TJ Slávia Právnik Bratislava - TK Nitra 0:4 - Nitra už má istotu víťazstva
TK Žilina - TK Tenkur Trenčín 2:1

Turnaj ATP World Tour 250 Estoril Open - Estoril (Portug.)

Turnaj ATP World Tour 250 Serbia Open - Belehrad (Srb.)

Turnaj ATP World Tour 250 BMW Open - Mníchov (Nem.)

Turnaj WTA Estoril International - Estoril (Šp.)

Turnaj WTA Budapest Grand Prix - Budapešť (Maď.)

VOLEJBAL

Extraliga žien - finále play-off - piaty zápas (hrá sa na 3 víťazstvá):
VK Doprastav Bratislava - VK Slávia EU Bratislava 3:1 (13, -18, 18, 26) - konečný výsledok série: 3:2
109 minút, rozhodovali: Juráček, M. Sarka, 900 divákov

Olympijský kvalifikačný turnaj žien Európskej zóny - Ankara (Tur.):
I. skupina: Turecko - Chorvátsko (18.00)
II. skupina: Holandsko - Srbsko (13.00), Rusko - Poľsko (15.30)

Celkové poradie - Žltý dres
    • zelený dres
    • Froome Ch.
    • 83:26:55 h
    • 2.
    • Bardet R.
    • +23 s
    • 3.
    • Urán R.
    • +29 s
Poradie šprintérov - Zelený dres
    • zelený dres
    • Matthews M.
    • 364 b
    • 2.
    • Greipel A.
    • 204 b
    • 3.
    • Boasson Hagen E.
    • 200 b
Všetko o Tour de France
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk