Veľký športový kalendár. Na čo sa môžete tešiť v roku 2019?

, 03.01.2019 15:00
Koláž, Sagan, Hamšík
Cyklista Peter Sagan a futbalista Marek Hamšík. Aj na ich výkony sa môžu tešiť slovenskí fanúšikovia v roku 2019. Autor: , ,

Pozrite si kalendár športových podujatí na rok 2019 doma i v zahraničí.

ZAHRANIČIE

JANUÁR

  • 29.12.-5.1. – TENIS: Hopmanov pohár dvojčlenných miešaných reprezentačných družstiev – Perth (Aus.)
  • 30.12.-6.1. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Brisbane International – Brisbane (Aus.)
  • 31.12.-5.1. – TENIS: Turnaj WTA Premier Brisbane International presented by Suncorp – Brisbane (Aus.)
  • 31.12.-5.1. – TENIS: Turnaj WTA International Shenzhen Open – Šen-čen (Čína)
  • 31.12.-5.1. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Qatar ExxonMobil Open – Dauha (Katar)
  • 31.12.-5.1. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Tata Open Maharashtra – Pune (India)
  • 31.12.-5.1. – TENIS: Turnaj WTA International ASB Classic – Auckland (N. Zél.)
  • 2.-6. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Four stars – Haag (Hol.)
  • 2.-10. – CURLING: Majstrovstvá sveta juniorov – B-divízia – Lohja (Fín.)
  • 3. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár/Tour de Ski – Oberstdorf (Nem.) – 15 km stíhacie preteky voľnou technikou muži (13.05), 10 km stíhacie preteky voľnou technikou ženy (15.15)
  • 4. – ATLETIKA: Maratón – Tiberias (Izr.)
  • 4. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Turné štyroch mostíkov – Innsbruck (Rak.), HS-130 (14.00)
  • 5. – AMERICKÝ FUTBAL-NFL: Začiatok play-off
  • 5. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár/Tour de Ski – Val di Fiemme (Tal.) – 10 km klasickou technikou s hromadným štartom ženy (14.00), 15 km klasickou technikou s hromadným štartom muži (15.10)
  • 5. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Záhreb (Chor.) – slalom žien (prvé kolo 13.00, druhé kolo 16.00)
  • 5.-6. – BOBY: Svetový pohár – 3. kolo – Altenberg (Nem.)
  • 5.-6. – SANE: Svetový pohár – 5. kolo – Königssee (Nem.)
  • 5.-6. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Otepää (Est.)
  • 5.1.-1.2. – FUTBAL: Ázijský pohár – majstrovstvá Ázie – Spojené arabské emiráty
  • 6. – ATLETIKA: Kros IAAF – San Giorgio su Legnano (Tal.)
  • 6. – ATLETIKA: Maratón – Siamen (Čína)
  • 6. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár/Tour de Ski – Val di Fiemme (Tal.) – preteky do vrchu ženy (13.00), preteky do vrchu muži (14.45)
  • 6. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Turné štyroch mostíkov – Bischofshofen (Rak.), HS-142 (17.00)
  • 6. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Záhreb (Chor.) – slalom mužov (prvé kolo 12.15, druhé kolo 15.30)
  • 6.-12. – HOKEJ: B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta hráčok do 18 rokov – Dumfries (V. Brit.)
  • 6.-12. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Sydney International – Sydney (Aus.)
  • 6.-13. – HOKEJ: Majstrovstvá sveta hráčok do 18 rokov – Obihiro (Jap.)
  • 6.-27. – MOTORIZMUS: Rely Dakar (Peru)
  • 7.-8. – TENIS: Exhibičné podujatie World Tennis Challenge – Adelaide (Aus.)
  • 7.-12. – TENIS: Turnaj WTA Premier Sydney International – Sydney (Aus.)
  • 7.-12. – TENIS: Turnaj WTA International Hobart International – Hobart (Aus.)
  • 7.-12. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 ASB Classic – Auckland (N. Zél.)
  • 7.-13. – HOKEJ: A-skupina I. divízie majstrovstiev sveta hráčok do 18 rokov – Radenthein (Rak.)
  • 8. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Flachau (Rak.) – slalom žien (prvé kolo 18.00, druhé kolo 20.45)
  • 8.-10. – TENIS: Exhibičné podujatie Priceline Pharmacy Kooyong Classic – Melbourne-Kooyong (Aus.)
  • 8.-13. – TENIS: Medzinárodné otvorené majstrovstvá Austrálie / Australian Open – kvalifikácia – Melbourne (Aus.)
  • 9. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Bad Gastein (Rak.) – paralelný slalom
  • 9. – VODNÉ PÓLO: Liga majstrov mužov – 6. kolo skupinovej časti
  • 9. – VOLEJBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2019 mužov – C-skupina: Island – Slovensko (Kópavogur, 21.00)
  • 9.-13. – VOLEJBAL: Turnaj MEVZA a zonálna I. fáza kvalifikácie ME 2019 hráčov do 17 rokov – Maribor (Slovin.)
  • 10.-13. – BIATLON: Svetový pohár – 4. kolo – Oberhof (Nem.)
  • 10.-13. – STREĽBA: VC Plzne – vzduchové zbrane – Plzeň (ČR)
  • 10.-27. – HÁDZANÁ: 26. majstrovstvá sveta mužov – Dánsko a Nemecko
  • 11.-13. – BOBY: ME a Svetový pohár – 4. kolo – Königssee (Nem.)
  • 11.-13. – HOKEJ: Kontinentálny pohár – finálový turnaj
  • 11.-13. – POZEMNÝ HOKEJ: Halové ME juniorov (Championship II) – Paredes (Portug.) – účasť SR
  • 11.-13. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Majstrovstvá Európy – Dordrecht (Hol.)
  • 11.-13. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá Európy – Collalbo (Tal.)
  • 11.-13. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Val di Fiemme (Tal.)
  • 11.-13. – STREĽBA: GP Ruše – Ruše (Slovin.)
  • 12. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Font Romeu (Fr.) – slopestyle
  • 12. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Calgary (Kan.) – moguls
  • 12. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Drážďany (Nem.) – šprint voľnou technikou ženy (kvalifikácia, vyraďovacia časť 13.20), šprint voľnou technikou muži (kvalifikácia, vyraďovacia časť 13.20)
  • 12. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Kreischberg (Rak.) – slopestyle
  • 12. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár národných tímov žien – 7. kolo skupinovej časti
  • 12. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – St. Anton (Rak.) – zjazd žien (11.45)
  • 12. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Adelboden (Švaj.) – obrovský slalom mužov (prvé kolo 10.30, druhé kolo 13.30)
  • 12.-13. – BIATLON: IBU Cup – 4. kolo – Duszniki-Zdrój (Poľ.)
  • 12.-13. – SANE: Svetový pohár – 6. kolo – Sigulda (Lot.)
  • 13. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – St. Anton (Rak.) – super-G žien (11.30)
  • 13. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Adelboden (Švaj.) – slalom mužov (prvé kolo 10.30, druhé kolo 13.30)
  • 12.-13. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Val di Fiemme (Tal.), HS-135
  • 12.-18. – HOKEJ: Kvalifikácia o postup do B-skupiny I. divízie majstrovstiev sveta hráčok do 18 rokov – Jaca (Šp.)
  • 13. – ATLETIKA: Kros IAAF – Elgoibar (Šp.)
  • 13. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Drážďany (Nem.) – tímšprint voľnou technikou ženy (semifinále 12.45, finále), tímšprint voľnou technikou muži (semifinále 12.45, finále)
  • 13.-18. – HOKEJ: Kvalifikácia o postup do B-skupiny II. divízie majstrovstiev sveta žien – Kapské Mesto (JAR)
  • 13.-19. – HOKEJ: A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov – Tallinn (Est.)
  • 14.-20. – HOKEJ: III. divízia majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov – Reykjavík (Isl.)
  • 14.-27. – TENIS: Medzinárodné otvorené majstrovstvá Austrálie / Australian Open – Melbourne (Aus.)
  • 15. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár národných tímov žien – 8. kolo skupinovej časti
  • 15. – VOLEJBAL: MEVZA Cup žien – základná časť: Swietelsky-Békéscsabai RSE (Maď.) – Strabag VC Bratislava (SR) /18.00/
  • 15. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Kronplatz (Tal.) – obrovský slalom žien (prvé kolo 10.00, druhé kolo 13.00)
  • 15.-20. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Tour Down Under (Aus.)
Peter Sagan odštartuje sezónu v Austrálii.
  • 15.-20 – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Hungarian Open – Budapešť (Maď.)
  • 15.-21. – HOKEJ: A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov – Záhreb (Chor.)
  • 16. – VOLEJBAL: MEVZA Cup žien – základná časť: Nova KBM Branik Maribor (Slovin.) – Slávia EU Bratislava (SR) /18.00/
  • 16.-17. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – Záhreb (Chor.)
  • 16.-20. – BIATLON: Svetový pohár – 5. kolo – Ruhpolding (Nem.)
  • 17.-20. – BIATLON: IBU Cup – 5. kolo – Arber (Nem.)
  • 18. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Wengen (Švaj.) – alpská kombinácia mužov (zjazd 10.30, slalomové kolo 14.00)
  • 18.-19. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Lake Placid (USA) – moguls, skoky
  • 18.-20. – DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – 5. kolo – Cambridge (N. Zél.)
  • 18.-19. – SANE:40. majstrovstvá Európy juniorov – St. Moritz (Švaj.)
  • 18.-19. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Laax (Švaj.) – slopestyle, U-rampa
  • 18.-20. – LUKOSTREĽBA: Svetový pohár v halovej lukostreľbe – Nimes (Fr.)
  • 18.-20. – POZEMNÝ HOKEJ: Halové ME junioriek (Championship II) – Sveti Ivan Zelina (Chor.) – účasť SR
  • 18.-20. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Chaux-Neuve (Fr.)
  • 18.-20. – SKIALPINIZMUS: Svetový pohár – Bischofshofen (Rak­.)
  • 19. – ATLETIKA: Kros IAAF – Belfast (V. Brit.)
  • 19. – ATLETIKA: Halový míting Erima – Viedeň (Rak.)
  • 19. – ATLETIKA: Jablonecká hala 2019 – Jablonec (ČR)
  • 19. – ATLETIKA: Maratón – Houston (USA)
  • 19. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Otepää (Est.) – šprint klasickou technikou ženy a muži (kvalifikácia, vyraďovacia časť 12.55)
  • 19. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Rogla (Slovin.) – paralelný obrovský slalom
  • 19. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Wengen (Švaj.) – zjazd mužov (12.30)
  • 19. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Cortina d'Ampezzo (Tal.) – zjazd žien (10.30)
  • 19.-20. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Idre Fjäll (Švéd.) – skikros
  • 19.-20. – BOBY: Svetový pohár – 5. kolo – Igls (Rak.)
  • 19.-20. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Zakopané (Poľ.), HS-134 (prvý deň súťaž družstiev)
  • 20. – ATLETIKA: Kros IAAF – Sevilla (Šp.)
  • 20. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Otepää (Est.) – 10 km klasickou technikou ženy (9.30), 15 km klasickou technikou muži (13.00)
  • 20. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Wengen (Švaj.) – slalom mužov (prvé kolo 10.15, druhé kolo 13.15)
  • 20. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Cortina d'Ampezzo (Tal.) – super-G žien (11.15)
  • 20.-26. – BEH NA LYŽIACH: Majstrovstvá sveta juniorov a pretekárov do 23 rokov v klasických lyžiarskych disciplínach – Lahti (Fín.)
  • 21.-26. – FUTSAL: Kvalifikácia o postup na ME hráčov do 19 rokov – predkolo
  • 21.-27. – KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá Európy – Minsk (Biel.)
  • 21.-27. – SANE: 48. majstrovstvá sveta – Winterberg (Nem.)
  • 21.1.-1.2. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v zjazdovom lyžovaní – Kranjska Gora (Slovin.) / Sella Nevea (Tal.)
  • 23. – VODNÉ PÓLO: Liga majstrov mužov – 7. kolo skupinovej časti
  • 23. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár mužských klubov – semifinále play-off – prvé zápasy
  • 24.-27. – BIATLON: Svetový pohár – 6. kolo – Antholz-Anterselva (Tal.)
  • 24.-27. – BIATLON: IBU Cup – 6. kolo – Lenzerheide (Švaj.)
  • 24.-27. – MOTORIZMUS: Rely Monte Carla – Gap (Fr.)
  • 24.-27. – SKOKY NA LYŽIACH: Majstrovstvá sveta juniorov a junioriek – Lahti (Fín.), stredný mostík HS-100
  • 24.-27. – STREĽBA: VC Mníchova – vzduchové zbrane – Mníchov (Nem.)
  • 25. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Kitzbühel (Rak.) – super-G mužov (11.30)
  • 25.-27. – DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – 6. kolo – Hongkong
  • 25.-27. – DŽUDO: Grand Prix – Tel Aviv (Izr.)
  • 25.-27. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Majstrovstvá sveta juniorov – Montreal (Kan.)
  • 25.-27. – VODNÉ PÓLO: Európska liga žien – kvalifikácia
  • 26. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Blue Mountain (Kan.) – skikros
  • 26. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Tremblant (Kan.) – moguls
  • 26. – ATLETIKA: Halový míting IAAF World Indoor Tour – Boston (USA)
  • 26. – ATLETIKA: Halový míting Indoor Track & Field – Viedeň (Rak.)
  • 26. – ATLETIKA: Hustopečské skákání – Hustopeče (ČR)
  • 26. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Ulricehamn (Švéd.) – 15 km voľnou technikou muži (12.00), 10 km voľnou technikou ženy (14.15)
  • 26. – KOLKY: Liga šampiónov mužov a žien 2018/2019 – štvrťfinálové 2. kolo (prvý zápas) – účasť ŠK Železiarne Podbrezová
  • 26. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Seiseralm (Tal.) – slopestyle
  • 26. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Moskva (Rus.) – paralelný slalom
  • 26. – VESLOVANIE: Halové majstrovstvá sveta na trenažéroch – Gladsaxe (Dán.)
  • 26. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Kitzbühel (Rak.) – zjazd mužov (11.30)
  • 26. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Garmisch-Partenkirchen (Nem.) – zjazd žien (10.00)
  • 26.-27. – BOBY: Svetový pohár – 6. kolo – St. Moritz (Švaj.)
  • 26.-27. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Trondheim (Nór.)
  • 26.-27. – SKIALPINIZMUS: Svetový pohár – Font Blanca (Andorra)
  • 26.-27. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Sapporo (Jap.), HS-137
  • 26.-27. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Moskva (Rus.) – paralelný slalom
  • 27. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Seiseralm (Tal.) – slopestyle
  • 27. – AMERICKÝ FUTBAL-NFL: Pro Bowl – Orlando (USA)
  • 27. – ATLETIKA: Kros IAAF – San Vittore/Olona (Tal.)
  • 27. – ATLETIKA: Maratón žien – Osaka (Jap.)
  • 27. – ATLETIKA: Halový míting EA – Paríž (Fr.)
  • 27. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Ulricehamn (Švéd.) – štafety 4× 5 km kombinovanou technikou ženy (11.15), štafety 4× 7,5 km kombinovanou technikou muži (14.15)
  • 27. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Great Ocean Road Race (Aus.)
  • 27. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Moskva (Rus.) – paralelný slalom miešaných družstiev
  • 27. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Kitzbühel (Rak.) – slalom mužov (prvé kolo 10.30, druhé kolo 13.30)
  • 27. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Garmisch-Partenkirchen (Nem.) – super-G žien (11.30)
  • 27.1.-3.2. – JACHTING: 2019 World Cup Series – 2. kolo – Miami (USA)
  • 28.1.-3.2. – TENIS: Turnaj WTA Premier St. Petersburg Ladies Open – Petrohrad (Rus.)
  • 28.1.-3.2. – TENIS: Turnaj WTA International Taiwan Open – Tchaj-pej (Taiw.)
  • 29. – ATLETIKA: Beskydská latka – Třinec (ČR)
  • 29. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár národných tímov mužov – 4. kolo skupinovej časti
  • 29. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Schladming (Rak.) – slalom mužov (prvé kolo 17.45, druhé kolo 20.45)
  • 31.1.-10.2. – SNOUBORDING: Majstrovstvá sveta – Park City (USA)

FEBRUÁR

  • 1. – ATLETIKA: Halový míting EA – Val de Reuil (Fr.)
  • 1. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Maribor (Slovin.) – obrovský slalom žien (prvé kolo 10.00, druhé kolo 13.00)
  • 1.-2. – TENIS: Davisov pohár reprezentačných družstiev mužov – kvalifikačné kolo o postup na finálový turnaj svetovej skupiny: Brazília – Belgicko (Uberlandia), Uzbekistan – Srbsko (Taškent), Austrália – Bosna a Hercegovina (Adelaide), India – Taliansko (Kalkata), Nemecko – Maďarsko (Frankfurt nad Mohanom), Švajčiarsko – Rusko (Biel), Kazachstan – Portugalsko (Astana), Česko – Holandsko (Ostrava), Kolumbia – Švédsko (Bogota), Rakúsko – Čile (Salzburg), Čína – Japonsko (Kuang-čou)
  • 1.-2. – SANE: 34. majstrovstvá sveta juniorov – Innsbruck-Igls (Rak.)
  • 1.-3. – BOBY: Majstrovstvá sveta juniorov – Königssee (Nem.)
  • 1.-3. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Svetový pohár – 5. kolo – Drážďany (Nem.)
  • 1.-3. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Svetový pohár – 5. kolo – Hamar (Nór.)
  • 1.-3. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Oberstdorf (Nem.), HS-235
  • 1.-9. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta – Park City (USA)
  • 2. – ATLETIKA: Halový míting IAAF World Indoor Tour – Karlsruhe (Nem.)
  • 2. – ATLETIKA: Halový míting ASVÖ Indoor Gala – Viedeň (Rak.)
  • 2. – ATLETIKA: Halový míting EA vo viacbojoch – Tallinn (Est.)
  • 2. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Garmisch-Partenkirchen (Nem.) – zjazd mužov (11.30)
  • 2. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Maribor (Slovin.) – slalom žien (prvé kolo 10.00, druhé kolo 13.00)
  • 2.-3. – BEH NA LYŽIACH: Slavic Cup – Zakopané (Poľ.)
  • 2.-3. – CYKLOKROS: Majstrovstvá sveta – Bogense (Dán.)
  • 2.-3. – DŽUDO: European Open – Odivelas (Portug.) / Sofia (Bul.)
  • 2.-3. – SANE: Svetový pohár – 7. kolo – Altenberg (Nem.)
  • 2.-3. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Klingenthal (Nem.)
  • 2.-3. – SKIALPINIZMUS: Svetový pohár – Super Devoluy (Fr.)
  • 2.-3. – STOLNÝ TENIS: ITTF Europe Top 16 Cup – Montreux (Švaj.)
  • 3. – AMERICKÝ FUTBAL-NFL: 53. Super Bowl – Atlanta (USA)
  • 3. – ATLETIKA: Halový míting EA – Reykjavík (Isl.)
  • 3. – ATLETIKA: Kros IAAF – Albufeira (Portug.)
  • 3. – ATLETIKA: EP klubov v krose – Albufeira (Portug.)
  • 3. – ATLETIKA: Maratón – Beppu/Oita (Jap.)
  • 3. – HÁDZANÁ: SEHA League – 14. kolo: RK Nexe Našice (Chor.) – Tatran Prešov (SR)
  • 3. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Garmisch-Partenkirchen (Nem.) – obrovský slalom mužov (prvé kolo 10.30, druhé kolo 13.30)
  • 4. – ATLETIKA: Halový míting EA – Lodž (Poľ.)
  • 4. – ATLETIKA: Halový míting EA – Štokholm (Švéd.)
  • 4.-6. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – Kranjska Gora (Slovin.)
  • 4.-10. – KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá štyroch kontinentov – Anaheim (USA)
  • 4.-10. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Córdoba Open – Córdoba (Arg.)
  • 4.-10. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Open Sud de France – Montpellier (Fr.)
  • 4.-10. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Sofia Open – Sofia (Bul.)
  • 4.-11. – ORIENTAČNÝ BEH NA LYŽIACH: Majstrovstvá Európy – Turecko
  • 5.-17. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta – Aare (Švéd.)
Petra Vlhová bude slovenskou medailovou nádejou...
Petra Vlhová bude slovenskou medailovou nádejou na MS v zjazdovom lyžovaní v Aare. Autor: SITA/AP, Marco Tacca
  • 6. – ATLETIKA: Halový míting IAAF World Indoor Tour – Toruň (Poľ.)
  • 6. – VODNÉ PÓLO: Liga majstrov mužov – 8. kolo skupinovej časti
  • 6.-10. – CYKLISTIKA: Okolo Dubaja (SAE)
  • 7. – FUTBAL: 43. kongres UEFA – Rím (Tal.)
  • 7.-10. – BIATLON: Svetový pohár – 7. kolo – Canmore (Kan.)
  • 7.-10. – KOLKY: Svetový pohár jednotlivcov (do 23 rokov) – Přerov (ČR)
  • 7.-10. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta na jednotlivých tratiach – Inzell (Nem.)
  • 8. – ATLETIKA: Halový míting IAAF World Indoor Tour – Madrid (Šp.)
  • 8. – ATLETIKA: Polmaratón – Ras al Chajmah (SAE)
  • 8.-9. – LUKOSTREĽBA: Svetový pohár v halovej lukostreľbe – Las Vegas (USA)
  • 8.-10. – DŽUDO: Grand Slam – Paríž (Fr.)
  • 8.-10. – KARATE: 46. majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a 11. ME starších juniorov (do 21 rokov) – Aalborg (Dán.)
  • 8.-10. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – Veysonnaz (Švaj.)
  • 8.-10. – POZEMNÝ HOKEJ: Halový EPM mužov (Challenge I) – Oslo (Nór.) – účasť ŠK Šenkvice
  • 8.-10. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Svetový pohár – 6. kolo – Turín (Tal.)
  • 9. – ATLETIKA: Halový míting EA – Linz (Rak.)
  • 9. – ATLETIKA: Halový míting EA – Gent (Bel.)
  • 9. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Lahti (Fín.) – šprint voľnou technikou ženy a muži (kvalifikácia, vyraďovacia časť 13.30)
  • 9.-10. – SANE: 50. majstrovstvá Európy a Svetový pohár – 8. kolo – Oberhof (Nem.)
  • 9.-10. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Lahti (Fín.), HS-130 (prvý deň súťaž družstiev)
  • 9.-10. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Feldberg (Nem.) – snoubordkros
  • 9.-10. – TENIS: Pohár federácie reprezentačných družstiev žien – svetová skupina – 1. kolo (štvrťfinále): Česko – Rumunsko, Belgicko – Francúzsko, Nemecko – Bielorusko, USA – Austrália
  • 9.-10. – TENIS: Pohár federácie reprezentačných družstiev žien – 2. svetová skupina – 1. kolo: Lotyšsko – Slovensko, Švajčiarsko – Taliansko, Japonsko – Španielsko, Holandsko – Kanada
  • 9.-10. – TRIATLON: Svetový pohár – Kapské Mesto (JAR)
  • 9.-10. – TRIATLON: Majstrovstvá sveta v zimnom triatlone – Asiago (Tal.)
  • 9.-16. – ŠPORT: Zimný európsky olympijský festival mládeže – Sarajevo (Bosna a Herc.)
  • 10. – ATLETIKA: Halový míting EA – Lievin (Fr.)
  • 10. – ATLETIKA: Halový míting EA – Metz (Fr.)
  • 10. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Lahti (Fín.) – tímšprint klasickou technikou ženy a muži (semifinále, finále 13.30)
  • 10. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Lahti (Fín.)
  • 11.-16. – TENIS: Turnaj WTA Premier 5 Qatar Total Open – Dauha (Katar)
  • 11.-17. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 ABN Amro World Tennis Tournament – Rotterdam (Hol.)
  • 11.-17. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 New York Open – New York (USA)
  • 11.-17. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Argentina Open – Buenos Aires (Arg.)
  • 12. – ATLETIKA: Halový míting EA (Czech Indoor Gala) – Ostrava (ČR)
  • 12. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár národných tímov žien – 9. kolo skupinovej časti
  • 12.-13. – FUTBAL: Prvé zápasy osemfinále Ligy majstrov 2018/2019
  • 13. – ATLETIKA: Halový míting EA – Athlone (Ír.)
  • 13.-24. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v streľbe – Al-Ain (SAE)
  • 13.-17. – BEDMINTON: Majstrovstvá Európy miešaných družstiev – Kodaň (Dán.)
  • 13.-17. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Plus Portugal Open – Lisabon (Portug.)
  • 14. – FUTBAL: Prvé zápasy šestnásťfinále Európskej ligy 2018/2019
  • 14.-17. – BIATLON: Svetový pohár – 8. kolo – Salt Lake City-Soldier Hollow (USA)
  • 14.-17. – FUTSAL: Majstrovstvá Európy žien – finálový turnaj – Pavilhao (Portug.)
  • 14.-17. – MOTORIZMUS: Rely Švédska – Torsby
  • 15. – HÁDZANÁ: Vyzývací pohár mužov – 4. kolo (osemfinále) – odveta: HC Neva SPb Petrohrad (Rus.) – MŠK Považská Bystrica (SR)
  • 15. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Calgary (Kan.) – U-rampa
  • 15.-17. – POZEMNÝ HOKEJ: Halový EPM žien (Challenge I) – Douai (Fr.) – účasť KPH Rača
  • 15.-17. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Baselga di Piné (Tal.)
  • 15.-17. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Willingen (Nem.), HS-145 (prvý deň súťaž družstiev)
  • 16. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Calgary (Kan.) – U-rampa
  • 16. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Moskva (Rus.) – skoky
  • 16. – ATLETIKA: Halový míting IAAF World Indoor Tour – Birmingham (V. Brit.)
  • 16. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Cogne (Tal.) – šprint voľnou technikou ženy a muži (kvalifikácia, vyraďovacia časť 12.30)
  • 16. – KOLKY: Liga šampiónov mužov 2018/2019 – štvrťfinálové 2. kolo (odvetný zápas) – účasť ŠK Železiarne Podbrezová
  • 16.-17. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Feldberg (Nem.) – skikros
  • 16.-17. – BOBY: Svetový pohár – 7. kolo – Lake Placid (USA)
  • 16.-17. – DŽUDO: European Open – Rím (Tal.) / Oberwart (Rak.)
  • 16.-17. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Pjongčang (Kór. rep.) – paralelný obrovský slalom
  • 16.-21. – CYKLISTIKA: Okolo Ománu
  • 16.-23. – CURLING: Majstrovstvá sveta juniorov – A-divízia – Liverpool (Kan.)
  • 17. – ATLETIKA: Halový míting EA – Istanbul (Tur.)
  • 17. – ATLETIKA: Maratón – Sevilla (Šp.)
  • 17. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Cogne (Tal.) – 10 km klasickou technikou ženy (9.45), 15 km klasickou technikou muži (12.30)
  • 17. – CYKLISTIKA: Clásica de Almería (Šp.)
  • 17. – CYKLISTIKA: Trofeo Laigueglia (Tal.)
  • 18.-23. – TENIS: Turnaj WTA Premier Dubai Duty Free Tennis Championships – Dubaj (SAE)
  • 18.-24. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 Rio Open presented by Claro – Rio de Janeiro (Braz.)
  • 18.-24. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Open 13 Marseille – Marseille (Fr.)
  • 18.-24. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Delray Beach Open by VITACOST.com – Delray Beach (USA)
  • 18.-24. – TENIS: Turnaj WTA International Hungarian Ladies Open – Budapešť (Maď.)
  • 19. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár národných tímov mužov – 5. kolo skupinovej časti
  • 19. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Štokholm (Švéd.) – mestské podujatie mužov a žien (17.30)
  • 19.-20. – FUTBAL: Prvé zápasy osemfinále Ligy majstrov 2018/2019
  • 19.-27. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Val di Fassa (Tal.)
  • 20. – ATLETIKA: Halový míting IAAF World Indoor Tour – Düsseldorf (Nem.)
  • 20. – ATLETIKA: Halový míting EA – Belehrad (Srb.)
  • 20.-22. – SKIALPINIZMUS: Svetový pohár – Ťi-lin (Čína)
  • 20.-24. – CYKLISTIKA: Okolo Andalúzie (Šp.)
  • 20.-24. – CYKLISTIKA: Okolo Algarve (Portug.)
  • 20.-24. – BIATLON: Otvorené majstrovstvá Európy – Minsk-Raubičy (Biel.)
  • 20.-28. – STREĽBA: Svetový pohár – guľové a vzduchové zbrane – Dillí (India)
  • 20.2.-3.3. – BEH NA LYŽIACH: Majstrovstvá sveta v klasických lyžiarskych disciplínach – Seefeld (Rak.)
  • 21. – FUTBAL: Odvetné zápasy šestnásťfinále Európskej ligy 2018/2019
  • 21.2.-3.3. – STREĽBA: Qatar Open – brokové zbrane – Dauha (Kat.)
  • 22. – FUTBAL: Žreb osemfinálovej fázy Európskej ligy 2018/2019
  • 22. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Bansko (Bul.) – alpská kombinácia mužov (super-G 9.30, slalomové kolo 13.00)
  • 22.-24. – DŽUDO: Grand Slam – Düsseldorf (Nem.)
  • 22.2.-2.3. – SKOKY NA LYŽIACH: Majstrovstvá sveta – Seefeld (Rak.), mostíky HS-108 v Seefelde a HS-130 v Innsbrucku
  • 22.2.-3.3. – ŠERM: Majstrovstvá Európy kadetov a juniorov – Foggia (Tal.)
  • 23. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Minsk (Biel.) – skoky
  • 23. – VODNÉ PÓLO: Európska liga žien – štvrťfinále play-off – prvé zápasy
  • 23. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Crans-Montana (Švaj.) – zjazd žien (10.15)
  • 23. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Bansko (Bul.) – super-G mužov (11.45)
  • 23.-24. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Sunny Valley (Rus.) – skikros
  • 23.-24. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Tazawako (Jap.) – moguls, dual moguls
  • 23.-24. – BOBY: Svetový pohár – 8. kolo – Calgary (Kan.)
  • 23.-24. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta v šprinte – Heerenveen (Hol.)
  • 23.-24. – SANE: Svetový pohár – 9. kolo – Soči (Rus.)
  • 23.-24. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Peking (Čína) – paralelný obrovský slalom, paralelný slalom
  • 23.-24. – ZIMNÝ TRIATLON: Majstrovstvá Európy – Cheile Gradistei (Rum.)
  • 23.2.-2.3. – SQUASH: Majstrovstvá sveta – Chicago (USA)
  • 24. – ATLETIKA: Halový míting EA v skoku o žrdi – Clermont Ferrand (Fr.)
  • 24. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Crans-Montana (Švaj.) – alpská kombinácia žien (zjazd 10.30, slalomové kolo 13.30)
  • 24. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Bansko (Bul.) – obrovský slalom mužov (prvé kolo 9.30, druhé kolo 12.30)
  • 24.2.-2.3. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Spojených arabských emirátov
  • 25.2.-2.3. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 Dubai Duty Free Tennis Championships – Dubaj (SAE)
  • 25.2.-2.3. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 Abierto Mexicano Telcel presentado por HSBC – Acapulco (Mex.)
  • 25.2.-2.3. – TENIS: Turnaj WTA International Abierto Mexicano Telcel presentado por HSBC – Acapulco (Mex.)
  • 25.2.-3.3. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Brasil Open – Sao Paulo (Braz.)
  • 25.2.-10.3. – BOBY: Majstrovstvá sveta – Whistler (Kan.)
  • 26.2.-2.3. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá Európy v halovej lukostreľbe – Samsun (Tur.)
  • 27. – VODNÉ PÓLO: Liga majstrov mužov – 9. kolo skupinovej časti
  • 27. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár mužských klubov – semifinále play-off – odvety
  • 27.2.-3.3. – DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta – Pruszków (Poľ.)
  • 27.2.-3.3. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Svetový pohár – Káhira (Egypt)
  • 28.2.-3.3. – KULTURISTIKA: Arnold Classic – Columbus (USA)
  • 28.2.-3.3. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: FINA Svetová séria – 1. kolo – Paríž (Fr.)

MAREC

  • 1.-2. – BIATLON: IBU Cup – 7. kolo – Otepää (Est.)
  • 1.-3. – ATLETIKA: 35. halové majstrovstvá Európy – Glasgow (V. Brit.)
  • 2. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Omloop Het Nieuwsblad (Belg.)
  • 2. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Baqueira Beret (Šp.) – snoubordkros
  • 2. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Rosa Chutor (Rus.) – zjazd žien (8.30)
  • 2. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Kvitfjell (Nór.) – zjazd mužov (10.00)
  • 2.-3. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Šymbulak (Kaz.) – moguls, dual moguls
  • 2.-3. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Secret Gardens (Čína) – skoky
  • 2.-3. – DŽUDO: European Open – Varšava (Poľ.) / Praha (ČR)
  • 2.-3. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta vo viacboji – Calgary (Kan.)
  • 2.-12. – ŠPORT: Svetová zimná univerziáda – Krasnojarsk (Rus.)
  • 3. – ATLETIKA: Maratón – Tokio (Jap.)
  • 3. – CYKLISTIKA: Kuurne-Brusel-Kuurne (Belg.)
  • 3. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Rosa Chutor (Rus.) – super-G žien (8.30)
  • 3. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Kvitfjell (Nór.) – super-G mužov (11.00)
  • 3.-10. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v curlingu na vozíčkoch – Stirling (Škót.)
  • 4.-9. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – Espot (Šp.)
  • 4.-10. – KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Záhreb (Chor.)
  • 4.-10. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Európy do 23 rokov – Nový Sad (Srb.)
  • 4.-17. – TENIS: Turnaj WTA Premier Mandatory BNP Paribas Open – Indian Wells (USA)
  • 5. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár národných tímov žien – 5. kolo skupinovej časti
  • 5.-6. – FUTBAL: Odvetné zápasy osemfinále Ligy majstrov 2018/2019
  • 6.-10. – BIATLON: Otvorené majstrovstvá Európy juniorov – Sjusjöen (Nór.)
  • 6.-10. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Three stars – Sydney (Aus.)
  • 7. – FUTBAL: Prvé zápasy osemfinále Európskej ligy 2018/2019
  • 7.-10. – MOTORIZMUS: Rely Mexika – León
  • 7.-10. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá Európy do 21 rokov – Gondomar (Portug.)
  • 7.-17. – BIATLON: Majstrovstvá sveta – Östersund (Švéd.)
Ako sa bude dariť slovenským biatlonistkám na...
Ako sa bude dariť slovenským biatlonistkám na MS vo Švédsku? Autor: SITA/AP, Petr David Josek
  • 7.-17. – TENIS: Turnaj ATP World Tour Masters 1000 BNP Paribas Open – Indian Wells (USA)
  • 8. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Špindlerův Mlýn (ČR) – obrovský slalom žien (prvé kolo 10.30, druhé kolo 13.30)
  • 8.-9. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Mammoth (USA) – U-rampa, slopestyle
  • 8.-9. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Mammoth (USA) – slopestyle, U-rampa
  • 8.-9. – TRIATLON: World Triathlon Series (WTS) – Abú Zabí (SAE) – šprint
  • 8.-10. – DŽUDO: Grand Prix – Marrákeš (Mar.)
  • 8.-10. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Majstrovstvá sveta – Sofia (Bul.)
  • 8.-15. – VZPIERANIE: Majstrovstvá sveta mládeže – Las Vegas (USA)
  • 8.-17. – BOX: Majstrovstvá Európy do 22 rokov – Vladikavkaz (Rus.)
  • 9. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Oslo (Nór.) – 50 km klasickou technikou s hromadným štartom muži (10.00)
  • 9. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Strade Bianche (Tal.)
  • 9. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Oslo (Nór.)
  • 9. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Scuol (Švaj.) – paralelný obrovský slalom
  • 9. – VODNÉ PÓLO: Európska liga žien – štvrťfinále play-off – odvety
  • 9. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Špindlerův Mlýn (ČR) – slalom žien (prvé kolo 10.30, druhé kolo 13.30)
  • 9. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Kranjska Gora (Slovin.) – obrovský slalom mužov (prvé kolo 9.30, druhé kolo 12.30)
  • 9.-10. – BEH NA LYŽIACH: Slavic Cup – Wisla Kubalonka (Poľ.)
  • 9.-10. – RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Svetový pohár – finále – Salt Lake City (USA)
  • 9.-10. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Oslo (Nór.), HS-134 (prvý deň súťaž družstiev)
  • 9.-10. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Erzurum (Tur.) – snoubordkros
  • 9.-16. – SKIALPINIZMUS: Majstrovstvá sveta – Villars-sur-Ollon (Švaj.)
  • 10. – ATLETIKA: Maratón – Barcelona (Šp.)
  • 10. – ATLETIKA: Maratón – Lake Biwa (Jap..)
  • 10. – ATLETIKA: Maratón žien – Nagoja (Jap.)
  • 10. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Oslo (Nór.) – 30 km klasickou technikou s hromadným štartom ženy (11.45)
  • 10. – CYKLISTIKA: GP Industria & Artigianato (Tal.)
  • 10. – MOTORIZMUS: Veľká cena Kataru cestných motocyklov – Lusail
  • 10. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Kranjska Gora (Slovin.) – slalom mužov (prvé kolo 9.30, druhé kolo 12.30)
  • 10.-17. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Paríž-Nice (Fr.)
  • 11.-15.- PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – La Molina (Šp.)
  • 12. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Drammen (Nór.) – šprint klasickou technikou ženy a muži (kvalifikácia, vyraďovacia časť 13.15)
  • 12. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Lillehammer (Nór.), HS-140
  • 12. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár národných tímov mužov – 6. kolo skupinovej časti
  • 12.-13. – FUTBAL: Odvetné zápasy osemfinále Ligy majstrov 2018/2019
  • 12.-16. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Four stars (muži) – Dauha (Kat.)
  • 13. – HÁDZANÁ: SEHA League – 18. kolo: Tatran Prešov (SR) – PPD Záhreb (Chor.)
  • 13. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – finále – Soldeu (Andorra) – zjazd mužov (10.30), zjazd žien (12.00)
  • 13.-16. – SKIALPINIZMUS: Pierra Menta – 34. ročník – Aréches (Fr.)
  • 13.-19. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Tirreno-Adriatico (Tal.)
  • 14. – FUTBAL: Odvetné zápasy osemfinále Európskej ligy 2018/2019
  • 14. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Trondheim (Nór.), HS-138
  • 14. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – finále – Soldeu (Andorra) – super-G žien (10.30), super-G mužov (12.00)
  • 14.-17. – BIATLON: IBU Cup – záverečné 8. kolo – Martell-Val Martello (Tal.)
  • 14.-17. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta v dráhovej paracyklistike – Apeldoorn (Hol.)
  • 14.-17. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v dráhovej paracyklistike – Apeldoorn (Hol.)
  • 14.-17. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – Baku (Azer.)
  • 15. – FUTBAL: Žreb štvrťfinálovej a semifinálovej fázy Ligy majstrov 2018/2019
  • 15. – FUTBAL: Žreb štvrťfinálovej a semifinálovej fázy Európskej ligy 2018/2019
  • 15. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – finále – Soldeu (Andorra) – súťaž miešaných družstiev (12.00)
  • 15.-17. – DŽUDO: Grand Slam – Jekaterinburg (Rus.)
  • 15.-26. – STREĽBA: Svetový pohár – brokové zbrane – Acapulco (Mex.)
  • 16. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Falun (Švéd.) – šprint voľnou technikou ženy a muži (kvalifikácia, vyraďovacia časť 14.30)
  • 16. – VODNÉ PÓLO: Liga majstrov mužov – 10. kolo skupinovej časti
  • 16. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – finále – Soldeu (Andorra) – obrovský slalom mužov (prvé kolo 9.30, druhé kolo 12.15), slalom žien (prvé kolo 10.30, druhé kolo 13.15)
  • 16.-17. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Québec (Kan.) – big air, slopestyle
  • 16.-17. – SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: Svetový pohár – Schonach (Nem.)
  • 16.-17. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Vikersund (Nór.), HS-240 (prvý deň súťaž družstiev)
  • 16.-17. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Québec (Kan.) – big air, slopestyle
  • 16.-17. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Veysonnaz (Švaj.) – snoubordkros
  • 16.-17. – TRIATLON: Svetový pohár – Mooloolaba (Aus.) – šprint
  • 16.-24. – CURLING: Majstrovstvá sveta žien – Silkeborg (Dán.)
  • 16.-25. – STREĽBA: Majstrovstvá Európy – vzduchové zbrane – Osijek (Chor.)
  • 17. – ATLETIKA: Polmaratón – Lisabon (Portug.)
  • 17. – ATLETIKA: Maratón – Soul (Kór. rep.)
  • 17. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Falun (Švéd.) – 10 km voľnou technikou ženy (11.30), 15 km voľnou technikou muži (14.30)
  • 17. – CYKLISTIKA: Ronde van Drenthe (Hol.)
  • 17. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Austrálie – Melbourne
  • 17. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – finále – Soldeu (Andorra) – obrovský slalom žien (prvé kolo 9.30, druhé kolo 12.15), slalom mužov (prvé kolo 10.30, druhé kolo 13.15)
  • 18.-21. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní – Morzine (Fr.)
  • 18.-24. – KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta – Saitama (Jap.)
  • 18.-30. – TENIS: Turrnaj WTA Premier Mandatory Miami Open presented by Itaú – Miami (USA)
  • 20. – BEJZBAL-MLB: Začiatok základnej časti sezóny 2019
  • 20. – CYKLISTIKA: Danilith Nokere Koerse (Belg.)
  • 20.-23. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – Dauha (Kat.)
  • 20.-24. – ORIENTAČNÝ BEH NA LYŽIACH: Majstrovstvá sveta – Švédsko
  • 20.-24. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Plus Oman Open – Maskat (Omán)
  • 20.-24. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Spanish Open – Guadalajara (Šp.)
  • 20.-31. – TENIS: Turnaj ATP World Tour Masters 1000 Miami Open presented by Itaú – Miami (USA)
  • 21.-23. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – skupinová časť – 1. hrací deň
  • 21.-24. – BIATLON: Svetový pohár – záverečné 9. kolo – Oslo-Holmenkollen (Nór.)
  • 22. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Tignes (Fr.) – U-rampa
  • 22. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Québec (Kan.) – šprint voľnou technikou ženy a muži (kvalifikácia, vyraďovacia časť 18.20)
  • 22. – CYKLISTIKA: Bredene Koksijde Classic (Belg.)
  • 22. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Oslo (Nór.) – big air
  • 22.-24. – SKOKY NA LYŽIACH: Svetový pohár – Planica (Slovin.), HS-240 (druhý deň súťaž družstiev)
  • 22.-24. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Orca Cup 2019 – Székeszfehérvár (Maď­.)
  • 23. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Oslo (Nór.) – big air
  • 23. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Québec (Kan.) – 10 km klasickou technikou s hromadným štartom ženy (14.15), 15 km klasickou technikou s hromadným štartom muži (16.00)
  • 23. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Miláno-Sanremo (Tal.)
  • 23. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Memoriál Hany Cinkovej, Pražská akvabelka – Praha (ČR)
  • 23.-24. – SKIALPINIZMUS: Svetový pohár – Disentis (Švaj.)
  • 23.-24. – SNOUBORDING: Svetový pohár – Winterberg (Nem.) – paralelný slalom
  • 23.-29. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2019 hráčok do 17 rokov v Bulharsku – II. fáza (Elite Round) – 3. skupina – Švédsko – účasť SR
  • 24. – BEH NA LYŽIACH: Svetový pohár – Québec (Kan.) – 10 km voľnou technikou stíhacie preteky ženy (14.30), 15 km voľnou technikou stíhacie preteky muži (15.45)
  • 24. – CYKLISTIKA: GP de Denain – Porte de Hainaut (Fr.)
  • 24. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2020 – E-skupina – Wales – Slovensko (15.00)
  • 24.-26. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – skupinová časť – 2. hrací deň
  • 24.-31. – CYKLISTIKA: Tour de Langkawi (Malaj.)
  • 25.-31. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Katalánska (Šp.)
  • 25.-31. – HOKEJ: B-skupina II. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Belehrad (Srb.)
  • 25.-31. – HOKEJ: A-skupina III. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Sofia (Bul.)
  • 26.-31. – FUTSAL: Kvalifikácia o postup na ME hráčov do 19 rokov – hlavná fáza
  • 26.-31. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha (Kat.)
  • 26.-31. – VODNÉ PÓLO: Interkontinentálny pohár mužov a žien – Perth (Aus.)
  • 26.3.-1.4. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2019 hráčov do 17 rokov v Írsku – II. fáza (Elite Round) – 8. skupina – Srbsko – účasť SR
  • 26.3.-1.4. – PARALYMPIJSKÉ: Regional Cup v boccii – Záhreb (Chor.)
  • 27. – VODNÉ PÓLO: Liga majstrov mužov – 11. kolo skupinovej časti
  • 27.-28. – CYKLISTIKA: Tri dni Bruggy-De Panne (Belg.)
  • 28.-31. – KARATE: Majstrovstvá Európy (EKF) mužov a žien – Guadalajara (Šp.)
  • 28.-31. – MOTORIZMUS: Rely Francúzska – Bastia
  • 29. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – E3 Harelbeke (Belg.)
  • 29.-31. – DŽUDO: Grand Prix – Tbilisi (Gruz.)
  • 29.-31. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár národných tímov žien – Superfinále
  • 30. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár – Silvaplana (Švaj.) – slopestyle
  • 30. – ATLETIKA: Majstrovstvá sveta v krose – Aarhus (Dán.)
  • 30. – DOSTIHY: Dubajský svetový pohár – Dubaj-Meydan Racecourse (SAE)
  • 30. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár mužských klubov – finále play-off – prvý zápas
  • 30.-31. – KOLKY: Liga šampiónov mužov a žien 2018/2019 – finálový turnaj (Final Four) – Zaprešič (Chor.)
  • 30.-31. – TRIATLON: Svetový pohár – New Plymouth (N. Zél.) – šprint
  • 30.3.-7.4. – CURLING: Majstrovstvá sveta mužov – Lethbridge (Kan.)
  • 31. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Gent-Wevelgem (Belg.)
  • 31. – MOTORIZMUS: Veľká cena Argentíny cestných motocyklov – Río Hondo
  • 31. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Bahrajnu – Sachír
  • 31.3.-6.4. – HOKEJ: Kvalifikácia o postup do III. divízie majstrovstiev sveta mužov – Abú Zabí (SAE)

APRÍL

  • 1.-7. – HOKEJ: B-skupina II. divízie majstrovstiev sveta žien – Brašov (Rum.)
  • 1.-7. – TENIS: Turnaj WTA Premier Volvo Car Open – Charleston (USA)
  • 1.-7. – TENIS: Turnaj WTA Abierto GNP Seguros – Monterrey (Mex.)
  • 2.-8. – HOKEJ: A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta žien – Dumfries (V. Brit.)
  • 3. – BASKETBAL: Európsky pohár FIBA žien – 1. zápas finále
  • 3. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Dwars door Vlaanderen (Belg.)
  • 3.-6. – SKIALPINIZMUS: Svetový pohár – Madonna di Campiglio (Tal.)
  • 3.-9. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2019 hráčok do 19 rokov v Škótsku – II. fáza (Elite Round) – 7. skupina – Francúzsko – účasť SR
  • 4.-6. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Valmalenco (Tal.)
  • 4.-7. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: FINA Svetová séria – 2. kolo – ??? (Gréc.)
  • 4.-14. – HOKEJ: Majstrovstvá sveta žien – Espoo (Fín.)
  • 5.-7. – DŽUDO: Grand Prix – Antalya (Tur.)
  • 5.-7. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár národných tímov mužov – Superfinále
  • 5.-16. – STREĽBA: Svetový pohár – brokové zbrane – Al Ain (SAE)
  • 6. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska v chôdzi na 20 km (v rámci chodeckého mítingu EA) – Poděbrady (ČR)
  • 6. – ATLETIKA: Chodecký míting IAAF – Rio Maior (Portug.)
  • 6. – DOSTIHY: Grand National steeplechase – Liverpool (V. Brit.)
  • 6.-7. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Medzinárodné majstrovstvá Maďarska seniori a masters – ??? (Maď.)
  • 6.-12. – HOKEJ: B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta žien – Peking (Čína)
  • 6.-13. – VZPIERANIE: Majstrovstvá Európy – Batumi (Gruz.)
  • 6.-14. – ŠERM: Majstrovstvá sveta kadetov a juniorov – Toruň (Poľ.)
  • 7. – ATLETIKA: Polmaratón – Berlín (Nem.)
  • 7. – ATLETIKA: Maratóny – Rotterdam (Hol.), Hannover (Nem.), Miláno (Tal.), Viedeň (Rak.), Dägu (Kór. rep.)
  • 7. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Flámska (Belg.)
  • 7.-13. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Kläppen (Švéd.)
  • 7.-13. – HOKEJ: A-skupina I. divízie majstrovstiev sveta žien – Budapešť (Maď.)
  • 7.-13. – HOKEJ: A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Elektrenai (Lit.)
  • 8.-13. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Baskicka (Šp.)
  • 8.-13. – SNOUBORDING: Majstrovstvá sveta juniorov – Kläppen (Švéd.)
  • 8.-14. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Fayez Sarofim & Co. U.S. Men's Clay Court Championship – Houston (USA)
  • 8.-14. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Grand Prix Hassan II. – Marrákeš (Mar.)
  • 8.-14. – TENIS: Turnaj WTA International Samsung Open presented by Corner – Lugano (Švaj.)
  • 8.-14. – TENIS: Turnaj WTA International Claro Open Colsanitas – Bogota (Kol.)
  • 8.-14. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Európy – Bukurešť (Rum.)
  • 9. – BASKETBAL: EuroCup mužov – 1. zápas finále
  • 9.-10. – FUTBAL: Prvé zápasy štvrťfinále Ligy majstrov 2018/2019
  • 9.-12. – HOKEJ: B-skupina III. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Kapské Mesto (JAR)
  • 9.-15. – HOKEJ: A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta mužov – Belehrad (Srb.)
  • 10. – BASKETBAL: Európsky pohár FIBA žien – 2. zápas finále
  • 10. – CYKLISTIKA: Scheldeprijs (Belg.)
  • 10.-11. – HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie ME mužov 2020 – 7. skupina: Taliansko – Slovensko
  • 10.-14. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Svetový pohár – Sofia (Bul.)
  • 10.-14. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Majstrovstvá Európy mužov a žien – Štetín (Poľ.)
  • 11. – FUTBAL: Prvé zápasy štvrťfinále Európskej ligy 2018/2019
  • 11. – HOKEJ: Euro Hockey Challenge – Kaufbeuren (Nem.): Nemecko – Slovensko (19.00)
  • 11.-14. – GOLF: Masters – Augusta (USA)
  • 12. – BASKETBAL: EuroCup mužov – 2. zápas finále
  • 12.-13. – VODNÉ PÓLO: Pohár LEN žien – Final Four
  • 12.-14. – BASKETBAL: Euroliga žien – Final Four – zatiaľ bez dejiska
  • 13. – ATLETIKA: Chodecký míting EA – Naumburg (Nem.)
  • 13. – HOKEJ: Euro Hockey Challenge – Garmisch-Partenkirchen (Nem.): Nemecko – Slovensko (20.00)
  • 13. – VODNÉ PÓLO: Európsky pohár mužských klubov – finále play-off – odveta
  • 13. – VODNÉ PÓLO: Liga majstrov mužov – 12. kolo skupinovej časti
  • 13.-14. – DŽUDO: Európsky pohár – Dubrovnik (Slov.)
  • 13.-14. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Medzinárodné majstrovstvá Maďarska juniori – ??? (Maď.)
  • 13.-14. – VESLOVANIE: Croatia Open – Záhreb (Chor.)
  • 13.-19. – CURLING: Majstrovstvá Európy – C-divízia – Brašov (Rum.)
  • 14. – ATLETIKA: Maratóny – Paríž (Fr.), Enschede (Hol.), Belehrad (Srb.), Varšava/Orlen (Poľ­.)
  • 14. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Paríž-Roubaix (Fr.)
Peter Sagan oslavuje triumf na Paríž-Roubaix...
Peter Sagan oslavuje triumf na Paríž-Roubaix pred Silvanom Dillierom. Podarí sa mu obhájiť titul? Autor: SITA/AP, Michel Spingler
  • 14. – MOTORIZMUS: Veľká cena Americas cestných motocyklov – Austin (USA)
  • 14. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Číny – Šanghaj
  • 14.-20. – HOKEJ: A-skupina I. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Grenoble (Fr.)
  • 14.-20. – HOKEJ: B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov – Székesfehérvár (Maď­.)
  • 14.-21. – JACHTING: 2019 World Cup Series – 3. kolo – Janov (Tal.)
  • 14.-21. – TENIS: Turnaj ATP World Tour Masters 1000 Rolex – Monte Carlo (Mon.)
  • 15. – ATLETIKA: Maratón – Boston (USA)
  • 15. – BASKETBAL: EuroCup mužov – prípadný 3. zápas finále
  • 16.-17. – FUTBAL: Odvetné zápasy štvrťfinále Ligy majstrov 2018/2019
  • 16.-21. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Turecka
  • 17. – CYKLISTIKA: Brabantský šíp (Belg.)
  • 18. – FUTBAL: Odvetné zápasy štvrťfinále Európskej ligy 2018/2019
  • 18.-28. – HOKEJ: Majstrovstvá sveta hráčok do 18 rokov – Örnsköldsvik (Švéd.)
  • 19. – HOKEJ: Euro Hockey Challenge – Salzburg (Rak.): Rakúsko – Slovensko (18.00)
  • 19.-20. – VODNÉ PÓLO: Európska liga žien – Final Four
  • 20. – ATLETIKA: Chodecký míting IAAF – Monterrey (Mex.)
  • 20. – HOKEJ: Euro Hockey Challenge – Innsbruck (Rak.): Rakúsko – Slovensko (16.15)
  • 20.-21. – TENIS: Pohár federácie reprezentačných družstiev žien – svetová skupina – semifinále
  • 20.-21. – TENIS: Pohár federácie reprezentačných družstiev žien – play-off o svetovú skupinu 2019 a play-off o II. svetovú skupinu 2019
  • 20.-27. – CURLING: Majstrovstvá sveta v mixoch – Stavanger (Nór.)
  • 21. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Amstel Gold Race (Hol.)
  • 21.-27. – HOKEJ: B-skupina II. divízie majstrovstiev sveta mužov – Queretaro (Mex.)
  • 21.-28. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá sveta – Budapešť (Maď.)
  • 21.-29. – STREĽBA: Svetový pohár – guľové a vzduchové zbrane – Peking (Čína)
  • 22.-26. – CYKLISTIKA: Okolo Álp (Tal.)
  • 22.-28. – LUKOSTREĽBA: Svetový pohár v terčovej lukostreľbe – Medellín (Kol.)
  • 22.-28. – HOKEJ: III. divízia majstrovstiev sveta mužov – Sofia (Bul.)
  • 22.-28. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 Barcelona Open Banc Sabadell – Barcelona (Šp.)
  • 22.-28. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Gazprom Hungarian Open – Budapešť (Maď.)
  • 22.-28. – TENIS: Turnaj WTA Premier Porsche Tennis Grand Prix – Stuttgart (Nem.)
  • 22.-28. – TENIS: Turnaj WTA International TEB BNP Paribas Istanbul Cup – Istanbul (Tur.)
  • 24. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Valónsky šíp (Belg.)
  • 24. – VODNÉ PÓLO: Liga majstrov mužov – 13. kolo skupinovej časti
  • 24.-26. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: FINA Svetová séria – 3. kolo – Kazaň (Rus.)
  • 24.-28. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Four stars – Sia-men (Čína)
  • 25.-28. – VOLEJBAL: Kvalifikácia ME 2019 hráčok do 16 rokov – záverečná II. fáza
  • 25.-28. – VOLEJBAL: Kvalifikácia ME 2019 hráčov do 17 rokov – záverečná II. fáza
  • 25.-28. – MOTORIZMUS: Rely Argentíny – Villa Carlos Paz
  • 25.-28. – FUTSAL: Liga majstrov mužov – turnaj Final Four
  • 27.-28. – ATLETIKA: Viacbojársky míting IAAF – Lana (Tal.)
  • 27.-28. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Maribor (Slovin.)
  • 27.-28. – TRIATLON: World Triathlon Series (WTS) – Bermuda (Ber.) – olympijský triatlon
  • 27.-29. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: FINA Svetová séria – 4. kolo – Tokio (Jap.)
  • 27.4.-4.5. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v parahokeji – Ostrava (ČR)
  • 27.4.-4.5. – DUATLON: Multišportové majstrovstvá sveta – Pontevedra (Šp.)
  • 28. – ATLETIKA: Maratóny – Londýn (V. Brit.), Antverpy (Bel.), Krakov (Poľ.), Düsseldorf (Nem.), Hamburg (Nem.), Madrid (Šp.), Zürich (Švaj.)
  • 28. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Liége-Bastogne-Liége (Belg.)
  • 28. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Azerbajdžanu – Baku
  • 28.4.-4.5. – HOKEJ: B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta mužov – Tallinn (Est.)
  • 29.4.-4.5. – TENIS: Turnaj WTA International Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem – Rabat (Mar.)
  • 29.4.-4.5. – TENIS: Turnaj WTA International J&T Banka Prague Open – Praha (ČR)
  • 29.4.-5.5. – HOKEJ: A-skupina I. divízie majstrovstiev sveta mužov – Astana (Kaz.)
  • 29.4.-5.5. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 BMW Open by FWU – Mníchov (Nem.)
  • 29.4.-5.5. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Millennium Open – Estoril (Portug.)
  • 30.4.-1.5. – FUTBAL: Prvé zápasy semifinále Ligy majstrov 2018/2019
  • 30.4.-4.5. – PARALYMPIJSKÉ: World Open v boccii – Montreal (Kan.)
  • 30.4.-5.5. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Romandie (Švaj.)

MÁJ

  • ??? – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Európsky Kontinentálny pohár mužov a žien – I. fáza
  • 1. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Eschborn-Frankfurt (Nem.)
  • 1.-3. – STOLNÝ TENIS: Liga majstrov mužov – finále – prvý zápas
  • 1.-5. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Serbia Open – Belehrad (Srb.)
  • 1.-5. – STREĽBA: VC oslobodenia – Plzeň (ČR)
  • 1.-5. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Three stars – Kuala Lumpur (Malaj.)
  • 2. – FUTBAL: Prvé zápasy semifinále Európskej ligy 2018/2019
  • 2.-5. – CYKLISTIKA: Okolo Yorkshire (V. Brit.)
  • 2.-6. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Svetový pohár – Székesfehérvár (Maď­.)
  • 3. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Dauha (Kat.)
  • 3.-5. – STOLNÝ TENIS: Liga majstrov žien, Pohár ETTU mužov a žien – finále – prvé zápasy
  • 3.-6. – BASKETBAL: Liga majstrov mužov – finálový turnaj – zatiaľ bez dejiska
  • 3.-19. – FUTBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 17 rokov – Írsko
  • 4. – ATLETIKA: Míting IAAF World Challenge – Kingston (Jam.)
  • 4. – DOSTIHY: Kentucky Derby – Louisville (USA)
  • 4.-5. – DŽUDO: Európsky pohár – Sarajevo (Bosna a Hercegovina)
  • 4.-5. – HÁDZANÁ: Pohár EHF a Vyzývací pohár žien – finále – prvé zápasy
  • 4.-5. – TRIATLON: Svetový pohár – Madrid (Šp.) – šprint
  • 5. – ATLETIKA: Maratóny – Praha (ČR), Toronto (Kan.)
  • 5. – MOTORIZMUS: Veľká cena Španielska cestných motocyklov – Jerez
  • 5.-12. – TENIS: Turnaj ATP World Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open – Madrid (Šp.)
  • 5.-17. – FUTBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 17 rokov – Bulharsko
  • 6.-11. – TENIS: Turnaj WTA Premier Mandatory Mutua Madrid Open – Madrid (Šp.)
  • 6.-12. – LUKOSTREĽBA: Svetový pohár v terčovej lukostreľbe – Šanghaj (Čína)
  • 7.-8. – FUTBAL: Odvetné zápasy semifinále Ligy majstrov 2018/2019
  • 7.-18. – STREĽBA: Svetový pohár – brokové zbrane – Čchangwon (Kór. rep.)
  • 8. – ATLETIKA: Chodecký míting IAAF – La Coruňa (Šp.)
  • 8.-10. – STOLNÝ TENIS: Liga majtrov mužov – finále – odveta
  • 8.-12. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Slovenia Open – Otočec (Slovin.)
  • 9. – FUTBAL: Odvetné zápasy semifinále Európskej ligy 2018/2019
  • 9.-12. – MOTORIZMUS: Rely Čile – Concepción
  • 10.-12. – DŽUDO: Grand Slam – Baku (Azer.)
  • 10.-12. – STOLNÝ TENIS: Liga majstrov žien, Pohár ETTU mužov a žien – finále – odvety
  • 10.-12. – VESLOVANIE: Svetový pohár – 1. kolo – Plovdiv (Bul.)
  • 10.-15. – KOLKY: Majstrovstvá sveta do 18 rokov – Rokycany (ČR)
  • 11.-12. – ATLETIKA: Svetové štafety IAAF – Jokohama (Jap.)
  • 11.-12. – HÁDZANÁ: Liga majstrov žien – turnaj Final 4
  • 11.-12. – HÁDZANÁ: Pohár EHF a Vyzývací pohár žien – finále – odvety
  • 11.-12. – HÁDZANÁ: Vyzývací pohár mužov – finále – prvý zápas
  • 11.-12. – TRIATLON: Svetový pohár – Čcheng-tu (Čína) – super šprint
  • 11.5.-2.7. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Giro d'Italia
  • 12. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Španielska – Barcelona
  • 12.-18. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Kalifornie (USA)
  • 12.-19. – TENIS: Turnaj ATP World Tour Masters 1000 Internazionali BNL d'Italia – Rím (Tal.)
  • 13.-19. – TENIS: Turnaj WTA Premier 5 Internazionali BNL d' Italia – Rím (Tal.)
  • 13.-20. – RAFTING: Majstrovstvá sveta R6 – Tully (Aus.)
  • 14.-18. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Croatia Open – Záhreb (Chor.)
  • 14.-18. – VODNÝ ZJAZD: Majstrovstvá Európy – Kobarid (Slovin.)
  • 15. – VODNÉ PÓLO: Liga majstrov mužov – 14. kolo skupinovej časti
  • 15.-19. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Four stars – Itapema (Braz.)
  • 15.-19. – TAEKWONDO: Majstrovstvá sveta WTF – Manchester (Angl.)
  • 15.-26. – KOLKY: Majstrovstvá sveta družstiev – muži, ženy – Rokycany (ČR)
  • 16.-19. – GOLF: PGA Championship – Farmingdale (USA)
  • 16.-19. – MODERNÁ GYMNASTIKA: Majstrovstvá Európy senioriek (jednotlivkyne) a junioriek (spoločné skladby) – Baku (Azer.)
  • 17.-19. – BASKETBAL: Euroliga mužov – Final Four – Vitoria-Gasteiz (Šp.)
  • 17.-19. – DOSTIHY: Preakness Stakes – Baltimore (USA)
  • 17.-19. – HÁDZANÁ: Pohár EHF mužov – turnaj Final 4
  • 17.-19. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Albstadt (Nem.)
  • 17.-22. – PRETLÁČANIE RUKOU: Majstrovstvá Európy – Loutraki (Gréc.)
  • 18. – ATLETIKA: Míting IAAF World Challenge – Braganca Paulista (Braz.)
  • 18. – VOLEJBAL: Liga majsteriek – finále
  • 18.-19. – DŽUDO: Európsky pohár – Orenburg (Rus.)
  • 18.-19. – HÁDZANÁ: Vyzývací pohár mužov – finále – odveta
  • 18.-19. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá Európy družstiev 2019 – kvalifikácia – II. fáza
  • 18.-19. – STREĽBA: Memoriál M. Bednaříka a B. Bechyňského – brokové zbrane – Brno (ČR)
  • 18.-19. – TRIATLON: World Triathlon Series (WTS) – Jokohama (Jap.) – olympijský triatlon
  • 18.-19. – VESLOVANIE: Majstrovstvá Európy juniorov – Essen (Nem.)
  • 18.-19. – VESLOVANIE: Medzinárodná regata – Brno (ČR)
  • 19. – ATLETIKA: Míting IAAF World Challenge – Osaka (Jap.)
  • 19. – ATLETIKA: 13. Európsky pohár v chôdzi – Alytus (Lit.)
  • 19. – MOTORIZMUS: Veľká cena Francúzska cestných motocyklov – Le Mans
  • 19. – VOLEJBAL: Liga majstrov – finále
  • 19.-25. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Banque Eric Sturdza Geneva Open – Ženeva (Švaj.)
  • 19.-25. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon – Lyon (Fr.)
  • 19.-26. – BEDMINTON: Sudirman Cup – Nan-ťing (Čína)
  • 20.-25. – TENIS: Turnaj WTA International Nürnberger Versicherungscup – Norimberg (Nem.)
  • 20.-25. – TENIS: Turnaj WTA International Internationaux de Strasbourg – Štrasburg (Fr.)
  • 20.-26. – LUKOSTREĽBA: Svetový pohár v terčovej lukostreľbe – Antalya (Tur.)
  • 21.-25. – TENIS: Medzinárodné otvorené majstrovstvá Francúzska / Roland Garros – kvalifikácia – Paríž (Fr.)
  • 21.-26. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Svetový pohár – Kladno (ČR)
  • 22.-26. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Four stars – Ťin-ťiang (Čína)
  • 22.-26. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Thailand Open – Bangkok (Thaj.)
  • 23.-26. – BOX: Grand Prix Ústí nad Labem – medzinárodný turnaj mužov – Ústí nad Labem (ČR)
  • 23.-26. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Svetový pohár – Poznaň (Poľ.)
  • 23.-26. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – World Challenge Cup (náradia) – Osijek (Chor.)
  • 23.-26. – ŠPORTOVÝ AEROBIK: Majstrovstvá Európy – Baku (Azer.)
  • 23.5.-15.6. – FUTBAL: Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov – Poľsko
  • 24.-26. – DŽUDO: Grand Prix – Chöch chot (Čína)
  • 24.-26. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Nové Mesto na Morave (ČR)
  • 24.-26. – STOLNÝ TENIS: GP Praha – Praha (ČR)
  • 24.-26. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: FINA Svetová séria – 6. kolo – Greensboro (USA)
  • 24.-31. – STRELBA: Svetový pohár – guľové a vzduchové zbrane – Mníchov (Nem.)
  • 25. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Šanghaj (Čína)
  • 25. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga mužov – A-skupina – 1. kolo: Belgicko – Slovensko
  • 25. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga žien – A-skupina – 1. kolo: Ukrajina – Slovensko
  • 25.-26. – ATLETIKA: Európsky pohár klubov – A-kategória (Castellón/Šp.), B-kategória (Tampere/Fín.)
  • 25.-26. – ATLETIKA: Viacbojársky míting IAAF – Götzis (Rak.)
  • 25.-26. – DŽUDO: Európsky pohár – Celje-Podcetrtek (Slovin.)
  • 25.-26. – TRIATLON: Svetový pohár – Cagliari (Tal.) – šprint
  • 26.5.-9.6. – TENIS: Medzinárodné otvorené majstrovstvá Francúzska / Roland Garros – Paríž (Fr.)
  • 26. – MOTORIZMUS: 500 míľ Indianapolis (USA)
  • 26. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Monaka – Monte Carlo
Kto bude víťazom prestížnej Veľkej ceny Monaka F1?
Kto bude víťazom prestížnej Veľkej ceny Monaka F1? Autor: SITA/AP, Luca Bruno
  • 28. – ATLETIKA: Memoriál Ludvíka Daňka – Turnov (ČR)
  • 28.5.-2.6. – CYKLISTIKA: Okolo Nórska
  • 28.5.-2.6. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Platinum China Open – Šen-čen (Čína)
  • 29. – FUTBAL: Finále Európskej ligy 2018/2019 – Baku (Azer.)
  • 29. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga mužov – A-skupina – 2. kolo: Lotyšsko – Slovensko
  • 29. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga žien – A-skupina – 2. kolo: Česko – Slovensko
  • 29.5.-2.6. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Four stars – Ostrava (ČR)
  • 29.5.-2.6. – ŠERM: Majstrovstvá Európy do 23 rokov – Plovdiv (Bul.)
  • 30. – ATLETIKA: Míting Praga Academica – Praha (ČR)
  • 30. – ATLETIKA: Memoriál Liese Prokopovej – St. Pölten (Rak.)
  • 30.5.-1.6. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: FINA Svetová séria – 7. kolo – Quebec (Kan.)
  • 30.5.-2.6. – MOTORIZMUS: Rely Portugalska – Matosinhos
  • 30.5.-2.6. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – World Challenge Cup (náradia) – Koper (Slovin.)
  • 30.5.-2.6. – VODNÝ SLALOM: Majstrovstvá Európy – Pau (Fr.)
  • 31.5.-2.6. – HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie MS žien 2019 – prvé zápasy
  • 31.5.-2.6. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Svetový Pohár – Duisburg (Nem.)
  • 31.5.-2.6. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Svetový pohár v maratóne – Bärum (Nór.)
  • 31.5.-2.6. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: FINA Svetová séria – 8. kolo – Barcelona (Šp.)
  • 31.5.-2.6. – TRIATLON: Majstrovstvá Európy seniorov, juniorov a mix štafiet – Weert (Hol.)
  • 31.5.-2.6. – VESLOVANIE: Majstrovstvá Európy – Luzern (Švaj.)
  • 31.5.-10.6. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v lukostreľbe – Hertogenbosch (Hol­.)

JÚN

  • 1. – DOSTIHY: The Derby – Epsom (V. Brit.)
  • 1. – FUTBAL: Finále Ligy majstrov 2018/2019 – Madrid (Šp.)
  • 1.-2. – DŽUDO: European Open – Kluž (Rum.)
  • 1.-2. – HÁDZANÁ: Liga majstrov mužov – turnaj Final 4 – Kolín nad Rýnom (Nem.)
  • 1.-2. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Fort William (V. Brit.)
  • 1.-8. – VZPIERANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Suva (Fidži)
  • 2. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Štokholm (Švéd.)
  • 2. – DOSTIHY: Cena Jockey Clubu (Francúzske derby) – Chantilly (Fr.)
  • 2. – MOTORIZMUS: Veľká cena Talianska cestných motocyklov – Mugello
  • 2.-9. – JACHTING: 2019 World Cup Series – 4. kolo (finále) – Marseille (Fr.)
  • 3. – ATLETIKA: Míting EA Classic (Memoriál J. Odložila) – Praha (ČR)
  • 3.-9. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Európy juniorov – Pontevedra (Šp.)
  • 3.-15. – SILOVÝ TROJBOJ: Majstrovstvá sveta v klasickom silovom trojboji (RAW) – Helsingborg (Švéd.)
  • 4. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Oslo (Nór.)
  • 4.-6. – HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie MS žien 2019 – odvety
  • 4.-9. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá Európy juniorov – Drzonków (Poľ.)
  • 4.-9. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Hong Kong Open – Hongkong
  • 4.-11. – PARALYMPIJSKÉ: Regional Cup v boccii – Olbia (Tal.)
  • 5. – FUTBAL: 69. kongres Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) – Paríž (Fr.)
  • 5.-9. – CYKLISTIKA: Okolo Luxemburska
  • 5.-9. – FUTBAL: Finálový turnaj európskej Ligy národov 2018/2019 – Portugalsko
  • 6. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Rím (Tal.)
  • 6.-8. – VODNÉ PÓLO: Liga majstrov mužov – Final Eight – Hannover (Nem.)
  • 6.-9. – POZEMNÝ HOKEJ: EPM mužov (Challenge II) – Praha (ČR) – účasť KPH Rača
  • 6.-9. – VODNÝ ZJAZD: Svetový pohár – Treignac (Fr.)
  • 7.-8. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – skupinová časť – 3. hrací deň
  • 7.6.-7.7. – FUTBAL: Majstrovstvá sveta žien – Francúzsko
  • 8. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga mužov – A-skupina – 4. kolo: Turecko – Slovensko
  • 8. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga žien – A-skupina – 4. kolo: Švédsko – Slovensko
  • 8.-9. – ATLETIKA: Viacbojársky míting IAAF – Arona (Šp.)
  • 8.-9. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Leogang (Rak.)
  • 8.-9. – TRIATLON: Svetový pohár – Huatalco (Mex.) – šprint
  • 8.-9. – TRIATLON: World Triathlon Series (WTS) – Leeds (V. Brit.) – olympijský triatlon
  • 8.-10. – ORIENTAČNÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy (Svetový pohár – 1. kolo) – Poľsko
  • 8.-11. – ORIENTAČNÝ BEH: Svetový pohár – 1. kolo – Fínsko
  • 9. – ATLETIKA: Míting IAAF World Challenge – Hengelo (Hol.)
  • 9. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Chania (Gréc.)
  • 9. – DOSTIHY: Belmont Stakes – New York (USA)
  • 9. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Kanady – Montreal
  • 9.-16. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Critérium du Dauphiné (Fr.)
  • 10.-11. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – skupinová časť – 4. hrací deň
  • 10.-16. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá sveta v terčovej lukostreľbe – Hertogenbosch (Hol­.)
  • 10.-16. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Mercedes Cup – Stuttgart (Nem.)
  • 10.-16. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Libema Open – Hertogenbosch (Hol­.)
  • 10.-16. – TENIS: Turnaj WTA International Nature Valley Open – Nottingham (V. Brit.)
  • 10.-16. – TENIS: Turnaj WTA International Libema Open – Hertogenbosch (Hol­.)
  • 11. – ATLETIKA: Míting IAAF World Challenge – Turku (Fín.)
  • 11. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Bydgoszcz (Poľ.)
  • 11. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Montreuil (Fr.)
  • 11. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2020 – E-skupina: Azerbajdžan – Slovensko (18.00)
Slovenských futbalistov čaká kvalifikácia o...
Slovenských futbalistov čaká kvalifikácia o postup na ME. Na snímke Marek Hamšík. Autor: SITA/AP, Efrem Lukatsky
  • 11. – FUTBAL: Žreb predkvalifikácie Ligy majstrov 2019/2020
  • 11. – FUTBAL: Žreb predkvalifikácie Európskej ligy 2019/2020
  • 12.-16. – CYKLISTIKA: Okolo Belgicka
  • 12.-16. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Four stars – Varšava (Poľ.)
  • 12.-16. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Platinum Japan Open – Sapporo (Jap.)
  • 13. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Oslo (Nór.)
  • 13. – CYKLISTIKA: GP des Kantons Aargau (Švaj.)
  • 13.-16. – GOLF: US Open – Pebble Beach (USA)
  • 13.-16. – MOTORIZMUS: Rely Sardínie – Alghero
  • 13.-16. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy hráčov a hráčok do 18 rokov – Baden (Rak.)
  • 13.-23. – SOFTBAL: Majstrovstvá sveta mužov – Praha, Havlíčkov Brod (ČR)
  • 14.-16. – VODNÝ SLALOM: Svetový pohár – 1. kolo – Lee Valley (USA)
  • 14.6.-7.7. – FUTBAL: Copa América – Brazília
  • 15. – ATLETIKA: Míting EA Classic (Kusocinského memoriál) – Chorzów (Poľ.)
  • 15. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Ženeva (Švaj.)
  • 15. – TRIATLON: World Triathlon Series (WTS) – Nottingham (V. Brit.) – mix štafety
  • 15.-16. – HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie ME mužov 2020 – 7. skupina: Rusko – Slovensko
  • 15.-16. – MOTORIZMUS: 24 hodín Le Mans (Fr.)
  • 15.-16. – TRIATLON: Svetový pohár – Astana (Kaz.) – olympijský triatlon
  • 15.-16. – VESLOVANIE: Medzinárodná regata – Bled (Slovin.)
  • 15.-23. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Švajčiarska
  • 15.6.-7.7. – FUTBAL: Gold Cup – Majstrovstvá Severnej a Strednej Ameriky a karibskej oblasti – USA, Kostarika, zatiaľ neznámy karibský štát
  • 15.6.-13.7. – FUTBAL: Africký pohár národov – ???
  • 16. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Rabat (Mar.)
  • 16. – MOTORIZMUS: Veľká cena Katalánska cestných motocyklov – Barcelona (Šp.)
  • 16.-28. – FUTBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 19 rokov – Škótsko
  • 16.-30. – FUTBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 21 rokov – Taliansko, San Maríno
  • 17.-22. – ŠERM: Majstrovstvá Európy – Düsseldorf (Nem.)
  • 17.-23. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 Gerry Weber Open – Halle (Nem.)
  • 17.-23. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 Fever-Tree Championships – Londýn-Queen's Club (V. Brit.)
  • 17.-23. – TENIS: Turnaj WTA Premier Nature Valley Classic – Birmingham (V. Brit.)
  • 17.-23. – TENIS: Turnaj WTA International Mallorca Open – Santa Ponsa (Šp.)
  • 17.-23. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Európy kadetov – Faenza (Tal.)
  • 18. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Kodaň (Dán.)
  • 18. – FUTBAL: Žreb 1. a 2. predkola Ligy majstrov 2019/2020
  • 18. – FUTBAL: Žreb 1. a 2. predkola Európskej ligy 2019/2020 (majstrovská vetva)
  • 18.-23. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy juniorov – Praha (ČR)
  • 18.6.-18.7. – FUTBAL: Gold Cup – Majstrovstvá Severnej a Strednej Ameriky a karibskej oblasti – USA
  • 19. – FUTBAL: Žreb 1. a 2. predkola Európskej ligy 2019/2020 (nemajstrovská vet­va)
  • 19.-23. – CYKLISTIKA: Okolo Slovinska
  • 19.-23. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Majstrovstvá sveta hráčov a hráčok do 21 rokov – Songkhla (Thaj.)
  • 19.-23. – TENIS: Exhibičné podujatie Liverpool International Tennis Tournament – Liverpool (V. Brit.)
  • 20. – ATLETIKA: Míting IAAF World Challenge (Zlatá tretra) – Ostrava (ČR)
  • 20.-23. – TRIATLON: Majstrovstvá Európy dorastencov – Kitzbühel (Rak.)
  • 21. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Huelva (Šp.)
  • 21.-22. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga žien – Final Four
  • 21.-23. – VESLOVANIE: Svetový pohár – 2. kolo – Poznaň (Poľ.)
  • 21.-30. – ŠPORT: II. európske hry – Minsk (Biel.)
  • 22. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Nancy (Fr.)
  • 22. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Tübingen (Nem.)
  • 22. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Kuortane (Fín.)
  • 22. – DOSTIHY: České derby – Praha
  • 22.-23. – ATLETIKA: Viacbojársky míting IAAF – Talence (Fr.)
  • 22.-23. – TRIATLON: Svetový pohár – Antverpy (Bel.) – šprint
  • 22.-23. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga mužov – Final Four
  • 22.-25. – DŽUDO: Majstrovstvá Európy – Minsk (Biel.)
  • 23. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Francúzska – Le Castellet
  • 23.-29. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Turkish Airlines Open – Antalya (Tur.)
  • 24.-27. – TENIS: Medzinárodné otvorené majstrovstvá Anglicka / Wimbledon – kvalifikácia – Londýn-Roehampton (V. Brit.)
  • 24.-29. – TENIS: Turnaj WTA Premier Nature Valley International – Eastbourne (V. Brit.)
  • 24.-29. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Nature Valley Eastbourne – Eastbourne (V. Brit.)
  • 24.-30. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Majstrovstvá sveta juniorov a junioriek – Györ (Maď.)
  • 25. – FUTBAL: Zápasy predkvalifikácie Ligy majstrov 2019/2020 (semifinálové kolo)
  • 25.-28. – TENIS: Exhibičné podujatie Aspall Tennis Classic – Londýn-Hurlingham (V. Brit.)
  • 25.-29. – PRESNÁ ORIENTÁCIA: Majstrovstvá sveta – Portugalsko
  • 25.-29. – TENIS: Exhibičné podujatie The Boodles Challenge – Stoke Poges (V. Brit.)
  • 26.-29. – GOLF: European Amateur Championship – Atzenbrugg (Rak.)
  • 27. – FUTBAL: Prvé zápasy predkvalifikácie Európskej ligy 2019/2020
  • 27.-30. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Svetový pohár – finále – Tokio (Jap.)
  • 27.-30. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá Európy v biathle a triathle – Machico (Portug.)
  • 27.-30. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy hráčov a hráčok do 20 rokov – Göteborg (Švéd.)
  • 27.-30. – STREĽBA: GP Beretta – Lonato (Tal.)
  • 27.6.-7.7. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy žien – Srbsko, Lotyšsko
  • 28. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Eugene (USA)
  • 28. – FUTBAL: Zápas predkvalifikácie Ligy majstrov 2019/2020 (finálové kolo)
  • 28.-29. – TRIATLON: World Triathlon Series (WTS) – Montreal (Kan.) – olympijský triatlon
  • 28.-30. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Hungarian Open – Budapešť (Maď.)
  • 28.-30. – VODNÝ SLALOM: Svetový pohár – 3. kolo – Tacen (Slovin.)
  • 28.6.-7.7. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Majstrovstvá sveta mužov a žien – Hamburg (Nem.)
  • 28.6.-7.7. – TRIATLON: Multišportové majstrovstvá Európy – Targu Mures (Rum.)
  • 29.6.-7.7. – BASKETBAL: Majstrovstvá sveta mužov do 19 rokov – Grécko
  • 30. – ATLETIKA: Míting EA Classic – La Chaux-de-Fonds (Švaj.)
  • 30. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Rakúska – Spielberg
  • 30. – MOTORIZMUS: Veľká cena Holandska cestných motocyklov – Assen
  • 30. – TRIATLON: Ironman – Majstrovstvá Európy – Frankfurt nad Mohanom (Nem.)
  • 30.6.-6.7. – SOFTBAL: Majstrovstvá Európy žien – Ostrava, Frýdek-Místek (ČR), Rybnik, Zory (Poľ.)

JÚL

  • ??? – HÁDZANÁ: Majstrovstvá sveta hráčov do 21 rokov – Španielsko
  • ??? – VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 17 rokov
  • ??? – VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 16 rokov
  • 1.-6. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá Európy veteránov – Budapešť (Maď.)
  • 1.-7. – LUKOSTREĽBA: Svetový pohár v terčovej lukostreľbe – Berlín (Nem.)
  • 1.-14. – TENIS: Medzinárodné otvorené majstrovstvá Anglicka / Wimbledon – Londýn (V. Brit.)
  • 2. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Marseille (Fr.)
  • 2.-6. – BEDMINTON: Majstrovstvá Európy klubov – Luxemburg (Lux.)
  • 2.-7. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour – Korea Open
  • 3. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Karlstad (Švéd.)
  • 3.-7. – PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy juniorov 2019 – dlhý bazén – Kazaň.(Rus.)
  • 3.-7. – VOLEJBAL: Liga národov žien – finálový turnaj – Čína
  • 3.-14. – ŠPORT: 30. letná svetová univerziáda – Neapol (Tal.)
  • 4. – FUTBAL: Odvetné zápasy predkvalifikácie Európskej ligy 2019/2020
  • 5. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Lausanne (Švaj.)
  • 5.-7. – DŽUDO: Grand Prix – Montreal (Kan.)
  • 5.-7. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Vallnord (Andorra)
  • 5.-14. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 18 rokov – B-kategória – Skopje (Maced.)
  • 6. – ATLETIKA: 23. Európsky pohár v behu na 10 000 m – Londýn (V. Brit.)
  • 6. – ATLETIKA: Medzištátne juniorské stretnutie Česko – Maďarsko – Slovinsko – Poľsko – Slovensko – ? (Maď.)
  • 6. – ATLETIKA: Míting EA Premium – Madrid (Šp.)
  • 6.-7. – ATLETIKA: Superliga EP vo viacbojoch – Luck (Ukr.)
  • 6.-7. – ATLETIKA: I. a II. liga EP vo viacbojoch – Ribeira Brava (Portug.)
  • 6.-7. – TRIATLON: World Triathlon Series (WTS) – Hamburg (Nem.) – šprint
  • 6.-14. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 18 rokov – A-kategória – Sarajevo (Bosna a Herc.)
  • 6.-28. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Tour de France
Najväčší cyklistický sviatok Tour de France sa...
Najväčší cyklistický sviatok Tour de France sa začne 6. júla. Autor: SITA/AP, Jeff Pachoud
  • 7. – ATLETIKA: Majstrovstvá Európy v behu do vrchu – Zermatt (Švaj.)
  • 7. – ATLETIKA: Míting IAAF World Challenge – Madrid (Šp.)
  • 7. – MOTORIZMUS: Veľká cena Nemecka cestných motocyklov – Hohenstein-Ernstthal
  • 7. – TRIATLON: Majstrovstvá sveta mix štafiet – Hamburg (Nem.) – šprint
  • 7.-14. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá sveta juniorov – Drzonków (Poľ.)
  • 7.-15. – VZPIERANIE: Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov – Kišiňov (Mold.)
  • 7.-16. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá Európy mládeže – Ostrava (ČR)
  • 8.-13. – ATLETIKA: Svetová univerziáda/a­tletické súťaže – Neapol (Tal.)
  • 8.-15. – STREĽBA: Majstrovstvá Európy – bežiaci terč – Gyenesdiás (Maď.)
  • 9. – ATLETIKA: Míting EA Premium – Luzern (Švaj.)
  • 9. – ATLETIKA: Míting EA Classic (Gyulaiov memoriál) – Székesfehérvár (Maď­.)
  • 9. – BEJZBAL-MLB: 90. Zápas hviezd – Cleveland (USA)
  • 9.-10. – FUTBAL: Prvé zápasy 1. predkola Ligy majstrov 2019/2020
  • 9.-13. – GOLF: European Ladies Team Championship – Molas (Tal.)
  • 9.-13. – GOLF: European Amateur Team Championship – Ljunghusen (Švéd.)
  • 9.-14. – DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy juniorov a pretekárov do 23 rokov – Gent (Belg.)
  • 9.-14. – JAZDECTVO: Majstrovstvá Európy mladých jazdcov v skoku – Zuidwolde (Hol.)
  • 9.-14. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Five stars (Major) – Gstaad (Švaj.)
  • 9.-14. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Platinum Australian Open – Geelong (Aus.)
  • 10.-14. – VOLEJBAL: Liga národov mužov – finálový turnaj – USA
  • 11. – FUTBAL: Prvé zápasy 1. predkola Európskej ligy 2019/2020
  • 11.-14. – ATLETIKA: Majstrovstvá Európy do 23 rokov – Gävle (Švéd.)
  • 11.-14. – BIKROS: Majstrovstvá Európy – Valmeira (Lot.)
  • 11.-14. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy hráčov a hráčok do 22 rokov – Antalya (Tur.)
  • 11.-14. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Európy juniorov a kanoistov do 23 rokov – Račice (ČR)
  • 11.-21. – HÁDZANÁ: Majstrovstvá Európy hráčok do 19 rokov
  • 12. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Monte Carlo (Mon.)
  • 12.-14. – DŽUDO: Grand Prix – Budapešť (Maď.)
  • 12.-14. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Les Gets (Fr.)
  • 12.-14. – VESLOVANIE: Svetový pohár – 3. kolo – Rotterdam (Hol.)
  • 12.-20. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá sveta – Kwangdžu (Kór. rep.)
  • 12.-21. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 20 rokov – B-kategória – Matosinhos (Portug.)
  • 12.-21. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 20 rokov – A-kategória – Tel Aviv (Izr.)
  • 12.-21. – VOLEJBAL: Majstrovstvá sveta hráčok do 20 rokov – León, Aguascalientes (Mex­.)
  • 12.-28. – SKOKY DO VODY: Majstrovstvá sveta – Kwangdžu (Kór. rep.)
  • 13.-14. – ATLETIKA: Viacbojársky míting IAAF – Ratingen (Nem.)
  • 13.-14. – DŽUDO: Európsky pohár – Luxemburg (Lux.)
  • 13.-14. – TRIATLON: Svetový pohár – Tiszaújvaros (Maď.) – super šprint
  • 13.-19. – DIAĽKOVÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá sveta – Kwangdžu (Kór. rep.)
  • 13.-19. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v tlaku na lavičke – Astana (Kaz.)
  • 14. – ATLETIKA: Míting EA Classic (Szewinskej memoriál) – Lubin (Poľ.)
  • 14. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Veľkej Británie – Silverstone
  • 14.-27. – CYKLISTIKA: Okolo jazera Čching-chaj (Čína)
  • 14.-27. – FUTBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 19 rokov – Arménsko
  • 15.-20. – SOFTBAL: Majstrovstvá Európy miešaných tímov – slowpitch – Budapešť (Maď.)
  • 15.-21. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Hall of Fame Open – Newport (USA)
  • 15.-21. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Plava Laguna Croatia Open – Umag (Chor.)
  • 15.-21. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Swedish Open – Bastad (Švéd.)
  • 15.-21. – TENIS. Turnaj WTA International Bucharest Open – Bukurešť (Rum.)
  • 15.-21. – TENIS: Turnaj WTA International Swiss Open – Lausanne (Švaj.)
  • 15.-23. – ŠERM: Majstrovstvá sveta – Budapešť (Maď.)
  • 16. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Sotteville (Fr.)
  • 16.-17. – FUTBAL: Odvetné zápasy 1. predkola Ligy majstrov 2019/2020
  • 16.-28. – FUTBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 19 rokov – Škótsko
  • 17. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Liége (Belg.)
  • 17. – ATLETIKA: Veľká cena Tábora – Tábor (ČR)
  • 17.-21. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Four stars – Espinho (Portug.)
  • 17.-21. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Three stars – Edmonton (Kan.)
  • 18. – FUTBAL: Odvetné zápasy 1. predkola Európskej ligy 2019/2020
  • 18.-21. – ATLETIKA: Juniorské majstrovstvá Európy – Boras (Švéd.)
  • 18.-21. – GOLF: British Open – Portrush (Sev. Ír.)
  • 18.-27. – VOLEJBAL: Majstrovstvá sveta hráčov do 21 rokov – Manáma (Bahr.)
  • 20. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Heusden (Belg.)
  • 20. – ATLETIKA: Veľká cena Nového Města nad Metují – Nové Město nad Metují (ČR)
  • 20.-21. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Londýn (V. Brit.)
  • 20.-21. – TRIATLON: World Triathlon Series (WTS) – Edmonton (Kan.) – šprint
  • 20.-28. – ATLETIKA: EYOF – Baku (Azerb.)
  • 20.-28. – BASKETBAL: Majstrovstvá sveta žien do 19 rokov – Thajsko
  • 20.-28. – PARALYMPIJSKÉ: Svetový pohár v streľbe – Osijek (Chor.)
  • 21.-27. – ŠPORT: Európsky olympijský festival mládeže – Baku (Azer.)
  • 21.-28. – PLÁVANIE: Majstrovstvá sveta – dlhý bazén – Kwangdžu (Kór. rep.)
  • 22. – FUTBAL: Žreb 3. predkola Ligy majstrov 2019/2020
  • 22. – FUTBAL: Žreb 3. predkola Európskej ligy 2019/2020
  • 22.-28. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 Hambugr Open – Hamburg (Nem.)
  • 22.-28. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 BB&T Atlanta Open – Atlanta (USA)
  • 22.-28. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 J. Safra Sarasin Swiss Open – Gstaad (Švaj.)
  • 22.-28. – TENIS: Turnaj WTA International Baltic Open – Jurmala (Lot.)
  • 22.-28. – TENIS: Turnaj WTA International Palermo Ladies Open – Palermo (Tal.)
  • 23.-24. – FUTBAL: Prvé zápasy 2. predkola Ligy majstrov 2019/2020
  • 23.-28. – BIKROS: Majstrovstvá sveta – Heusden-Zolder (Bel.)
  • 23.7.-5.8. – AMERICKÝ FUTBAL: Majstrovstvá sveta mužov – Austrália
  • 24. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Joensuu (Fín.)
  • 24.-27. – GOLF: European Ladies Amateur Championship – Parkstone (V. Brit.)
  • 24.-28. – JAZDECTVO: Majstrovstvá sveta juniorov vo voltíži a Majstrovstvá Európy vo voltíži- Ermelo (Hol.)
  • 24.-28. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Four stars – Tokio (Jap.)
  • 24.-28. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Plus Pyongyang Open – Pchjongjang (KĽDR)
  • 24.-28. – VESLOVANIE: Majstrovstvá sveta do 23 rokov – Sarasota-Bradenton (USA)
  • 25. – FUTBAL: Prvé zápasy 2. predkola Európskej ligy 2019/2020
  • 25.-28. – DŽUDO: Majstrovstvá Európy veteránov – Las Palmas (Šp.)
  • 25.-28. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Európy – Decize (Fr.)
  • 26.-28. – DŽUDO: Grand Prix – Záhreb (Chor.)
  • 26.-28. – TRIATLON: Majstrovstvá Európy – Kazaň (Rus.) – šprint
  • 26.7.-4.8. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 18 rokov – B-kategória – Oradea (Rum.)
  • 27.-31. – CYKLISTIKA: Okolo Valónska (Belg.)
  • 27.7.-4.8. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 18 rokov – A-kategória – Volos (Gréc.)
  • 28. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Nemecka – Hockenheim
  • 28.7.-3.8. – ORIENTAČNÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta seniorov a juniorov (Svetový pohár – 2. kolo) – Dánsko
  • 28.7.-3.8. – POZEMNÝ HOKEJ: ME mužov (Championship III) – Gibraltár – účasť SR
  • 28.7.-3.8. – POZEMNÝ HOKEJ: ME žien (Championship III) – Lipovci (Slovin.) – účasť SR
  • 29.7.-3.8. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Abierto Mexicano de Tenis Mifel presentado por Cinemex – Los Cabos (Mex.)
  • 29.7.-3.8. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Generali Open – Kitzbühel (Rak.)
  • 29.7.-4.8. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v plávaní – Kučing (Malaj.)
  • 29.7.-4.8. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 Citi Open – Washington (USA)
  • 29.7.-4.8. – TENIS: Turnaj WTA Premier Mubadala Silicon Valley Classic – San Jose (USA)
  • 29.7.-4.8. – TENIS: Turnaj WTA International Citi Open – Washington (USA)
  • 29.7.-4.8. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá sveta kadetov – Sofia (Bul.)
  • 30.-31. – FUTBAL: Odvetné zápasy 2. predkola Ligy majstrov 2019/2020
  • 31.7.-4.8. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Five stars (Major) – Viedeň (Rak.)

AUGUST

  • ??? – HÁDZANÁ: Majstrovstvá sveta hráčov do 19 rokov – Macedónsko
  • 1. – FUTBAL: Odvetné zápasy 2. predkola Európskej ligy 2019/2020
  • 1.-2. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta vo fourcrosse – Val di Sole (Tal.)
  • 1.-4. – MOTORIZMUS: Rely Fínska – Jyväskylä
  • 1.-4. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá sveta juniorov a kanoistov do 23 rokov – Pitesti (Rum.)
  • 1.-11. – HÁDZANÁ: Majstrovstvá Európy hráčok do 17 rokov – Celje (Slovin.)
  • 2.-4. – DIAĽKOVÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy juniorov – Račice (ČR)
  • 2.-4. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Val di Sole (Tal.)
  • 2.-4. – PLÁVANIE: Svetový pohár – 1. kolo – Tokio (Jap.)
  • 2.-4. – VOLEJBAL: Interkontinentálna kvalifikácia žien o postup na OH 2020
  • 3. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Klasika San Sebastián (Šp.)
  • 3.-9. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Poľska
  • 3.-11. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 20 rokov – A-kategória – Klatovy (ČR)
  • 3.-11. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 20 rokov – B-kategória – Priština (Kos.)
  • 4. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Prudential RideLondon-Surrey Classic (V. Brit.)
  • 4. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Maďarska – Hungaroring
  • 4. – MOTORIZMUS: Veľká cena Českej republiky cestných motocyklov – Brno
Motocyklový šampionát MotoGP sa uskutoční 4....
Motocyklový šampionát MotoGP sa uskutoční 4. augusta v Brne. Autor: SITA/AP, Alberto Saiz
  • 5. – FUTBAL: Žreb play-off Ligy majstrov 2019/2020
  • 5. – FUTBAL: Žreb play-off Európskej ligy 2019/2020
  • 5.-11. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy mužov a žien – Moskva (Rus.)
  • 5.-11. – TENIS: Turnaj ATP World Tour Masters 1000 Rogers Cup – Toronto (Kan.)
  • 5.-11. – TENIS: Turnaj WTA Premier 5 Coupe Rogers présentée par Banque Nationale – Montreal (Kan.)
  • 6.-7. – FUTBAL: Prvé zápasy 3. predkola Ligy majstrov 2019/2020
  • 6.-11. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá Európy seniorov – Bath (V. Brit.)
  • 7.-11. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy
  • 7.-11. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Plus Nigeria Open – Lagos (Nigéria)
  • 7.-11. – STREĽBA: OH nádej – Plzeň (ČR)
  • 7.-11. – VESLOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Tokio (Jap.)
  • 8. – FUTBAL: Prvé zápasy 3. predkola Európskej ligy 2019/2020
  • 8.-10. – PLÁVANIE: Svetový pohár – 2. kolo – ??? (Čína)
  • 8.-17. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 16 rokov – B-kategória – Podgorica (Č. Hora)
  • 9.-11. – ATLETIKA: Super liga ME tímov – Bydgoszcz (Poľ.)
  • 9.-11. – ATLETIKA: I. liga ME tímov (účasť SR) – Sandnes (Nór.)
  • 9.-11. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – Lenzerheide (Švaj.)
  • 9.-11. – VOLEJBAL: Interkontinentálna kvalifikácia mužov o postup na OH 2020
  • 9.-17. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 16 rokov – A-kategória – Udine (Tal.)
  • 10.-17. – STREĽBA: Majstrovstvá Európy – historické zbrane – Sarlóspuszta (Maď.)
  • 11. – MOTORIZMUS: Veľká cena Rakúska cestných motocyklov – Spielberg
  • 11.-18. – TENIS: Turnaj ATP World Tour Masters 1000 Western Southern & Open – Cincinnati (USA)
  • 11.-18. – VODNÉ PÓLO: Majstrovstvá Európy hráčov do 19 rokov – Tbilisi (Gruz.)
  • 12.-18. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Binck Bank Tour (Belg., Hol.)
  • 12.-18. – CYKLISTIKA: Okolo Utahu (USA)
  • 12.-18. – TENIS: Turnaj WTA Premier 5 Western & Southern Open – Cincinnati (USA)
  • 12.-18. – VODNÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta – Putrajaya (Malaj.)
  • 12.-18. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá sveta juniorov – Tallinn (Est.)
  • 13. – FUTBAL: Odvetné zápasy 3. predkola Ligy majstrov 2019/2020
  • 13.-17. – CYKLISTIKA: Okolo Burgosu (Šp.)
  • 13.-17. – ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá sveta (Svetový pohár – 2. kolo) – Nórsko
  • 13.-18. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Bulgarian Open – Panagjurište (Bul.)
  • 13.-23. – STREĽBA: Svetový pohár – brokové zbrane – Lahti (Fín.)
  • 14. – FUTBAL: Zápas Európskeho superpohára – Istanbul (Tur.)
  • 14.-18. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour – Four stars – Moskva (Rus.)
  • 15. – FUTBAL: Odvetné zápasy 3. predkola Európskej ligy 2019/2020
  • 15.-17. – PLÁVANIE: Svetový pohár – 3. kolo – Singapur (Sing.)
  • 15.-18. – CYKLISTIKA: Arctic Race of Norway (Nór.)
  • 15.-18. – JAZDECTVO: Majstrovstvá Európy vo vytrvalostnom jazdení – Euston Park (V. Brit.)
  • 16. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Göteborg (Švéd.)
  • 16.-24. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 16 rokov – A-kategória – Sofia (Bul.)
  • 16.-25. – POZEMNÝ HOKEJ: Majstrovstvá Európy mužov a žien – Antverpy (Belg.)
  • 18. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Birmingham (V. Brit.)
  • 18.-24. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Winston-Salem Open – Winston-Salem (USA)
  • 19.-24. – TENIS: Turnaj WTA International Connecticut Open – New Haven (USA)
  • 19.-25. – BEDMINTON: Majstrovstvá sveta – Bazilej (Švaj.)
  • 19.-25. – JAZDECTVO: Majstrovstvá Európy v skoku na koni a drezúre – Rotterdam (Hol.)
  • 20.-21. – FUTBAL: Prvé zápasy play-off Ligy majstrov 2019/2020
  • 20.-23. – TENIS: Medzinárodné otvorené majstrovstvá Spojených štátov amerických / US Open – kvalifikácia – New York (USA)
  • 20.-25. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Czech Open – Olomouc (ČR)
  • 21.-25. – CYKLISTIKA: Okolo Dánska
  • 21.-25. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá sveta – Szeged (Maď.)
  • 21.-28. – PLÁVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov – dlhý bazén – Budapešť (Maď.)
  • 21.-30. – VOLEJBAL: Majstrovstvá sveta hráčov do 19 rokov – Tunis (Tun.)
  • 22. – FUTBAL: Prvé zápasy play-off Európskej ligy 2019/2020
  • 22.-25. – CYKLISTIKA: Colorado Classic (USA)
  • 22.-25. – MOTORIZMUS: Rely Nemecka – Saarbrücken
  • 22.-30. – BASKETBAL: Majstrovstvá Európy hráčok do 16 rokov – B-kategória – Skopje (Mac.)
  • 23.-25. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá Európy v laser-run – Weiden (Nem.)
  • 23.8.-8.9. – VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy žien – Turecko, Poľsko, Maďarsko a Slovensko
  • 24. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy – Paríž (Fr.)
  • 24.-25. – TRIATLON: Svetový pohár – Karlove Vary (ČR) – olympijský triatlon
  • 24.8.-15.9. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Vuelta a Espaňa
  • 25. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – EuroEyes Cyclassics Hamburg (Nem.)
  • 25. – MOTORIZMUS: Veľká cena Veľkej Británie cestných motocyklov – Silverstone
  • 25.8.-1.9. – DŽUDO: Majstrovstvá sveta – Tokio (Jap.)
  • 25.8.-1.9. – JACHTING: 2020 World Cup Series – 1. kolo – Enošima (Jap.)
  • 25.8.-1.9. – PARALYMPIJSKÉ: European Regional Championships v boccii – Sevilla (Šp.)
  • 25.8.-1.9. – VESLOVANIE: Majstrovstvá sveta – Linz-Ottensheim (Rak.)
  • 26.8.-3.9. – STREĽBA: Svetový pohár – guľové a vzduchové zbrane – Rio de Janeiro (Braz.)
  • 26.8.-8.9. – TENIS: Medzinárodné otvorené majstrovstvá Spojených štátov amerických / US Open – New York (USA)
  • 27. – ATLETIKA: Míting EA Premium – Rovereto (Tal.)
  • 27.-28. – FUTBAL: Odvetné zápasy play-off Ligy majstrov 2019/2020
  • 27.8.-1.9. – TRIATLON: World Triathlon Series (WTS) – Lausanne (Švaj.) – olympijský triatlon – Veľké finále WTS
  • 28.8.-1.9. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta v cross country a zjazde – Mont-Sainte-Anne (Kan.)
  • 29. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy (I. finále) – Zürich (Švaj.)
  • 29. – FUTBAL: Odvetné zápasy play-off Európskej ligy 2019/2020
  • 29. – FUTBAL: Žreb skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/2020
  • 29.8.-1.9. – CYKLISTIKA: Okolo Nemecka
  • 30. – FUTBAL: Žreb skupinovej fázy Európskej ligy 2019/2020
  • 30.8.-1.9. – VODNÝ SLALOM: Svetový pohár – 4. kolo – Markkleeberg (Nem.)
  • 31.8.-15.9. – BASKETBAL: Majstrovstvá sveta mužov – Čína

SEPTEMBER

  • 1. – ATLETIKA: Míting IAAF World Challenge – Berlín (Nem.)
  • 1. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Bellinzona (Švaj.)
  • 1. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Bretagne Classic (Fr.)
  • 1. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Belgicka – Spa-Francorchamps
  • 1.-8. – VODNÉ PÓLO: Majstrovstvá Európy hráčok do 19 rokov – Volos (Gréc.)
  • 2.-6. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá sveta v 3D lukostreľbe – Lac la Biche (Kan.)
  • 2.-8. – PRETLÁČANIE RUKOU: Majstrovstvá sveta – Katovice (Poľ.)
  • 2.-9. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá sveta seniorov – Budapešť (Maď.)
  • 2.-9. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá sveta v laser-run – Budapešť (Maď.)
  • 3. – ATLETIKA: Míting IAAF World Challenge – Záhreb (Chor.)
  • 3.-8. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá Európy družstiev – Nantes (Fr.)
  • 3.-11. – BOX: Majstrovstvá Európy juniorov – Sofia (Bul.)
  • 3.-17. – STREĽBA: Majstrovstvá Európy – brokové zbrane – Lonato (Tal.)
  • 4. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Guadalajara (Šp.)
  • 4.-7. – VESLOVANIE: Akademické majstrovstvá Európy – Jönköping (Švéd.)
  • 4.-8. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: World Tour Finals – Rím (Tal.)
  • 5. – AMERICKÝ FUTBAL-NFL: Začiatok základnej časti 100. ročníka
  • 5.-6. – TRIATLON: Majstrovstvá Európy mix štafiet – kluby – Lisabon (Portug.)
  • 5.-7. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – skupinová časť – 5. hrací deň
  • 5.-14. – VZPIERANIE: Majstrovstvá Európy mládeže – Constanta (Rum.)
  • 5.-14. – VOLEJBAL: Majstrovstvá sveta hráčok do 18 rokov – Káhira (Egypt)
  • 5.-15. – ATLETIKA: Veteránske majstrovstvá Európy – Jesolo (Tal.)
  • 6. – ATLETIKA: Míting Diamantovej ligy (II. finále) – Brusel (Belg.)
  • 6. – ATLETIKA: Míting EA Classic – Andujar (Šp.)
  • 6. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2021 hráčov do 21 rokov – 2. skupina: Azerbajdžan – Slovensko
  • 6.-8. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – SnowShoe (USA)
  • 6.-8. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – World Challenge Cup (náradia) – Szombathely (Maď.)
  • 6.-8. – VODNÝ SLALOM: Svetový pohár – 5. kolo – Praha-Troja (ČR)
  • 7. – CYKLISTIKA: Brussels Cycling Classic (Belg.)
  • 7.-8. – TRIATLON: Svetový pohár – Banyoles (Šp.) – šprint
  • 7.-8. – TRIATLON: Ironman – Majstrovstvá sveta – Nice (Fr.) – polovičná trať
  • 7.-8. – VESLOVANIE: Majstrovstvá Európy do 23 rokov – Ioannina (Gréc.)
  • 7.-15. – VODNÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta Racing – Vichy (Fr.)
  • 7.-21. – BOX: Majstrovstvá sveta – Soči (Rus.)
  • 8. – ATLETIKA: Míting EA Premium – Rieti (Tal.)
  • 8. – CYKLISTIKA: GP de Fourmies (Fr.)
  • 8. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Talianska – Monza
  • 8.-10. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – skupinová časť – 6. hrací deň
  • 8.-14. – FUTSAL: Majstrovstvá Európy hráčov do 19 rokov – Riga (Lot.)
  • 8.-15. – CYKLISTIKA: Okolo Veľkej Británie
  • 8.-16. – STREĽBA: Majstrovstvá sveta veteránov – všetky zbrane – Suhl (Nem.)
  • 9. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2020 – E-skupina: Maďarsko – Slovensko (20.45)
  • 9.-10. – ATLETIKA: Medzikontinentálne stretnutie Európa vs. USA – Minsk (Biel.)
  • 9.-15. – TENIS: Turnaj WTA International Coupe Banque Nationale – Québec City (Kan.)
  • 9.-15. – TENIS: Turnaj WTA International Japan Women's Open – Hirošima (Jap.)
  • 9.-15. – TENIS: Turnaj WTA International Jiangyi Open – Nan-čchang (Čína)
  • 9.9.-2.10. – ŠACH: Majstrovstvá sveta – Chanty-Mansijsk (Rus.)
  • 10.-14. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Plus Paraguay Open – Asunción (Parag.)
  • 12.-23. – STREĽBA: Majstrovstvá Európy – guľové zbrane – Bologna (Tal.)
  • 12.-14. – TRIATLON: Majstrovstvá sveta ITU – Almere (Hol.) – dlhý triatlon
  • 12.-15. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta v cestnej paracyklistike – Emmen (Hol.)
  • 12.-15. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v cestnej paracyklistike – Emmen (Hol.)
  • 12.-15. – MOTORIZMUS: Rely Turecka – Marmaris
  • 12.-15. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Testovacie olympijské preteky – Tokio (Jap.)
  • 12.-29. – VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy mužov – Francúzsko, Slovinsko, Belgicko a Holandsko
  • 13. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – GP Cycliste de Quebec (Kan.)
  • 13.-14. – KULTURISTIKA: Mr. Olympia – Las Vegas (USA)
  • 14. – ATLETIKA: Míting EA Classic (Skolimowskej memoriál) – Chorzów (Poľ.)
  • 14.-15. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – World Challenge Cup (náradia) – Paríž (Fr.)
  • 14.-22. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá sveta – Astana (Kaz.)
  • 14.-29. – VOLEJBAL: Svetový pohár žien – Japonsko
  • 15. – ATLETIKA: Maratón – Wroclaw (Poľ.)
  • 15. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – GP Cycliste de Montreal (Kan.)
  • 15. – MOTORIZMUS: Veľká cena San Marína cestných motocyklov – Misano (Tal.)
  • 16. – ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá Slovenska na dlhých tratiach – Kladky (ČR)
  • 16.-21. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá Európy v stolnom tenise – Helsingborg (Švéd.)
  • 16.-21. – TENIS: Turnaj WTA Premier Toray Pan Pacific Open – Tokio (Jap.)
  • 16.-21. – TENIS: Turnaj WTA International Guangzhou Open – Kuang-čou (Čína)
  • 16.-22. – MODERNÁ GYMNASTIKA: Majstrovstvá sveta senioriek (jednotlivkyne) – Baku (Azer.)
  • 16.-22. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 St. Petersburg Open – Petrohrad (Rus.)
  • 16.-22. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Moselle Open – Metz (Fr.)
  • 16.-22. – TENIS: Turnaj WTA International Korea Open – Soul (Kór. rep.)
  • 17.-18. – FUTBAL: Zápasy 1. kola skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/2020
  • 18.-22. – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Turnaj kvalifikácie mužov a žien o postup na OH 2020 – Čína
  • 18.-27. – VZPIERANIE: Majstrovstvá sveta – Pattaya (Thaj.)
  • 19. – FUTBAL: Zápasy 1. kola skupinovej fázy Európskej ligy 2019/2020
  • 19.-22. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – World Challenge Cup (náradia) – Guimaraes (Portug.)
  • 20.9.-2.11. – RAGBY: Majstrovstvá sveta mužov – Japonsko
  • 21. – ATLETIKA: A-kategória a B-kategória EP juniorských klubov – ?
  • 21. – CYKLISTIKA: Primus Classic (Belg.)
  • 21.-22. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Akademické majstrovstvá sveta – Szeged (Maď.)
  • 21.-22. – STREĽBA: Súťaž olympijských nádejí – brokové zbrane – Brno (ČR)
  • 21.-22. – TRIATLON: Svetový pohár – Wej-chaj (Čína) – olympijský triatlon
  • 21.-23. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta v cross country maratóne – Grächen (Švaj.)
  • 22. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Singapuru – Marina Bay
  • 22. – MOTORIZMUS: Veľká cena Aragónska cestných motocyklov – Alcaňiz
  • 22.-29. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta – Harrogate (V. Brit.)
Peter Sagan gratuluje Španielovi Alejandrovi...
Peter Sagan gratuluje Španielovi Alejandrovi Valverdemu na pódiu k zisku titulu majstra sveta 2018. V septembri sa šampionát uskutoční vo Veľkej Británii. Autor: SITA/AP, Kerstin Joensson
  • 22.-29. – PARALYMPIJSKÉ: Regional Open v bocccii – Nymburk (ČR)
  • 23.-28. – TENIS: Turnaj WTA Premier 5 Wuhan Open – Wu-chan (Čína)
  • 23.-28. – TENIS: Turnaj WTA International Tashkent Open – Taškent (Uzb.)
  • 23.-29. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Chengdu Open – Čcheng-tu (Čína)
  • 23.-29. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Zhuhai Open – Ču-chaj (Čína)
  • 24.-29. – VODNÝ SLALOM: Majstrovstvá sveta – Seu d'Urgell (Šp.)
  • 26.-29. – ORIENTAČNÝ BEH: Svetový pohár – 3. kolo – Švajčiarsko
  • 27.-29. – PLÁVANIE: Svetový pohár – 4. kolo – Eindhoven (Hol.)
  • 27.-29. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Veľká Cena Sparty – Praha (ČR)
  • 27.9.-6.10. – ATLETIKA: Majstrovstvá sveta dospelých – Dauha (Katar)
  • 28. – ATLETIKA: Medzištátne stretnutie žiactva Česko – Maďarsko – Slovinsko – Slovensko – ? (Slovin.)
  • 29. – ATLETIKA: Maratóny – Berlín (Nem.), Varšava/PZU (Poľ.)
  • 29. – BEJZBAL-MLB: Záver základnej časti sezóny 2019
  • 29. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Ruska – Soči
  • 30.9.-6.10. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 China Open – Peking (Čína)
  • 30.9.-6.10. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships – Tokio (Jap.)
  • 30.9.-6.10. – TENIS: Turnaj WTA Premier Mandatory China Open – Peking (Čína)

OKTÓBER

  • 1.-2. – FUTBAL: Zápasy 2. kola skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/2020
  • 1.-6. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Swedish Open – Štokholm (Švéd.)
  • 1.-7. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 hráčok do 19 rokov v Gruzínsku – I. fáza – 1. skupina – Macedónsko – účasť SR
  • 1.-15. – VOLEJBAL: Svetový pohár mužov – Japonsko
  • 3. – CYKLISTIKA: Sparkassen Münsterland Giro (Nem.)
  • 3. – FUTBAL: Zápasy 2. kola skupinovej fázy Európskej ligy 2019/2020
  • 3.-5. – GOLF: European Ladies Club Trophy – dejisko zatiaľ nie je známe
  • 3.-5. – PLÁVANIE: Svetový pohár – 5. kolo – Budapešť (Maď.)
  • 3.-6. – MOTORIZMUS: Rely Walesu – Deeside
  • 4.-6. – ORIENTAČNÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár – 3. kolo – Nemecko
  • 4.-6. – STOLNÝ TENIS: Európsky mládežnícky turnaj Top 10 – Noordwijk (Hol.)
  • 4.-6. – ŠPORTOVÉ LEZENIE: Majstrovstvá Európy – Edinburgh (Škót.)
  • 4.-13. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Majstrovstvá sveta mužov a žien – Stuttgart (Nem.)
  • 5. – CYKLISTIKA: Giro dell'Emilia (Tal.)
  • 5. – CYKLISTIKA: Tour de l'Eurométropole (Fr.)
  • 5.-6. – DŽUDO: European Open – Belehrad (Srb.)
  • 5.-27. – FUTBAL: Majstrovstvá sveta hráčov do 17 rokov – Peru
  • 6. – CYKLISTIKA: GP Bruno Beghelli (Tal.)
  • 6. – MOTORIZMUS: Veľká cena Thajska cestných motocyklov – Buriram
  • 6. – PRESNÁ ORIENTÁCIA: Majstrovstvá Slovenska v disciplíne PreO – Praha (ČR)
  • 6.-13. – TENIS: Turnaj ATP World Tour Masters 1000 Shanghai Rolex – Šanghaj (Čína)
  • 7. – PRESNÁ ORIENTÁCIA: Majstrovstvá Slovenska v disciplíne TempO – Praha (ČR)
  • 7.-13. – TENIS: Turnaj WTA International Prudential Hong Kong Tennis Open – Hongkong
  • 7.-13. – TENIS: Turnaj WTA International Upper Austria Ladies Open – Linz (Rak.)
  • 7.-13. – TENIS: Turnaj WTA International Tianjin Open – Tchien-ťin (Čína)
  • 8. – CYKLISTIKA: Tre Valli Varesine (Tal.)
  • 8.-13. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Platinum German Open – Brémy (Nem.)
  • 8.-15. – STREĽBA: Finále Svetového pohára – brokové zbrane – Al Ain (SAE)
Svetový pohár v streľbe vyvrcholí v Al Ain. Na...
Svetový pohár v streľbe vyvrcholí v Al Ain. Na snímke slovenský reprezentant Erik Varga. Autor: Pravda, Ivan Majerský, Ivan Majersky
  • 9. – CYKLISTIKA: Miláno-Turín (Tal.)
  • 9. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2021 hráčov do 21 rokov – 2. skupina: Lichtenštajnsko – Slovensko
  • 10. – CYKLISTIKA: Gran Piemonte (Tal.)
  • 10.-12. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – skupinová časť – 7. hrací deň
  • 10.-13. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá sveta v maratóne – Šao-sing (Čína)
  • 10.-20. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v streľbe – Sydney (Aus.)
  • 11.-14. – PARALYMPIJSKÉ: Európske hry mládeže EPYG – Lahti (Fín.)
  • 12. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Lombardska (Tal.)
  • 12. – TRIATLON: Ironman – majstrovstvá sveta – Havaj (USA) – dlhá trať
  • 12.-13. – DŽUDO: European Open – Tallinn (Est.)
  • 12.-13. – DŽUDO: Majstrovstvá sveta veteránov – Marrákeš (Mar.)
  • 13. – ATLETIKA: Maratóny – Chicago (USA), Eindhoven (Hol.), Lisabon (Portug.), Kolín n/R. (Nem.), Záhreb (Chor.)
  • 13. – CYKLISTIKA: Paríž-Tours (Fr.)
  • 13. – DOSTIHY: Veľká pardubická steeplechase – Pardubice (ČR)
  • 13. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Japonska – Suzuka
  • 13.-15. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – skupinová časť – 8. hrací deň
  • 14.-19. – TENIS: Turnaj WTA Premier Kremlin Cup – Moskva (Rus.)
  • 14.-19. – TENIS: Turnaj WTA International BGL BNP Paribas Luxembourg Open – Luxemburg (Lux.)
  • 14.-20. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 VTB Kremlin Cup – Moskva (Rus.)
  • 14.-20. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 European Open – Antverpy (Belg.)
  • 14.-20. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 250 Intrum Stockholm Open – Štokholm (Švéd.)
  • 16.-20. – DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy – Apeldoorn (Hol.)
  • 16.-20. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Mexico Open – Cancún (Mex.)
  • 16.-20. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Polish Open – Wladyslawowo (Poľ.)
  • 17.-22. – CYKLISTIKA: UCI World Tour – Okolo Kuang-si (Čína)
  • 18.-20. – STOLNÝ TENIS: Svetový pohár žien – Čcheng-tu (Čína)
  • 19.-20. – DŽUDO: Európsky pohár – Málaga (Šp.)
  • 19.-20. – TRIATLON: Svetový pohár – Tchongjong (Kór. rep.) – šprint
  • 19.-25. – JACHTING: Veľká cena Slovenska 2019 v námornom jachtingu – Chorvátsko
  • 19.-27. – KICKBOX: Majstrovstvá sveta organizácie WAKO (1. časť) – disciplíny lightkontakt, low-kick, K1-Rules – Sarajevo (Bosna a Herc.)
  • 20. – ATLETIKA: Maratóny – Amsterdam (Hol.), Poznaň (Poľ.), Toronto (Kan.)
  • 20. – CYKLISTIKA: Japan Cup (Jap.)
  • 20. – MOTORIZMUS: Veľká cena Japonska cestných motocyklov – Motegi
  • 21.-27. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 Erste Bank Open – Viedeň (Rak.)
  • 21.-27. – TENIS: Turnaj ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – Bazilej (Švaj.)
  • 21.-27. – TENIS: Šampionát WTA Elite Trophy – Ču-chaj (Čína)
  • 22. – BEJZBAL: Začiatok Svetovej série MLB 2019
  • 22.-23. – FUTBAL: Zápasy 3. kola skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/2020
  • 22.-28. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 hráčov do 17 rokov v Estónsku – I. fáza – 5. skupina – Cyprus – účasť SR
  • 23.-27. – KARATE: 11. majstrovstvá sveta kadetov, juniorov a 6. MS starších juniorov (do 21 rokov) – Santiago (Čile)
  • 23.-27. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá sveta v biathle a triathle – Saint Petersburg (USA)
  • 24. – FUTBAL: Zápasy 3. kola skupinovej fázy Európskej ligy 2019/2020
  • 24.-26. – GOLF: European Men’s Club Trophy – Le Pian-Médoc (Fr.)
  • 24.-27. – KARATE: Majstrovstvá Európy organizácie WUKF – Odense (Dán.)
  • 24.-27. – MOTORIZMUS: Rely Katalánska – Salou
  • 25.-27. – DŽUDO: Grand Slam – Abú Zabí (SAE)
  • 25.-27. – STOLNÝ TENIS: Svetový pohár mužov – Čcheng-tu (Čína)
  • 25.-29. – ORIENTAČNÝ BEH: Svetový pohár – 4. kolo (finále) – Čína
  • 26. – ATLETIKA: Majstrovstvá sveta v behu na 24 hodín – Albi (Tal.)
  • 26.-27. – TRIATLON: Svetový pohár – Mijazaki (Jap.) – olympijský triatlon
  • 27. – ATLETIKA: Maratóny – Frankfurt n/M. (Nem.), Ľubľana (Slovin.), Dublin (Ír.), Benátky (Tal.)
  • 27. – MOTORIZMUS: Veľká cena Austrálie cestných motocyklov – Phillip Island
  • 27. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Mexika – Mexico City
  • 28.10.-3.11. – TENIS: Šampionát BNP Paribas WTA Finals – SEn-čen (Čína)
  • 28.10.-3.11. – TENIS: Turnaj ATP World Tour Masters 1000 Paris Rolex – Paríž (Fr.)
  • 28.10.-3.11. – TRIATLON: Majstrovstvá sveta do 23 rokov – Budapešť (Maď.)
  • 29.10.-4.11. – PARALYMPIJSKÉ: World Open v boccii – Póvoa de Varzim (Portug.)
  • 30.10.-3.11. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Belarus Open – Minsk (Biel.)
  • 30.10.-3.11. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Morocco Open – Agadir (Mar.)

NOVEMBER

  • 1.-3. – DŽUDO: Majstrovstvá Európy do 23 rokov – Iževsk (Rus.)
  • 1.-3. – PLÁVANIE: Svetový pohár – 6. kolo – Kazaň (Rus.)
  • 2.-3. – TRIATLON: Svetový pohár – Salinas (Ekv.) – šprint
  • 3. – ATLETIKA: Maratón – New York (USA)
  • 3. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena USA – Austin
  • 3. – MOTORIZMUS: Veľká cena Malajzie cestných motocyklov – Sepang
  • 5. – DOSTIHY: Melbourne Cup – Melbourne
  • 5.-6. – FUTBAL: Zápasy 4. kola skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/2020
  • 5.-9. – TENIS: Šampionát NextGen ATP Finals – Miláno (Tal.)
  • 6.-10. – STOLNÝ TENIS: Svetový pohár družstiev – Tokio (Jap.)
  • 7. – FUTBAL: Zápasy 4. kola skupinovej fázy Európskej ligy 2019/2020
  • 7.-9. – PLÁVANIE: Svetový pohár – 7. kolo – Dauha (Kat.)
  • 7.-15. – PARALYMPIJSKÉ: Majstrovstvá sveta v atletike – Dubaj (SAE)
  • 8.-10. – DŽUDO: Grand Prix – Taškent (Uzb.)
  • 9. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Táborský pohár – Tábor (ČR)
  • 9.-10. – CYKLOKROS: Majstrovstvá Európy – Silvelle (Tal.)
  • 9.-10. – TENIS: Pohár federácie reprezentačných družstiev žien – svetová skupina – finále
  • 9.-10. – TRIATLON: Svetový pohár – San Domingo (Dom. rep.) – olympijský triatlon
  • 10. – ATLETIKA: Maratón – Atény/klasický (Gréc.)
  • 10.-17. – TENIS: Šampionát Nitto ATP Finals – Londýn (V. Brit.)
  • 11.-16. – MOTORIZMUS: 93. ročník Medzinárodnej šesťdňovej motocyklovej súťaže Enduro – International Six Days Enduro (ISDE) – Portimao (Portug.)
  • 12.-17. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Platinum Austrian Open – Linz (Rak.)
  • 13.-17. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Indonesia Open – Yogyakarta (Indon.)
  • 13.-19. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 hráčov do 19 rokov v Severnom Írsku – I. fáza – 6. skupina – Taliansko – účasť SR
  • 14.-16. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – skupinová časť – 9. hrací deň
  • 14.-17. – MOTORIZMUS: Rely Austrálie – Coffs Harbour
  • 15.-17. – DŽUDO: Grand Prix – Haag (Hol.)
  • 16. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2020 – E-skupina: Chorvátsko – Slovensko (20.45)
  • 17. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Brazílie – Sao Paulo
  • 17. – MOTORIZMUS: Veľká cena Valencie cestných motocyklov – Valencia
  • 17.-19. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 – skupinová časť – 10. hrací deň
  • 18.-24. – TENIS: Davisov pohár reprezentačných družstiev mužov – finálový turnaj svetovej skupiny – Madrid (Šp.)
Finálový turnaj Davisovho pohára odohrajú v...
Finálový turnaj Davisovho pohára odohrajú v Madride. Uskutoční sa aj so slovenskými tenistami? Autor: Ľuboš Pilc, Pravda
  • 19.-23. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Turkish Open – Antalya (Tur.)
  • 21.-24. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Svetový pohár – Turnaj majstrov – World Challenge Cup (náradia) – Cottbus (Nem.)
  • 21.-25. – MODERNÝ PÄŤBOJ: Majstrovstvá Európy do 24 rokov – Drzonków (Poľ.)
  • 22.-24. – DŽUDO: Grand Slam – Osaka (Jap.)
  • 23.11.-1.12. – KICKBOX: Majstrovstvá sveta organizácie WAKO (2. časť) – disciplíny pointfighting (semikontakt), light-kick, fullkontakt – Antalya (Tur.)
  • 24.11.-1.12. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá sveta juniorov – Bangkok (Thaj.)
  • 26.-27. – FUTBAL: Zápasy 5. kola skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/2020
  • 28. – FUTBAL: Zápasy 5. kola skupinovej fázy Európskej ligy 2019/2020
  • 28.-29. – STREĽBA: Trofej Mladosti – vzduchové zbrane – Záhreb (Chor.)
  • 29.11.-15.12. – HÁDZANÁ: 24. majstrovstvá sveta žien – Kumamoto (Jap.)
  • 30.11.-1.12. – ZÁPASENIE: Svetový pohár v grécko-rímskom štýle – Teherán (Irán) – dejisko sa môže zmeniť

DECEMBER

  • ??? – FUTBAL: Majstrovstvá sveta klubov FIFA v Japonsku
  • ??? – VOLEJBAL: Majstrovstvá sveta mužských klubov
  • ??? – VOLEJBAL: Majstrovstvá sveta ženských klubov – Ning-po (Čína)
  • 1. – MOTORIZMUS-F1: Veľká cena Abú Zabí – Yas Marina (SAE)
  • 4.-8. – PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy – krátky bazén – Glasgow (V. Brit.)
  • 4.-8. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF Challenge Plus Canada Open – Markham (Kan.)
  • 6.-8. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Vianočná cena Prahy – Praha (ČR)
  • 6.-8. – SÁLOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta – Bazilej (Švaj.)
  • 7.-8. – NOHEJBAL: Posledný smeč – medzinárodný turnaj mužov – XXXIV. ročník – Praha (ČR)
  • 7.-8. – STREĽBA: Grand Prix Belehrad – vzduchové zbrane – Belehrad (Srb.)
  • 7.-15. – FLORBAL: Majstrovstvá sveta žien – Neuchatel (Švaj.)
  • 8. – ATLETIKA: Majstrovstvá Európy v krose – Lisabon (Portug.)
  • 10.-11. – FUTBAL: Zápasy 6. kola skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/2020
Futbalisti Realu Madrid oslavujú triumf na MS...
Futbalisti Realu Madrid oslavujú triumf na MS klubov 2018. Zastaví niekto ich šnúru? Autor: Reuters, AHMED JADALLAH
  • 12. – FUTBAL: Zápasy 6. kola skupinovej fázy Európskej ligy 2019/2020
  • 12.-15. – STOLNÝ TENIS: Seamaster ITTF World Tour Grand Finals
  • 14.-15. – STREĽBA: Grand Prix Christmas Cup – vzduchové zbrane – Osijek (Chor.)
  • 14.-15. – ZÁPASENIE: Svetový pohár vo voľnom štýle – Teherán (Irán) – dejisko sa môže zmeniť
  • 16. – FUTBAL: Žreb osemfinálovej fázy Ligy majstrov 2019/2020
  • 16. – FUTBAL: Žreb šestnásťfinálovej fázy Európskej ligy 2019/2020

SLOVENSKO

JANUÁR

  • ??? – VOLEJBAL: MEVZA Cup žien – základná časť: VK UP Olomouc (ČR) – Strabag VC Bratislava (SR)
  • 4. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá Slovenska juniorov a st. žiactva v chôdzi a súťaž o Pohár Mateja Tótha – Banská Bystrica
  • 5. – ATLETIKA: Míting slovenskej skokanskej tour Jumperia – Trenčín
  • 5. – HOKEJ: II. liga mužov – záver základnej časti
  • 5. – VOLEJBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2019 mužov – C-skupina: Slovensko – Čierna Hora (Nitra, 15.30)
  • 6. – HOKEJ: Extraliga juniorov – záver základnej časti
  • 6.-13. – TENIS: Turnaj ITF Slovak Junior Indoor – Bratislava
  • 8.-9. – SNOUBORDING: Európsky pohár – Jasná – slopestyle
  • 9. – VOLEJBAL: Slovenský pohár žien – štvrťfinále
  • 9.-13. – VOLEJBAL: Turnaj MEVZA a zonálna I. fáza kvalifikácie ME 2019 hráčok do 16 rokov – Púchov
  • 10. – BASKETBAL: Európsky pohár FIBA žien – 1. kolo play-off – druhý zápas: MBK Ružomberok (SR) – Jenisej Krasnojarsk (Rus.)
  • 12. – HOKEJ: II. liga mužov – začiatok play-off
  • 12. – HOKEJ: Extraliga juniorov – začiatok nadstavby
  • 12. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v halovej lukostreľbe – Viničné
  • 12.-13. – BIATLON: Viessmann pohár – všetky kategórie – Osrblie
  • 12. – VOLEJBAL: Parfems.sk extraliga žien – koniec základnej časti
  • 13. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá Slovenska v technických elementoch – Bratislava
  • 13. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – záverečné 12. kolo základnej časti
  • 15. – ATLETIKA: Míting slovenskej skokanskej tour Jumperia – Nitra
  • 16. – VOLEJBAL: Slovenský pohár mužov – štvrťfinále
  • 19. – ATLETIKA: Otvorené halové majstrovstvá stredoslovenskej oblasti – Bratislava
  • 19. – VOLEJBAL: Edymax extraliga mužov – koniec základnej časti
  • 19. – VOLEJBAL: Parfems.sk extraliga žien – začiatok nadstavbovej časti
  • 19.-20. – STREĽBA: Extraliga – 2. kolo – vzduchové zbrane – Martin
  • 20. – ATLETIKA: Otvorené halové majstrovstvá AZB – Bratislava
  • 20. – BEH NA LYŽIACH: Štrbské bežky – Štrbské Pleso
  • 23. – ATLETIKA: Míting slovenskej skokanskej tour Jumperia – Banská Bystrica
  • 23. – VOLEJBAL: Slovenský pohár žien – semifinále – prvé zápasy
  • 25.-27. – VODNÉ PÓLO: Európska liga žien – kvalifikácia – Košice
  • 26. – ATLETIKA: Míting olympijských nádejí krajín V4 – Bratislava
  • 26. – KICKBOX: Open liga SZKB – 1. kolo – Košice
  • 26. – KOLKY: Liga šampiónov mužov 2018/2019 – štvrťfinálové 2. kolo (prvý zápas) – účasť ŠK Železiarne Podbrezová
  • 26. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v halovej lukostreľbe – Bratislava-Petržalka
  • 26. – VOLEJBAL: Edymax extraliga mužov – začiatok nadstavbovej časti
  • 26. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Slovenska juniorov v grécko-rímskom štýle – Šamorín
  • 26.-27. – BEH NA LYŽIACH: Biela stopa – Skalka pri Kremnici
  • 26.-27. – CURLING: Majstrovstvá Slovenska párov – Bratislava
  • 27. – ATLETIKA: Halový míting Elán – 17. ročník – Bratislava
  • 27. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá Slovenska v chôdzi dospelých a dorastu – Bratislava
  • 27. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v halovej lukostreľbe – Liptovský Mikuláš
  • 28.1.-3.2. – BIATLON: Majstrovstvá sveta juniorov a dorastu – Osrblie
  • 29. – HOKEJ: St. Nicolaus I. HL – záverečné 44. kolo základnej časti
  • 29.-30. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalomy FIS (2× muži + 2× ženy) – Valčianska dolina

FEBRUÁR

  • ??? – NOHEJBAL: Slovenský pohár mužov – XXXXV. ročník
  • 1. – ATLETIKA: Míting slovenskej skokanskej tour Jumperia – Bratislava
  • 1. – HOKEJ: St. Nicolaus I. HL – začiatok play-off
  • 1.-2. – TENIS: Davisov pohár reprezentačných družstiev mužov – kvalifikačné kolo o postup na finálový turnaj svetovej skupiny: Slovensko – Kanada (Bratislava)
  • 2. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v halovej lukostreľbe – Poprad
  • 2. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Slovenska na trenažéroch – Bratislava
  • 2. – ZÁPASENIE: Slovenská liga seniorov vo voľnom štýle – 1. kolo – Nitra
  • 2.-3. – VODNÉ PÓLO: I. liga žien – 2. turnaj
  • 4.-10. – TENIS: Turnaj ITF 1st Empire Women Indoor – Trnava (areál TC Empire na Hajdóczyho)
  • 5. – ATLETIKA: Míting slovenskej skokanskej tour Jumperia – Lučenec
  • 6. – VOLEJBAL: Slovenský pohár žien – semifinále – odvety
  • 7.-9. – HOKEJ: Turnaj Kaufland Cup 2019 – Bratislava – účasť: Slovensko, Bielorusko, Rusko olympionici
  • 8.-9. – PARALYMPIJSKÉ: Preteky WPAS v zjazdovom lyžovaní – Jasná
  • 9. – ATLETIKA: Halový výškarský míting Banskobystrická latka – 25. ročník, míting slovenskej skokanskej tour Jumperia (finále) – Banská Bystrica
  • 9. – ATLETIKA: Otvorené halové majstrovstvá západoslovenskej oblasti – Bratislava
  • 9. – HÁDZANÁ: Vyzývací pohár mužov – 4. kolo (osemfinále) – prvý zápas: MŠK Považská Bystrica (SR) – HC Neva SPb Petrohrad (Rus.)
  • 9. – HOKEJ: II. liga mužov – začiatok finále play-off
  • 9. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v halovej lukostreľbe – Bratislava
  • 9. – VESLOVANIE: Ergo regata na trenažéroch – O pohár Sĺňavy – Piešťany
  • 9. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Univerzitné preteky – obrovský slalom (muži + ženy) – Vyšná Boca
  • 9.-10. – BIATLON: Viessmann pohár – žiaci – Osrblie
  • 10. – ATLETIKA: Otvorené halové majstrovstvá východoslovenskej oblasti – Bratislava
  • 10. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v halovej lukostreľbe – Banská Bystrica
  • 10. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Univerzitné preteky – slalom (muži + ženy) – Vyšná Boca
  • 11.-17. – TENIS: Turnaj ITF 2nd Empire Women Indoor – Trnava (areál TC Empire na Hajdóczyho)
  • 12. – HÁDZANÁ: SEHA League – 15. kolo: Tatran Prešov (SR) – RK Izvidjač Ljubuški (Bosna a Herceg.)
  • 15. – LUKOSTREĽBA: Akademické majstrovstvá Slovenska v halovej lukostreľbe – Zvolen
  • 15.-17. – BASKETBAL: Slovenský pohár mužov a Slovenský pohár žien – Bratislava (ŠH Pasienky)
  • 16. – FUTBAL: Začiatok jarnej časti najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2018/2019 (19. kolo)
Jarná časť futbalovej Fortuna ligy odštartuje...
Jarná časť futbalovej Fortuna ligy odštartuje 16. januára. Autor: SITA, Braňo Bibel
  • 16. – KOLKY: Liga šampiónov mužov 2018/2019 – štvrťfinálové 2. kolo (odvetný zápas) – účasť ŠK Železiarne Podbrezová
  • 16. – VOLEJBAL: Slovenský pohár mužov – semifinále – Humenné
  • 16. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Slovenska seniorov v gréckom-rímskom štýle – Trenčín
  • 16.-17. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá Slovenska (aj veteráni) – Bratislava
  • 17. – HOKEJ: Extraliga žien – záver základnej časti
  • 17. – ORIENTAČNÝ BEH NA LYŽIACH: Majstrovstvá Slovenska – dlhá trať – Skalka pri Kremnici
  • 17. – VOLEJBAL: Slovenský pohár mužov – finále – Humenné
  • 17. – VOLEJBAL: Slovenský pohár žien – finále – Humenné
  • 18. – ORIENTAČNÝ BEH NA LYŽIACH: Majstrovstvá Slovenska – štafety – Skalka pri Kremnici
  • 23. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá Slovenska mladšieho žiactva vo viacbojoch – Bratislava
  • 23. – HOKEJ: Extraliga žien – začiatok play-off
  • 23. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v halovej lukostreľbe – Žilina
  • 23.-24. – BIATLON: Majstrovstvá Slovenska – rýchlostné preteky, vytrvalostné preteky – Osrblie
  • 23.-24. – KARATE: Veľká cena Slovenska (Grand Prix Slovakia) – 39. ročník – medzinárodný turnaj mužov, žien a juniorov – Bratislava
  • 23.-24. – STREĽBA: Extraliga – 3. kolo – vzduchové zbrane – Šaľa
  • 24. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá Slovenska dorastu – Bratislava
  • 25. – HOKEJ: St. Nicolaus I. HL – začiatok finále play-off
  • 26. – HOKEJ: Tipsport liga – posledné 55. kolo základnej časti
  • 27. – HOKEJ: Extraliga juniorov – začiatok play-off
  • 27.2.-2.3. – BEDMINTON: Slovak Open – Trenčín

MAREC

  • 1. – HOKEJ: Tipsport liga – začiatok play-off
  • 1.-3. – PLÁVANIE: Veľká cena Slovenska – dlhý bazén – Bratislava
  • 2. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá Slovenska staršieho žiactva – Bratislava
  • 2. – BIATLON: Viessmann pohár – všetky kategórie – Osrblie
  • 2. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v halovej lukostreľbe – Spišské Vlachy
  • 2. – SILOVÝ TROJBOJ: Majstrovstvá Slovenska mužov, žien a masters – Častá
  • 2. – VOLEJBAL: Parfems.sk extraliga žien – koniec nadstavbovej časti
  • 2. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Slovenska kadetov vo voľnom štýle – Šamorín
  • 2. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Európsky pohár – obrovský slalom žien – Jasná
  • 2.-3. – VODNÉ PÓLO: I. liga žien – 3. turnaj
  • 2.-3. – SNOUVOLEJBAL: Majstrovstvá Slovenska mužov a žien – Štrbské Pleso
  • 2.-3. – STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá Slovenska mužov a žien, kategórie do 21 rokov – Bratislava
  • 3. – ATLETIKA: Halové juniorské majstrovstvá Slovenska – Bratislava
  • 3. – BIATLON: Majstrovstvá Slovenska – preteky s hromadným štartom – Osrblie
  • 3. – HOKEJ: Extraliga dorastu – záver základnej časti
  • 3. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Európsky pohár – slalom žien – Jasná
  • 4. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá Slovenska – obrovský slalom (muži + ženy) – Jasná
  • 5. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá Slovenska – slalom (muži + ženy) – Jasná
  • 6. – HÁDZANÁ: SEHA League – 16. kolo: Tatran Prešov (SR) – RK Metalurg Skopje (Maced.)
  • 9. – FUTBAL: Koniec základnej časti najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2018/2019 (22. kolo)
  • 9. – FUTBAL: Začiatok jarnej časti druhej najvyššej slovenskej súťaže II. ligy 2018/2019 (18. kolo)
  • 9. – HÁDZANÁ: SEHA League – 17. kolo: Tatran Prešov (SR) – RK Železničar 1949 Niš (Srb.)
  • 9. – HOKEJ: Tipsport liga – začiatok štvrťfinále play-off
  • 9. – HOKEJ: Extraliga žien – začiatok finále play-off
  • 9. – HOKEJ: Extraliga dorastu – začiatok play-off
  • 9. – KARATE: Majstrovstvá Slovenska mužov a žien (SZK) – Dolný Kubín
  • 9. – VOLEJBAL: Parfems.sk extraliga žien – začiatok play-off
  • 9. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Veľká cena Slovenska – obrovský slalom (muži + ženy) – Štrbské Pleso
  • 9.-10. – ATLETIKA: Európsky pohár vo vrhoch – 19. ročník – Šamorín
  • 9.-10. – CURLING: 1. liga žien – finále – Bratislava
  • 9.-16. – FLORBAL: 1. kolo play-off extraligy žien 2018/2019
  • 10. – LUKOSTREĽBA: Finále Slovenského pohára v halovej lukostreľbe – Banská Bystrica
  • 10. – VOLEJBAL: Edymax extraliga mužov – koniec nadstavbovej časti
  • 10. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Veľká cena Slovenska – slalom (muži + ženy) – Štrbské Pleso
  • 12. – HOKEJ: Tipsport liga – začiatok baráže
  • 12.-13. – BEH NA LYŽIACH: Zimná kalokagatia – Štrbské Pleso
  • 13. – FUTBAL: Slovnaft Cup 2018/2019 – slovenská pohárová klubová súťaž – štvrťfinále (hrá sa na jeden zápas)
  • 16. – AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Európsky pohár – Jasná – slopestyle
  • 16. – BEH NA LYŽIACH: Majstrovstvá Slovenska – Štrba
  • 16. – FLORBAL: 1. kolo play-off extraligy mužov 2018/2019
  • 16. – FUTBAL: Začiatok nadstavbovej časti najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2018/2019 – skupina o titul (1. kolo)
  • 16. – FUTBAL: Začiatok nadstavbovej časti najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2018/2019 – skupina o udržanie (1. kolo)
  • 16. – SQUASH: Majstrovstvá Slovenska
  • 16. – TLAK NA LAVIČKE: Majstrovstvá Slovenska – všetky kategórie – Zlatníky
  • 16. – VOLEJBAL: Edymax extraliga mužov – začiatok play-off
  • 16. – ZÁPASENIE: Slovenská liga seniorov vo voľnom štýle – 2. kolo – Košice
  • 16.-17. – ATLETIKA: Halové majstrovstvá Slovenska vo viacbojoch – Bratislava
  • 16.-17. – CURLING: 1. liga mužov – finále – Bratislava
  • 16.-17. – DŽUDO: Extraliga mužov – 1. kolo
  • 16.-17. – DŽUDO: Liga žien – 1. kolo
  • 16.-17. – HÁDZANÁ: Slovenský pohár v hádzanej mužov a žien 2018/2019 – turnaje Final 4 (semifinále a finále)
  • 16.-17. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá Slovenska v halovej lukostreľbe – Banská Bystrica
  • 21. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2020 – E-skupina: Slovensko – Maďarsko (20.45)
  • 22.-24. – PLÁVANIE: Jarná cena Žiliny – dlhý bazén
  • 23. – ATLETIKA: Dudinská päťdesiatka v chôdzi a majstrovstvá Slovenska na 50 km (chodecký míting EA) – 38. ročník – Dudince
  • 23. – BEDMINTON: Extraliga miešaných tímov – 1. kolo
  • 23. – KICKBOX: Open liga SZKB – 2. kolo – Štrba
  • 23. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Slovenska juniorov vo voľnom štýle – Bratislava
  • 23.-24. – BEH NA LYŽIACH: Veľká cena Kremnice – Kremnica
  • 23.-24. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá Slovenska mládeže v halovej lukostreľbe – Viničné
  • 23.-24. – STREĽBA: Jarný pohár – brokové zbrane – Trnava
  • 24. – HOKEJ: Tipsport liga – začiatok semifinále play-off
  • 25. – HOKEJ: Extraliga juniorov – začiatok finále play-off
  • 26.-29. – PARALYMPIJSKÉ: Slovakia Cup v parahokeji – Dolný Kubín
  • 29. – HOKEJ: Extraliga dorastu – začiatok finále play-off
  • 29.-31 – STREĽBA: Majstrovstvá Slovenska – vzduchové zbrane – Brezno
  • 30. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska v cestnom behu na 10 km – Strážske
  • 30. – SILOVÝ TROJBOJ: Majstrovstvá Slovenska v klasickom silovom trojboji mužov a žien – Bardejov
  • 30.-31. – PLÁVANIE: Medzinárodné majstrovstvá Slovenska masters – dlhý bazén
  • 30.-31. – PLÁVANIE: Banská Bystrica Cup 2019 – dlhý bazén
  • 30.-31. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá Slovenska juniorov a mladších žiakov – Bratislava
  • 30.-31. – VODNÉ PÓLO: I. liga žien – 4. turnaj
  • 31. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – posledné 6. kolo nadstavbovej časti

APRÍL

  • 1. – ZJAZDOVĚ LYŽOVANIE: Preteky FIS – obrovský slalom (muži + ženy) – Štrbské Pleso
  • 2. – STOLNÝ TENIS: Extraliga mužov – finále play-off – prvý zápas
  • 2. – ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Preteky FIS – slalom (muži + ženy) – Štrbské Pleso
  • 3. – FUTBAL: Slovnaft Cup 2018/2019 – slovenská pohárová klubová súťaž – semifinále (prvé stretnutia, hrá sa na odvetu)
  • 5. – STOLNÝ TENS: Extraliga mužov – finále play-off – druhý zápas
  • 5.-7. – ŠPORTOVÝ AEROBIK: Medzinárodné majstrovstvá Slovenska – 20. ročník Slovak Aerobic Open – Bratislava
  • 6. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – preteky jednotlivcov – Trnava
  • 6. – STOLNÝ TENS: Extraliga mužov – finále play-off – tretí zápas
  • 6. – STOLNÝ TENIS: Extraliga žien – finálový turnaj
  • 6. – TLAK NA LAVIČKE: Majstrovstvá Slovenska v klasickom tlaku na lavičke – všetky kategórie – Prievidza
  • 6. – VESLOVANIE: Dištančné preteky na 6 km – Bratislava-Zemník
  • 6. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Slovenska kadetov v grécko-rímskom štýle – Dunajská Streda
  • 6.-7. – STREĽBA: Memoriál V. Vargu – brokové zbrane – Trnava
  • 7. – ATLETIKA: ČSOB Bratislava Marathon a M-SR v polmaratóne – 14. ročník – Bratislava
  • 7. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – preteky jednotlivcov – Suchá nad Parnou
  • 9. – HOKEJ: Tipsport liga – začiatok finále play-off
Finále Tipsport Ligy 9. apríla. Ukončí niekto...
Finále Tipsport Ligy 9. apríla. Ukončí niekto kraľovanie Banskej Bystrice? Autor: SITA, Tomáš Somr
  • 11.-12. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe – Viničné
  • 13. – BASKETBAL: Extraliga žien – finále play-off – prvý zápas
  • 13. – VOLEJBAL: Začiatok prelínacej súťaže o účasť v Edymax extralige mužov 2019/2020
  • 13.-14. – HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie ME mužov 2020 – 7. skupina: Slovensko – Taliansko
  • 14. – ATLETIKA: Národný beh Devín – 72. ročník – Bratislava
  • 14. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v cross country – Turčianske Teplice
  • 17. – FUTBAL: Slovnaft Cup 2018/2019 – slovenská pohárová klubová súťaž – semifinále (odvetné stretnutia)
  • 19.-20. – VODNÝ SLALOM: Liptovské slalomy – 35. ročník – Liptovský Mikuláš
  • 20. – VOLEJBAL: Začiatok prelínacej súťaže o účasť v parfems.sk extralige žien 2019/2020
  • 26. – HOKEJ: Euro Hockey Challenge – Trenčín: Slovensko – Česko (18.00)
  • 26.-28. – PLÁVANIE: Orca Cup 2019 – dlhý bazén – Bratislava
  • 27. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska v behu na 10 000 m na dráhe – Kysucké Nové Mesto
  • 27. – HOKEJ: Euro Hockey Challenge – Nitra: Slovensko – Česko (16.00)
  • 27.-28. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – preteky jednotlivcov – Dudince a Krupina
  • 27.-28. – DŽUDO: Majstrovstvá Slovenska veteránov
  • 27.-28. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – semifinále play-off – prvé zápasy
  • 27.-28. – HÁDZANÁ: MOL liga žien – národné play-off o majstra SR – semifinále – prvé a druhé zápasy
  • 27.-28. – KOLKY: Majstrovstvá Slovenska do 18 rokov (U18)
  • 27.-28. – STREĽBA: Extraliga a Memoriál J. Čavaru – brokové zbrane – Trnava
  • 28. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Slovenska v maratóne – Bratislava-Zemník
  • 28. – VESLOVANIE: Kontrolné preteky – Bratislava-Zemník
  • 29.4.-3.5. – TENIS: Extraliga klubových družstiev mužov a žien

MÁJ

  • 1. – FUTBAL: Slovnaft Cup 2018/2019 – slovenská pohárová klubová súťaž – finále (štadión FC Nitra)
  • 1. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – semifinále play-off – druhé zápasy
  • 4. – BEDMINTON: Extraliga miešaných tímov – 2. kolo
  • 4. – HOKEJ: Prípravný medzištátny zápas – Poprad: Slovensko – Veľká Británia (16.00)
  • 4.-5. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – semifinále play-off – tretie zápasy
  • 4.-5. – HÁDZANÁ: MOL liga žien – národné play-off o majstra SR – semifinále – tretie a prípadné štvrté zápasy
  • 4.-5. – KOLKY: Majstrovstvá Slovenska do 23 rokov (U23), mužov a žien
  • 4.-5. – MODERNÁ GYMNASTIKA: Danubia Cup – Bratislava
  • 4.-5. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Slovenska, dlhé trate
  • 4.-5. – STREĽBA: Extraliga – brokové zbrane – Sielnica, Piešťany
  • 4.-5. – TRIATLON: Slovenský pohár – FTVŠ superšprint – Bratislava
  • 4.-6. – GOLF: SKGA Tour – 1. kolo – Sedín
  • 5. – VOLEJBAL: Koniec prelínacej súťaže o účasť v parfems.sk extralige žien 2019/2020
  • 7. – HOKEJ: Prípravný medzištátny zápas – Poprad: Slovensko – Nórsko (18.00)
  • 8. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – semifinále play-off – prípadné štvrté zápasy
  • 8. – HÁDZANÁ: MOL liga žien – národné play-off o majstra SR – semifinále – prípadné piate zápasy
  • 8. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Rudno Cup – Nitrianske Rudno
  • 10.-26. – HOKEJ: Majstrovstvá sveta mužov – Bratislava, Košice (SR)
Ako sa bude dariť slovenským hokejistom na...
Ako sa bude dariť slovenským hokejistom na domácich MS? Na snímke tréner Craig Ramsay. Autor: Pravda, Robert Hüttner
  • 11. – BASKETBAL: Slovenská basketbalová liga (SBL) mužov – finále play-off – prvý zápas
  • 11. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – začiatok play-off
  • 11.-12. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – semifinále play-off – prípadné piate zápasy
  • 11.-12. – HÁDZANÁ: MOL liga žien – národné play-off o majstra SR – finále – prvý a druhý zápas
  • 11.-12. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Kvalifikačné preteky, seniori
  • 11.-12. – VESLOVANIE: Pohár SNP – Piešťany
  • 11.-12. – VODNÝ SLALOM: Tatranské slalomy – 71. ročník – Liptovský Mikuláš
  • 12. – CYKLISTIKA: Preteky krajín V4 (UCI 1.2) – Senec
  • 12. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v cross country – Drozdovo
  • 12. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v zjazde – 1. kolo – Hnilčík-Mraznica
  • 12.-13. – ORIENTAČNÁ CYKLISTIKA: Otvorené majstrovstvá Slovenska – Limbach
  • 13.-19. – TENIS: Turnaj ITF Empire Slovak Open – Trnava (areál TC Empire na Hajdóczyho)
  • 18. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – preteky jednotlivcov – Zlatníky
  • 18. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Jungov memoriál – Štúrovo
  • 18. – VOLEJBAL: Koniec prelínacej súťaže o účasť v Edymax extralige mužov 2019/2020
  • 18.-19. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – finále a o 3. miesto play-off – prvé zápasy
  • 18.-19. – HÁDZANÁ: MOL liga žien – národné play-off o majstra SR – finále – tretí a prípadný štvrtý zápas
  • 18.-19. – STREĽBA: Extraliga – guľové zbrane – 1. kolo – Košice
  • 18.-19. – VODNÉ PÓLO: I. liga žien – 5. turnaj
  • 19. – ATLETIKA: 1. kolo ligy (Memoriál T. Babiaka) – Bratislava
  • 22. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – finále a o 3. miesto play-off – druhé zápasy
  • 22. – HÁDZANÁ: MOL liga žien – národné play-off o majstra SR – finále – prípadný piaty zápas
  • 24.-26. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Medzinárodná regata juniorov a kanoistov do 23 rokov – Piešťany
  • 25. – FUTBAL: Koniec nadstavbovej časti najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2018/2019 – skupina o titul (záverečné 10. kolo)
  • 25. – FUTBAL: Koniec nadstavbovej časti najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2018/2019 – skupina o udržanie (záverečné 10. kolo)
  • 25. – FUTBAL: Koniec druhej najvyššej slovenskej súťaže II. ligy 2018/2019 (záverečné 30. kolo)
  • 25. – SQUASH: Final Four – Bratislava
  • 25.-26. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska vo viacbojoch – ?
  • 25.-26. – DŽUDO: Extraliga mužov – 2. kolo
  • 25.-26. – DŽUDO: Liga žien – 2. kolo
  • 25.-26. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – finále a o 3. miesto play-off – tretie zápasy
  • 25.-26. – STREĽBA: Veľká cena Slovenska – brokové zbrane – Trnava
  • 25.-26. – TRIATLON: Majstrovstvá Slovenska a Slovenský pohár – Triatlon Senec
  • 28. – FUTBAL: Baráž o účasť v najvyššej slovenskej súťaži v ročníku 2019/2020 (prvý zápas, hrá sa na odvetu)
  • 29. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – finále a o 3. miesto play-off – prípadné štvrté zápasy
  • 31.5.-2.6. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – etapové preteky – Trnava
  • 31.5.-2.6. – PLÁVANIE: Majstrovstvá Slovenska juniorov – dlhý bazén

JÚN

  • 1. – ATLETIKA: Záhorácka dvadsiatka v chôdzi a majstrovstvá Slovenska na 10 km (dospelí a juniori) – 50. ročník – Borský Mikuláš
  • 1. – FUTBAL: Baráž o účasť v najvyššej slovenskej súťaži v ročníku 2019/2020 (odvetný zápas)
  • 1. – TRIATLON: Slovenský pohár – Veľkoúľanský triatlon – Veľké Úľany
  • 1. – VODNÉ PÓLO: Extraliga mužov – začiatok finále play-off
  • 1. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga mužov – A-skupina – 3. kolo: Slovensko – Turecko
  • 1. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga žien – A-skupina – 3. kolo: Slovensko – Švédsko
  • 1.-2. – HÁDZANÁ: Slovnaft handball extraliga mužov – finále a o 3. miesto play-off – prípadné piate zápasy
  • 1.-2. – JAZDECTVO: Cena NŽ Topoľčianky v skoku na koni – Topoľčianky
  • 1.-2. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Pohár SNP – Piešťany
  • 1.-2. – STREĽBA: VC Trnavy – brokové zbrane – Trnava
  • 1.-2. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: „GYM Festival 2019“ – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska a M-SR žien a junioriek – 32. ročník – Trnava
  • 1.-2. – TRIATLON: Slovenský pohár -Challenge Olympic – xbionic – Šamorín
  • 1.-3. – GOLF: SKGA Tour – 2. kolo – Skalica
  • 2. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v zjazde – 2. kolo – Polomka
  • 2. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Synchro Stars – Bratislava
  • 2.-3. – ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá Slovenska – stredná trať, štafety – Lemešany
  • 4.-6. – HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie MS žien 2019 – odveta: Slovensko – Švédsko
  • 8. – KICKBOX: Majstrovstvá Slovenska mužov a žien (SZKB) – Levice
  • 8. – PARALYMPIJSKÉ: Valné zhromaždenie SPV
  • 8.-9. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v cross country – Jahodná
  • 8.-9. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Kvalifikačné preteky, juniori
  • 8.-9. – STREĽBA: Extraliga – guľové zbrane – 2. kolo – Príbelce
  • 8.-9. – STREĽBA: VC Zvolena – brokové zbrane – Sielnica
  • 8.-9. – TRIATLON: Majstrovstvá Slovenska a Slovenský pohár – Pressburg Triathlon – Bratislava
  • 8.-9. – VODNÉ PÓLO: I. liga žien – 6. turnaj
  • 9. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska v behu do vrchu – Kláštor pod Znievom
  • 9. – ATLETIKA: 2. kolo ligy – Dubnica
  • 12. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga mužov – A-skupina – 5. kolo: Slovensko – Lotyšsko
  • 12. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga žien – A-skupina – 5. kolo: Slovensko – Česko
  • 12.-13. – HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie ME mužov 2020 – 7. skupina: Slovensko – Maďarsko
  • 14.-16. – PLÁVANIE: Otvorené majstrovstvá Slovenska – dlhý bazén
  • 14.-22. – HOKEJBAL: Majstrovstvá sveta ISBHF 2019 – Košice – Steel Aréna
  • 15. – ATLETIKA: Medzioblastné stretnutie dorastu – Šamorín
  • 15. – ATLETIKA: Medzinárodný míting P – T – S (míting EA Classic) – 54. ročník – Šamorín
  • 15. – CYKLOTRIAL: Majstrovstvá Slovenska – Poprad
  • 15. – TRIATLON: Majstrovstvá Slovenska a Slovenský pohár – Mikrotriatlon – Dvory nad Žitavou
  • 15. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga mužov – A-skupina – 6. kolo: Slovensko – Belgicko
  • 15. – VOLEJBAL: Zlatá európska liga žien – A-skupina – 6. kolo: Slovensko – Ukrajina
  • 15.-16. – DŽUDO: Generálne zhromaždenie SZJ 2019
  • 15.-16. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe – Teplička nad Váhom
  • 15.-16. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Veľká cena Komárna – Komárno
  • 15.-16. – STREĽBA: VC Jaslovských Bohuníc – skeet – Jaslovské Bohunice
  • 15.-16. – STREĽBA: Clever Cup – trap – Trnava
  • 15.-16. – VESLOVANIE: Majstrovstvá Slovenska – Bratislava-Zemník
  • 15.-17. – GOLF: SKGA Tour – 3. kolo – Veľká Lomnica
  • 15.-23. – TENIS: Turnaj ATP Challenger Tour – Poprad-Tatry
  • 16. – ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá Slovenska – šprint – Šamorín
  • 16. – ŠACH: Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu jednotlivcov – Topoľčany
  • 16. – TRIATLON: Slovenský pohár – Tajchovský triatlon – Nová Baňa
  • 17. – ŠACH: Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu družstiev – Topoľčany
  • 19.-23. – PARALYMPIJSKÉ: Slovakia Open v tenise na vozíčkoch – Trnava
  • 20.-23. – KARATE: 8. majstrovstvá sveta organizácie WUKF – Bratislava (ZŠ Ondreja Nepelu)
  • 21.-23. – VODNÝ SLALOM: Svetový pohár – 2. kolo – Bratislava-Čunovo
  • 22. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska mladšieho žiactva – Trenčín
  • 22. – PARALYMPIJSKÉ: Paráda – prvý bezbariérový festival – Piešťany
  • 22.-23. – ATLETIKA: Juniorské majstrovstvá Slovenska – Bratislava
  • 22.-23. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Samaria Cup – Šamorín
  • 22.-23. – TRIATLON: Slovenský pohár – Karpatský triatlon – Lozorno
  • 27.-30. – CYKLISTIKA: Spoločné majstrovstvá Česka a Slovenska (časovky + preteky s hromadným štartom) – Trnava
Spoločné majstrovstvá Česka a Slovenska.
Spoločné majstrovstvá Česka a Slovenska. Autor: Ľuboš Pilc, Pravda
  • 28.-30. – JAZDECTVO: Danube Summer Live v skoku na koni – Šamorín
  • 29. – BIKROS: Majstrovstvá Slovenska – Bratislava-Rača
  • 29. – STREĽBA: Majstrovstvá Slovenska – univerzálny trap – Trnava
  • 29.-30. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska do 23 rokov – Dubnica nad Váhom ?
  • 29.-30. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe – Banská Bystrica
  • 29.-30. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Trenčianska regata – Trenčín

JÚL

  • ??? – FUTBAL: Začiatok nového ročníka najvyššej slovenskej súťaže 2019/2020 (1. kolo)
  • ??? – FUTBAL: Začiatok nového ročníka druhej najvyššej slovenskej súťaže 2019/2020 (1. kolo)
  • 3.-5. – GOLF: Majstrovstvá Slovenska seniorov – Báč
  • 4.-5. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Kvalifikačné preteky, seniori
  • 4.-7. – VODNÝ SLALOM: Majstrovstvá Európy juniorov a pretekárov do 23 rokov – Liptovský Mikuláš
  • 6.-7. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska dorastu – ?
  • 6.-7. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Novácka päťstovka – Nováky
  • 6.-7. – STREĽBA: Extraliga – guľové zbrane – 3. kolo – Košice
  • 13. – ATLETIKA: Medzištátne stretnutie dorastu Česko – Maďarsko – Slovinsko – Slovensko do 18 rokov – ? (SR)
  • 13. – TRIATLON: Majstrovstvá Slovenska a Slovenský pohár – TriFUN Kids Triathlon – Bratislava
  • 13.-14. – STREĽBA: VC Sielnica – brokové zbrane – Sielnica
  • 16.-21. – JAZDECTVO: CSI4* Šamorín v skoku na koni – Šamorín /JK Napoli/
  • 20. – TRIATLON: Slovenský pohár – Ružínsky tratlon – Ružín
  • 20.-21. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Slovensko v cross country – Poráč
  • 20.-21. – STREĽBA: Extraliga – guľové zbrane – 4. kolo – Príbelce
  • 20.-21. – STREĽBA: Extraliga a Memoriál M. Sedláka – brokové zbrane – Trnava
  • 20.-28. – TENIS: Turnaj ITF „Slovak F1“ mužov – Trnava (areál TC Empire na Hajdóczyho)
  • 21. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá SR a 3. kolo Slovenského pohára v zjazde – Hriňová-Košútka
  • 23.-28. – JAZDECTVO: CSI4* Šamorín v skoku na koni – Šamorín /JK Napoli/
  • 27. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Pohár Interu – Bratislava
  • 27.-28. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska dospelých – Trnava alebo Dubnica
  • 27.-28. – LUKOSTREĽBA: Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe – Kežmarok
  • 27.-28. – STREĽBA: Majstrovstvá Slovenska – brokové disciplíny – dvojitý trap – Trnava
  • 28.7.-4.8. – TENIS: Turnaj ITF „Slovak F2“ mužov – Piešťany (areál HSC)
  • 30.7.-4.8. – JAZDECTVO: CSI4* Šamorín v skoku na koni – Šamorín -JK Napoli

AUGUST

  • 2.-5. – STREĽBA: Majstrovstvá Slovenska – brokové disciplíny – trap, skeet – Trnava
  • 4.-11. – TENIS: Turnaj ITF „Slovak F3“ mužov – Bratislava (areál TJ Slávia STU)
  • 9.-11. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Majstrovstvá Slovenska – Bratislava-Zemník
Slovenský šampionát v rýchlostnej kanoistike sa...
Slovenský šampionát v rýchlostnej kanoistike sa začne 9. augusta. Autor: SHUTTERSTOCK
  • 10. – TRIATLON: Slovenský pohár – Staroturanský triatlon – Stará Turá
  • 14.-16. – GOLF: Medzinárodné majstrovstvá Slovenska hráčov vekových kategórií do 16, 18 a 21 rokov – Veľká Lomnica
  • 17. – ATLETIKA: 3. kolo ligy – Košice
  • 17. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá Slovenska veteránov v terčovej lukostreľbe – Poprad
  • 17.-18. – TRIATLON: Majstrovstvá Slovenska a Slovenský pohár – Žilinský triatlon – Žilina
  • 18. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – preteky jednotlivcov – Kláštor pod Znievom
  • 23.8.-8.9. – VOLEJBAL: Majstrovstvá Európy žien – Turecko, Poľsko, Maďarsko a Slovensko
  • 24.-25. – STREĽBA: VC ŠKP Trnava – brokové zbrane – Trnava
  • 24.-25. – STREĽBA: Extraliga – guľové zbrane – 5. kolo – Príbelce
  • 25. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v cross country – Banská Bystrica
  • 25. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v zjazde – 4. kolo – Veľká Rača
  • 26.8.-1.9. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá sveta mládeže – Šamorín
  • 28.8.-1.9. – ŠACH: O pohár SNP 2019 – FIDE OPEN Dúbravan (8. ročník) – Bratislava
  • 29. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá Slovenska – časovka do vrchu – Kremnica
  • 30.8.-1.9. – GOLF: Majstrovstvá Slovenska klubových družstiev – Šajdíkove Humence-Senica
  • 30.8.-1.9. – JACHTING: Veľká cena Slovenska 2019 v kajutovom jachtingu – Orava
  • 31. – ATLETIKA: 4. kolo ligy – Trnava
  • 31. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – kritérium – Rajecké Teplice
  • 31.8.-1.9. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá Slovenska v terčovej lukostreľbe – Teplička nad Váhom

SEPTEMBER

  • ??? – NOHEJBAL: Majstrovstvá Slovenska žien a juniorov
  • ??? – VOLEJBAL: Edymax extraliga mužov – začiatok základnej časti
  • ??? – VOLEJBAL: Parfems.sk extraliga žien – začiatok základnej časti
  • ??? – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: Majstrovstvá Slovenska mužov a žien – finálový turnaj
  • 1. – CYKLISTIKA: Majstrovstvá Slovenska – časovka družstiev – Teplička nad Váhom
  • 6. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2020 – E-skupina: Slovensko – Chorvátsko (20.45)
  • 6.-8. – JAZDECTVO: CSI2* Malokarpatský strapec v skoku na koni – Pezinok-JK Rozálka
  • 6.-8. – STREĽBA: Majstrovstvá Slovenska – guľové zbrane – Príbelce
  • 7. – TRIATLON: Majstrovstvá Slovenska a Slovenský pohár – Triatlon Hurbanovo
  • 7.-8. – CYKLISTIKA: Slovenský pohár – časovka do vrchu a kritérium – Spišská Nová Ves
  • 7.-8. – DŽUDO: Európsky pohár – Bratislava
  • 7.-8. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá Slovenska mládeže v terčovej lukostreľbe – Kežmarok
  • 7.-8. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Pohár Slávie UK – Bratislava-Zemník
  • 7.-8. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Dunajský maratón – Gabčíkovo
  • 7.-8. – STREĽBA: VC C. Orešanského – brokové zbrane – Trnava
  • 7.-8. – VESLOVANIE: Šintavská zákruta – Šintava
  • 8. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Slovensko v cross country maratóne – Topoľčianky
  • 9.-10. – GOLF: Slovak Championship Open – Šajdíkove Humence-Senica
  • 13.-15. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Súťaž olympijských nádejí
  • 14. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska družstiev (finále atletickej ligy) – Nitra ?
  • 14.-15. – TRIATLON: Majstrovstvá Slovenska a Slovenský pohár – Triatlon pre všetkých – Stará Myjava
  • 15. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska mladšieho žiactva vo viacbojoch – Trenčín
  • 15. – HORSKÁ CYKLISTIKA: Slovenský pohár v zjazde – 5. kolo – Lučivná
  • 18.-21. – CYKLISTIKA: Okolo Slovenska (2.1. UCI) – etapové preteky – Trnava
  • 20.-22. – JAZDECTVO: Majstrovstvá Slovenska vo voltíži – Šamorín
  • 21. – ATLETIKA: Banskobystrický chodecký míting (10 km) – 3. ročník – Banská Bystrica
  • 21. – ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá Slovenska v nočnom orientačnom behu – Nová Bošáca
  • 21. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Hargašov memoriál – Bratislava-Zlaté Piesky
  • 21. – VESLOVANIE: Preteky osemveslíc Devín – Bratislava
  • 21.-22. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska staršieho žiactva – Košice
  • 21.-23. – GOLF: SKGA Tour – 4. kolo – Tri Duby-Sliač
  • 23. – ORIENTAČNÝ BEH: Majstrovstvá Slovenska – šprintové štafety – Nové Mesto nad Váhom
  • 28.-29. – LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá Slovenska v terénnej lukostreľbe – Spišské Vlachy
  • 28.-29. – VESLOVANIE: 52. ročník Memoriálu Ctibora Reiskupa – Bratislava-Zlaté piesky

OKTÓBER

  • ??? – NOHEJBAL: Majstrovstvá Slovenska mužov
  • 3.-6. – TENIS: Detský Davis Cup a Fed Cup družstiev chlapcov a dievčat do 10 rokov – celoslovenské kolo – Bratislava (NTC)
  • 5. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska družstiev dorastu – Dubnica
  • 5. – RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA: Rozlúčkové preteky
  • 5.-6. – BOX: Grand Prix Slovakia – medzinárodný turnaj – Nitra
  • 6. – ATLETIKA: Medzinárodný maratón mieru a majstrovstvá Slovenska v maratóne – 96. ročník – Košice
Medzinárodný maratón mieru v Košiciach.
Medzinárodný maratón mieru v Košiciach. Autor: Pravda.sk, Dominik Babušík
  • 10. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2020 – E-skupina: Slovensko – Wales (20.45)
  • 11.-13. – JAZDECTVO: CEI3* Šamorín vo vytrvalostnom jazdení – Šamorín
  • 12. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska družstiev staršieho žiactva – Bratislava
  • 12.-13. – DŽUDO: Majstrovstvá Slovenska
  • 15. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2021 hráčov do 21 rokov – 2. skupina: Slovensko – Francúzsko
  • 17.-20. – JAZDECTVO: CSI4* Šamorín v skoku na koni – Šamorín-JK Napoli
  • 20.-26. – FUTBAL: Kvalifikácia o postup na ME 2020 hráčok do 17 rokov vo Švédsku – I. fáza – 4. skupina – Slovensko – účasť SR
  • 26. – SILOVÝ TROJBOJ: Majstrovstvá Slovenska družstiev a Slovenský pohár mužov a žien – Sabinov
  • 26. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Žabky na Slávii – Bratislava
  • 30.10.-3.11. – STOLNÝ TENIS: Slovak Junior & Cadet Open – Bratislava
  • 31.10.-3.11. – JAZDECTVO: CSI4* Šamorín v skoku na koni – Šamorín-JK Napoli

NOVEMBER

  • 1.-3. – PLÁVANIE: Slovakia Swimming Cup – krátky bazén
  • 3.-11. – TENIS: Turnaj ATP Challenger Tour Peugeot Slovak Open – Bratislava-NTC
  • 9. – KICKBOX: Open liga SZKB – 3. kolo – Prešov
  • 9. – ZÁPASENIE: Majstrovstvá Slovenska seniorov vo voľnom štýle – Nitra
  • 9.-10. – STREĽBA: Súťaž olympijských nádejí – vzduchové zbrane – Nitra
  • 18. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2021 hráčov do 21 rokov – 2. skupina: Slovensko – Gruzínsko
  • 19. – FUTBAL: Kvalifikácia ME 2020 – E-skupina: Slovensko – Azerbajdžan (20.45)
  • 22.-24. – PLÁVANIE: Majstrovstvá Slovenska juniorov – krátky bazén
  • 23. – ATLETIKA: Majstrovstvá Slovenska v krose – Betliar (alebo Nové Zámky 9., príp. 16. 11.)
  • 23. – ZÁPASENIE: Slovenská liga seniorov – 3. kolo – Snina
  • 23.-24. – DŽUDO: Extraliga mužov – 3. kolo
  • 23.-24. – DŽUDO: Liga žien – 3. kolo
  • 30. – MODERNÁ GYMNASTIKA: Majstrovstvá Slovenska – spoločné skladby, dvojice, trojice – Nitra
  • 30. – ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: Majstrovstvá Slovenska mužov a juniorov – Šamorín
  • 30.11.-1.12. – STREĽBA: Extraliga – vzduchové zbrane – Šaľa

DECEMBER

  • 13.-15. – PLÁVANIE: Otvorené majstrovstvá Slovenska – krátky bazén
  • 14.- TAEKWONDO: Majstrovstvá Slovenska SATKD WT
  • 14.-15. – SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Súťaž olympijských nádejí V4 – Bratislava
  • 21.-22. – STREĽBA: Extraliga – vzduchové zbrane – Košice
#športový kalendár
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk