Tréner Hargaš v Považskej Bystrici skončil

17.02.2004 12:11

Vedenie dvojnásobného slovenského šampióna v hádzanej mužov MŠK SIRS Považská Bystrica ukončilo spoluprácu s trénerom Ivanom Hargašom. Kormidelníkmi účastníka interligy (HIL) budú v zostávajúcej časti aktuálnej sezóny Jozef Hanták a Jozef Kozák.

,,V pondelok sme sa s pánom Hargašom dohodli na rozchode. Obidve strany zrejme očakávali od vzájomnej spolupráce niečo iné. Iniciatíva vyšla od vedenia klubu, okrem posledných prehier sme neboli spokojní najmä s atmosférou v tíme. Rozišli sme sa však férovo. Myslím si, že toto rozhodnutie by malo mužstvu pomôcť," povedal riaditeľ MŠK Dušan Tonkovič.

,,Siahli sme do domácich zdrojov. Pán Hanták je bývalý hráč a dlhoročný mládežnícky tréner, ktorý má v klube na starosti mladších dorastencov. Do konca sezóny už žiadne zmeny na poste kormidelníka neplánujeme," zdôraznil šéf Považanov D. Tonkovič.

Hargaš, ktorý v MŠK pôsobí od začiatku sezóny 2003/2004, dosiahol so svojimi zverencami v súťaži HIL bilanciu 13 – 1 – 6 a so ziskom 27 bodov im v tabuľke patrí 6. priečka.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku