Slafkovský: Teším sa na rozžiarené detské očká

24.12.2018 18:00
Alexander Slafkovský
Alexander Slafkovský Autor: ,

Vodný slalomár Alexander Slafkovský sa teší na Vianoce v kruhu rodiny. Majster sveta 2018 z hliadok 3xC1 sa však popri oddychu bude cez sviatky venovať aj tréningu.

„Cez Vianoce to bude taký ‚polopokoj.‘ Budem s mojimi deťmi a popritom si urobím aj vlastné tréningy. Sviatky budeme tráviť u mojich rodičov aj so synovcom a najviac sa teším na tie radostné detské očká, keď si budú rozbaľovať darčeky. Na prelome rokov sa chystáme aj s priateľmi na chatu. Bude to aktívne, s deťmi sa budeme lyžovať a ja sa teším aj na skialp,“ povedal 35-ročný celkový víťaz Svetového pohára.

Siedmy najlepší športovec roka 2018 v novinárskej ankete zažil podľa vlastných slov najvyrovnanejšiu sezónu v kariére.

„Zo siedmich pretekov SP som bol štyrikrát na pódiu, čo bolo fantastické. Mrzia trošku dotyky na majstrovstvách Európy a sveta, kde som v oboch prípadoch prišiel o medailu. No pozerám sa na to tak, že všetko zlé je na niečo dobré a viem sa v príprave zamerať na to, aby som sa týchto chýb v budúcnosti vyvaroval,“ uviedol Slafkovský, ktorý sa na vodu prvýkrát v roku 2019 chystá 4. februára, keď odštartuje v Austrálii hlavné sústredenie na novú sezónu.

Slovenská zrakovo
		znevýhodnená
		lyžiarka...
Basketbalová legenda
		Stanislav Kropilák
		počas...
+3Strelkyňa Zuzana Rehák
		Štefečeková.
#Alexander Slafkovský #vodný slalom
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku