Strelkyňa Štefečeková sa po úspešnom roku teší na Vianoce: Užijem si to

24.12.2018 10:42
SR šport anketa Športovec roka Štefečeková
Strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková. Autor: ,

Športová strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková obsadila 3. miesto v ankete Športovec roka 2018.

Pozíciu medzi najlepšími jej zabezpečil dvojnásobný triumf na svetovom šampionáte v juhokórejskom Čchangwone, keď zvíťazila v individuálnom trape a takisto v mixe spolu s Erikom Vargom.

„Dvojnásobný triumf asi nikto nečakal a spolu s Erikom sme vybojovali všetky miestenky na olympiádu v Tokiu, ktoré sa dali. To je pre nás najpodstatnejšie a budúci rok bude o niečo voľnejší. Veľmi sa teším, že som opäť medzi najlepšími športovcami. Napĺňa ma to hrdosťou, no zároveň cítim aj zodpovednosť, aby som v nasledujúcom roku pokračovala v dobrých výkonoch,“ povedala pre TASR čoskoro 35-ročná svetová šampiónka, ktorá získala v tomto roku tiež kontinentálny titul v mix dvojitom trape spolu s Hubertom Andrzejom Olejnikom na podujatí v rakúskom Leobersdorfe.

Slovenská zrakovo
		znevýhodnená
		lyžiarka...
Basketbalová legenda
		Stanislav Kropilák
		počas...
+3Strelkyňa Zuzana Rehák
		Štefečeková.

Po úspešnej sezóne sa Štefečeková teší na vianočné sviatky, ktoré bude tráviť u svojej mamy a tiež u svokrovcov.

„Dva dni budeme tam a dva tam. Veľmi sa na to teším, nemusím variť ani piecť, takže si to všetko užijem. Budem sledovať svojho syna, aby nezjedol všetky sladkosti, čo napiekli jeho staré mamy. Chcela by som si pozrieť aj nejaké rozprávky, no uvidím, či sa to bude pri mojom dieťati dať, pretože jeho to ešte vôbec nezaujíma. Silvestrovať budeme vo veľkom maminom dome, tam sa nás veľa zmestí a určite to bude super,“ doplnila úspešná športovkyňa, ktorá bude štartovať na prvých pretekoch novej sezóny vo februári v Katare.

#Zuzana Rehák Štefečeková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku