Veľký športový kalendár. Pozrite si, aké lákadlá prinesie rok 2020

, 30.12.2019 14:06

Rok 2020 v športe sa bude niesť najmä v znamení olympiády v Tokiu. Na aké podujatia v zahraničí i doma sa môžu fanúšikovia ešte tešiť? Pozrite si kalendár.

ZAHRANIČIE

JANUÁR

  • 26.12.-5. – HOKEJ: Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov – elitná divízia – Třinec, Ostrava (ČR)
  • 1. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár a Tour de Ski – Toblach (Tal.) – stíhacie preteky
  • 1. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár a Turné štyroch mostíkov – Garmisch-Partenkirchen (Nem­.)
  • 2.-8. – HOKEJ: B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta hráčok do 18 rokov – Katowice (Poľ.)
  • 3.-5. BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár a Tour de Ski – Val di Fiemme (Tal.)
  • 3.-5. – BOBY: ME (v štvorboboch) a Svetový pohár – 3. kolo – Winterberg (Nem.)
  • 3.-9. – HOKEJ: A-skupina I. divízie majstrovstiev sveta hráčok do 18 rokov – Füssen (Nem.)
  • 4. – AMERICKÝ FUTBAL-NFL: Začiatok play off
  • 4. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár a Turné štyroch mostíkov – Innsbruck (Rak.)
  • 4.-5. ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Záhreb (Chor.)
  • 5.-17. – MOTORIZMUS: Rely Dakar 2020 – Saudská Arábia
  • 5.-6. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Lackenhof (Rak.)
  • 6. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár a Turné štyroch mostíkov – Bischofshofen (Rak­.)
  • 6.-12. – HOKEJ: A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov – Vilnius (Lit.)
  • 6.-12. – TENIS: ATP Cup – Brisbane, Perth, Sydney (Aus.)
  • 7.-12. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – Veysonnaz (Švaj.)
  • 8. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Madonna di Campiglio (Tal.)
  • 9.-12. – BIATLON: Svetový pohár – 4. kolo – Oberhof (Nem.)
Paulína Fialková v akcii. Svetový pohár...
Paulína Fialková v akcii. Svetový pohár biatlonistiek pokračuje 9. januára. Autor: Reuters, TT NEWS AGENCY
  • 9.-22. – ŠPORT: Zimné olympijské hry mládeže – Lausanne (Švaj.)
  • 10.-12. – HÁDZANÁ: Kvalifikácia MS 2021 mužov – I. fáza – 1. skupina (Luxemburg, účasť SR)
  • 10.-26. – HÁDZANÁ: ME mužov – Rakúsko, Švédsko, Nórsko
  • 10.-12. – HOKEJ: Finále Kontinentálneho pohára – Vojens (Dán.)
  • 10.-12. – LUKOSTREĽBA: Svetová séria v hale – Sydney (Aus.)
  • 10.-12. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá Európy – Heerenveen (Hol.)
  • 10.-12. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Majstrovstvá štyroch kontinentov – Montreal (Kan.)
  • 10.-12. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Val di Fiemme (Tal.)
  • 11. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Font Romeu (Fr.)
  • 11. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Scuol (Švaj.)
  • 11. – VESLOVANIE: Majstrovstvá Európy v halovom veslovaní na trenažéroch – Praha (ČR)
  • 11.-12. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Drážďany (Nem.)
  • 11.-12. – BOBY: Svetový pohár – 4. kolo – La Plagne (Fr.)
  • 11.-12. – SANE: Svetový pohár – 4. kolo – Altenberg (Nem.)
  • 11.-12. – STREĽBA: Grand Prix Ruše – Ruše (Slovin.)
  • 11.-12. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Altenmarkt-Zauchensee (Rak.)
  • 11.-12. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Adelboden (Švaj.)
  • 12.-26. – VODNÉ PÓLO: Majstrovstvá Európy mužov a žien – Budapešť (Maď.)
  • 13.-18. – CURLING: Svetová kvalifikácia – Lohja (Fín.)
  • 13.-19. – HOKEJ: III. divízia majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov – Sofia (Bul.)
  • 14.-15. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Bad Gastein (Rak.)
  • 14. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Flachau (Rak.)
  • 15.-19. – BIATLON: Svetový pohár – 5. kolo – Ruhpolding (Nem.)
  • 15.-17. – PARALYMIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – Prato Nevoso (Tal.)
  • 16.-19. – BIATLON: IBU Cup – 5. kolo – Duszniki-Zdrój (Poľ.)
  • 17.-19. – KARATE: Grand Prix Chorvátska – Samobor (Chor.)
  • 17.-19. – LUKOSTREĽBA: Svetová séria v hale – Nimes (Fr.)
  • 17.-18. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Laax (Švaj.)
  • 17.-19. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Wengen (Švaj.)
  • 18. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Seiseralm (Tal.)
  • 18. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Nakiska (Kan.)
  • 18. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Rogla (Slovin.)
  • 18. – ŠPORT-UFC: Súboj velterovej váhy – Las Vegas (USA): Conor McGregor (Ír.) – Donald Cerrone (USA)
  • 18.-19. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Nové Mesto na Morave (ČR)
  • 18.-19. – BOBY: Svetový pohár – 5. kolo – Innsbruck-Igls (Rak.)
  • 18.-19. – SANE: 51. majstrovstvá Európy a 5. kolo Svetového pohára – Lillehammer (Nór.)
  • 18.-19. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Titisee-Neustadt (Nem.)
  • 18.-19. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Sestriere (Tal.)
  • 19. – CYKLOKROS: Svetový pohár – Nommay Pays de Montbeliard (Fr.)
  • 19. – HOKEJ: Zápas hviezd KHL – Moskva (Rus.)
  • 19.-25. – JACHTING: 2020 World Cup Series – 2. kolo – Miami (USA)
  • 20.-26. – KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá Európy – Graz (Rak.)
  • 20.-2.2. – TENIS: Australian Open – Melbourne (Aus.)
  • 20.-23. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá Slovenska – Špindlerov Mlyn (ČR) – zjazde, super G
  • 21.- 26. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Santos Tour Down Under (Aus.)
  • 21.- 24. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – Kranjska Gora (Slovin.)
  • 22.-26. – STOLNÝ TENIS: Svetová olympijská kvalifikácia tímov – Gondomar (Portug.)
  • 23. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Seiseralm (Tal.)
  • 23.-26. – BIATLON: Svetový pohár – 6. kolo – Pokljuka (Slovin.)
  • 23.-25. – DŽUDO: Grand Prix – Tel Aviv (Izr.)
  • 23.-26. – MOTORIZMUS: Rely Monte Carla – Gap (Fr.)
  • 23.-26. – STREĽBA: VC Mníchova – Mníchov (Nem.)
  • 24. – 26. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Majstrovstvá Európy – Debrecín (Maď.)
  • 24.-26. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Kitzbühel (Rak.)
  • 25. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Tremblant (Kan.)
  • 25. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Moskva (Rus.)
  • 25. – ATLETIKA: Míting World Indoor Tour – Boston (USA)
  • 25. – HOKEJ: Zápas hviezd NHL – St. Louis (USA)
  • 25. – SKIALPINIZMUS: Svetový pohár – La Massana (Andorra)
  • 25.-26. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Idre Fjäll (Švéd.)
  • 25.-26. – BOBY: Svetový pohár – 6. kolo – Königssee (Nem.)
  • 25.-26. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Oberstdorf (Nem.)
  • 25.-28. – HOKEJ: A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta hráčok do 18 rokov – Eindhoven (Hol.)
  • 25.-26. – SANE: Svetový pohár – 6. kolo – Sigulda (Lot.)
  • 25.-26. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Oberstdorf (Nem.)
  • 25.-26. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Zakopané (Poľ.)
  • 25.-26. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Piancavallo (Tal.)
  • 25.-26. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Big White (Kan.)
  • 25.-26. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Bansko (Bul.)
  • 26. – AMERICKÝ FUTBAL-NFL: Pro Bowl – Orlando (USA)
  • 26. – CYKLOKROS: Svetový pohár – Hoogerheide (Belg.)
  • 26.-2.2. – BIATLON: Majstrovstvá sveta juniorov – Lenzerheide (Švajč.)
  • 28. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Schladming (Rak.)
  • 28.-2.2. – HOKEJ: B-skupina II. divízie majstrovstiev sveta hráčok do 18 rokov – Mexico City (Mex.)
  • 28.-3.2. – HOKEJ: B-skupina II. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov – Gangneung (Kór. rep.)
  • 28.-31. – PARALYMPIJSKÉ: Preteky v slalome, obrovskom slalome a super G – Jasná
  • 28.-2.2. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Platinum German Open – Magdeburg (Nem.)
  • 30.-1.2. – BOBY: Majstrovstvá Európy juniorov – Innsbruck-Igls (Rak.)
  • 30.-2.2. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v dráhovej cyklistike – Milton (Kan.)
  • 31. – ATLETIKA: Míting World Indoor Tour – Karlsruhe (Nem.)
  • 31.-1.2. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Mammoth (USA)
  • 31.-2.2. – BOBY: Svetový pohár – 7. kolo – St. Moritz (Švaj.)
  • 31.-2.2. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá štyroch kontinentov – Milwaukee (USA)
  • 31.-2.2. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Majstrovstvá sveta juniorov – Bormio (Tal.)
  • 31. –1.2. – SANE: 41. majstrovstvá Európy juniorov – Winterberg (Nem.)
  • 31.-2.2. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Seefeld (Rak.)
  • 31.-1.2. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Mammoth (USA)

FEBRUÁR

  • 1. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Mégeve (Fr.)
  • 1. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Calgary (Kan.)
  • 1. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Moskva (Rus.) – paralelný slalom
  • 1.-2. – CYKLOKROS: Majstrovstvá sveta – Dübendorf (Švaj.)
  • 1.-2. – CYKLISTIKA: Svetový pohár v BMX supercrosse – Shepparton (Aus.)
  • 1.-2. – DŽUDO: European Open žien – Odivelas (Portug.)
  • 1.-2. – DŽUDO: European Open mužov – Sofia (Bulh.)
  • 1.-2. – SANE: Svetový pohár – 7. kolo – Oberhof (Nem.)
  • 1.-2. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Sapporo (Jap.)
  • 1.-2. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Feldberg (Nem.)
  • 1.-2. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Roza Chutor (Rus.)
  • 1.-2. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Garmisch-Partenkirchen (Nem­.)
  • 2. – AMERICKÝ FUTBAL-NFL: 54. Super Bowl – Miami Gardens (USA)
  • 2. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Cadel Evans Great Ocean Road Race
  • 2.-9. – LYŽIARSKY ORIENTAČNÝ BEH: Svetový pohár – Lotyšsko
  • 3.-9. – BOX: Medzinárodný turnaj Bocskai – Debrecín (Maď.)
  • 3.-8. – TENIS: Pohár federácie – regionálne zóny
  • 4. – ATLETIKA: Míting World Indoor Tour – Düsseldorf (Nem.)
  • 4.-9. – KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá štyroch kontinentov – Soul (Kór. rep.)
  • 4.-8. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Spanish Open – Granada (Šp.)
  • 6.-8. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Deer Valley (USA)
  • 6.-9. – BASKETBAL: Kvalifikačné turnaje žien o postup na OH 2020 – Srbsko, Francúzsko, Čína a Belgicko
  • 6.-9. – HOKEJ: Olympijská kvalifikácia – 3. kolo – Jesenice (Slovin.), Nur-Sultan (Kaz.), Nottingham (V. Brit.)
  • 6.-9. – KARATE: Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a U21 – Budapešť (Maď.)
  • 6.-8. – STREĽBA: Grand Prix Plzeň – Plzeň (ČR)
  • 7.-9. – KICKBOX: X. Európsky pohár organizácie WAKO – Karlovac (Chor.)
  • 7.-9. – LUKOSTREĽBA: Svetová séria v hale – Las Vegas (USA)
  • 7.-9. – MODERNÁ GYMNASTIKA: Grand Prix – Moskva (Rus.)
  • 7.-9. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Svetový pohár – Drážďany (Nem.)
  • 7.-8. – TENIS: Pohár federácie – kvalifikačné kolo
  • 7.-8. – VESLOVANIE: Majstrovstvá sveta v halovom veslovaní na trenažéroch – Paríž (Fr.)
  • 7.-9. – ZIMNÝ TRIATLON: Majstrovstvá sveta – Asiago (Tal.)
  • 8. – ATLETIKA: Míting World Indoor Tour – Toruň (Poľ.)
  • 8. – SKIALPINIZMUS: Svetový pohár – Berchtesgaden (Nem.)
  • 8.-9. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Feldberg (Nem.)
  • 8.-9. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Falun (Švéd.)
  • 8.-9. – BIATLON: IBU Cup 2019/2020 – 6. kolo – Arber (Nem.)
  • 8.-9. – BOBY: MS juniorov – Winterberg (Nem.)
  • 8.-9. – CYKLISTIKA: Svetový pohár v BMX supercrosse – Bathurst (Aus.)
  • 8.-9. – DŽUDO: Grand Slam – Paríž (Fr.)
  • 8.-9. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Otepää (Est.)
  • 8.-9. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Willingen (Nem.)
  • 8.-9. – STOLNÝ TENIS: Europe Top 16 Cup – Montreux (Švaj.)
  • 8.-9. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Chamonix (Fr.)
  • 8.-9. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Garmisch-Partenkirchen (Nem­.)
  • 9.-21. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – Sachalin (Rus.)
  • 9.-17. – STREĽBA Grand Prix Nikózia – Nikózia (Cyp.)
  • 10.-16. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Európy – Rím (Tal.)
  • 11.-16. – BEDMINTON: Majstrovstvá Európy družstiev – Liévin (Fr.)
  • 12.-16. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Plus Portugal Open – Lisabon (Portug.)
  • 13.-16. – BIATLON: IBU Cup 2019/2020 – 7. kolo – Martell-Val Martello (Tal.)
  • 13.-23. – BIATLON: Majstrovstvá sveta 2020 – Anterselva (Tal.)
  • 13.-16. – MOTORIZMUS: Rely Švédska – Torsby
  • 13.-16. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta na jednotlivých vzdialenostiach – Salt Lake City (USA)
  • 14.-15. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Calgary (Kan.)
  • 14.-16. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Svetový pohár – Dordrecht (Hol.)
  • 15. – ATLETIKA: Míting World Indoor Tour – Glasgow (V. Brit.)
  • 15.-16. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Östersund (Švéd.)
  • 15.-16. – BOBY: ME a Svetový pohár – 8. kolo – Sigulda (Lot.)
  • 15.-22. – CURLING: Majstrovstvá sveta juniorov – A-divízia – Krasnojarsk (Rus.)
  • 15.-16. – DŽUDO: European Open mužov – Oberwart (Rak.)
  • 15.-16. – SANE: 49. majstrovstvá sveta – Soči ( Rus.)
  • 15.-16. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Tauplitz/Bad Mitterndorf (Rak.)
  • 15.-16. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Calgary (Kan.)
  • 15.-16. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Jen-čching (Čína)
  • 15.-16. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Maribor (Slovin.)
Petra Vlhová sa vo februári predstaví aj v...
Petra Vlhová sa vo februári predstaví aj v neďalekom Maribore. Autor: TASR, Martin Baumann
  • 16. – BASKETBAL: Zápas hviezd NBA – Chicago (USA)
  • 17.-1.3. – BOBY: Majstrovstvá sveta – Altenberg (Nem.)
  • 18. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Aare (Švéd.) – šprint voľnou technikou
  • 18.-19. – FUTBAL: Liga majstrov 2019/2020 – osemfinále – prvé zápasy
  • 18.-23. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Hungarian Open – Budapešť (Maď.)
  • 19. – ATLETIKA: Míting World Indoor Tour – Liévin (Fr.)
  • 19. – SKIALPINIZMUS: Svetový pohár – Čang-ťia-kchou (Čína)
  • 19.-29. – STREĽBA: Qatar Open – Dauha (Kat.)
  • 20. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Storlien-Meraker (Nór.)
  • 20. – FUTBAL: Európska liga 2019/2020 – šestnásťfinále – prvé zápasy
  • 20.-21. – BASKETBAL: Kvalifikácia o postup na majstrovstvá Európy 2021 mužov
  • 20.-23. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – Melbourne (Aus.)
  • 21. – ATLETIKA: Míting World Indoor Tour – Madrid (Šp.)
  • 21.-23. – DŽUDO: Grand Slam – Düsseldorf (Nem.)
  • 21.-23. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Tomaszów Mazowiecki (Poľ.)
  • 21.-22. – SANE: 35. majstrovstvá sveta juniorov – Oberhof (Nem.)
  • 21.-22. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Rašnov (Rum.)
  • 21.-2.3. – ŠERM: Majstrovstvá Európy kadetov a juniorov – Poreč (Chor.)
  • 22. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Raubiči (Biel)
  • 22. – BOX: Súboj o titul šampióna ťažkej váhy organizácie WBC – Las Vegas (USA): Deontay Wilder (USA) – Tyson Fury (V. Brit.)
  • 22. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Pjongčang (Kór. rep.)
  • 22.-23. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Tazawako (Jap.)
  • 22.-23. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Trondheim (Nór.)
  • 22.-23. – SANE: Svetový pohár – 8. kolo – Winterberg (Nem.)
  • 22.-23. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Trondheim (Nór.)
  • 22.-23. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Crans Montana (Švaj.)
  • 22.-23. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Niigata (Jap.)
  • 23. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Slnečné údolie (Rus.)
  • 23.-24. – BASKETBAL: Kvalifikácia o postup na majstrovstvá Európy 2021 mužov
  • 23.-29. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo SAE
  • 23.-29. – HOKEJ: B-skupina II. divízie majstrovstiev sveta žien – Akureyri (Isl.)
  • 23.-2.3. – STREĽBA: Majstrovstvá Európy – vzduchové zbrane – Vroclav (Poľ.)
  • 24.-1.3. – TENIS: Turnaj WTA Premier 5 – Dauha (Kat.)
  • 25.-26. – FUTBAL: Liga majstrov 2019/2020 – osemfinále – prvé zápasy
  • 26.-1.3. – BIATLON: Otvorené majstrovstvá Európy 2020 – Otepää (Est.)
  • 26.-1.3. – DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta – Berlín (Nem.)
  • 26.-1.3. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Svetový pohár – Káhira (Egypt)
  • 27. – FUTBAL: Európska liga 2019/2020 – šestnásťfinále – odvety
  • 27. – HOKEJ: Koniec základnej časti KHL
  • 28.-29. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Deštné (ČR)
  • 28.-1.3. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Almaty (Kaz.)
  • 28.-8.3. – LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov v klasickom lyžovaní – Oberwiesenthal (Nem­.)
  • 28.-1.3. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta v šprinte a viacboji – Hamar (Nór.)
  • 29.-1.3. – ZIMNÝ TRIATLON: Majstrovstvá Európy – Cheile Gradistei (Rum.)
  • 28.-1.3. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Hinterstoder (Rak.)
  • 29. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Omloop Het Nieuwsblad Elite
  • 29.-1.3. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Lahti (Fín.)
  • 29.-1.3. – DŽUDO: European Open – Varšava (Poľ.)
  • 29.-7.3. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v curlingu na vozíčkoch – Wetzikon (Švaj.)
  • 29.-1.3. – SANE: Svetový pohár – 9. kolo – Berchtesgaden-Königssee (Nem.)
  • 29.-1.3. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Lahti (Fín.)
  • 29.-1.3. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Lahti (Fín.)
  • 29.-1.3. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Blue Mountain (Kan.)
  • 29.-1.3. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – La Thuile (Tal.)

MAREC

  • 2.-8. – KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Tallinn (Est.)
  • 3. – FUTBAL: 44. kongres UEFA – Amsterdam (Hol.)
  • 3. – 5. – HOKEJ: IV. divízia majstrovstiev sveta – Biškek (Kirg.)
  • 3. – 7. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 3 Stars – Bandar Abbas (Irán)
  • 3.-8. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha (Kat.)
  • 4. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Drammen (Nór.)
  • 4.-8. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá Európy do 21 rokov – Varaždín (Chor.)
  • 4.-13. – STREĽBA: Svetový pohár – brokové zbrane – Nikózia (Cyp.)
  • 5.-8. – BIATLON: Svetový pohár – 7. kolo – Nové Mesto na Morave (ČR)
  • 5.-8. – BIATLON: IBU Cup 2019/2020 – 8. kolo – Raubiči (Biel.)
  • 5.-14. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Narvik (Nór.)
  • 6. – TRIATLON: World Triathlon Series – Abú Zabí (SAE)
  • 6.-8. – DŽUDO: Grand Prix – Rabat (Mar.)
  • 6.-8. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Svetová séria FINA – 1. kolo – Paríž (Fr.)
  • 6.-7. – TENIS: Davisov pohár – kvalifikačné kolo
  • 6.-7. – TENIS: Davisov pohár – I. a II. svetová skupina – kvalifikačné kolo
  • 7. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Strade Bianche (Tal.)
Marek Hamšík (17) a Juraj Kucka oslavujú gól...
Marek Hamšík (17) a Juraj Kucka oslavujú gól Slovenska. Futbalisti sa v marci predstavia v baráži o postup na ME. Autor: SITA, Ivan Kopčáni
  • 7. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Oslo (Nór.)
  • 7. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Sierra Nevada (Šp.)
  • 7.-8. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Krasnojarsk (Rus.)
  • 7.-8. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Oslo (Nór.)
  • 7. – 8. – DUATLON: Majstrovstvá Európy – Punta Umbria (Šp.)
  • 7.-8. – DŽUDO: Európsky pohár – Zürich (Švaj.)
  • 7. – 8. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Finále Svetového pohára – Heerenveen (Hol.)
  • 7.-8. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Oslo (Nór.)
  • 7.-8. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Kvitfjell (Nór.)
  • 7.-8. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Ofterschwang (Nem.)
  • 8. – MOTORIZMUS: Veľká cena Kataru cestných motocyklov – Losail
  • 8.- 15. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Paríž – Nice (Fr.)
  • 8.-15. – LYŽIARSKY ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá Európy – Rusko
  • 9. – 13. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 4 Stars – Dauha (Kat.)
  • 9.-22. – TENIS: Turnaj ATP Masters 1000 – Indian Wells (USA)
  • 9.-22. – TENIS: Turnaj WTA Premier Mandatory – Indian Wells (USA)
  • 10. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Lillehammer (Nór.)
  • 10.- 13. – DOSTIHY: Cheltenham Festival – Cheltenham (V. Brit.)
  • 10.-11. – FUTBAL: Liga majstrov 2019/2020 – osemfinále – odvety
  • 11.-15. – BIATLON: Otvorené majstrovstvá Európy juniorov 2020 – Hochfilzen (Rak.)
  • 11.- 17. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Tirreno-Adriatico (Tal.)
  • 11.-15. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Plus Oman Open – Maskat (Omán)
  • 11.-15. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Polish Open – Gliwice (Poľ.)
  • 12. – FUTBAL: Európska liga 2019/2020 – osemfinále – prvé zápasy
  • 12. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Trondheim (Nór.)
  • 12.-15. – BIATLON: Svetový pohár – 8. kolo – Kontiolahti (Fín.)
  • 12.-15. – MOTORIZMUS: Rely Mexika – León
  • 12.-15. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – Baku (Azerb.)
  • 12.-14. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Aare (Švéd.)
  • 13.-15. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá sveta – Nan-ťing (Čína)
  • 13.-23. – BOX: Európska kvalifikácia o postup na OH 2020 – Londýn (V. Brit.)
  • 13.-15. – DŽUDO: Grand Slam – Jekaterinburg (Rus.)
  • 13. – 15. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Majstrovstvá sveta – Soul (Kór. rep.)
  • 14. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Veysonnaz (Švaj.)
  • 14. – ŠPORT-MMA: Oktagon 16 – Ostrava (ČR)
  • 14. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Aare (Švéd.)
  • 14.-15. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Idre Fjäll (Švéd.)
  • 14.-15. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Québec City (Kan.)
  • 14. – 23. – CURLING: Majstrovstvá sveta žien – Prince George (Kan.)
  • 14. – 21. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v streľbe – Al Ain (SAE)
  • 14.-15. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Schonach (Nem.)
  • 14.-15. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Vikersund (Nór.)
  • 14.-15. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Winterberg (Nem.)
  • 14. – 15. – TRIATLON: Svetový pohár – Mooloolaba (Aus.)
  • 14.-21. – VZPIERANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Bukurešť (Rum.)
  • 14.-15. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Kranjska Gora (Slovin.)
  • 15. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Austrálie – Melbourne
  • 15. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Veysonnaz (Švaj.)
  • 15.- 23. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – Lillehammer (Nór.)
  • 15.-26. – STREĽBA: Svetový pohár – guľové, vzduchové a brokové zbrane – Dillí (India)
  • 16.-22. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 hráčok do 17 rokov – II. fáza (Elite Round) – 5. skupina – Anglicko – účasť SR
  • 16. – 22. – HOKEJ: A-skupina III. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Istanbul (Tur.)
  • 16.-26. – KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta – Montreal (Kan.)
  • 16.-22. – SKEJTBORDING: World Open Street & Park – Lima (Peru)
  • 17. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Minneapolis (USA)
  • 17.-18. – FUTBAL: Liga majstrov 2019/2020 – osemfinále – odvety
  • 18. – 22. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 3 Stars – Coolangatta Beach (Aus.)
  • 18.-21. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – Dauha (Katar)
  • 18.-21. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – finále – Cortina d'Ampezzo (Tal.)
  • 19. – FUTBAL: Európska liga 2019/2020 – osemfinále – odvety
  • 19.-21. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – St. Lary (Fr.)
  • 20.-22. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Canmore (Kan.)
  • 20.-22. – BIATLON: Svetový pohár – 9. kolo – Oslo (Nór.)
  • 20.-27. – ŠPORTOVÉ LEZENIE: Majstrovstvá Európy – Moskva (Rus.)
  • 21. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Silvaplana (Švaj.)
  • 21. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Miláno – San Remo (Tal.)
  • 21. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Špindlerov Mlyn (ČR)
  • 21.-22. – ATLETIKA: Európsky pohár vo vrhoch – Leiria (Portug.)
  • 21.-22. – DŽUDO: Európsky pohár – Sarajevo (Bos. a Herc.)
  • 21. – 27. – HOKEJ: B-skupina II. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Tchien-ťin (Čína)
  • 21. – 22. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Lousa (Portug.)
  • 21. – 22. – TRIATLON: Svetový pohár – Sarasota (USA)
  • 22. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Bahrajnu – Sakhir
  • 22. – MOTORIZMUS: Veľká cena Thajska cestných motocyklov – Buriram
  • 22.-24. – HÁDZANÁ: Turnaje olympijskej kvalifikácie žien
  • 22. – 28. – HOKEJ: A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Tallinn (Est.)
  • 22.-29. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá sveta – Pusan (Kór. rep.)
  • 22.-29. – VODNÉ PÓLO: Kvalifikácia mužov o postup na OH 2020 – Rotterdam (Hol.)
  • 23. – 29. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Katalánska (Šp.)
  • 23.-25. – SNOUBORDING: Majstrovstvá sveta juniorov – St. Lary (Fr.)
  • 23.-5.4. – TENIS: Turnaj ATP Masters 1000 – Miami (USA)
  • 23.-5.4. – TENIS: Turnaj WTA Premier Mandatory – Miami (USA)
  • 25. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Driedaagse Brugge-De Panne (Belg.)
  • 25.-31. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 hráčov do 19 rokov – II. fáza (Elite Round) – 6. skupina – Chorvátsko – účasť SR
  • 25.-31. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 hráčov do 17 rokov – II. fáza (Elite Round) – 4. skupina – Škótsko – účasť SR
  • 25.-26. – HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie ME 2020 – ženy – 4. skupina: Švajčiarsko – Slovensko
  • 25.-29. – KARATE: Majstrovstvá Európy seniorov EKF – Baku (Azerb.)
  • 25.-29. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Svetový pohár – Sofia (Bul.)
  • 25. – 29. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 4 Stars – Cancún (Mex.)
  • 26. – BEJZBAL: Začiatok základnej časti MLB 2020
  • 26. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – play-off Ligy národov – semifinále B-divízie: Bosna a Hercegovina – Severné Írsko (Zenica, 20.45)
  • 26. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup ME 2021 hráčov do 21 rokov – 2. skupina: Gruzínsko – Slovensko
  • 27. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – E3 BinckBank Classic (Belg.)
  • 27.-29. – DŽUDO: Grand Prix – Tbilisi (Gruz.)
  • 27.-29. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Svetová séria FINA – 2. kolo – Hurghada (Egypt)
  • 28. – DOSTIHY: Dubajský svetový pohár – Dubaj (SAE)
  • 28. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Medzištátne preteky družstiev – Mattersburg (Rak.)
  • 28.-5.4. – CURLING: Majstrovstvá sveta mužov – Glasgow (Škót.)
  • 28. – 3. 4. – HOKEJ: B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta žien – Katowice (Poľ.)
  • 28.-29. – KOLKY: Liga majstrov – finále – Apatin (Srb.)
  • 28.-7.4. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – finále – Aare (Švéd.)
  • 28. – 29. – TRIATLON: Svetový pohár – New Plymouth (N. Zél.)
  • 29. – ATLETIKA: Majstrovstvá sveta v polmaratóne – Gdynia (Poľ.)
  • 29. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Gent – Wevelgem (Belg.)
  • 29. – 4. 4. – HOKEJ: B-skupina III. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Kockelscheuer (Lux­.)
  • 29. – 4. 4. – HOKEJ: A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta žien – Jaca (Šp.)
  • 31. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – play-off Ligy národov – finálová fáza
  • 31. – 10. 4. – HOKEJ: Majstrovstvá sveta žien – Halifax, Truro (Kan.)

APRÍL

  • 1. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Dwars door Vlaanderen (Belg.)
  • 1.-5. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Italy Open – Riccione (Tal.)
  • 2. – SKIALPINIZMUS: Majstrovstvá sveta a Svetový pohár – Madonna di Campiglio (Tal.)
  • 2.-5. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Svetový pohár – Sofia (Bul.)
  • 3.-7. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Valmalenco (Tal.)
  • 3.-5. – DŽUDO: Grand Prix – Antalya (Tur.)
  • 3.-4. – HÁDZANÁ: SEHA League – muži – turnaj Final 4
  • 3.-5. – MODERNÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – Pesaro (Tal.)
  • 3.-5. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Svetová séria FINA – 3. kolo – Alexandroupolis (Gréc.)
  • 3.-11. – ŠERM: Majstrovstvá sveta kadetov a juniorov – Salt Lake City (USA)
  • 3.-4. – ŠPORTOVÉ LEZENIE: Svetový pohár – Meiringen (Švaj.)
  • 4. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR v chôdzi na 20 km – Poděbrady (ČR)
  • 4. – DOSTIHY: Grand National steeplechase – Liverpool (V. Brit.)
  • 4. – HOKEJ: Koniec základnej časti NHL
  • 4. – VESLOVANIE: Majstrovstvá ČR s medzinárodnou účasťou – Otrokovice (ČR)
  • 4. – 5. – TRIATLON: Svetový pohár – Brasilia (Braz.)
  • 4.-5. – VESLOVANIE: Croatia Open – Záhreb (Chor.)
  • 4.-12. – VZPIERANIE: Majstrovstvá Európy seniorov – Moskva (Rus.)
  • 5. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Flámska (Belg.)
  • 5. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Vietnamu – Hanoj
F1 sa premiérovo uskutoční na mestskej trati v Hanoji
  • 5. – MOTORIZMUS: Veľká cena USA cestných motocyklov – Austin
  • 6. – 11. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Baskicka (Šp.)
  • 6.-12. – SKEJTBORDING: International Skateboarding Open – Jang-čcheng (Čína)
  • 7.-8. – FUTBAL: Liga majstrov 2019/2020 – štvrťfinále – prvé zápasy
  • 8.-14. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 hráčok do 19 rokov – II. fáza (Elite Round) – 6. skupina – Poľsko – účasť SR
  • 8.-12. – STOLNÝ TENIS: Európska časť olympijskej kvalifikácie – Moskva (Rus.)
  • 9. – FUTBAL: Európska liga 2019/2020 – štvrťfinále – prvé zápasy
  • 9. – 12. – GOLF: The Masters Tournament – Augusta (USA)
  • 10.-12. – MODERNÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – Sofia (Bulh.)
  • 10.-12. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Svetová séria FINA – 4. kolo – Budapešť (Maď.)
  • 10.-12. – VESLOVANIE: Svetový pohár – 1. kolo – Sabaudia (Tal.)
  • 12. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Paríž-Roubaix (Fr.)
  • 12. – 18. – HOKEJ: B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Asiago (Tal.)
  • 12. – 18. – HOKEJ: A-skupina I. divízie majstrovstiev sveta žien – Angers (Fr.)
  • 12.-19. – JACHTING: 2020 World Cup Series – 3. kolo – Janov (Tal.)
  • 13.-19. – TENIS: Turnaj ATP Masters 1000 – Monte Carlo (Monaco)
  • 14.-15. – FUTBAL: iga majstrov 2019/2020 – štvrťfinále – odvety
  • 14.-19. – SKEJTBORDING: International Skateboarding Open – Nan-ťing (Čína)
  • 14.-19. – TENIS: Pohár federácie – finálový turnaj – Budapešť (Maď.)
  • 15. – 19. – JAZDECTVO: Finále Svetového pohára v skoku na koni – Las Vegas (USA)
  • 15. – 19. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 4 Stars – Singapur (Sin.)
  • 15.-27. – STREĽBA: Testovacie podujatie pred OH – guľové, vzduchové a brokové zbrane – Tokio (Jap.)
  • 16. – FUTBAL: Európska liga 2019/2020 – štvrťfinále – odvety
  • 16. – 26. – HOKEJ: Majstrovstvá sveta hráčov do 18 rokov – Plymouth a Ann Arbor (USA)
  • 17. – ATLETIKA: Diamantová liga – Dauha (Kat.)
  • 17.-19. – BASKETBAL: Finálový turnaj Euroligy žien
  • 17.-19. – HÁDZANÁ: Turnaje olympijskej kvalifikácie mužov
  • 17.-19. – MODERNÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – Taškent (Uzb.)
  • 17.-19. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Svetová séria FINA – 5. kolo – Kazaň (Rus.)
  • 17.-19. – ŠPORTOVÉ LEZENIE: Svetový pohár – Wu-ťiang (Čína)
  • 17.-18. – VODNÉ PÓLO: Pohár LEN žien – Final Four
  • 18. – BASKETBAL: Začiatok play-off NBA
  • 18. – ŠPORT-UFC: Súboj o titul v ľahkej váhe – Brooklyn (USA): Tony Ferguson (USA) – Chabib Nurmagomedov (Rus.)
  • 18. – 19. – CYKLISTIKA: Svetový pohár v BMX supercrosse – Manchester (V. Brit.)
  • 18. – 25. – CURLING: Majstrovstvá sveta v mixoch – Kelowna (Kan.)
  • 18. – 19. – TRIATLON: World Triathlon Series – Bermuda (Ber.)
  • 19. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR v maratóne – Viedeň (Rak.)
  • 19. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Amstel Gold Race (Hol.)
  • 19. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Číny – Šanghaj
  • 19. – MOTORIZMUS: Veľká cena Argentíny cestných motocyklov – Río Hondo
  • 19. – 21. – CYKLISTIKA: Svetový pohár v BMX freestyle – Hirošima (Jap.)
  • 19. – 25. – HOKEJ: A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta – Záhreb (Chor.)
  • 19. – 25. – HOKEJ: B-skupina II. divízie majstrovstiev sveta – Reykjavík (Isl.)
  • 19. – 25. – HOKEJ: A-skupina III. divízie majstrovstiev sveta – Kockelscheuer (Lux­.)
  • 20. – 23. – HOKEJ: B-skupina III. divízie majstrovstiev sveta – Kapské Mesto (JAR)
  • 20.-26. – LUKOSTREĽBA: Svetový pohár – Guatemala City (Guat.)
  • 21.-26. – BEDMINTON: Majstrovstvá Európy – Kyjev (Ukr.)
  • 21.-26. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Platinum Japan Open – Kitakjušu (Jap.)
  • 21. – 26. – VOLEJBAL: Olympijské testovacie podujatie mužov a žien – Tokio (Jap.)
  • 22. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Valónsky šíp (Belg.)
  • 22. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár mužov – finále – prvý zápas
  • 22.-26. – SKEJTBORDING: ARK League – Samukawa (Jap.)
  • 22. – 26. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 4 Stars – Jang-čou (Čína)
  • 22.-26. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Slovenia Open – Otočec (Slovin.)
  • 23.-26. – FUTSAL: Liga majstrov mužov – turnaj Final Four – Minsk (Biel.)
  • 23.-25. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Svetová séria FINA – 6. kolo – Su-čou (Čína)
  • 24.-26. – MODERNÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – Baku (Azerb.)
  • 24.-25. – VODNÉ PÓLO: Euroliga žien – Final Four
  • 25. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR v behu na 10 km – Slavkov pri Brne (ČR)
  • 25. – 26. – TRIATLON: Svetový pohár – Huatulco (Mex.)
  • 26. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Liége-Bastogne-Liége (Belg.)
  • 26.-30. – VODNÝ ZJAZD: Majstrovstvá sveta – Nanthala (USA)
  • 27. – 3. 5. – HOKEJ: A-skupina I. divízie majstrovstiev sveta – Ľubľana (Slovin.)
  • 27. – 3. 5. – HOKEJ: B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta – Katowice (Poľ.)
  • 27.-29. – VESLOVANIE: Európska časť olympijskej kvalifikácie – Varese (Tal.)
  • 28. – 5. 5. – CURLING: Majstrovstvá Európy C-divízie
  • 28. – 3. 5. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Romandie (Švaj.)
  • 28.-29. – FUTBAL: Liga majstrov 2019/2020 – semifinále – prvé zápasy
  • 28. –2.5. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Croatia Open – Záhreb (Chor.)
  • 29.-3.5. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Svetový pohár – Budapešť (Maď.)
  • 29. – 3. 5. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 4 Stars – S'-ming (Čína)
  • 29. –3.5. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Thailand Open – Bangkok (Thaj.)
  • 30. – FUTBAL: Európska liga 2019/2020 – semifinále – prvé zápasy
  • 30.-3.5. – MOTORIZMUS: Rely Argentíny – Villa Carlos Paz
  • 30.-2.5. – MOTORIZMUS: TCR Europe Series – Spa-Francorchamps (Belg.)
  • 30.-3.5. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Majstrovstvá Európy senioriek a junioriek – Paríž (Fr.)

MÁJ

  • 1. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Eschborn-Frankfurt (Nem.)
  • 1.-3. – DŽUDO: Majstrovstvá Európy – Praha (ČR)
  • 1.-3. – VESLOVANIE: Svetový pohár – 2. kolo – Varese (Tal.)
  • 2. – DOSTIHY: Kentucky Derby – Louisville (USA)
  • 2. – TRIATLON: Svetový pohár – Valencia (Šp.)
  • 2.-3. – ATLETIKA: Majstrovstvá sveta družstiev v chôdzi – Minsk (Biel.)
  • 2. – 3. – CYKLISTIKA: Svetový pohár v BMX supercrosse – Papendal (Hol.)
  • 2.-3. – HÁDZANÁ: Pohár EHF a Vyzývací pohár žien – finále – prvé zápasy
  • 2. – 3. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Maribor (Slovin.)
  • 3. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Holandska – Zandvoort
  • 3. – MOTORIZMUS: Veľká cena Španielska cestných motocyklov – Jerez
  • 4.-10. – LUKOSTREĽBA: Svetový pohár – Šanghaj (Čína)
  • 4.-10. – SILOVÝ TROJBOJ: Majstrovstvá Európy – Thisted (Dán.)
  • 4.-10. – SKEJTBORDING: Dew Tour 2020 – Long Beach (USA)
  • 4.-10. – TENIS: Turnaj ATP Masters 1000 – Madrid (Šp.)
  • 4.-10. – TENIS: Turnaj WTA Premier Mandatory – Madrid (Šp.)
  • 5.-6. – FUTBAL: Liga majstrov 2019/2020 – semifinále – odvety
  • 5.-10. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Hong Kong Open – Hongkong
  • 6. – 10. – FLORBAL: Majstrovstvá sveta hráčok do 19 rokov – Uppsala (Švéd.)
  • 6. – 10. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 4 Stars – Itapema (Braz.)
  • 6. – 10. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 3 Stars – Jurmala (Lot.)
  • 6. – 7. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Európska olympijská kvalifikácia – Račice (ČR)
  • 6.-20. – STREĽBA: Majstrovstvá Európy – brokové zbrane – Châteauroux (Fr.)
  • 7. – FUTBAL: Európska liga 2019/2020 – semifinále – odvety
  • 7.-10. – STREĽBA: VC oslobodenia – Plzeň (ČR)
  • 8.-10. – DŽUDO: Grand Slam – Baku (Azer.)
  • 8. – 24. – HOKEJ: Majstrovstvá sveta – Lausanne a Zürich (Švaj.)
Slovenskí hokejisti si v máji zahrajú na MS vo...
Slovenskí hokejisti si v máji zahrajú na MS vo Švajčiarsku. Autor: TASR, Martin Baumann
  • 8.-10. – MODERNÁ GYMNASTIKA: World Challenge Cup – Portimao (Portug.)
  • 8. – 10. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Svetový pohár – Račice (ČR)
  • 8.-10. – STOLNÝ TENIS: Európske poháre mužov a žien – finále – prvé zápasy
  • 8.-10. – ŠPORTOVÉ LEZENIE: Svetový pohár – Soul (Kór. rep.)
  • 9. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár mužov – finále – odveta
  • 9. – 31. – CYKLISTIKA: Giro d‘Italia (Tal.)
  • 9.-22. – FUTBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 17 rokov – Švédsko
  • 9.-10. – HÁDZANÁ: Liga majstrov žien – Final four
  • 9.-10. – HÁDZANÁ: Pohár EHF a Vyzývací pohár žien – finále – odvety
  • 9.- 10. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Lošinj (Chor.)
  • 9.-10. – VESLOVANIE: Medzinárodná regata – Belehrad (Srb.)
  • 10. – ATLETIKA: Diamantová liga – XXX (Čína)
  • 10. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Španielska – Barcelona
  • 10. – TRIATLON: Svetový pohár – Čcheng-tu (Čína)
  • 11.-16. – ORIENTAČNÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy (Svetový pohár – 1. kolo) – Portugalsko
  • 11.-24. – ŠPORT: Majstrovstvá Európy v plaveckých športoch – Budapešť (Maď.)
  • 11.-17. – TENIS: Turnaj ATP Masters 1000 – Rím (Tal.)
  • 11.-17. – TENIS: Turnaj WTA Premier 5 – Rím (Tal.)
  • 12.-17. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Platinum China Open – Šen-čen (Čína)
  • 13.-23. – BOX: Svetová kvalifikácia o postup na OH 2020 – Paríž (Fr.)
  • 13. – 17. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 3 Stars – Ťin-ťiang (Čína)
  • 14. – 17. – GOLF: PGA Championship – San Francisco (USA)
  • 14. – 17. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov – Graz-Statteg (Rak.)
  • 14.-17. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Finále Svetového pohára – Soul (Kór. rep.)
  • 14.-17. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: World Challenge Cup – Varna (Bulh.)
  • 15. – 16. – CYKLISTIKA: Svetový pohár v BMX supercrosse – Rock Hill (USA)
  • 15.-17. – MOTORIZMUS: TCR Europe Series – Spielberg (Rak.)
  • 15.-17. – VODNÝ SLALOM: Majstrovstvá Európy – Londýn – Lee Valley (V. Brit.)
  • 16. – ATLETIKA: Diamantová liga – Šanghaj (Čína)
  • 16.- DOSTIHY: Preakness Stakes – Baltimore (USA)
  • 16. – MOTORIZMUS: Majstrovstvá sveta na plochej dráhe – 1. kolo – Varšava (Poľ.)
  • 16. – TRIATLON: World Triathlon Series – Jokohama (Jap.)
  • 16.-24. – BEDMINTON: Thomas & Uber Cup – Aarhus (Dán.)
  • 16.-17. – DŽUDO: Európsky pohár – Orenburg (Rus.)
  • 16.-24. – PRETLÁČANIE RUKOU: Majstrovstvá Európy – Balatonfüred (Maď.)
  • 16.-23. – TLAK NA LAVIČKE: Majstrovstvá sveta – Plzeň (ČR)
  • 16.-17. – STREĽBA: Memoriál M. Bednaříka – brokové zbrane – Brno (ČR)
  • 17. – MOTORIZMUS: Veľká cena Francúzska cestných motocyklov – Le Mans
  • 17.-23. – KOLKY: Majstrovstvá sveta jednotlivcov – Tarnowo-Podgórne (Poľ.)
  • 17. – 23. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá Európy v plávaní – Madeira (Portug.)
  • 17.-19. – VESLOVANIE: Svetová olympijská kvalifikácia – Luzern (Švaj.)
  • 18.-25. – STREĽBA: Európska kvalifikácia na OH – Plzeň (ČR)
  • 19.-24. – SKEJTBORDING: Majstrovstvá sveta SLS – Londýn (V. Brit.)
  • 19. – 18. 6. – VOLEJBAL: Liga národov žien
  • 20.-24. – ORIENTAČNÝ BEH: Svetový pohár – 1. kolo – Švajčiarsko
  • 20. – 24. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 4 Stars – Ostrava (ČR)
  • 21.-6.6. – FUTBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 17 rokov – Estónsko
  • 21.-24. – MOTORIZMUS: Rely Portugalska – Matosinhos
  • 21.-24. – PRESNÁ ORIENTÁCIA: Majstrovstvá Európy – Fínsko
  • 21. – 22. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Olympijská kvalifikácia – Duisburg (Nem.)
  • 21. – 24. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Svetový pohár – Duisburg (Nem.)
  • 21.-24. – TAEKWONDO: Majstrovstvá sveta v poomsae – Herning (Dán.)
  • 22.-24. – BASKETBAL: Finálový turnaj Euroligy mužov – Kolín nad Rýnom (Nem.)
  • 22. – 24. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Nové Mesto na Morave (ČR)
  • 22. – 23. – SÁLOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy juniorov – Altstadt (Švaj.)
  • 22.-24. – STOLNÝ TENIS: Európske poháre mužov a žien – finále – odvety
  • 22.-24. – VESLOVANIE: Svetový pohár – 3. kolo – Luzern (Švaj.)
  • 22. – 21. 6. – VOLEJBAL: Liga národov mužov
  • 23.-24. – HÁDZANÁ: Pohár EHF mužov – Final four
  • 23.-24. – ŠPORTOVÉ LEZENIE: Svetový pohár – Mníchov (Nem.)
  • 23. – 24. – TRIATLON: Svetový pohár – Osaka (Jap.)
  • 24. – ATLETIKA: Diamantová liga – Štokholm (Švéd.)
  • 24. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Monaka – Monte Carlo
  • 24. – MOTORIZMUS: Preteky 500 míľ Indianapolis (USA)
  • 24. –7.6. – ŠPORT: Majstrovstvá Európy Masters v plaveckých športoch – Budapešť (Maď.)
  • 24.-29. – VODNÉ PÓLO: Majstrovstvá Európy veteránov – Budapešť (Maď.)
  • 25.-31. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá sveta seniorov – Sia-men (Čína)
  • 25.- 30. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v streľbe – Lima (Per.)
  • 25.-7.6. – TENIS: Roland Garros – Paríž (Fr.)
  • 26. – 31. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta v bikrose/BMX- Houston (USA)
  • 26.-31. – SKEJTBORDING: Majstrovstvá sveta Park – Nan-ťing (Čína)
  • 27. – FUTBAL: Európska liga 2019/2020 – finále – Gdansk (Poľ.)
  • 27. – 30. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v cestnej cyklistike – Castiglione della Pescaia (Tal.)
  • 27. – 31. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 4 Stars – Varšava (Poľ.)
  • 27.-31. – ŠERM: Majstrovstvá Európy do 23 rokov – Liberec (ČR)
  • 28. – ATLETIKA: Diamantová liga – Rím (Tal.)
  • 28.-30. – DŽUDO: Masters – Dauha (Katar)
  • 28.-31. – STOLNÝ TENIS: Svetová olympijská kvalifikácia – Dauha (Kat.)
  • 28.-31. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Majstrovstvá Európy mužov a juniorov – Baku (Azerb.)
  • 29. – 2. 6. – CYKLISTIKA: Svetový pohár v BMX freestyle – Montpellier (Fr.)
  • 29.-31. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá sveta v laser-run – Sia-men (Čína)
  • 29.-31. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Svetová séria FINA – 7. kolo – Madrid (Šp.)
  • 30. – DOSTIHY: Prix de Jockey Club (Francúzske derby) – Chantilly (Fr.)
  • 30. – FUTBAL: Liga majstrov 2019/2020 – finále – Istanbul (Tur.)
  • 30. – MOTORIZMUS: Majstrovstvá sveta na plochej dráhe – 2. kolo – Teterow (Nem.)
  • 30.-31. – HÁDZANÁ: Liga majstrov mužov – Final four
  • 30. – 31. – TRIATLON: Svetový pohár – Arzachena (Tal.)
  • 30.-31. – VESLOVANIE: Majstrovstvá Európy juniorov – Belehrad (Srb.)
  • 31. – ATLETIKA: Diamantová liga – Rabat (Maroko)
  • 31. – 7. 6. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Critérium du Dauphiné (Fr.)
  • 31. – HÁDZANÁ: Kvalifikácia o postup na ME 2020 žien – II. fáza – 4. skupina: Srbsko – Slovensko
  • 31. – MOTORIZMUS: Veľká cena Talianska cestných motocyklov – Mugello

JÚN

  • 2.-9. – STREĽBA: Svetový pohár – guľové, vzduchové zbrane – Mníchov (Nem.)
  • 3.-7. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 4 Stars – Moskva (Rus.)
  • 3.-7. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Plus Belarus Open – Minsk (Biel.)
  • 4.-7. – MOTORIZMUS: Rely Sardínie – Alghero
  • 4.-7. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v cestnej cyklistike – Oostende (Belg.)
  • 4.-7. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Európy – Bascov (Rum.)
  • 5.-7. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR vo viacbojoch (dospelí) – Praha (ČR)
  • 5.-6. – DOSTIHY: Belmont Stakes – New York (USA)
  • 5.-8. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: World Challenge Cup – Káhira (Egypt)
  • 5.-7. – VESLOVANIE: Majstrovstvá Európy – Poznaň (Poľ.)
  • 5.-7. – VODNÉ PÓLO: Liga majstrov mužov – Final Eight
  • 5.-7. – VODNÝ SLALOM: Svetový pohár – 1. kolo – Ivrea (Tal.)
  • 6. – ATLETIKA: Európsky pohár v behu na 10 km – Londýn (V. Brit.)
  • 6. – ATLETIKA: Medzištátne juniorské stretnutie (ČR, Maď., Poľ., Slovin., SR) – XXX (Poľsko)
  • 6. – DOSTIHY: The Derby – Epsom (V. Brit.)
  • 6. – 14. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Švajčiarska (Švaj.)
  • 6. – 7. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Fort William (V. Brit.)
  • 6. – 7. – TRIATLON: World Triathlon Series – Leeds (V. Brit.)
  • 6. – 7. – TRIATLON: Majstrovstvá Európy do 23 rokov – Dnipro (Ukr.)
  • 7. – ATLETIKA: Diamantová liga – Eugene (USA)
  • 7. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Azerbajdžanu – Baku
  • 7. – MOTORIZMUS: Veľká cena Katalánska cestných motocyklov – Barcelona
  • 7.-13. – SOFTBAL: Majstrovstvá Európy žien – Friuli (Tal.)
  • 8.-11. – TENIS: Davisov pohár – III. a IV. regionálna skupina
  • 8.-13. – TENIS: Pohár federácie – regionálne zóny
  • 9.-14. – BOX: Medzinárodný turnaj – Ústí nad Labem (ČR)
  • 9.-19. – STREĽBA: Majstrovstvá sveta na bežiaci terč – Chateauroux (Fr.)
  • 10. – 14. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 5 Stars – Rím (Tal.)
  • 11. – ATLETIKA: Diamantová liga – Oslo (Nór.)
  • 11.-16. – STREĽBA: Súťaž OH nádejí – Plzeň (ČR)
  • 11.-14. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: World Challenge Cup – Koper (Slovin.)
  • 12.-14. – DŽUDO: Grand Prix – Budapešť (Maď.)
  • 12.-12.7. – FUTBAL: Majstrovstvá Európy
  • 12.-12.7. – FUTBAL: Copa América – Argentína, Kolumbia
  • 12.-21. – SILOVÝ TROJBOJ: Majstrovstvá sveta v klasickom silovom trojboji – Minsk (Biel.)
  • 12.-14. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Svetová séria FINA – 8. kolo – Ypsilanti (USA)
  • 12.-14. – ŠPORTOVÉ LEZENIE: Svetový pohár – Sal Lake City (USA)
  • 12.-14. – VESLOVANIE: Medzinárodná regata – Bled (Slovin.)
  • 12.-14. – VODNÝ SLALOM: Svetový pohár – 2. kolo – Pau (Fr.)
  • 13. – ATLETIKA: Diamantová liga – Paríž (Fr.)
  • 13. – MOTORIZMUS: Majstrovstvá sveta na plochej dráhe – 3. kolo – Praha (ČR)
  • 13.-14. – MOTORIZMUS: 24 hodín Le Mans (Fr.)
  • 13.-14. – VESLOVANIE: Pražské primátorky – Praha (ČR)
  • 14. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy v maratóne – Serra de Estrela (Portug.)
  • 14. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Kanady – Montreal
  • 14.-21. – JACHTING: 2020 World Cup Series – 4. kolo (finále) – Enošima (Jap.)
  • 14.-17. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá Európy v streľbe – Laško (Slovin.)
  • 15.-21. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Európy kadetov – Katowice (Poľ.)
  • 16.-20. – DOSTIHY: Royal Ascot – Ascot (V. Brit.)
  • 16.-21. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Korea Open
  • 16.-21. – ŠERM: Majstrovstvá Európy – Minsk (Biel.)
  • 18.- 21. – CYKLISTIKA: Spoločné majstrovstvá Česka a Slovenska – Opočno (ČR)
Peter Sagan sa v júli predstaví na...
Peter Sagan sa v júli predstaví na majstrovstvách Česka a Slovenska i Tour de France. Autor: SITA/AP, Christophe Ena
  • 18 –21. – GOLF: US Open – Mamaroneck (USA)
  • 18.-21. – STREĽBA: Majstrovstvá Európy – univerzálny trap – Ychoux (Fr.)
  • 18.-21. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: World Challenge Cup – Osijek (Chor.)
  • 19.-21. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Vallnord – Pal Arinsal (And.)
  • 19.-21. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Svetová séria FINA – 9. kolo – Windsor (Kan.)
  • 20.-21. – DŽUDO: Európsky pohár – Celje (Slovin.)
  • 21. – MOTORIZMUS: Veľká cena Nemecka cestných motocyklov – Sachsenring
  • 22.-28. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá Európy juniorov – Barcelona (Šp.)
  • 22.-27. – SOFTBAL: Majstrovstvá Európy mužov – Ledenice, Sezimovo Ústí (ČR)
  • 22.-3.7. – STREĽBA: Svetový pohár – guľové, vzduchové a brokové zbrane – Baku (Azer.)
  • 23. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – predkvalifikácia – semifinále
  • 23.-28. – BASKETBAL: Kvalifikačné turnaje mužov o postup na OH 2020 – Srbsko, Litva, Chorvátsko, Kanada
  • 23.-27. – BEDMINTON: Majstrovstvá Európy klubov – Bialystok (Poľ.)
  • 23.-28. – HOKEJBAL: Majstrovstvá sveta hráčov do 18 a 20 rokov – Visp (Švaj.)
  • 23.-28. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Platinum Australian Open – Geelong (Aus.)
  • 24.-28. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy juniorov – Malta
  • 25. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – predkvalifikácia – prvé zápasy
  • 25.-28. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta v cross-country – Albstadt (Nem.)
  • 25.-2.7. – STREĽBA: Majstrovstvá Európy juniorov – Osijek (Chor.)
  • 25.-28. – ŠPORTOVÉ LEZENIE: Svetový pohár – Innsbruck (Rak.)
  • 26. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – predkvalifikácia – finále
  • 26.-28. – MODERNÁ GYMNASTIKA: World Challenge Cup – Kluž (Rum.)
  • 26.-28. – MOTORIZMUS: TCR Europe Series – Oschersleben (Nem.)
  • 27.-19.7. – CYKLISTIKA: Tour de France (Fr.)
  • 27.-28. – DŽUDO: Európsky pohár – Potsdam (Nem.)
  • 27.-28. – TRIATLON: World Triathlon Series – Montreal (Kan.)
  • 28. – DOSTIHY: České derby – Praha
  • 28. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Francúzska – Le Castellet
  • 28. – MOTORIZMUS: Veľká cena Holandska cestných motocyklov – Assen
  • 29.-4.7. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy malých krajín – Limerick (Ír.)
  • 29.-12.7. – TENIS: Wimbledon – Londýn (V. Brit.)
  • 29.-5.7. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Európy juniorov – Skopje (Sev. Mac.)
  • 30.-5.7. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy žien malých krajín – Nikózia (Cyp.)
  • 30.-5.7. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá Európy seniorov – Székesfehérvár (Maď­.)
  • 30.-5.7. – PLÁŽOVÁ HÁDZANÁ: Majstrovstvá sveta mužov a žien – Pescara (Tal.)
  • 30.-5.7. – POTÁPANIE: Majstrovstvá Európy juniorov – Edinburgh (V. Brit.)

JÚL

  • 1.-13. – HÁDZANÁ: Majstrovstvá sveta hráčok do 20 rokov – Rumunsko
  • 1.-5. – KARATE: Majstrovstvá sveta WUKF – Štetín (Poľ.)
  • 1.-5. – VOLEJBAL: Finále Ligy národov žien
  • 1.-5. – VOLEJBAL: Finále Ligy národov mužov
  • 2. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – predkvalifikácia – odvety
  • 2.-5. – DŽUDO: Majstrovstvá Európy kadetov – Riga (Lot.)
  • 2.-5. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Európy juniorov a pretekárov do 23 rokov – Moskva (Rus.)
  • 2.-4. – ŠPORTOVÉ LEZENIE: Svetový pohár – Villars (Švaj.)
  • 2.-5. – TRIATLON: Majstrovstvá Európy – Tartu (Est.)
  • 3.-12. – HÁDZANÁ: Majstrovstvá EHF hráčov do 20 rokov
  • 4. – ATLETIKA: Majstrovstvá Európy v behu do vrchu – Cinfaes (Portug.)
  • 4. – ATLETIKA: Diamantová liga – Londýn (V. Brit.)
  • 4. – ATLETIKA: Medzištátne stretnutie dorastu (SR, ČR, Maď., Slovin.) – XXX (ČR)
  • 4.-12. – BASKETBAL: Majstrovstvá sveta hráčov do 17 rokov – Sofia (Bulh.)
  • 4.-12. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 18 rokov – Heraklion (Gréc.)
  • 5. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Rakúska – Spielberg
  • 5.-7. – CYKLISTIKA: Svetový pohár v cyklotriale – Salzburg (Rak.)
  • 5.-11. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Poľska (Poľ.)
  • 5.-12. – VODNÉ PÓLO: Majstrovstvá sveta hráčov a hráčok do 16 rokov – Volos, Larissa (Gréc.)
  • 7.-12. – ATLETIKA: Majstrovstvá sveta juniorov – Nairobi (Keňa)
  • 7.-12. – DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov – Anadia (Portug.)
  • 7.-8. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – 1. predkolo – prvé zápasy
  • 7.-11. – ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá sveta v šprinte – Dánsko
  • 7.-12. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 5 Stars – Gstaad (Švaj.)
  • 7.-12. – VODNÝ SLALOM: Majstrovstvá sveta juniorov a pretekárov do 23 rokov – Tacen (Slovin.)
  • 8.-12. – PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy juniorov – Aberdeen (Škót.)
  • 9. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – 1. predkolo – prvé zápasy
  • 10. – ATLETIKA: Diamantová liga – Monte Carlo (Monako)
  • 10.-19. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 20 rokov – B-divízia – Tbilisi (Gruz.)
  • 10.-12. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy v BMX – Dessel (Belg.)
  • 10.-12. – MODERNÁ GYMNASTIKA: World Challenge Cup – Moskva (Rus.)
  • 10.-12. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá sveta v neolympijských disciplínach – Szeged (Maď.)
  • 10.-19. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá Európy mládeže – Záhreb (Chor.)
  • 11.-19. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 20 rokov – Klaipeda (Lit.)
  • 11.-19. – STREĽBA: Majstrovstvá sveta juniorov – Suhl (Nem.)
  • 12. – MOTORIZMUS: Veľká cena Fínska cestných motocyklov – Iitti
  • 13. – 19. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Európy do 23 rokov – Wals-Siezenheim (Rak.)
  • 14. – BEJZBAL: 91. Zápas hviezd MLB – Los Angeles (USA)
  • 14.-15. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – 1. predkolo – odvety
  • 15.-19. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 4 Stars – Espinho (Portug.)
  • 16.- FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – 1. predkolo – odvety
  • 16.-19. – ATLETIKA: Majstrovstvá Európy pretekárov do 18 rokov – Rieti (Tal.)
  • 16.-19. – GOLF: The Open Championship – Sandwich (V. Brit.)
  • 16.-19. – MOTORIZMUS: Rely Kene – Nairobi
  • 16.-19. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá sveta juniorov a pretekárov do 23 rokov – Brandenburg (Nem.)
  • 17.-26. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 16 rokov – B-divízia – Sarajevo (Bos. a Herc.)
  • 17.-19. – MOTORIZMUS: TCR Europe Series – Le Castellet (Fr.)
  • 18.-26. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 16 rokov – Matosinhos (Portug.)
  • 18. – MOTORIZMUS: Majstrovstvá sveta na plochej dráhe – 4. kolo – Cardiff (V. Brit.)
  • 18. – 19. – TRIATLON: Svetový pohár – Tiszaújváros (Maď.)
  • 19. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Veľkej Británie – Silverstone
  • 19.7.-1.8. – FUTBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 19 rokov – Severné Írsko
  • 20.-26. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá Európy v biathle a triathle – Barcelona (Šp.)
  • 21.7.-2.8. – FUTBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 19 rokov – Gruzínsko
  • 21.-22. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – 2. predkolo – prvé zápasy
  • 21.-26. – JAZDECTVO: Majstrovstvá Európy mladých jazdcov a juniorov v skoku na koni – Vilamoura (Portug.)
  • 23. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – 2. predkolo – prvé zápasy
  • 24.-2.8. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 18 rokov – B-divízia – Oradea (Rum.)
  • 24.-9.8. – ŠPORT: Olympijské hry – Tokio (Jap.)
Olympijský štadión v Tokiu. Najväčší športový...
Olympijský štadión v Tokiu. Najväčší športový sviatok sa uskutoční od 24. júla do 9. augusta. Autor: SITA/AP, Jae C. Hong
  • 25. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Donostia San Sebastian Klasikoa (Šp.)
  • 25.-2.8. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 18 rokov – Bursa (Tur.)
  • 25. – MOTORIZMUS: Majstrovstvá sveta na plochej dráhe – 5. kolo – Hallstavik (Švéd.)
  • 28.-29. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – 2. predkolo – odvety
  • 28.-2.8. – JAZDECTVO: Majstrovstvá sveta a majstrovstvá sveta juniorov vo voltíži – Flyinge (Švéd.)
  • 30. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – 2. predkolo – odvety

AUGUST

  • FUTBAL: Majstrovstvá sveta žien do 20 rokov – Kostarika, Panama
  • 1. – MOTORIZMUS: Majstrovstvá sveta na plochej dráhe – 6. kolo – Vroclav (Poľ.)
  • 1. – 9. – VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 17 rokov – Podgorica (Č. Hora)
  • 2. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Maďarska – Hungaroring
  • 4.-5. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – 3. predkolo – prvé zápasy
  • 5.-9. – TLAK NA LAVIČKE: Majstrovstvá Európy v klasickom tlaku na lavičke – Kaunas (Lit.)
  • 6. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – 3. predkolo – prvé zápasy
  • 6.-9. – MOTORIZMUS: Rely Fínska – Jyväskylä
  • 6.-8. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v cestnej cyklistike – Baie-Comeau (Kan.)
  • 7.-9. – TRIATLON: Majstrovstvá Európy v šprint triatlone – Malmö (Švéd.)
  • 8.-16. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 20 rokov – Šopron (Maď.)
  • 9. – MOTORIZMUS: Veľká cena Českej republiky cestných motocyklov – Brno
Podarí sa Marcovi Márquezovi zopakovať triumf v...
Podarí sa Marcovi Márquezovi zopakovať triumf v Brne? Autor: SITA/AP, Alberto Saiz
  • 10.-16. – TENIS: Turnaj ATP Masters 1000 – Toronto (Kan.)
  • 10.-16. – TENIS: Turnaj WTA Premier 5 – Montreal (Kan.)
  • 11. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – 3. predkolo – odvety
  • 12. – FUTBAL: Európsky superpohár – Porto (Portug.)
  • 12.-16. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 5 Stars – Viedeň (Rak.)
  • 13. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – 3. predkolo – odvety
  • 13.-22. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 16 rokov – B-divízia – Sofia (Bulh.)
  • 13.-16. – VODNÝ SLALOM: Majstrovstvá Európy juniorov a pretekárov do 23 rokov – Krakov (Poľ.)
  • 14.-22. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 16 rokov – Skopje (Sev. Mac.)
  • 14.-6.9. – CYKLISTIKA: Vuelta a Espaňa (Šp.)
  • 14.-18. – DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta juniorov – Frankfurt nad Mohanom (Nem.)
  • 14.-16. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Lenzerheide (Švaj.)
  • 14.-16. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá sveta kategórie Masters – Ternopiľ (Ukr.)
  • 15.-23. – BASKETBAL: Majstrovstvá sveta hráčok do 17 rokov – Kluž (Rum.)
  • 15. – MOTORIZMUS: Majstrovstvá sveta na plochej dráhe – 7. kolo – Maalilla (Švéd.)
  • 16. – ATLETIKA: Diamantová liga – Gateshead (V. Brit.)
  • 16. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – EuroEyes Cyclassics Hamburg (Nem.)
  • 16. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Prudential RideLondon-Surrey Classic (Angl.)
  • 16. – MOTORIZMUS: Veľká cena Rakúska cestných motocyklov – Spielberg
  • 16.-23. – VESLOVANIE: Majstrovstvá sveta v neolympijských disciplínach, juniorov a pretekárov do 23 rokov – Bled (Slovin.)
  • 17.-23. – HÁDZANÁ: Majstrovstvá EHF hráčov do 18 rokov
  • 17.-23. – ORIENTAČNÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta (Svetový pohár – 2. kolo) – Česko
  • 17.-23. – TENIS: Turnaj ATP Masters 1000 – Cincinnati (USA)
  • 17.-23. – TENIS: Turnaj WTA Premier 5 – Cincinnati (USA)
  • 17.-23. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá sveta kadetov – Tatabánya (Maď.)
  • 18.-19. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – play-off – prvé zápasy
  • 18.- 23. – JAZDECTVO: Majstrovstvá Európy v drezúre do 25 rokov – Pílisjászfalu (Maď­.)
  • 18.-30. – HÁDZANÁ: Majstrovstvá sveta hráčok do 18 rokov – Čína
  • 18.-22. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Plus Nigeria Open – Lagos (Nig.)
  • 19.-23. – LETNÝ BIATLON: Majstrovstvá sveta – Ruhpolding (Nem.)
  • 19.-23. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá sveta v biathle a triathle – Weiden (Nem.)
  • 19.-23. – ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá Európy (Svetový pohár – 2. kolo) – Estónsko
  • 19.-23. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj World Tour 5 Stars – Hamburg (Nem.)
  • 19.-22. – VODNÝ ZJAZD: Majstrovstvá Európy juniorov a pretekárov do 23 rokov – Solkan (Slovin.)
  • 20. – ATLETIKA: Diamantová liga – Lausanne (Švajč.)
  • 20. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – play-off – prvé zápasy
  • 20.-23. – TRIATLON: World Triathlon Series – Veľké finále – Edmonton (Kan.)
  • 21.-23. – DIAĽKOVÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Victoria (Seychely)
  • 21.-23. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Mont-Saint-Anne (Kan.)
  • 21.-30. – KICKBOX: Majstrovstvá sveta kadetov a juniorov organizácie WAKO – Belehrad (Srb.)
  • 21.-28. – LUKOSTREĽBA: Svetový pohár – Berlín (Nem.)
  • 22.-30. – RAFTING: Majstrovstvá sveta R4 – C'-jüan (Čína)
  • 22.-30. – VODNÉ PÓLO: Majstrovstvá sveta hráčov do 18 rokov – neurčené dejisko
  • 22.-30. – VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 19 rokov – Zenica (Bos. a Herc.) a Osijek (Chor.)
  • 23. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Bretagne Classic – Ouest-France (Fr.)
  • 23.-25. – CYKLISTIKA: Svetový pohár v cyklotriale – Val di Sole (Tal.)
  • 23.-31. – ŠPORTOVÉ LEZENIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Voronež (Rus.)
  • 23.-30. – VODNÉ PÓLO: Majstrovstvá Európy hráčok do 19 rokov – neurčené dejisko
  • 24.-30. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Quebec (Kan.)
  • 25.-26. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – play-off – odvety
  • 25.-6.9. – PARALYMPIJSKÉ: Paralympijské hry – Tokio (Jap.)
  • 25.-30. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Czech Open – Olomouc (ČR)
  • 26.-30. – ATLETIKA: Majstrovstvá Európy – Paríž (Fr.)
  • 27. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – play-off – odvety
  • 27.-2.8. – JAZDECTVO: Majstrovstvá Európy v drezúre mladých jazdcov a juniorov – Hartpury (V. Brit.)
  • 28.-5.9. – VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 20 rokov – Brno (ČR)
  • 29. – MOTORIZMUS: Majstrovstvá sveta na plochej dráhe – 8. kolo – Togliatti (Rus.)
  • 29.-30. – TRIATLON: Svetový pohár – Karlove Vary (ČR)
  • 30. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Belgicka – Spa-Francorchamps
  • 30. – MOTORIZMUS: Veľká cena Veľkej Británie cestných motocyklov – Silverstone
  • 31.- 6.9. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – BinckBank Tour (Belg.)
  • 31.-13.9. – TENIS: US Open – New York (USA)

SEPTEMBER

  • BOX: Majstrovstvá sveta juniorov organizácie AIBA
  • 1.-6. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Bulgaria Open – Panagjurište (Bulh.)
  • 3.-5. – FUTBAL: Liga národov 2020/2021 – skupinová časť – 1. hrací deň
  • 3.-6.- JAZDECTVO: Majstrovstvá sveta vo vytrvalostnom jazdení – San Rossore (Tal.)
  • 3.-6. – MOTORIZMUS: Rely Nového Zélandu – Auckland
  • 3.-5. – DŽUDO: Majstrovstvá Európy juniorov – Luxemburg (Lux.)
  • 4. – ATLETIKA: Diamantová liga – Brusel (Belg.)
  • 4. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2021 hráčov do 21 rokov – 2. skupina: Švajčiarsko – Slovensko
  • 4.-6. – PLÁVANIE: Svetový pohár FINA – 1. kolo – Singapur (Sing.)
  • 4.-13. – TRIATLON: Multišportové majstrovstvá sveta – Almere-Amsterdam (Hol.)
  • 5.-6. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta v zjazde – Leogang (Rak.)
  • 5.-6. – VESLOVANIE: Majstrovstvá Európy pretekárov do 23 rokov – Duisburg (Nem.)
  • 5.-13. – VODNÉ PÓLO: Majstrovstvá sveta hráčok do 18 rokov – Netanya (Izr.)
  • 6. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Talianska – Monza
  • 6.-8. – FUTBAL: Liga národov 2020/2021 – skupinová časť – 2. hrací deň
  • 7.-13. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Belehrad (Srb.)
  • 9.-13. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy – Trento (Tal.)
  • 6.-13. – VODNÉ PÓLO: Majstrovstvá Európy hráčov do 19 rokov – Volos (Gréc.)
  • 9.-13. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Plus Pjongjang Open – Pchjongjang (KĽDR)
  • 9.-13. – STREĽBA: Akademické majstrovstvá sveta – Plzeň (ČR)
  • 10. – AMERICKÝ FUTBAL-NFL: Začiatok základnej časti 101. sezóny
  • 10.-11. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta vo four-crosse – Val di Sole (Tal.)
  • 10.-12. – ORIENTAČNÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – 3. kolo – Fínsko
  • 10.-12. – PLÁVANIE: Svetový pohár FINA – 2. kolo – Ťi-nan (Čína)
  • 10.-20. – VZPIERANIE: Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov – Rovaniemi (Fín.)
  • 11. – ATLETIKA: Diamantová liga – finále – Zürich (Švajč.)
  • 11. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Grand Prix Cycliste de Québec (Kan.)
  • 11.-13. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Val di Sole (Tal.)
  • 11.-20. – BEJZBAL: Majstrovstvá sveta žien – Mexiko
  • 11.-13. – KARATE: Majstrovstvá Európy EKF malých krajín – Vaduz (Licht.)
  • 11.-13. – MOTORIZMUS: TCR Europe Series – Zolder (Belg.)
  • 12. – MOTORIZMUS: Majstrovstvá sveta na plochej dráhe – 9. kolo – Vojens (Dán.)
  • 12.-4.10. – FUTSAL: Majstrovstvá sveta mužov – Litva
  • 12.-13. – TRIATLON: Svetový pohár – Wej-chaj (Čína)
  • 13. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Grand Prix Cycliste de Montreal (Kan.)
  • 13. – MOTORIZMUS: Veľká cena San Marína cestných motocyklov – Misano (Tal.)
  • 15.-16. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – skupinová časť – 1. kolo
  • 15.-20. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá sveta v terénnom odvetví – Yankton (USA)
  • 15.-20. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá Európy jednotlivcov – Varšava (Poľ.)
  • 17.-FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – skupinová časť – 1. kolo
  • 18.-20. – DŽUDO: Grand Prix – Záhreb (Chor.)
  • 18. – 20. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Les Gets (Fr.)
  • 18.-20. – VODNÝ SLALOM: Svetový pohár – 4. kolo – Praha (ČR)
  • 19.-20. – KARATE: Budapest Open
  • 19.-27. – PRETLÁČANIE RUKOU: Majstrovstvá sveta – Batumi (Gruz.)
  • 20. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Singapuru – Marina Bay
  • 20.-27. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta na ceste – Aigle-Martigny (Švaj.)
Titul majstra sveta v cyklistike bude vo...
Titul majstra sveta v cyklistike bude vo Švajčiarsku obajovať Mads Pedersen. Autor: SITA/AP, Manu Fernandez
  • 20.-26. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá sveta juniorov – Drzonków (Poľ.)
  • 21.-27. TENIS: Laver Cup – Boston (USA)
  • 22. – FUTBAL: Kvalifikácia ME žien 2021 – F-skupina: Maďarsko – Slovensko
  • 24.-27. – MOTORIZMUS: Rely Turecka – Marmaris
  • 24.-27. – VODNÝ SLALOM: Svetový pohár – 5. kolo – Markkleeberg (Nem.)
  • 25.-27. – GOLF: Ryder Cup – Haven (USA)
  • 25.-27. – MOTORIZMUS: TCR Europe Series – Monza (Tal.)
  • 26. – ATLETIKA: Medzištátne stretnutie žiactva (SR, ČR, Maď., Slovin.) – Znojmo (ČR)
  • 26. – SÁLOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy v bicyklebale do 23 rokov – Mosnang (Švaj.)
  • 26. – TRIATLON: Svetový pohár – Madrid (Šp.)
  • 26.-27. – DŽUDO: European Open – Rím (Tal.)
  • 26.-27. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta v maratóne – Sakarya (Tur.)
  • 26.-27. – LUKOSTREĽBA: Svetový pohár – finále – XXX
  • 27. – BEJZBAL: Záver základnej časti MLB 2020
  • 27. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Ruska – Soči
  • 28.-4.10. – TENIS: Turnaj WTA Premier 5 – Wu-chan (Čína)
  • 29.-30. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – skupinová časť – 2. kolo

OKTÓBER

  • 1 .- FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – skupinová časť – 2. kolo
  • 1.-4. – JAZDECTVO: Finále Pohára národov v skoku na koni – Barcelona (Šp.)
  • 1.-6. – ORIENTAČNÝ BEH: Svetový pohár – 3. kolo (finále) – Taliansko
  • 1.-5. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: World Challenge Cup – Szombathely (Maď.)
  • 2.-4. – DŽUDO: Grand Prix – Taškent (Uzb.)
  • 2.-4. – PLÁVANIE: Svetový pohár FINA – 3. kolo – Kazaň (Rus.)
  • 2.-4. – STOLNÝ TENIS: Európsky mládežnícky turnaj Top 10 – Berlín (Nem.)
  • 3. – MOTORIZMUS: Majstrovstvá sveta na plochej dráhe – 10. kolo – Toruň (Poľ.)
  • 3.-4. – DŽUDO: Európsky pohár – Dubrovník (Chor.)
  • 3.-9. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2021 hráčok do 17 rokov – I. fáza – 4. skupina – Švajčiarsko – účasť SR
  • 3.-11. – KICKBOX: Majstrovstvá Európy organizácie WAKO – Antalya (Tur.)
  • 4. – MOTORIZMUS: Veľká cena Aragónska cestných motocyklov – Alcaniz
  • 5.-11. – TENIS: Turnaj WTA Premier Mandatory – Peking (Čína)
  • 8.-10. – FUTBAL: Liga národov 2020/2021 – skupinová časť – 3. hrací deň
  • 8.-10. – PLÁVANIE: Svetový pohár FINA – 4. kolo – Dauha (Katar)
  • 8.-15. – STREĽBA: Finále Svetového pohára – brokové zbrane – Al Ain (SAE)
  • 9.-11. – MOTORIZMUS: TCR Europe Series – Barcelona (Šp.)
  • 10. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Lombardska
  • 10.-11. – DŽUDO: European Open – Tallinn (Est.)
  • 11. – DOSTIHY: Veľká pardubická steeplechase – Pardubice (ČR)
  • 11. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Japonska – Suzuka
Lewis Hamilton ukazuje číslo 6 - počet titulov,...
Lewis Hamilton ukazuje číslo 6 - počet titulov, ktoré získal vo formule 1. Pribudne mu v budúcom roku na konto siedmy? Autor: SITA/AP, Eric Gay
  • 11. – 13. – CYKLISTIKA: Svetový pohár v cyklotriale – Il Ciocco (Tal.)
  • 11.-13. – DŽUDO: Grand Slam – Brasilia (Braz.)
  • 11.-13. – FUTBAL: Liga národov 2020/2021 – skupinová časť – 4. hrací deň
  • 12. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2021 hráčov do 21 rokov – 2. skupina: Francúzsko – Slovensko
  • 12.-18. – TENIS: Turnaj ATP Masters 1000 – Šanghaj (Čína)
  • 14.-18. – TAEKWONDO: Majstrovstvá sveta juniorov – Sofia (Bul.)
  • 15.-20. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Kuang-si (Čína)
  • 15.-18. – MOTORIZMUS: Rely Nemecka – Bostalsee
  • 15.-18. – TLAK NA LAVIČKE: Majstrovstvá Európy – Jekaterinburg (Rus­.)
  • 16.-18. – KARATE: Polish Open – Bielsko-Biala (Poľ.)
  • 16.-18. – STOLNÝ TENIS: Svetový pohár mužov – Düsseldorf (Nem.)
  • 17.-18. – DŽUDO: European Open – Malága (Šp.)
  • 17.-18. – TRIATLON: Svetový pohár – Tongjeong (Kór. rep.)
  • 18. – MOTORIZMUS: Veľká cena Japonska cestných motocyklov – Motegi
  • 19.-24. – KICKBOX: Majstrovstvá sveta organizácie WKF – Káhira (Egypt)
  • 20. – BEJZBAL: Začiatok Svetovej série MLB 2020
  • 20.-21. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – skupinová časť – 3. kolo
  • 21.-27. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2021 hráčov do 17 rokov – I. fáza – 3. skupina – Írsko – účasť SR
  • 21.-27. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2021 hráčok do 19 rokov – I. fáza – 3. skupina – Wales – účasť SR
  • 22. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – skupinová časť – 3. kolo
  • 22.-24. – DŽUDO: Grand Slam – Abu Zabí (SAE)
  • 22.-28. – ŠPORTOVÉ LEZENIE: Majstrovstvá Európy mládeže – Perm (Rus.)
  • 23.-25. – KRASOKORČUĽOVANIE: ISU Grand Prix – XXX (USA)
  • 23.-25. – PLÁVANIE: Svetový pohár FINA – 5. kolo – Berlín (Nem.)
  • 23.-25. – STOLNÝ TENIS: Svetový pohár žien – Bangkok (Thaj.)
  • 24. – KARATE: Hungarian Open – Budapešť (Maď.)
  • 24.-25. – TRIATLON: Svetový pohár – Mijazaki (Jap.)
  • 25. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena USA – Austin
  • 25. – MOTORIZMUS: Veľká cena Austrálie cestných motocyklov – Phillip Island
  • 26.-1.11. – TENIS: Turnaj WTA Elite Trophy – XXX
  • 27.-31. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Plus Belgium Open – De Haan (Belg.)
  • 29.-1.11. – MOTORIZMUS: Rely Walesu – Llandudno
  • 30.-8.11. – BEDMINTON: Majstrovstvá Európy juniorov
  • 30.-1.11. – KRASOKORČUĽOVANIE: ISU Grand Prix – XXX (Kan.)
  • 30.-1.11. – PLÁVANIE: Svetový pohár FINA – 6. kolo – Budapešť (Maď.)
  • 31.-3.11. – CYKLISTIKA: Svetový pohár v BMX freestyle – Čcheng-tu (Čína)
  • 31.-1.11. – DŽUDO: Majstrovstvá Európy miešaných tímov

NOVEMBER

  • 1. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Mexika – Mexico City
  • 1. – MOTORIZMUS: Veľká cena Malajzie cestných motocyklov – Sepang
  • 1.-3. – DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Minsk (Biel.)
  • 2.-21. – FUTBAL: Majstrovstvá sveta hráčok do 17 rokov – India
  • 2.-7. – SILOVÝ TROJBOJ: Majstrovstvá sveta – Stavanger (Nór.)
  • 2.-8. – TENIS: Turnaj ATP Masters 1000 – Paríž (Fr.)
  • 2.-8. – TENIS: Turnaj WTA Finals – Šen-čen (Čína)
  • 3. – DOSTIHY: Melbourne Cup – Melbourne
  • 3.-4. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – skupinová časť – 4. kolo
  • 3.-8. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Swedish Open – Štokholm (Švéd.)
  • 5. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – skupinová časť – 4. kolo
  • 6.-8. – KRASOKORČUĽOVANIE: ISU Grand Prix – XXX (Čína)
  • 7.-8. – CYKLOKROS: Majstrovstvá Európy – Hertogenbosch (Hol­.)
  • 8.-10. – DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Glasgow (Škót.)
  • 9.-15. – TENIS: Next Gen ATP Finals – Miláno (Tal.)
  • 10.-15. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Platinum Austrian Open – Linz (Rak.)
  • 11.-17. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2022 hráčov do 19 rokov – I. kolo – skupina A5 – Francúzsko – účasť SR
  • 11.-18. – VZPIERANIE: Majstrovstvá sveta mládeže – Lima (Peru)
  • 12. – BASKETBAL: Kvalifikácia o postup na majstrovstvá Európy 2021 žien
  • 12.-14. – FUTBAL: Liga národov 2020/2021 – skupinová časť – 5. hrací deň
  • 13.-15. – DŽUDO: Majstrovstvá Európy do 23 rokov – Poreč (Slovin.)
Nová biatlonová sezóna odštartuje koncom novembra.
Nová biatlonová sezóna odštartuje koncom novembra. Autor: SITA/AP, Sergei Grits
  • 13.-15. – KRASOKORČUĽOVANIE: ISU Grand Prix – XXX (Fr.)
  • 15.- BASKETBAL: Kvalifikácia o postup na majstrovstvá Európy 2021 žien
  • 15. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Brazílie – Sao Paulo
  • 15. – MOTORIZMUS: Veľká cena Valencie cestných motocyklov – Valencia
  • 15.-17. – FUTBAL: Liga národov 2020/2021 – skupinová časť – 6. hrací deň
  • 16.-22. – TENIS: Turnaj ATP Finals – Londýn (V. Brit.)
  • 17.-22. – KARATE: Majstrovstvá sveta WKF – Dubaj (SAE)
  • 17.-23. – STREĽBA: Finále Svetového pohára – guľové a vzduchové zbrane – Pchu-tchien (Čína)
  • 19.-22. – MOTORIZMUS: Rely Japonska – Nagoja
  • 20.-22. – KRASOKORČUĽOVANIE: ISU Grand Prix – XXX (Rus.)
  • 23.-29. – BIATLON: IBU Cup 2020/2021 – 1. kolo – Idre (Švéd.)
  • 23.-29. – TENIS: Davisov pohár – finálový turnaj – Madrid (Šp.)
  • 23. – 29. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá sveta do 23 rokov – Tampere (Fín.)
  • 24.-25. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – skupinová časť – 5. kolo
  • 26. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – skupinová časť – 5. kolo
  • 26.-27. – BASKETBAL: Kvalifikácia o postup na majstrovstvá Európy 2021 mužov
  • 27.-29. – KRASOKORČUĽOVANIE: ISU Grand Prix – XXX (Jap.)
  • 27. – 29. – NOHEJBAL: Majstrovstvá sveta – Praha (ČR)
  • 28.-5.12. – PRESNÁ ORIENTÁCIA: Majstrovstvá sveta – Hongkong
  • 28.-6.12. – SILOVÝ TROJBOJ: Majstrovstvá Európy v klasickom silovom trojboji – Varšava (Poľ.)
  • 29. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Abú Zabí – Yas Marina
  • 29.-30. – BASKETBAL: Kvalifikácia o postup na majstrovstvá Európy 2021 mužov
  • 29.-1.12. – DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Hongkong
  • 29.-6.12. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá sveta juniorov – Guimaraes (Portug.)
  • 30.-6.12. – BIATLON: Svetový pohár 2020/2021 – 1. kolo – Östersund (Švéd.)
  • 30.-6.12. – BIATLON: IBU Cup 2020/2021 – 2. kolo – Sjusjöen (Nór.)

DECEMBER

  • FUTBAL: Majstrovstvá sveta klubov FIFA – Katar
  • KARATE: Majstrovstvá Slovenska juniorov, U21, kadetov a ml. kadetov
  • PLÁVANIE: Majstrovstvá sveta v krátkom bazéne – Abú Zabí (SAE)
  • 1.-5. – STOLNÝ TENIS: ITTF Challenge Plus North American Open – Vancouver (Kan.)
  • 3.-20. – HÁDZANÁ: Majstrovstvá Európy žien – Dánsko, Nórsko
  • 4.-6. – BEDMINTON: Majstrovstvá Európy miešaných tímov – prvá fáza
  • 4.-12. – FLORBAL: Majstrovstvá sveta mužov – Helsinki (Fín.)
  • 5.-6. – STREĽBA: Mladost Trophy – Záhreb (Chor.)
  • 7.-13. – BIATLON: Svetový pohár 2020/2021 – 2. kolo – Hochfilzen (Rak.)
  • 8.-9. – FUTBAL: Liga majstrov 2020/2021 – skupinová časť – 6. kolo
  • 10. – FUTBAL: Európska liga 2020/2021 – skupinová časť – 6. kolo
  • 10.-13. – KRASOKORČUĽOVANIE: ISU Grand Prix – finále – Peking (Čína)
  • 10.-13. – STOLNÝ TENIS: ITTF World Tour Grand Finals
  • 11.-13. – DŽUDO: Grand Slam – Tokio (Jap.)
  • 12.-13. – STREĽBA: Grand Prix Belehrad – Belehrad (Srb.)
  • 13. – ATLETIKA: Majstrovstvá Európy v krose – Dublin (Ír.)
  • 14.-20. – BIATLON: Svetový pohár 2020/2021 – 3. kolo – Le Grand Bornand (Fr.)
  • 14.-20. – BIATLON: IBU Cup 2020/2021 – 3. kolo – Martell-Val Martello (Tal.)
  • 15.-20. – SQUASH: Majstrovstvá sveta družstiev – Kuala Lumpur (Malajzia)
  • 19.-20. – STREĽBA: Christmas Cup – Osijek (Chor.)

SLOVENSKO

JANUÁR

  • 26.12.-2. – HOKEJ: Majstrovstvá sveta hráčok do 18 rokov – elitná divízia – Bratislava
  • 3. – HOKEJ: Slovenská hokejová liga 2019/20 – 33. kolo
  • 4. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 20. kolo
  • 4. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 37. kolo
  • 4. – VOLEJBAL: Extraliga mužov – 17. kolo
  • 5. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá SR v chôdzi (juniori, st. žiactvo) – Banská Bystrica
  • 6. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 38. kolo
  • 6. – VOLEJBAL: Extraliga žien – 14. kolo – koniec základnej časti
  • 6. – VOLEJBAL: Extraliga mužov – 18. kolo – koniec základnej časti
  • 8. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 21. kolo
  • 8. – HOKEJ: Slovenská hokejová liga 2019/20 – 34. kolo
  • 10. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 39. kolo
  • 10.-12. – BIATLON: IBU Cup 2019/2020 – 4. kolo – Osrblie (SR)
  • 11. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 22. kolo
  • 11. – BASKETBAL: Extraliga žien 2019/2020 – základná časť – 13. kolo
  • 11. – KARATE: 13. ročník Memoriálu Michala Bozogáňa – Košice
  • 12. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 40. kolo
  • 12. – HOKEJ: Slovenská hokejová liga 2019/20 – predohrávka 36. kola
  • 15. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 23. kolo
  • 15. – HOKEJ: Slovenská hokejová liga 2019/20 – 35. kolo
  • 17. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 41. kolo
  • 17. – HOKEJ: Slovenská hokejová liga 2019/20 – posledné 36. kolo základnej časti
  • 18. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 24. kolo
  • 18. – BASKETBAL: Extraliga žien 2019/2020 – základná časť – 14. kolo
  • 18. – ZIMNÝ TRIATLON: Majstrovstvá Slovenska – Krušetnica
  • 18.-19. – STREĽBA: Extraliga – vzduchové zbrane – 3. kolo – Martin
  • 19. – HOKEJ: Zápas hviezd Tipsport ligy – Trenčín
  • 21. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 42. kolo
  • 22. – HOKEJ: Slovenská hokejová liga 2019/20 – začiatok nadstavbovej časti
  • 24. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 43. kolo
  • 25. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Slovenský pohár – 1. kolo – Jasná – slopestyle
  • 25. – ATLETIKA: 1. míting Olympijských nádejí krajín V4, Bratislava
  • 25. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 25. kolo
  • 25. – BASKETBAL: Extraliga žien 2019/2020 – základná časť – 15. kolo
  • 25. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v hale – Liptovský Mikuláš
  • 25. – SKIALPINIZMUS: Slovenský pohár – 1. kolo – SkialpKrížna Winter Race
  • 25. – SNOUBORDING: Slovenský pohár – 1. kolo – Jasná – slopestyle
  • 25.-26. – BEH NA LYŽIACH: Biela stopa – 47. ročník – Kremnica-Skalka
  • 25.-26. – CURLING: Majstrovstvá Slovenska párov – Bratislava
  • 26. – ATLETIKA: Halový míting Elán (19. ročník) a halové M-SR v chôdzi – Bratislava
  • 26. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 44. kolo
  • 29. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 26. kolo
  • 29. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 45. kolo
  • 30.-2.2. – FLORBAL: Kvalifikácia o postup na majstrovstvá sveta mužov 2020 – Poprad
  • 31. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 46. kolo

FEBRUÁR

  • 1. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 27. kolo
  • 1. – BASKETBAL: Extraliga žien 2019/2020 – základná časť – 16. kolo
  • 1. – KARATE: Oravský pohár – Dolný Kubín
  • 1. – SKIALPINIZMUS: Slovenský pohár – 2. kolo – Rally Červenec
  • 1. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – 9. kolo základnej časti
  • 1.-2. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v hale – Bratislava
  • 1.-2. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Preteky FIS – Štrbské Pleso – slalom, obrovský slalom
  • 2. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 47. kolo
  • 2. – SKIALPINIZMUS: Slovenský pohár – 3. kolo – Sport Rysy sprint Štrbské pleso
  • 2. – SNOUBORDING: Európsky pohár – Jasná – slopestyle
  • 2. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – 10. kolo základnej časti
  • 3.-4. – PARALYMPIJSKÉ: Preteky v slalome a obrovskom slalome – Vrátna
  • 3.-9. – TENIS: Turnaj ITF žien – Trnava
  • 4.-5. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá Slovenska – Vrátna – slalom, obrovský slalom
  • 5. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 28. kolo
  • 7. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Slovenský pohár – 2. kolo – Kremnica – big air
  • 7.-8. – TENIS: Pohár federácie – kvalifikačné kolo: Slovensko – Veľká Británia (Bratislava)
  • 8. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Európsky pohár – Kremnica – big air
  • 8. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v hale – Žilina
  • 8. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Slovenska v ťahaní na trenažéroch – Bratislava
  • 8. – SNOUBORDING: Slovenský pohár – 2. kolo – Kremnica – big air
  • 8. – VESLOVANIE: Halová regata na trenažéroch „O pohár Sĺňavy“ – Piešťany
  • 8.-9. – DŽUDO: Liga žien – 1. kolo
  • 8.-9. – DŽUDO: Extraliga mužov – 1. kolo
  • 8.-9. – PARALYMPIJSKÉ: Preteky WPAS v zjazdovom lyžovaní – Jasná
  • 9. – VOLEJBAL: Superfinále Slovenského pohára mužov a žien – Bratislava (Eurovia Aréna)
  • 10.-16. – TENIS: Turnaj ITF žien – Trnava
  • 11. – ATLETIKA: Halový výškarský míting Banskobystrická latka – 26. ročník – Banská Bystrica
  • 11.-12. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Preteky FIS – Šachtičky – slalom, obrovský slalom
  • 12. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 48. kolo
  • 13.-15. – BASKETBAL: Finálový turnaj Slovenského pohára mužov aj žien – Prievidza
  • 14. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 49. kolo
  • 15. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 19. kolo základnej časti
  • 15. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – 11. kolo základnej časti
  • 15. – ŠPORT-MMA: Oktagon Prime 3 – Šamorín (SR)
  • 15.-16. – BIATLON: Majstrovstvá Slovenska – Osrblie
  • 15.-16. – DŽUDO: European Open žien – Bratislava (SR)
  • 15.-16. – LYŽIARSKY ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá Slovenska v lyžiarskom orientačnom behu – stredná trať (Račková dolina)
  • 16. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 50. kolo
  • 16. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – 12. kolo základnej časti
  • 18. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/2020 – základná časť – 51. kolo
  • 20.-21. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Európsky pohár – Jasná – obrovský slalom
  • 21. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/20 – posledné 52. kolo základnej časti
  • 21.-23. – KICKBOX: Slovak Open 2020 – Memoriál Ladislava Tótha – Bratislava (ŠH Mladosť)
  • 21.-23. – ŠÍPKY: Darts Slovak Open – Šamorín
  • 22. – ATLETIKA: Veteránske halové majstrovstvá SR – Bratislava
  • 22. – BASKETBAL: Extraliga žien 2019/2020 – základná časť – 17. kolo
  • 22. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Slovenský pohár – 3. kolo – Zuberec – big air
  • 22. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 20. kolo základnej časti
  • 22. – LUKOSTREĽBA: Medzinárodné majstrovstvá SR v 3D odvetví – Nitra
  • 22. – SKIALPINIZMUS: Slovenský pohár – 4. kolo – Malinô Brdo Night Skialp Challenge
  • 22. – SNOUBORDING: Slovenský pohár – 3. kolo – Zuberec – big air
  • 22.-23. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá SR – Bratislava
  • 22.-23. – KARATE: 40. ročník Veľkej ceny Slovenska – Bratislava
  • 22.-23. – VODNÉ PÓLO: I. lga žien – 2. turnaj – Vrútky
  • 24.-1.3. – TENIS: Turnaj ITF mužov – Trnava
  • 26.-1.3. – BEDMINTON: Forza Slovak Open – Trenčín
  • 28. – HOKEJ: Slovenská hokejová liga 2019/20 – posledné kolo nadstavbovej časti
  • 28.-1.3. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov seniorov a do 21 rokov
  • 29. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá SR mladšieho žiactva vo viacbojoch – Bratislava
  • 29. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 29. kolo
  • 29. – BASKETBAL: Extraliga žien 2019/2020 – základná časť – 18. kolo
  • 29. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 21. kolo základnej časti
  • 29. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – 1. kolo nadstavbovej časti

MAREC

  • 1. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá SR dorastu – Bratislava
  • 1. – BIATLON: Majstrovstvá Slovenska – Osrblie – preteky s hromadným štartom
  • 1. – SKIALPINIZMUS: Slovenský pohár – 5. kolo – Hore-dole Derešom – Terénny vertikal
  • 4. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 30. kolo
  • 4. – FUTBAL: Slovnaft Cup 2019/2020 – štvrťfinále (hrá sa na jeden zápas)
  • 4. – HOKEJ: Slovenská hokejová liga 2019/20 – začiatok štvrťfinále play-off
  • 6.-8. – PLÁVANIE: Veľká cena Slovenska 2020 v dlhom bazéne – Bratislava
  • 6.-7. – TENIS: Davisov pohár – kvalifikačné kolo: Slovensko – Česko (Bratislava)
  • 7. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá SR a 4. kolo Slovenského pohára – Donovaly – slopestyle
  • 7. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá SR juniorov – Bratislava
  • 7. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 31. kolo
  • 7. – BASKETBAL: Extraliga žien 2019/2020 – základná časť – 19. kolo
  • 7. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – posledné 22. kolo základnej časti
  • 7. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 18. kolo
  • 7. – KARATE: Majstrovstvá Slovenska seniorov – Dolný Kubín
  • 7. – SILOVÝ TROJBOJ: Majstrovstvá Slovenska žien, mužov a kategórie masters – Častá
  • 7. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – 2. kolo nadstavbovej časti
  • 7.-8. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá SR mládeže v hale – Viničné
  • 7.-8. – SKIALPINIZMUS: Slovenský pohár – 6. kolo – K2 Malá Fatra
  • 7.-8. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Preteky FIS – Veľká cena Slovenska – Štrbské Pleso – obrovský slalom
  • 8. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR v behu na 10 km na ceste – Majcichov
  • 11.-14. – SQUASH: Majstrovstvá Slovenska mužov a žien – Bratislava (Bory Mall)
  • 14. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 32. kolo
  • 14. – BASKETBAL: Extraliga žien 2019/2020 – základná časť – 20. kolo
  • 14. – BEH NA LYŽIACH: Majstrovstvá Slovenska – Štrbské Pleso
  • 14. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 1. kolo nadstavbovej časti
  • 14. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 19. kolo
  • 14. – SKIALPINIZMUS: Slovenský pohár – 7. kolo – Tatry Grand Tour
  • 14. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – 3. kolo nadstavbovej časti
  • 14.-15. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch – Bratislava
  • 14.-15. – DŽUDO: Majstrovstvá Slovenska juniorov – Banská Bystrica
  • 14.-15. – HÁDZANÁ: Slovenský pohár – turnaj Final 4 – muži, ženy – Bardejov
  • 14.-15. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá SR v hale – Banská Bystrica
  • 14.-15. – STREĽBA: Majstrovstvá Slovenska – vzduchové zbrane – Martin
  • 16.-22. – TENIS: Turnaj ITF mužov – Trnava
  • 18. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 33. kolo
  • 18. – BASKETBAL: Začiatok play-off Extraligy žien
  • 18. – HOKEJ: Tipsport liga 2019/20 – začiatok play-off
  • 18. – HOKEJ: Slovenská hokejová 2019/20 – začiatok semifinále play-off
  • 20.-22. – PLÁVANIE: Jarná cena Žiliny v dlhom bazéne – Žilina
  • 21. – ATLETIKA: Dudinská päťdesiatka a M-SR v chôdzi na 50 km, Dudince – 39. ročník
  • 21. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 34. kolo
  • 21. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 2. kolo nadstavbovej časti
  • 21. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 20. kolo
  • 21. – PRETLÁČANIE RUKOU: Majstrovstvá Slovenska – Prešov
  • 21.-22. – STREĽBA: Jarný pohár – brokové zbrane – Trnava
  • 21.-22. – VODNÉ PÓLO: I. liga žien – 3. turnaj – Bratislava
  • 22. – TLAK NA LAVIČKE: Majstrovstvá Slovenska – všetky kategórie – Zlatníky
  • 25. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 35. kolo
  • 26. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – play-off Ligy národov – semifinále (hrá sa na jeden zápas): B-divízia: Slovensko – Írsko (Bratislava, 20.45)
  • 28. – BASKETBAL: Extraliga mužov 2019/2020 – základná časť – 36. kolo
  • 28. – BEDMINTON: Extraliga družstiev – 1. kolo
  • 28. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 21. kolo
  • 28. – PLÁVANIE: Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska masters v krátkom bazéne
  • 28.-29. – HÁDZANÁ: Kvalifikácia ME 2020 žien – II. fáza – 4. skupina: Slovensko – Švajčiarsko
  • 28.-29. – PLÁVANIE: Banská Bystrica Cup – Banská Bystrica
  • 31. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2021 hráčov do 21 rokov – 2. skupina: Slovensko – Lichtenštajnsko
  • 31.-1.4. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Preteky FIS – Štrbské Pleso – obrovský slalom, slalom

APRÍL

  • 1. – FUTBAL: Slovnaft Cup 2019/2020 – štvrťfinále – prvé zápasy semifinále (hrá sa na odvety)
  • 1. – HOKEJ: Slovenská hokejová liga 2019/20 – začiatok finále play-off
  • 4. – BASKETBAL: Začiatok play-off Slovenskej basketbalovej ligy (SBL)
  • 4. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – kritérium – Trnava
  • 4. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 3. kolo nadstavbovej časti
  • 4. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 22. kolo
  • 4. – SILOVÝ TROJBOJ: Majstrovstvá Slovenska v klasickom silovom trojboji žien a mužov – Zvolen
  • 4. – STOLNÝ TENIS: Finále extraligy žien a majstrovstvá SR družstiev žien
  • 4. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – 4. kolo nadstavbovej časti
  • 4.-5. – VODNÉ PÓLO: I. liga žien – 4. turnaj – Košice
  • 5. – ATLETIKA: ČSOB Bratislava Marathon – 15. ročník – Bratislava
Ilustračná snímka z ČSOB Bratislava maratónu.
Ilustračná snímka z ČSOB Bratislava maratónu. Autor: Pravda, Robert Hüttner
  • 5. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – preteky jednotlivcov – Borová
  • 5. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v cross country – 1. kolo – Turčianské Teplice
  • 10. – FUTBAL: Kvalifikácia ME žien 2021 – F-skupina: Slovensko – Lotyšsko
  • 11. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 4. kolo nadstavbovej časti
  • 11. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 23. kolo
  • 13. – 19. – HOKEJ: A-skupina I. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Spišská Nová Ves
  • 14. – FUTBAL: Kvalifikácia ME žien 2021 – F-skupina: Slovensko – Island
  • 14. – STOLNÝ TENIS: Extraliga mužov – finále – prvý zápas
  • 15. – FUTBAL: Slovnaft Cup 2019/2020 – štvrťfinále – odvety semifinále
  • 17. – STOLNÝ TENIS: Extraliga mužov – finále – druhý zápas
  • 18. – BASKETBAL: Finále play-off Extraligy žien – prvý zápas
  • 18. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 5. kolo nadstavbovej časti
  • 18. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 24. kolo
  • 18. – STOLNÝ TENIS: Extraliga mužov – finále – tretí zápas
  • 18. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – 5. kolo nadstavbovej časti
  • 18.-19. – DŽUDO: Liga žien – 2. kolo
  • 18.-19. – DŽUDO: Extraliga mužov – 2. kolo
  • 18.-19. – HÁDZANÁ: MOL liga – národné play-off SR – semifinále – prvé zápasy
  • 18.-19. – STREĽBA: Memoriál V. Vargu – brokové zbrane – Trnava
  • 19. – ATLETIKA: Národný beh Devín-Bratislava – 73. ročník – Bratislava
  • 19. – CYKLISTIKA: UCI preteky V4 – Senec – preteky jednotlivcov
  • 22. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 25. kolo
  • 22. – HÁDZANÁ: MOL liga – národné play-off SR – semifinále – druhé zápasy
  • 22. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár mužov – finále – prvý zápas
  • 23.-26. – PLÁVANIE: Orca Cup – Bratislava
  • 24.-25. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Prvé kvalifikačné preteky seniorov a testovanie juniorov – Bratislava-Zemník
  • 25. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 6. kolo nadstavbovej časti
  • 25. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 26. kolo
  • 25. – ŠPORT-MMA: Oktagon Prime 4 – Košice
  • 25. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – 6. kolo nadstavbovej časti
  • 25. – 26. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – preteky jednotlivcov – Dudince a Krupina – preteky jednotlivcov
  • 25.-26. – HÁDZANÁ: MOL liga – národné play-off SR – semifinále – prípadné tretie zápasy
  • 25.-26. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – semifinále play-off – prvé zápasy
  • 25.-26. – STREĽBA: Extraliga – guľové zbrane – 1. kolo – Príbelce
  • 25.-26. – STREĽBA: Memoriál J. Čavaru a extaliga – brokové zbrane – 1. kolo – Trnava
  • 26. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR v horskom behu Baba-Kamzík – Bratislava
  • 26. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Slovenska v maratóne – Bratislava-Zemník
  • 27. – TENIS: Extraliga družstiev – 1. kolo
  • 29. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – semifinále play-off – druhé zápasy
  • 29. – TENIS: Extraliga družstiev – 2. kolo

MÁJ

  • 1. – FUTBAL: Slovnaft Cup 2019/2020 – finále (hrá sa na jeden zápas)
  • 1. – TENIS: Extraliga družstiev – 3. kolo
  • 2. – BEDMINTON: Extraliga družstiev – 2. kolo
  • 2. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 7. kolo nadstavbovej časti
  • 2. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 27. kolo
  • 2. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Rudno Cup – Nitrianske Rudno
  • 2.-3. – HÁDZANÁ: MOL liga – národné play-off SR – finále – prvý zápas
  • 2.-3. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – semifinále play-off – tretie zápasy
  • 2.-3. – STREĽBA: Extraliga – brokové zbrane – trap – 2. kolo – Sielnica
  • 3.-10. – TENIS: Turnaj ITF mužov – Piešťany
  • 6. – HÁDZANÁ: MOL liga – národné play-off SR – finále – druhý zápas
  • 6. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – semifinále play-off – prípadné štvrté zápasy
  • 8. – ATLETIKA: Atletická liga – 1. kolo – Košice
  • 8. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v cross country – 2. kolo – Drozdovo
  • 9. – BASKETBAL: Finále play-off Slovenskej basketbalovej ligy (SBL) – prvý zápas
  • 9. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 8. kolo nadstavbovej časti
  • 9. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 28. kolo
  • 9. – KARATE: 23. ročník Galanta Karate Cup
  • 9.-10. – HÁDZANÁ: MOL liga – národné play-off SR – finále – prípadný tretí zápas
  • 9.-10.- HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – semifinále play-off – prípadné piate zápasy
  • 9.-10. – KOLKY: Majstrovstvá Slovenka mužov a žien
  • 9.-10. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Slovenska na dlhých tratiach – zatiaľ neznáme dejisko
  • 9.- 10. – VESLOVANIE: Medzinárodná regata o Pohár SNP – Piešťany
  • 10. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v cross country – 3. kolo – Drozdovo
  • 10.-17. – TENIS: Turnaj ITF žien – Trnava
  • 16. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá Česka a Slovenska do 23 rokov – Bánovce nad Bebravou
  • 16. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – 9. kolo nadstavbovej časti
  • 16. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – 29. kolo
  • 16. – KARATE: Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov – Košice
  • 16. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Jungov memoriál – Štúrovo
  • 16. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – semifinále play-off – 1. zápasy
  • 16.-17. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – finále play-off, o 3. miesto – prvé zápasy
  • 16.-17. – STREĽBA: Extraliga – guľové zbrane – 2. kolo – Príbelce
  • 17. – CYKLISTIKA: Preteky UCI – Bánovce and Bebravou
  • 20. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – finále play-off, o 3. miesto – druhé zápasy
  • 20. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – semifinále play-off – 2. zápasy
  • 20.-23. – PARALYMPIJSKÉ: Slovakia Open v stolnom tenise – Bratislava
  • 22.-24. – KARATE: Európsky pohár WUKF – 23. Slovakia Open – Bratislava
  • 23. – ATLETIKA: Záhorácka dvadsiatka v chôdzi a M-SR v chôdzi na 10 km (dospelí a juniori) – 51. ročník – XXX
  • 23. – FUTBAL: Fortuna liga 2019/2020 – záverečné 10. kolo nadstavbovej časti
  • 23. – FUTBAL: II. liga 2019/2020 – záverečné 30. kolo
  • 23. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – semifinále play-off – 3. zápasy
  • 23.-24. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – finále play-off, o 3. miesto – tretie zápasy
  • 23.-24. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Pohár SNP – Piešťany
  • 23.-24. – TRIATLON: Majstrovstvá Slovenska – Senec
  • 23.-24. – VODNÉ PÓLO: I. lga žien – 5. turnaj – neurčené dejisko
  • 24. – ATLETIKA: Atletická liga – 2. kolo – Dubnica nad Váhom
  • 25.-28. – ŠPORT: Letná univerziáda SR – Žilina
  • 26. – FUTBAL: Baráž o účasť vo Fortuna lige 2020/2021 – prvý zápas (hrá sa na odvetu)
  • 26. – FUTBAL: Fortuna liga – prípadné play-off o účasť v Európskej lige 2020/2021
  • 27. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – finále play-off, o 3. miesto – prípadné štvrté zápasy
  • 27. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – semifinále play-off – prípadné 4. zápasy
  • 27.-28. – HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie ME 2020 – ženy – 4. skupina: Slovensko – Rusko
  • 29.-31. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Medzinárodná regata juniorov a pretekárov do 23 rokov – Bratislava-Zemník
  • 29.-31. – STREĽBA: Veľká cena Slovenska – brokové zbrane – Trnava
  • 30.- HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – finále play-off, o 3. miesto – prvé zápasy
  • 30. – TLAK NA LAVIČKE: Majstrovstvá Slovenska v klasickom tlaku na lavičke – všetky kategórie – Senec
  • 30. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – semifinále play-off – prípadné 5. zápasy
  • 30.-31. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár – 1. kolo – Viničné
  • 30.-31. – TRIATLON: Majstrovstvá sveta organizácie Challenge – Šamorín
  • 31. – ATLETIKA: Babiakov memoriál – 36. ročník – Bratislava
  • 31. – FUTBAL: Baráž o účasť vo Fortuna lige 2020/2021 – odveta
  • 31. – FUTBAL: Fortuna liga – prípadné play-off o účasť v Európskej lige 2020/2021
  • 31. – DOSTIHY: 42. Turf-gala – Bratislava

JÚN

  • 4. – FUTBAL: Kvalifikácia ME žien 2021 – F-skupina: Slovensko – Švédsko
  • 5.- 7. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – Trnava
  • 6. – KICKBOX: Majstrovstvá SR v ringu a tatami – Lučenec
  • 6. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Kvalifikačné preteky juniorov – Bratislava-Zemník
  • 6.-7. – STREĽBA: Veľká cena Trnavy – brokové zbrane – Trnava
  • 7. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR v behu do vrchu – Kláštor od Znievom
  • 7. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Memoriál Petra Pošvanca – Bratislava
  • 11. – ATLETIKA: Medzinárodný míting P-T-S – 55. ročník – Šamorín
  • 11.-14. – PARALYMPIJSKÉ: Slovakia Open v tenise na vozíčkoch – Trnava
  • 12.-14. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Medzinárodné majstrovstvá Slovenska senioriek a junioriek – Trnava
  • 13. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – finále play-off – 1. zápas
  • 13.-14. – ATLETIKA: Juniorské majstrovstvá SR – Dubnica nad Váhom
  • 13.-14. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Veľká cena Komárna – Komárno
  • 15.-21. – TENIS: ATP Challenger 2020 – Bratislava
  • 17. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – finále play-off – 2. zápas
  • 17. – 21. – HOKEJBAL: Majstrovstvá sveta veteránov – Češké Budějovice (ČR)
  • 18.-21. – PLÁVANIE: Majstrovstvá Slovenska seniorov a juniorov
  • 19.-21. – JAZDECTVO: Endurance Slovakia Open – Šamorín
  • 20. – PARALYMPIJSKÉ: Paráda – prvý bezbariérový festival – Piešťany
  • 20. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – finále play-off – 3. zápas
  • 20.-21. – ATLETIKA: Dorastenecké majstrovstvá SR – Bratislava
  • 20. – 21. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Samaria Cup – Šamorín
  • 20.-21. – STREĽBA: Extraliga – guľové zbrane – 3. kolo – Košice
  • 20.-21. – STREĽBA: Veľká cena Zvolena – brokové zbrane – Sielica
  • 21. – DOSTIHY: Zlatý bičík – Bratislava
  • 24. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – finále play-off – prípadný 4. zápas
  • 25.-26. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Druhé kvalifikačné preteky seniorov – Bratislava-Zemník
  • 27. – ATLETIKA: Banskobystrický chodecký míting – Banská Bystrica
  • 27. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – finále play-off – prípadný 5. zápas
  • 27.-28. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR – Bratislava
  • 27.-28. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Trenčianska regata – Trenčín

JÚL

  • FUTBAL: Fortuna liga 2020/2021 – 1. kolo základnej časti
  • FUTBAL: II. liga 2020/2021 – 1. kolo
  • FUTBAL: Slovnaft Cup 2020/2021 – 1. kolo
  • 2.-5. – HOKEJBAL: Majstrovstvá sveta hráčov do 16 rokov a hráčok do 20 rokov – Žilina
  • 4. – ATLETIKA: Veteránske majstrovstvá SR (Žilina)
  • 4. – CYKLISTIKA: Kritérium – Rajecké Teplice
  • 4.-5. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár – 3. kolo – Banská Bystrica
  • 5. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá Slovenska – časovka družstiev a dvojíc – Teplička nad Váhom
  • 11. – ATLETIKA: Atletická liga – 3. kolo – Dubnica nad Váhom
  • 11.-12. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá Slovenska a Slovenský pohár – časovka a preteky jednotlivcov – Žiar nad Hronom
  • 11.-12. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Novácka päťstovka – Nováky
  • 12. – DOSTIHY: 28. Slovenské derby – Bratislava
  • 12.-19. – TENIS: Turnaj ITF mužov – Piešťany
  • 14.-19. – JAZDECTVO: CSI – Sommer Tour I v skoku na koni – Šamorín
  • 17.-19. – JAZDECTVO: Majstrovstvá Slovenska v drezúre – Topoľčianky
  • 18.-19. – STREĽBA: Extraliga – brokové zbrane – 3. kolo – Trnava
  • 19. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá SR a 4. kolo Slovenského pohára v cross country – Selce
  • 21.-26. – JAZDECTVO: CSI – Sommer Tour II v skoku na koni – Šamorín
  • 25.-26. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Pohár Interu – Bratislava-Zemník
  • 25.-26. – STREĽBA: Extraliga – guľové zbrane – 4. kolo – Košice
  • 28.-2.8. – JAZDECTVO: CSI – Sommer Tour III v skoku na koni – Šamorín

AUGUST

  • 1.-2. – JAZDECTVO: Preteky v skoku na koni – Topoľčianky
  • 1.-2. – STREĽBA: Majstrovstvá Slovenska – univerzálny trap – Trnava
  • 8.-9. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – kritérium a preteky jednotlivcov – Tlmače
  • 9. – DOSTIHY: 30. Cena turfu – Bratislava
  • 13.-14. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár – 2. kolo – Teplička nad Váhom
  • 14.-16. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – etapové preteky – Dubnica nad Váhom
  • 15. – ATLETIKA: Atletická liga – 4. kolo – Trnava
  • 15.-16. – STREĽBA: Veľká cena Zvolena – brokové zbrane – Sielnica
  • 21.-23. – VODNÝ SLALOM: Svetový pohár – 3. kolo – Liptovský Mikuláš (SR)
  • 22.-23. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – časovka a preteky jednotlivcov – Kláštor pod Znievom
  • 22.-23. – STREĽBA: Extraliga – guľové zbrane – 4. kolo – Košice
  • 22.-23. – STREĽBA: VC ŠKP Trnava – brokové zbrane – Trnava
  • 28.-30. – STREĽBA: Majstrovstvá Slovenska – brokové zbrane – Trnava
  • 29.-30. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – kritérium a preteky jednotlivcov – Smolenice
  • 29.-30. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá SR – Teplička nad Váhom

SEPTEMBER

  • 1. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá Slovenska – časovka do vrchu – Kremnica
  • 3.-6. – JAZDECTVO: Majstrovstvá Slovenska v skoku na koni – Pezinok
  • 4.-6. – STREĽBA: Majstrovstvá Slovenska – guľové zbrane – Príbelce
  • 5. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR pretekárov do 23 rokov – Bratislava
  • 5. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Pohár Slávie UK – Bratislava-Zemník
  • 5.-6. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – časovka do vrchu a kritérium – Spišská Nová Ves
  • 5.-6. – STREĽBA: VC Cyrila Orešanského – brokové zbrane – Trnava
  • 7. – 9. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Slovenska na krátkych tratiach – Bratislava-Zemník
  • 8. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2021 hráčov do 21 rokov – 2. skupina: Slovensko – Švajčiarsko
  • 12. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR mladšieho žiactva vo viacbojoch – Michalovce
  • 12. – VESLOVANIE: Šintavská regata – Šintava
  • 12.-13. – DŽUDO: Európsky pohár – Bratislava (SR)
  • 12.-14. – JACHTING: Veľká cena Slovenska 2020 v okruhovom jachtingu (Domaša)
  • 12.-13. – JAZDECTVO: Majstrovstvá Slovenska vo všestrannej spôsobilosti – Pstruša
  • 13. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v cross country – 6. kolo – Selce
  • 13. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Dunajský maratón – Dobrohošť
  • 15. – ATLETIKA: Finále atletickej ligy – Košice
  • 16.-19. – CYKLISTIKA: Okolo Slovenska (2.1. UCI) – etapové preteky
  • 18. – ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá Slovenska v nočnom orientačnom behu (Lučenec)
  • 19. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Hargašov memoriál – Bratislava-Zemník
  • 19. – VESLOVANIE: Preteky osemveslíc Devín – Bratislava
  • 19.-20. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR staršieho žiactva – Trnava
  • 19.-20. – BOX: Medzinárodný turnaj Grand Prix Slovakia
  • 19.-20. – STREĽBA: Majstrovstvá SR – brokové zbrane v mixoch a dvojitom trape – Trnava
  • 20. – DUATLON: Majstrovstvá Slovenska – Trenčianske Teplice
  • 23.-30. – TENIS: Turnaj ITF mužov – Bratislava
  • 25.-27. – JAZDECTVO: Majstrovstvá Slovenska vo voltíži – Dunajský Klátov
  • 26. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v cross country – 7. kolo – Turčianské Teplice
  • 26. – VESLOVANIE: 53. ročník Memoriálu Ctibora Reiskupa – Zlaté piesky, Bratislava
  • 26.-27. – JACHTING: Majstrovstvá Slovenska v slalome (Domaša)
  • 26.-27. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá SR v terénnom odvetví – Svätý Jur

OKTÓBER

  • 3. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR družstiev dorastu – Košice
  • 4. – ATLETIKA: Medzinárodný maratón mieru a M-SR v polmaratóne – 97. ročník – Košice
  • 8. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2021 hráčov do 21 rokov – 2. skupina: Slovensko – Azerbajdžan
  • 10. – ATLETIKA: Majstrovstvá SR družstiev staršieho žiactva – Trnava
  • 10. – VESLOVANIE: Piešťanské štvorky – štvorveslice 4 km – Piešťany
  • 10.-11. – ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu – stredná trať, štafety (Kamenec pod Vtáčnikom)
  • 17. – ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu na dlhých tratiach (Valaská Dubová)
  • 17.-18. – DŽUDO: Liga žien – 3. kolo
  • 17.-18. – DŽUDO: Extraliga mužov – 3. kolo
  • 23.-25. – PLÁVANIE: Slovakia swimming cup
  • 24. – SILOVÝ TROJBOJ: Majstrovstvá Slovenska družstiev a Slovenský pohár mužov a žien – Sabinov
  • 31. –1.11. – DŽUDO: Majstrovstvá Slovenska seniorov – Banská Bystrica

NOVEMBER

  • 2.-8. – TENIS: ATP Challenger Slovak Open 2020 – Bratislava
  • 7.-8. – STREĽBA: Súťaž OH nádejí – Nitra
  • 11.-17. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2021 hráčov do 19 rokov v Rumunsku – I. fáza – 1. skupina – Slovensko – účasť SR
  • 11.-15. – STOLNÝ TENIS: ITTF Junior Circuit Slovak Junior a Cadet Open – Nitra
  • 14.-15. – STREĽBA: Hungarian Open – Szombathely
  • 21. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska v krose – Krupina
  • 22.-29. – TENIS: Turnaj ITF mužov – Trnava
  • 27.-29. – BOX: Majstrovstvá Slovenska mužov, žien a st. dorastu
  • 28.-29. – STREĽBA: Extraliga – 1. kolo – Šaľa
  • 29.-6.12. – TENIS: Turnaj ITF mužov – Trnava

DECEMBER

  • KARATE: Majstrovstvá Slovenska juniorov, U21, kadetov a ml. kadetov
  • 10.-13. – PLÁVANIE: Majstrovstvá Slovenska seniorov a juniorov v krátkom bazéne
  • 19.-20. – STREĽBA: Extraliga – 1. kolo – Košice
#Tokio 2020 #Petra Vlhová #Peter Sagan #kalendár
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku