Manželka ako cvičiaci nástroj. Fury trénuje doma: Počúvajte Borisa

, 26.03.2020 09:11
Tyson Fury.
Tyson Fury je držiteľ titulu v ťažkej váhe organizácie WBC. Autor: ,

Britský profesionálny boxer a držiteľ titul WBC Tyson Fury vyzval Britov, aby rešpektovali opatrenia predsedu vlády Borisa Johnsona a jeho kabinetu.

"V prvom rade dúfam, že všetci sú v poriadku, zostávajú doma a nešíria vírus. Po tom, ako som si vypočul predsedu vlády, to beriem smrteľne vážne a tak by to mal vnímať každý. Bojujme proti vírusu spoločne ako národ, ako rodina, ako tím. Je veľmi dôležité počúvať Borisa a zostať vnútri.

Zaobstaral som si pomôcky na cvičenie, budem sa udržiavať vo forme, aby sme to vydržali," povedal Tyson Fury.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

TYSON FURY ADDRESSES THE NATION.

Príspevok, ktorý zdieľa Tyson Fury (@gypsyking101),

Na Instagrame uverejnil video, ako vyzerá jeho domáci tréning. Na záberoch využíva manželku ako závažie, drepuje s ňou na ramenách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Leg day with @parisfury1 in the fury household just another day.....

Príspevok, ktorý zdieľa Tyson Fury (@gypsyking101),

Jeho krajan Anthony Joshua sa dobrovoľne izoloval. Deviateho marca sa totiž stretol s princom Charlesom, ktorý mal pozitívny test na nový koronavírus.

„AJ je doma a dodržuje vládne nariadenia, darí sa mu dobre. Všetkým chorým praje skoré uzdravenie a ďakuje tým, ktorí im pomáhajú,“ uviedol Joshuov hovorca pre Daily Mail.

Šampión organizácií WBA, IBF, WBO v superťažkej hmotnostnej kategórii má 20. júna obhajovať opasky proti bulharskému vyzývateľovi Kubratovi Pulevovi, súboj sa však pravdepodobne nebude môcť uskutočniť v plánovanom termíne.

Šampión organizácií WBA, IBF a WBO Anthony Joshua.
Šampión organizácií WBA, IBF a WBO Anthony Joshua. Autor: Reuters, ANDREW COULDRIDGE

Vo Veľkej Británii evidovali vyše 9500 prípadov ochorenia COVID-19 a 465 mŕtvych. Celosvetovo je v 198 krajinách/ú­zemiach potvrdených viac ako 472.000 prípadov nákazy novým koronavírusom SARS-CoV-2, podľahlo mu vyše 21.300 osôb.

#Tyson Fury #koronavírus #Boris Johnson #Anthony Joshua
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku